2024. évi Budapest Kupa II. forduló
Versenyengedély szám
003/B-03/01/2024
Részletes leírás
A már benevezett versenyzők nevezésének lemondását, 2024. 03. 06-án 24 óráig van módunk elfogadni.
"
A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
1149 Budapest, Mexikói út 21-23. (UTE)
A verseny kezdete
2024-03-08
A verseny vége
2024-03-09
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000 HUF
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
A már benevezett versenyzők nevezésének lemondását, 2024. 03. 06-án 24 óráig van módunk elfogadni.
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok
10m Légpuska 40 - Serdülő leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kun Zita
|
2010
|
BHSE
|
Szabó Adél Dorottya
|
2013
|
UTE
|
Szolnoki Csenge
|
2011
|
UTE
|
Marton Tamara Zsuzsanna
|
2012
|
UTE
|
Kovács Hanga
|
2012
|
APLE
|
Friedrich Aliz
|
2011
|
Pécsi Vasutas Sportkör
|
Várkonyi Emma Róza
|
2010
|
Pécsi Vasutas Sportkör
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpuska 40 - Serdülő fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Veress Dániel
|
2011
|
BHSE
|
Leopold Milán
|
2011
|
UTE
|
Kiss-Vámosi Zsombor
|
2010
|
UTE
|
Illés Dániel
|
2011
|
UTE
|
Varga Vince Csete
|
2012
|
UTE
|
Marton Tamás László
|
2010
|
UTE
|
Molnár Csongor
|
2010
|
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
|
Kovács Dávid
|
2013
|
Kecskeméti Lövész SE
|
Füzes-Nagy Aladár
|
2010
|
Pécsi Vasutas Sportkör
|
Mészáros Bence
|
2010
|
Pécsi Vasutas Sportkör
|
Rusznyák Áron
|
2011
|
Veszprémi Sportlövész Egyesület
|
Süle Nimród
|
2010
|
ZTE Sportlövész Klub
|
Tatár Márk József
|
2010
|
MATE-GEAC
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Békefi Flóra
|
2008
|
BHSE
|
Zakár Emma Eszter
|
2008
|
BHSE
|
Lecza Bianka
|
2009
|
UTE
|
Csikós Alíz
|
2008
|
Kecskeméti Lövész SE
|
Czuczu Szilárda
|
2007
|
Kecskeméti Lövész SE
|
Kovács Bianka
|
2009
|
Kecskeméti Lövész SE
|
Pully Elizabet Vivien
|
2008
|
Csepel Torna Club
|
Béres Kata
|
2007
|
APLE
|
Dósa-Baranics Dea
|
2008
|
BHSE
|
Fehér Anna
|
2007
|
APLE
|
Mudri Zsófia
|
2009
|
APLE
|
Haász Janka Magdolna
|
2009
|
Pécsi Vasutas Sportkör
|
Héra Georgina
|
2008
|
Pécsi Vasutas Sportkör
|
Kovács Lotti
|
2009
|
Pécsi Vasutas Sportkör
|
Müller Dóra
|
2009
|
Pécsi Vasutas Sportkör
|
Wiesner Csenge Zsófi
|
2009
|
Pécsi Vasutas Sportkör
|
Lukács Flóra
|
2008
|
Nyíregyházi PLE
|
Dévényi Kincső Flóra
|
2009
|
MATE-GEAC
|
Gombos Anna Liliom
|
2009
|
MATE-GEAC
|
Mácsai Anna
|
2007
|
Kecskeméti Lövész SE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Berkeszi András
|
2009
|
BHSE
|
Márta Ákos
|
2007
|
BHSE
|
Varga Dániel
|
2009
|
BHSE
|
Kertai Szabolcs
|
2007
|
UTE
|
Fuglovics Armand
|
2007
|
UTE
|
Leopold Zoltán
|
2009
|
UTE
|
Marossy Noé
|
2009
|
UTE
|
Ivánka Csongor Csaba
|
2009
|
UTE
|
Balázs Dániel
|
2008
|
APLE
|
Fodor Márton Olivér
|
2008
|
Pécsi Vasutas Sportkör
|
Gyurkó Zsombor
|
2009
|
Pécsi Vasutas Sportkör
|
Bertalan Zolta Beke
|
2007
|
Pécsi Vasutas Sportkör
|
Baksics Dániel
|
2008
|
Pécsi Vasutas Sportkör
|
Bóta Levente
|
2009
|
VAMAV LSK
|
Csépány Levente
|
2008
|
VAMAV LSK
|
Szűcs-Kristóf Vilmos
|
2007
|
MATE-GEAC
|
Móna Botond
|
2007
|
MATE-GEAC
|
Lengyel Ádám
|
2010
|
MATE-GEAC
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Anna
|
2005
|
UTE
|
Toma Réka
|
2006
|
UTE
|
Coric Una
|
2006
|
UTE
|
Molnár Sophie Csilla
|
2005
|
UTE
|
Borsos Eszter
|
2005
|
UTE
|
Bódi Hanna
|
2006
|
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
|
Tóth Bettina
|
2007
|
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
|
Cserényi Helga
|
2005
|
Kecskeméti Lövész SE
|
Bozsolik Sarolta
|
2007
|
Pécsi Vasutas Sportkör
|
Hegedüs Abigél
|
2008
|
Pécsi Vasutas Sportkör
|
Juronics Anna Boglárka
|
2008
|
Pécsi Vasutas Sportkör
|
Gáll Kamilla Keana
|
2005
|
VAMAV LSK
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz Áron
|
2006
|
BHSE
|
Takács Dezső
|
2006
|
BHSE
|
Tarr Gyula
|
2006
|
UTE
|
Gaál Márton
|
2005
|
Kecskeméti Lövész SE
|
Zsigmond-Selyeby Áron
|
2006
|
Csepel Torna Club
|
Wittmann Péter
|
2003
|
APLE
|
Tóth Ádám Balázs
|
2005
|
VAMAV LSK
|
Kálmán Bálint
|
2005
|
ZTE Sportlövész Klub
|
Dénes András
|
2003
|
MATE-GEAC
|
Dévényi Botond
|
2006
|
MATE-GEAC
|
Lakner Áron
|
2004
|
MATE-GEAC
|
Varjú Mátyás
|
2006
|
MATE-GEAC
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hudra Bianka
|
2011
|
Debreceni Lövészsuli SE
|
Bence Golda Jente
|
2012
|
KSI SE
|
Gunczer Léna Anna
|
2010
|
KSI SE
|
Kerepeczki Bianka
|
2011
|
KSI SE
|
Mucsányi Csenge Réka
|
2010
|
KSI SE
|
Benkei Petra
|
2010
|
Nyíregyházi PLE
|
Tóth Viktória Zsuzsanna
|
2010
|
Nyíregyházi PLE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Zoltán
|
2010
|
Városföldi SE
|
Dajka Gábor Dominik
|
2012
|
Városföldi SE
|
Kispál Bernát
|
2010
|
UTE
|
Ródler Bence
|
2011
|
UTE
|
Csincsa Milán
|
2011
|
UTE
|
Szmatona Gábor
|
2010
|
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
|
Szurgent Bence
|
2010
|
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
|
Kovács Máté
|
2011
|
Kecskeméti Lövész SE
|
Nagy Szilárd
|
2012
|
Kecskeméti Lövész SE
|
Boncz László Bendegúz
|
2010
|
Egri PLE
|
Deák Ákos
|
2011
|
Egri PLE
|
Szedlák Ádám
|
2010
|
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
|
Koncz Attila
|
2010
|
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
|
Farkas Ákos
|
2010
|
KSI SE
|
Gosztola Gergő
|
2010
|
KSI SE
|
Kazár Ádám
|
2010
|
KSI SE
|
Korondi Szabolcs
|
2012
|
KSI SE
|
Hajdu Csongor
|
2010
|
VAMAV LSK
|
Torma Péter
|
2010
|
VAMAV LSK
|
Parádi Kenéz Máté
|
2010
|
Debreceni Lövészsuli SE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Cséki Emma
|
2009
|
Debreceni Lövészsuli SE
|
Vas Emma
|
2007
|
UTE
|
Gelányi Luca
|
2007
|
Kecskeméti Lövész SE
|
Králik Réka
|
2007
|
Kecskeméti Lövész SE
|
Princz Eszter Edit
|
2007
|
Egri PLE
|
Horváth Hajnalka Erzsébet
|
2007
|
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
|
Péter Kíra Lara
|
2007
|
Csepel Torna Club
|
Belicza Viktória
|
2008
|
KSI SE
|
Hadnagy Viktória Anna
|
2008
|
KSI SE
|
Komlós Diána
|
2008
|
KSI SE
|
Szőnyi Sarolta Izabella
|
2009
|
KSI SE
|
Bárdos Vivien
|
2008
|
VAMAV LSK
|
Papp Zsófia
|
2007
|
MATE-GEAC
|
Orosz Dóra
|
2009
|
Nyíregyházi PLE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Olivér
|
2009
|
Debreceni Lövészsuli SE
|
Szabó Ákos
|
2007
|
UTE
|
Kiss-Vámosi Ádám
|
2008
|
UTE
|
Benkő Áron
|
2009
|
UTE
|
Szekér Máté Bálint
|
2007
|
UTE
|
Molnár Balázs Bendegúz
|
2007
|
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
|
Pula Csongor
|
2008
|
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
|
Tokodi András László
|
2009
|
Kecskeméti Lövész SE
|
Schmidt Ferenc
|
2008
|
Veszprémi Sportlövész Egyesület
|
Berkes Ágoston
|
2008
|
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
|
Sitkei Tamás
|
2008
|
APLE
|
Korondi Balázs
|
2009
|
KSI SE
|
Gelencsér Zsombor Ákos
|
2008
|
Pécsi Vasutas Sportkör
|
Vajda Martin
|
2009
|
Pécsi Vasutas Sportkör
|
Kónya Dániel
|
2007
|
VAMAV LSK
|
Kaló Balázs
|
2008
|
Debreceni Lövészsuli SE
|
Pintér Ármin
|
2009
|
MATE-GEAC
|
Szabó Levente
|
2009
|
MATE-GEAC
|
Petrovics Artúr
|
2007
|
Nyíregyházi PLE
|
Turóczi Zoltán
|
2008
|
Nyíregyházi PLE
|
Szabolcsi Szabolcs Vencel
|
2008
|
Nyíregyházi PLE
|
Bohutinsky Alexander
|
2008
|
Debreceni Lövészsuli SE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 60 - Junior leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kalmár Blanka
|
2004
|
Városföldi SE
|
Szemán Gréta
|
2005
|
Debreceni Lövészsuli SE
|
Pintarics-Füzes Teodóra
|
2006
|
UTE
|
Domsits Olivia Ditta
|
2004
|
UTE
|
Sobiech Nicole
|
2006
|
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
|
Kovács Boglárka
|
2005
|
Kecskeméti Lövész SE
|
Nagy Zsófia Dóra
|
2006
|
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
|
Pompor Emma
|
2006
|
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
|
Török Fanni
|
2006
|
APLE
|
Dragoiu Alexa
|
2005
|
KSI SE
|
Horinka Abigél
|
2006
|
KSI SE
|
Vincze Kata Sára
|
2009
|
KSI SE
|
Szabó-Galiba Noémi
|
2006
|
MATE-GEAC
|
Lénárt Eszter Nóra
|
2006
|
Nyíregyházi PLE
|
Farnadi-Nagy Boglárka
|
2006
|
BHSE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 60 - Junior fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
|
2006
|
Veszprémi Sportlövész Egyesület
|
Molnár Ádám
|
2006
|
Debreceni Lövészsuli SE
|
Szolnoki Marcell
|
2006
|
UTE
|
Laczik Dávid
|
2004
|
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
|
Szurdi Levente
|
2005
|
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
|
Kőházi Bence Kornél
|
2006
|
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
|
Tokodi Tibor Bence
|
2004
|
Kecskeméti Lövész SE
|
Nagy Bálint
|
2004
|
Egri PLE
|
Béres Máté
|
2005
|
APLE
|
Kovács Béla Benedek
|
2006
|
KSI SE
|
Tatár Soma
|
2006
|
KSI SE
|
Vlaszács Tamás
|
2003
|
KSI SE
|
Barabás Bence
|
2006
|
VAMAV LSK
|
Bárdos Zétény
|
2004
|
VAMAV LSK
|
Gönczöl Ábel
|
2006
|
MATE-GEAC
|
Tugya Zsombor
|
2006
|
Nyíregyházi PLE
|
Rédecsi Máté
|
2004
|
BHSE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély