100 m-es Történelmi Pontlövész OB Tab

Versenyengedély szám
MSSZ ET OB
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
MTTSZ Tab sportlőtér
A verseny kezdete
2018-10-06
A verseny vége
2018-10-06
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 - Felnőtt vegyes

WHITWORT  CSAPPANTYÚS SZABADPUSKA FEKVŐ 100 M

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Kapócs István
1956
Alba Volán SC
Meszesi Lajos
1976
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 94,0 II. osztály
2 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 91,0 II. osztály
3 Meszesi Lajos 1976. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 90,0 II. osztály
4 Kapócs István 1956. Alba Volán SC 72,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 - Felnőtt vegyes

MINNIE  CSAPPANTYÚS HADIPUSKA 100 M FEKVŐ

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kapócs István
1956
Alba Volán SC
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Nickl László
1955
Diana Sportlövész Klub
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Meszesi Lajos
1976
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kapócs István 1956. Alba Volán SC 87,0 II. osztály
2 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 87,0 II. osztály
3 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 81,0 II. osztály
4 Nickl László 1955. Diana Sportlövész Klub 78,0 II. osztály
5 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 64,0 II. osztály
6 Meszesi Lajos 1976. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 51,0 II. osztály
7 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 21,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 - Felnőtt vegyes

MAXIMILIAN  KOVÁS SZABADPUSKA  100 M FEKVŐ

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 41,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagykaliberű szerelt lőszeres puska / ET2 - Felnőtt vegyes

JOHN BODIN  200 M  BÁRMELY EGYLÖVETŰ EREDETILEG FEKETE LŐPOROS LŐSZERHEZ TERVEZETT NAGYKALIBERŰ PUSKA.

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Meszesi Lajos
1976
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Meszesi Lajos 1976. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 71,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 - Felnőtt vegyes

GETTYBURG  CSAPPANTYÚS HADIPUSKA ÁLLÓ, KORHŰ ÖLTÖZET (PONTOZVA) 100 M 

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Kapócs István
1956
Alba Volán SC
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 84,0 II. osztály
2 Kapócs István 1956. Alba Volán SC 81,0 II. osztály
3 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 63,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 - Felnőtt vegyes

FRONTIENSMEN   100 M ELÖLTÖLTŐS CSAPPANTYÚS GÖMBLÖVEDÉKES NYILRIRÁNYZÉKÚ PUSKA, ÁLLVA

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kapócs István
1956
Alba Volán SC
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kapócs István 1956. Alba Volán SC 84,0 II. osztály
2 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 77,0 II. osztály
3 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 75,0 II. osztály
4 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 74,0 II. osztály
5 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 73,0 II. osztály
6 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 60,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 - Felnőtt vegyes

CELBURN  100 M  BÁRMILYEN EGYLÖVETŰ HÁTULTÖLTŐ 1870 ELŐTTI PERKUSSZIÓS PUSKA

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Skála János
1970
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bencsik Balázs
1981
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szalai József Antal
1964
Dorog Városi Lövészegyesület
Bereczk Róbert
1970
Diana Sportlövész Klub
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Meszesi Lajos
1976
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 93,0 II. osztály
2 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 74,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagykaliberű szerelt lőszeres puska / ET2 - Felnőtt vegyes

YELLOWBOY 100 M  1896 ELŐTTI ALSÓKULCSOS ISMÉTLŐ PUSKA ÁLLVA

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bereczk Róbert
1970
Diana Sportlövész Klub
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Szalai József Antal
1964
Dorog Városi Lövészegyesület
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Skála János
1970
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bencsik Balázs
1981
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 82,0 II. osztály
2 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 80,0 II. osztály
3 Szalai József Antal 1964. Dorog Városi Lövészegyesület 79,0 II. osztály
4 Skála János 1970. Soproni Polgári Lövész Egyesület 79,0 II. osztály
5 Bencsik Balázs 1981. Soproni Polgári Lövész Egyesület 76,0 II. osztály
6 Bereczk Róbert 1970. Diana Sportlövész Klub 72,0 II. osztály
7 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 67,0 II. osztály
8 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 66,0 II. osztály
9 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 60,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagykaliberű szerelt lőszeres puska / ET2 - Felnőtt vegyes

MANNLICHR 100   SZERELT LŐSZERES 1945 ELŐTTI HADIPUSKA 100 M FEKVE NYILT IRÁNYZÉKKAL

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bencsik Balázs
1981
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bereczk Róbert
1970
Diana Sportlövész Klub
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Szalai József Antal
1964
Dorog Városi Lövészegyesület
Skála János
1970
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Meszesi Lajos
1976
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 88,0 II. osztály
2 Meszesi Lajos 1976. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 86,0 II. osztály
3 Bencsik Balázs 1981. Soproni Polgári Lövész Egyesület 82,0 II. osztály
4 Bereczk Róbert 1970. Diana Sportlövész Klub 82,0 II. osztály
5 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 82,0 II. osztály
6 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 76,0 II. osztály
7 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 73,0 II. osztály
8 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 71,0 II. osztály
9 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 66,0 II. osztály
10 Szalai József Antal 1964. Dorog Városi Lövészegyesület 59,0 II. osztály
11 Skála János 1970. Soproni Polgári Lövész Egyesület 46,0 -
12 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 44,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagykaliberű szerelt lőszeres puska / ET2 - Felnőtt vegyes

GARAND  1945 ELŐTTI ÖNTÖLTŐ HADIPUSKA 100 M FEKVŐ

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bencsik Balázs
1981
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Skála János
1970
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bereczk Róbert
1970
Diana Sportlövész Klub
Szalai József Antal
1964
Dorog Városi Lövészegyesület
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 80,0 II. osztály
2 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 71,0 II. osztály
3 Bencsik Balázs 1981. Soproni Polgári Lövész Egyesület 70,0 II. osztály
4 Bereczk Róbert 1970. Diana Sportlövész Klub 69,0 II. osztály
5 Skála János 1970. Soproni Polgári Lövész Egyesület 62,0 II. osztály
6 Szalai József Antal 1964. Dorog Városi Lövészegyesület 55,0 II. osztály
7 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 53,0 II. osztály
8 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 46,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagykaliberű szerelt lőszeres puska / ET2 - Felnőtt vegyes

ZAJCEV  SZERELT LŐSZERES 1945 ELŐTTI HADIPUSKA  100 M FEKVE OPTIKAI IRÁNYZÉK

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 90,0 II. osztály
2 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 90,0 II. osztály
3 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 87,0 II. osztály
4 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 75,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagykaliberű szerelt lőszeres puska / ET2 - Felnőtt vegyes

QUIGLEY  1896 ELŐTTI EGYLÖVETŰ SZERELT SŐSZERES HÁTULTÖLTŐ PUSKA 100 M

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Meszesi Lajos
1976
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Meszesi Lajos 1976. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 99,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély