Lemes Krisztián emlékverseny Haendler&Natterman - PeLE Kupa
Versenyengedély szám
090/B-03/14/2024
A verseny szervezője
Pestszenterzsébeti PLE
A verseny helyszíne
Szily Kálmán Technikum és Kollégium Budapest - IX. kerület Timót utca 3.
A verseny kezdete
2024-03-23
A verseny vége
2024-03-24
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
20 lövés 2000 Ft/fő/versenyszám, 40 lövés 3000 Ft/fő/versenyszám, 60 lövés 4500 Ft/fő/versenyszám.
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
Bankinformáció
Számlaszám: Pestszenterzsébeti Polgári Lövészegylet OTP Bank Nyrt: 11720001-20122119
10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Viktória Veronika
|
2013
|
Százhalombattai Lövészklub
|
Varga Tímea Lilla
|
2010
|
Százhalombattai Lövészklub
|
Karóczkai Hanna Sára
|
2010
|
Százhalombattai Lövészklub
|
Polonkai Hanna
|
2012
|
BHSE
|
Benkei Petra
|
2010
|
Nyíregyházi PLE
|
Tóth Viktória Zsuzsanna
|
2010
|
Nyíregyházi PLE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Zoltán
|
2010
|
Városföldi SE
|
Hajdu Csongor
|
2010
|
VAMAV LSK
|
Torma Péter
|
2010
|
VAMAV LSK
|
Taragyia Damir
|
2010
|
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
|
Mélykúti Dávid
|
2011
|
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
|
Boros Máté Levente
|
2010
|
Hajdúböszörményi Torna Egylet
|
Szentmiklóssy-Nyírő Nándor
|
2010
|
Százhalombattai Lövészklub
|
Mrena Dániel
|
2010
|
Százhalombattai Lövészklub
|
Czakó Patrik Márk
|
2009
|
Százhalombattai Lövészklub
|
Boncz László Bendegúz
|
2010
|
Egri PLE
|
Deák Ákos
|
2011
|
Egri PLE
|
Nagy Szilárd
|
2012
|
Kecskeméti Lövész SE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bárdos Vivien
|
2008
|
VAMAV LSK
|
Kassai Antónia
|
2008
|
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
|
Zsigmond-Selyeby Ágnes
|
2008
|
Csepel Torna Club
|
Koza Gréta
|
2009
|
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
|
Osváth Zita
|
2008
|
Honvéd Kossuth LK
|
Princz Eszter Edit
|
2007
|
Egri PLE
|
Králik Réka
|
2007
|
Kecskeméti Lövész SE
|
Juhász Dorina
|
2008
|
Nyíregyházi PLE
|
Orosz Dóra
|
2009
|
Nyíregyházi PLE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Schmidt Ferenc
|
2008
|
Veszprémi Sportlövész Egyesület
|
Kónya Dániel
|
2007
|
VAMAV LSK
|
Patay Zéta
|
2009
|
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
|
Pintér Ármin
|
2009
|
MATE-GEAC
|
Szabó Levente
|
2009
|
MATE-GEAC
|
Herman Balázs
|
2007
|
Honvéd Kossuth LK
|
Szabó Gergő
|
2006
|
VAMAV LSK
|
Boros Dominik Sándor
|
2007
|
Hajdúböszörményi Torna Egylet
|
Salamon András
|
2007
|
Százhalombattai Lövészklub
|
Szatmári Szabolcs Zoltán
|
2007
|
Százhalombattai Lövészklub
|
Kajári Áron
|
2008
|
Százhalombattai Lövészklub
|
Erdődi Patrik
|
2007
|
Tisza Volán SC
|
Kovács Máté
|
2011
|
Kecskeméti Lövész SE
|
Tokodi András László
|
2009
|
Kecskeméti Lövész SE
|
Petrovics Artúr
|
2007
|
Nyíregyházi PLE
|
Szabolcsi Szabolcs Vencel
|
2008
|
Nyíregyházi PLE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 60 - Junior leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Papp Zsófia
|
2007
|
MATE-GEAC
|
Péter Kíra Lara
|
2007
|
Csepel Torna Club
|
Kálóczi Szilvia Regina
|
2007
|
Csepel Torna Club
|
Tinordi Gabriella
|
2004
|
Dunaújvárosi LSE
|
Farnadi-Nagy Boglárka
|
2006
|
BHSE
|
Lénárt Eszter Nóra
|
2006
|
Nyíregyházi PLE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 60 - Junior fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
|
2006
|
Veszprémi Sportlövész Egyesület
|
Barabás Bence
|
2006
|
VAMAV LSK
|
Gyarmati Dávid
|
2006
|
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
|
Gönczöl Ábel
|
2006
|
MATE-GEAC
|
Zsigmond-Selyeby Áron
|
2006
|
Csepel Torna Club
|
Darabos Donát
|
2005
|
Százhalombattai Lövészklub
|
Nagy Bálint
|
2004
|
Egri PLE
|
Tokodi Tibor Bence
|
2004
|
Kecskeméti Lövész SE
|
Tugya Zsombor
|
2006
|
Nyíregyházi PLE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kapás Rita
|
1984
|
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
|
Fleischer Bernadett
|
1999
|
Debreceni Lövészsuli SE
|
Vencz Tímea
|
1998
|
Százhalombattai Lövészklub
|
Komáromi Krisztina Panna
|
2001
|
Tisza Volán SC
|
Novotnyné Kovács Katalin
|
1964
|
BHSE
|
Polyókáné Sike Renáta
|
1978
|
BHSE
|
Balogh Zsuzsa Eszter
|
2002
|
Százhalombattai Lövészklub
|
Fábián Sára Ráhel
|
2002
|
Csepel Torna Club
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kis László Mihály
|
1967
|
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
|
Polgár János
|
2000
|
Debreceni Lövészsuli SE
|
Elek László
|
1967
|
Városföldi SE
|
Hinkel Zoltán
|
1968
|
Városföldi SE
|
Oskolás Imre ifj.
|
1988
|
Városföldi SE
|
Banos Zoltán
|
1989
|
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
|
Sipka Péter
|
1958
|
APLE
|
Sebesi András
|
1967
|
Honvéd Kossuth LK
|
Czebe Sándor Mihály
|
1965
|
Honvéd Kossuth LK
|
Szász Dezső
|
1979
|
Dunaújvárosi LSE
|
Gurisatti Gyula
|
1944
|
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
|
Gurisatti Gyula Péter
|
1966
|
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
|
Szemán Dávid
|
1999
|
Százhalombattai Lövészklub
|
Takács Péter
|
1967
|
Tisza Volán SC
|
Ferencz Zsolt
|
1972
|
Egri PLE
|
Nagy Tibor
|
1964
|
BHSE
|
Lengyel Dávid
|
1980
|
MATE-GEAC
|
Döme István
|
1954
|
Mátyásföldi TLE
|
Tóth Viktor
|
1986
|
Kecskeméti Lövész SE
|
Juhász Márton
|
1988
|
Százhalombattai Lövészklub
|
Holczer Zsolt
|
1999
|
Csepel Torna Club
|
Kalmár Tamás
|
1995
|
UTE
|
Tóth Gábor
|
1973
|
UTE
|
Grócz Dénes
|
1961
|
Kecskeméti Honvéd SE
|
Czene József Attila
|
1957
|
Hatvani Vasutas Lövészklub
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpuska 40 - Serdülő leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szilva Szonja
|
2011
|
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
|
Kun Zita
|
2010
|
BHSE
|
Molnár Sára
|
2011
|
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpuska 40 - Serdülő fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Süle Nimród
|
2010
|
ZTE Sportlövész Klub
|
Merkl Milán Krisztián
|
2010
|
MATE-GEAC
|
Tatár Márk József
|
2010
|
MATE-GEAC
|
Mélykúti Dávid
|
2011
|
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
|
Aranyos Péter
|
2011
|
Tisza Volán SC
|
Orsy Tamás
|
2010
|
Tisza Volán SC
|
Veress Dániel
|
2011
|
BHSE
|
Lengyel Levente
|
2012
|
MATE-GEAC
|
Felszeghy Ádám Kevin
|
2012
|
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
|
Urbán András
|
2010
|
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
|
Leopold Milán
|
2011
|
UTE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Petra
|
2009
|
ZTE Sportlövész Klub
|
Pully Elizabet Vivien
|
2008
|
Csepel Torna Club
|
Dévényi Kincső Flóra
|
2009
|
MATE-GEAC
|
Gombos Anna Liliom
|
2009
|
MATE-GEAC
|
Békefi Flóra
|
2008
|
BHSE
|
Zakár Emma Eszter
|
2008
|
BHSE
|
Andrássy Fruzsina Éva
|
2008
|
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
|
Csikós Alíz
|
2008
|
Kecskeméti Lövész SE
|
Mácsai Anna
|
2007
|
Kecskeméti Lövész SE
|
Molnár Luca
|
2009
|
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
|
Lukács Flóra
|
2008
|
Nyíregyházi PLE
|
Czuczu Szilárda
|
2007
|
Kecskeméti Lövész SE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Móna Botond
|
2007
|
MATE-GEAC
|
Szűcs-Kristóf Vilmos
|
2007
|
MATE-GEAC
|
Molnár Ferdinánd
|
2009
|
Nagykanizsai PSLE
|
Szabados Koppány
|
2009
|
Nagykanizsai PSLE
|
Hegedűs László Dominik
|
2007
|
VAMAV LSK
|
Berkeszi András
|
2009
|
BHSE
|
Varga Dániel
|
2009
|
BHSE
|
Palik Péter Zsombor
|
2008
|
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
|
Mlinkovics Máté
|
2008
|
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
|
Poncsák Zétény
|
2008
|
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
|
Marossy Noé
|
2009
|
UTE
|
Petrovics Artúr
|
2007
|
Nyíregyházi PLE
|
Fuglovics Armand
|
2007
|
UTE
|
Ivánka Csongor Csaba
|
2009
|
UTE
|
Leopold Zoltán
|
2009
|
UTE
|
Takács Pál Ignác
|
2008
|
Tisza Volán SC
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gáll Kamilla Keana
|
2005
|
VAMAV LSK
|
Szöllősi Nikolett Írisz
|
2004
|
Pestszenterzsébeti PLE
|
Tokai Dóra Andrea
|
2006
|
Csepel Torna Club
|
Jovan Noémi
|
2006
|
Tisza Volán SC
|
Popovics Pálma
|
2005
|
MATE-GEAC
|
Cserényi Helga
|
2005
|
Kecskeméti Lövész SE
|
Molnár Kata
|
2007
|
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
|
Borsos Eszter
|
2005
|
UTE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Ádám Balázs
|
2005
|
VAMAV LSK
|
Perger Zoltán
|
2004
|
Pestszenterzsébeti PLE
|
Török Ferenc
|
2003
|
Csepel Torna Club
|
Dévényi Botond
|
2006
|
MATE-GEAC
|
Varjú Mátyás
|
2006
|
MATE-GEAC
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki Mira Zsuzsanna
|
1992
|
Tisza Volán SC
|
Farkas Ágnes
|
1997
|
MATE-GEAC
|
Bajos Gitta
|
2002
|
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
|
Szijj Katinka
|
1993
|
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
|
Konkoly Rózsa
|
1973
|
Kecskeméti Lövész SE
|
Borsos Fanni
|
2000
|
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
|
Torkos Anetta Fanni
|
2002
|
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki László József
|
1963
|
Siketek Sport Klubja
|
Király Róbert Belián
|
1984
|
Siketek Sport Klubja
|
Martonyi János Péter
|
1982
|
Kecskeméti Lövész SE
|
Rescsik Csaba
|
2004
|
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
|
Hári Péter
|
1989
|
BHSE
|
Czene József Attila
|
1957
|
Hatvani Vasutas Lövészklub
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (1a lőlap) - Felnőtt női
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (1a lőlap) - Felnőtt férfi
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
|
1957
|
Hatvani Vasutas Lövészklub
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
|
1957
|
Városföldi SE
|
Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
|
1963
|
Siketek Sport Klubja
|
Szabó Debóra
|
2007
|
Honvéd Kossuth LK
|
Worell Anna
|
2005
|
Honvéd Kossuth LK
|
Lukács Gabriella
|
1978
|
Csepel LE
|
Torkos Anetta Fanni
|
2002
|
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
|
Juhász Csenge
|
2010
|
Nyíregyházi PLE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Elek László
|
1967
|
Városföldi SE
|
Hinkel Zoltán
|
1968
|
Városföldi SE
|
Oskolás Imre ifj.
|
1988
|
Városföldi SE
|
Kiss Zoltán
|
2010
|
Városföldi SE
|
Elek László
|
2008
|
Városföldi SE
|
Hornyánszki Tamás Károly
|
1962
|
Zuglő Klub SLE
|
Varga Csaba
|
1969
|
VAMAV LSK
|
Jákó Csaba
|
1972
|
Poligon22 Kft.
|
Dajka Gábor Dominik
|
2012
|
Városföldi SE
|
Papp Ákos
|
2005
|
Honvéd Kossuth LK
|
Herman Balázs
|
2007
|
Honvéd Kossuth LK
|
Bartók Balázs Béla
|
1973
|
Honvéd Kossuth LK
|
Vakhal Sándor
|
1953
|
Csepel LE
|
Bárdos Ferenc
|
1977
|
VAMAV LSK
|
Alföldi József
|
1958
|
Dunaújvárosi LSE
|
Hordós Zoltán
|
2002
|
Petőfi Sándor LK
|
Allerhand Stefán
|
1945
|
Tisza Volán SC
|
Győrik Csaba
|
1967
|
MATE-GEAC
|
Lengyel Dávid
|
1980
|
MATE-GEAC
|
Nagy Kadosa Tamás
|
2002
|
Csepel Torna Club
|
Czene József Attila
|
1957
|
Hatvani Vasutas Lövészklub
|
Takács Péter
|
1967
|
Tisza Volán SC
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély