50m Puska 3*20 Junior Lányok  III. Hanák Gabriella 435,3 (576)
Eredmények

Bővebben...

Sidi Péter kvótát szerzett

sidiFantasztikusan kezdődött a changwoni Világkupa! Sidi Péter megnyerte a 10 méteres puska versenyszámot, és ezzel olimpiai kvótát szerzett. Péni István kilencedik lett, mindössze három tized körrel lemaradva a nyolcas döntőről.

Részletek

Nemzetközi Sportlövő verseny Wroclaw

Wroclawban az idény nyitó fedett pályás versenyen Tobai-Sike Renáta 383 kört ért a légpisztoly versenyszámban. A döntőben remek teljesítménnyel ezüstérmet nyert a német Munkbajar mögött. Péni István ezüstérmet szerzett a férfi légpuskások között. A döntöben mindössze három tized körrel maradt le az országos csúcsot elérő lengyel Bartnik mögött.

WCF RPSH AZE 2014 Header CI

Tobai-Sike Renáta ötödik 25m pisztoly versenyszámban.

GP Novi Sad 2014

A hét végén Újvidéken rendezett GP Novi Sad versenyen Tobai-Sike Renáta ezüstérmet szerzett a 25m sportpisztoly versenyben. Renáta 580 kört teljesített a szerb, horvát és bolgár olimpiai, világ és európa bajnokokat, VK nyerteseket  felvonultató kvalifikációban. Az arany meccsben a bolgár Bonevával szemben maradt alul. Sidi Péter 626,3 körös remek teljesítménnyel megnyerte a férfi légpuska versenyt.

Eredmények

I. Spanyol GP

cabecera texto

Eredmények

A VB tesztversenyén Granadában a Juan Carlos Nagydíjon Péni István győzött férfi légpuskával.

628,2-vel első helyen került döntőbe ahol nagyszerű 209,0 eredménnyel szerezte meg az aranyérmet. Ugyanebben a számban Sidi Péter 6. Let.

Csonka Zsófia a sportpisztoly versenyt nyerte meg. 581 körrel került a döntőbe. A medal meccsért hármas szétlövésben nyert, majd ott a francia Stephanie Tirode-t verte meg és nyerte meg az aranyat. Hegyi Norbert férfi trapban 121 korongot lőtt, nyolcas szétlövés után végzett a 9. helyen. Dupla trapban Gerebics Roland 129 korong lőtt és a 7. helyen végzett.

IPC Sportlövő Világbajnokság 2014

SUHL / GER - 2014 július 18-22.

Dávid Krisztina ezüstérmes légpisztollyal!  GRATULÁLUNK!

Eredményével paralimpiai kvótát szerzett.

Fort Benning, USA - 2014. június 3-5.

25m Pisztoly SH1 Gurisatti Gyula 6. Dávid Krisztina 9.
10m Légpisztoly standard SH1 Gurisatti Gyula 2.
10m Légpisztoly nők SH1 Dávid Krisztina 1.
10m Légpisztoly férfiak SH1 Gurisatti Gyula 5.

Eredmények

Bognár Richárd új országos csúcsa

A Suhlban rendezett ISSF Junior Cup keretén belül megrendezett felnőtt dupla trap versenyben hat ország versenyzői között Bognár Richard 142 találattal új országos csúcsot lőtt. A döntő után a harmadik helyet szerezte meg.