10m-es EB Válogató 1.

Versenyengedély szám
415/A-12/02/2019
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest X. ker. Fehér út. 9-11.
A verseny kezdete
2019-12-21
A verseny vége
2019-12-21
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Hegedűs László
1999
UTE
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Pál Zoltán
1980
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Tóth Attila
1976
Kisalföldi Lövészklub
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Eninger Gábor
1969
Finomító Sportlövész Klub
Hegedűs András
1998
KSI SE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 580,0 16 I. osztály
2 Tóth Gábor 1973. UTE 569,0 11 II. osztály
3 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 567,0 17 II. osztály
4 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 565,0 8 II. osztály
5 Nagy Máté László 1999. BHSE 562,0 10 II. osztály
6 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 560,0 16 II. osztály
7 Hegedűs László 1999. UTE 560,0 10 II. osztály
8 Takács László 1959. Egri PLE 559,0 14 III. osztály
9 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 559,0 7 III. osztály
10 Szűcs Gergely 1977. UTE 558,0 13 III. osztály
11 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 558,0 7 III. osztály
12 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 556,0 12 III. osztály
13 Szabó Máté 1993. Csepel LE 556,0 11 III. osztály
14 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 556,0 11 III. osztály
15 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 554,0 11 III. osztály
16 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 554,0 9 III. osztály
17 Hegedűs András 1998. KSI SE 553,0 13 III. osztály
18 Balogh Gergely 1973. APLE-VASAS SC 552,0 12 III. osztály
19 Szalai Ferenc 1975. UTE 549,0 5 III. osztály
20 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 547,0 6 III. osztály
21 Pál Zoltán 1980. BHSE 546,0 10 III. osztály
22 Kéri Attila 1971. Százhalombattai Lövészklub 546,0 9 III. osztály
23 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 543,0 8 III. osztály
24 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 539,0 7 IV. osztály
25 Eninger Gábor 1969. Finomító Sportlövész Klub 537,0 8 IV. osztály
26 Geier Dániel 1999. Csepel LE 537,0 7 IV. osztály
27 Horváth András 1984. Debreceni Lövészsuli SE 536,0 9 IV. osztály
28 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 535,0 6 IV. osztály
29 Szalai Csaba 1982. Győri Lövészklub 534,0 7 IV. osztály
30 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 532,0 8 IV. osztály
31 Takács Tibor 1967. Egri PLE 531,0 5 IV. osztály
32 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 515,0 5 IV. osztály
33 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 515,0 2 IV. osztály
34 Orbán Zsolt ifj 1995. Mátyásföldi TLE 504,0 5 IV. osztály
35 Tóth Attila 1976. Kisalföldi Lövészklub 499,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Egri Viktória
1998
KSI SE
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Takács Kornélia
1982
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike Renáta 1978. BHSE 576,0 19 I. osztály
2 Egri Viktória 1998. KSI SE 565,0 14 II. osztály
3 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 564,0 11 II. osztály
4 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 561,0 14 II. osztály
5 Tóth Anikó 1975. BHSE 558,0 13 III. osztály
6 Takács Kornélia 1982. BHSE 558,0 11 III. osztály
7 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 525,0 7 IV. osztály
8 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 524,0 3 IV. osztály
9 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 514,0 1 IV. osztály
10 Takáts Attiláné dr. 1954. KSI SE 505,0 3 IV. osztály
11 Kajdi Katalin 1987. KSI SE 495,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hajdu László Márk
2002
KSI SE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Tóth Máté
2002
UTE
Erős Hunor
2000
Komáromi VSE
Iszprávnik Péter
2000
Komáromi VSE
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Plavecz Levente
2007
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Lajtai Levente
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Torkos Zsolt
2005
Nyíregyházi PLE
Mezei Konrád
2005
KSI SE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 562,0 14 Ezüstjelvény
2 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 560,0 11 Ezüstjelvény
3 Tamási Péter 2000. KSI SE 556,0 7 Ezüstjelvény
4 Iszprávnik Péter 2000. Komáromi VSE 556,0 7 Ezüstjelvény
5 Tóth Máté 2002. UTE 552,0 12 Ezüstjelvény
6 Erős Hunor 2000. Komáromi VSE 548,0 10 Ezüstjelvény
7 Lajtai Levente 2002. Debreceni Lövészsuli SE 546,0 8 Ezüstjelvény
8 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 542,0 6 Bronzjelvény
9 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 540,0 6 Bronzjelvény
10 Csapó Máté 2001. Csepel LE 537,0 4 Bronzjelvény
11 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 533,0 4 Bronzjelvény
12 Nizsalóczki Soma 2002. Nyíregyházi PLE 529,0 4 Bronzjelvény
13 Hajdu László Márk 2002. KSI SE 528,0 4 Bronzjelvény
14 Mezei Kornél 2002. KSI SE 526,0 7 Bronzjelvény
15 Mezei Konrád 2005. KSI SE 511,0 4 -
16 Plavecz Levente 2007. Nyíregyházi PLE 507,0 4 -
17 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 507,0 4 -
18 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 501,0 2 -
19 Torkos Zsolt 2005. Nyíregyházi PLE 493,0 4 -
20 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 396,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Palánki Klaudia
2000
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Mikola Kitti
2001
UTE
Ródler Kinga
2004
UTE
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 568,0 11 Aranyjelvény
2 Varga Zalay Babett 2002. UTE 565,0 10 Aranyjelvény
3 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 558,0 15 Ezüstjelvény
4 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 558,0 11 Ezüstjelvény
5 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 558,0 10 Ezüstjelvény
6 Palánki Klaudia 2000. UTE 556,0 8 Ezüstjelvény
7 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 535,0 7 Bronzjelvény
8 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 530,0 6 Bronzjelvény
9 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 526,0 4 Bronzjelvény
10 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 526,0 2 Bronzjelvény
11 Mikola Kitti 2001. UTE 521,0 6 Bronzjelvény
12 Somhegyi Edina 2003. UTE 517,0 9 -
13 Györgyi Kinga 2002. Alba Volán SC 513,0 6 -
14 Ródler Kinga 2004. UTE 497,0 6 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Péni István Márton
1997
UTE
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 631,4 56 Mester
2 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 625,5 51 Mester
3 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 625,1 51 Mester
4 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 625,1 47 Mester
5 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 618,7 42 I. osztály
6 Hári Péter 1989. BHSE 617,6 41 I. osztály
7 Simó Kornél 1984. BHSE 607,5 37 II. osztály
8 Bukovszky Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 601,0 27 II. osztály
9 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 593,4 23 III. osztály
10 Rácz Balázs 1999. Finomító Sportlövész Klub 578,7 17 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki Mira
1992
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 633,8 56 Mester
2 Toma Dorina 1999. UTE 624,6 0 Mester
3 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 623,3 47 Mester
4 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 622,9 46 I. osztály
5 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 621,0 0 I. osztály
6 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 615,4 39 II. osztály
7 Hanák Gabriella 1996. BHSE 614,6 0 II. osztály
8 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 614,4 0 II. osztály
9 Biatovszki Mira 1992. UTE 612,3 0 II. osztály
10 Molnár Anikó 1967. UTE 586,8 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Szegedi Máté
2004
UTE
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Jakab Márton
2004
BHSE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Halász István
2001
Egri PLE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Csizmadia Balázs
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Papp Benjámin
2003
Csepel LE
Bauer Dominik
2001
Csepel LE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 626,7 49 Ifjú Mester
2 Török Ferenc 2003. Csepel LE 624,0 46 Ifjú Mester
3 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 623,2 46 Ifjú Mester
4 Kiss Viktor 2001. UTE 621,3 44 Ifjú Mester
5 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 614,2 37 Aranyjelvény
6 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 612,2 37 Aranyjelvény
7 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 606,6 31 Ezüstjelvény
8 Halász István 2001. Egri PLE 605,0 28 Ezüstjelvény
9 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 604,6 30 Ezüstjelvény
10 Szegedi Máté 2004. UTE 601,5 30 Ezüstjelvény
11 Sallai Zsombor 2004. Pécs Városi LK 599,9 22 Ezüstjelvény
12 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 599,2 20 Ezüstjelvény
13 Gebhardt Ákos 2005. Pécs Városi LK 598,3 26 Ezüstjelvény
14 Papp Benjámin 2003. Csepel LE 597,2 27 Ezüstjelvény
15 Jakab Márton 2004. BHSE 594,5 22 Ezüstjelvény
16 Illés Dénes 2003. Pécs Városi LK 589,5 17 Bronzjelvény
17 Bauer Dominik 2001. Csepel LE 589,4 25 Bronzjelvény
18 Csizmadia Balázs 2002. Pécs Városi LK 587,2 21 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Luca Dorka
2004
ZTE Sportlövész Klub
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 624,7 50 Ifjú Mester
2 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 623,9 47 Ifjú Mester
3 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 623,4 50 Ifjú Mester
4 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 623,2 50 Ifjú Mester
5 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 623,1 46 Ifjú Mester
6 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 618,0 44 Aranyjelvény
7 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 617,4 42 Aranyjelvény
8 Tarr Vivien 2001. UTE 615,4 40 Aranyjelvény
9 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 614,8 37 Aranyjelvény
10 Kiss Éva 2004. Finomító Sportlövész Klub 613,9 37 Aranyjelvény
11 Tóth Anna 2005. UTE 611,9 37 Ezüstjelvény
12 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 610,4 33 Ezüstjelvény
13 Farkas Dóra 2003. Finomító Sportlövész Klub 609,0 33 Ezüstjelvény
14 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 598,4 20 Ezüstjelvény
15 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 593,7 25 Ezüstjelvény
16 Somogyvári Flóra 2004. Pécs Városi LK 584,2 20 Bronzjelvény
17 Árvai Luca Dorka 2004. ZTE Sportlövész Klub 582,2 16 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély