2018. évi ORSZÁGOS BAJNOKSÁG 25 m pisztoly (ifi, junior, felnőtt)

Az Országos Bajnokság versenynapjain a lőtéren BÜFÉ üzemel!

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest X. ker. Fehér út. 9-11.
A verseny kezdete
2018-09-14
A verseny vége
2018-09-16
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
ifi, junior egyéni 2.000.,- felnőtt egyéni 3.000 Ft/versenyszám 2.000.-Ft/csapat/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Boros György
1956
BHSE
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Csapatok
BHSE
Boros György 1956 BHSE
Jambrik István 1968 BHSE
Nagy László 1970 BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 563,0 III. osztály
2 Takács Tibor 1967. Egri PLE 561,0 III. osztály
3 Jambrik István 1968. BHSE 556,0 III. osztály
4 Nagy László 1970. BHSE 533,0 -
5 Boros György 1956. BHSE 514,0 -
6 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 513,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 BHSE BHSE 1 603,0 0

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Bodai Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Boros György
1956
BHSE
Jambrik István
1968
BHSE
Jambrik Olivér
1992
BHSE
Varga András
1991
KSI SE
Budai Csaba
1968
UTE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Szöllősi Henrik
1994
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Nagy György
1965
BHSE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Tóth Kovács Imre
1954
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Csapatok
MTEK
Bodai Imre 1957 Mátyásföldi TLE
Tóth Kovács Imre 1954 Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt 1968 Mátyásföldi TLE
BHSE
Jambrik István 1968 BHSE
Nagy György 1965 BHSE
Nagy Máté László 1999 BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 564,0 48 II. osztály
2 Takács László 1959. Egri PLE 564,0 45 II. osztály
3 Budai Csaba 1968. UTE 560,0 II. osztály
4 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 554,0 III. osztály
5 Jambrik István 1968. BHSE 552,0 III. osztály
6 Boros György 1956. BHSE 549,0 III. osztály
7 Nagy György 1965. BHSE 546,0 III. osztály
8 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 546,0 III. osztály
9 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 545,0 III. osztály
10 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 544,0 III. osztály
11 Nagy Máté László 1999. BHSE 542,0 III. osztály
12 Varga András 1991. KSI SE 540,0 III. osztály
13 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 534,0 III. osztály
14 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 532,0 III. osztály
15 Bodai Imre 1957. Mátyásföldi TLE 529,0 III. osztály
16 Csikós Botond dr 1974. Győri Polgári LE 523,0 III. osztály
17 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 515,0 III. osztály
18 Jambrik Olivér 1992. BHSE 497,0 IV. osztály
19 Orbán Zsolt ifj 1995. Mátyásföldi TLE 494,0 IV. osztály
20 Tóth Kovács Imre 1954. Mátyásföldi TLE 457,0 -
21 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 434,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 BHSE BHSE 1 640,0 0
2 MTEK Máty 1 540,0 0

25m Sportpisztoly 30+30 NK7 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Máté László
1999
BHSE
Agárdy Vilmos
1999
Nyíregyházi PLE
Kiss Attila
2001
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Máté László 1999. BHSE 545,0 Bronzjelvény
2 Agárdy Vilmos 1999. Nyíregyházi PLE 542,0 Bronzjelvény
3 Kiss Attila 2001. Nyíregyházi PLE 488,0 -

25m Sportpisztoly 30+30 NK7 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Attila
2001
Nyíregyházi PLE

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Kelemen Katalin
1979
Mátyásföldi TLE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eilerné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Egri Viktória
1998
KSI SE
Mihalkó Nikoletta
1996
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Babicz Sára
1990
UTE
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Csepregi Katalin
1982
Mátyásföldi TLE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Csapatok
BHSE
Dávid Krisztina 1975 BHSE
Novotnyné Kovács Katalin 1964 BHSE
Sike Renáta 1978 BHSE
KSI
Egri Viktória 1998 KSI SE
Mihalkó Nikoletta 1996 KSI SE
Nemes Adrienn 1991 KSI SE
MTEK
Bakos Natália 1981 Mátyásföldi TLE
Kelemen Katalin 1979 Mátyásföldi TLE
Csepregi Katalin 1982 Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Egri Viktória 1998. KSI SE 580,0 16 Mester
2 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 580,0 14 Mester
3 Sike Renáta 1978. BHSE 577,0 I. osztály
4 Mihalkó Nikoletta 1996. KSI SE 575,0 I. osztály
5 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 574,0 II. osztály
6 Babicz Sára 1990. UTE 560,0 III. osztály
7 Eilerné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 551,0 III. osztály
8 Bakos Natália 1981. Mátyásföldi TLE 544,0 III. osztály
9 Dávid Krisztina 1975. BHSE 543,0 III. osztály
10 Csepregi Katalin 1982. Mátyásföldi TLE 542,0 III. osztály
11 Surányiné Takács Melinda 1983. Egri PLE 535,0 III. osztály
12 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 516,0 IV. osztály
13 Kelemen Katalin 1979. Mátyásföldi TLE 486,0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 35,0
2 Sike Renáta 1978. BHSE 30,0
3 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 24,0
4 Babicz Sára 1990. UTE 18,0
5 Mihalkó Nikoletta 1996. KSI SE 16,0
6 Bakos Natália 1981. Mátyásföldi TLE 12,0
7 Eilerné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 10,0
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 1 729,0 16
2 BHSE BHSE 1 636,0 0
3 MTEK Máty 1 572,0 0

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Egri Viktória
1998
KSI SE
Forrási Boglárka
1999
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Papp Hajnal Zsófia
2002
KSI SE
Fehérvári Nikoletta
2002
Nyíregyházi PLE
Kovács Gréta Mariann
2002
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Gaál Tekla Míra
2001
UTE
Kónya Viola
2002
UTE
Panyor Kamilla
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
KSI A
Egri Viktória 1998 KSI SE
Fábián Sára Ráhel 2002 KSI SE
Komáromi Krisztina Panna 2001 KSI SE
Nyíregyházi PLE
Fehérvári Nikoletta 2002 Nyíregyházi PLE
Kovács Gréta Mariann 2002 Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta 2002 Nyíregyházi PLE
UTE
Somhegyi Edina 2003 UTE
Gaál Tekla Míra 2001 UTE
Kónya Viola 2002 UTE
DLA
Panyor Kamilla 2003 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda 2003 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Egri Viktória 1998. KSI SE 576,0 Ifjú Mester
2 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 564,0 Aranyjelvény
3 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 562,0 Aranyjelvény
4 Somhegyi Edina 2003. UTE 552,0 Ezüstjelvény
5 Kónya Viola 2002. UTE 548,0 Ezüstjelvény
6 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 540,0 Bronzjelvény
7 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 528,0 -
8 Kovács Gréta Mariann 2002. Nyíregyházi PLE 503,0 -
9 Thielicke Tilda 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 483,0 -
10 Gaál Tekla Míra 2001. UTE 453,0 -
11 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 423,0 -
12 Fehérvári Nikoletta 2002. Nyíregyházi PLE 421,0 -
13 Panyor Kamilla 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 379,0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Egri Viktória 1998. KSI SE 29,0
2 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 27,0
3 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 20,0
4 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 12,0
5 Kónya Viola 2002. UTE 10,0
6 Somhegyi Edina 2003. UTE 6,0
7 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 5,0
8 Kovács Gréta Mariann 2002. Nyíregyházi PLE 1,0
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI A KSI S 1 702,0 0
2 UTE UTE 1 553,0 0
3 DLA Délv 1 390,0 0
4 Nyíregyházi PLE Nyír 1 347,0 0

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Panyor Kamilla
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Papp Hajnal Zsófia
2002
KSI SE
Fehérvári Nikoletta
2002
Nyíregyházi PLE
Kovács Gréta Mariann
2002
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Kónya Viola
2002
UTE
Gaál Tekla Míra
2001
UTE
Csapatok
Délvidéki LA
Panyor Kamilla 2003 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda 2003 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
KSI
Fábián Sára Ráhel 2002 KSI SE
Komáromi Krisztina Panna 2001 KSI SE
Kovács Tamara Mónika 2002 KSI SE
Nyíregyházi PLE
Fehérvári Nikoletta 2002 Nyíregyházi PLE
Kovács Gréta Mariann 2002 Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta 2002 Nyíregyházi PLE
UTE
Somhegyi Edina 2003 UTE
Kónya Viola 2002 UTE
Gaál Tekla Míra 2001 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 568,0 Aranyjelvény
2 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 566,0 Aranyjelvény
3 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 552,0 Aranyjelvény
4 Somhegyi Edina 2003. UTE 529,0 Ezüstjelvény
5 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 528,0 Ezüstjelvény
6 Kónya Viola 2002. UTE 525,0 Ezüstjelvény
7 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 517,0 Bronzjelvény
8 Kovács Gréta Mariann 2002. Nyíregyházi PLE 506,0 -
9 Thielicke Tilda 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 492,0 -
10 Fehérvári Nikoletta 2002. Nyíregyházi PLE 447,0 -
11 Gaál Tekla Míra 2001. UTE 439,0 -
12 Panyor Kamilla 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 207,0 DNF -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 1 686,0 0
2 UTE UTE 1 493,0 0
3 Nyíregyházi PLE Nyír 1 470,0 0
4 Délvidéki LA Délv 1 227,0 0

Mixed 25m pisztoly SH1 - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Jambrik István
1968
BHSE
Jambrik Olivér
1992
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Egri Viktória
1998
KSI SE
Mihalkó Nikoletta
1996
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Babicz Sára
1990
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Szöllősi Henrik
1994
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Nagy György
1965
BHSE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Varga András
1991
KSI SE
Boros György
1956
BHSE
Csapatok
Zámolyi LK
Farkas Zoltán 1971 Zámolyi Lövészklub
Papp László 1964 Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos 1964 Zámolyi Lövészklub
EPLE
Szöllősi Henrik 1994 Egri PLE
Takács László 1959 Egri PLE
Takács Tibor 1967 Egri PLE
UTE
Kalmár Tamás 1995 UTE
Budai Csaba 1968 UTE
Csizmadia András 1974 UTE
BHSE
Jambrik István 1968 BHSE
Nagy László 1970 BHSE
Boros György 1956 BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Egri Viktória 1998. KSI SE 559,0 I. osztály
2 Takács Tibor 1967. Egri PLE 557,0 II. osztály
3 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 556,0 II. osztály
4 Babicz Sára 1990. UTE 554,0 II. osztály
5 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 550,0 II. osztály
6 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 549,0 II. osztály
7 Jambrik István 1968. BHSE 546,0 II. osztály
8 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 538,0 III. osztály
9 Budai Csaba 1968. UTE 536,0 13 III. osztály
10 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 536,0 11 III. osztály
11 Nagy Máté László 1999. BHSE 536,0 10 III. osztály
12 Sike Renáta 1978. BHSE 536,0 5 III. osztály
13 Nagy László 1970. BHSE 535,0 III. osztály
14 Mihalkó Nikoletta 1996. KSI SE 529,0 III. osztály
15 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 526,0 III. osztály
16 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 523,0 III. osztály
17 Csizmadia András 1974. UTE 523,0 III. osztály
18 Kalmár Tamás 1995. UTE 519,0 III. osztály
19 Takács László 1959. Egri PLE 518,0 III. osztály
20 Varga András 1991. KSI SE 508,0 IV. osztály
21 Boros György 1956. BHSE 500,0 IV. osztály
22 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 496,0 IV. osztály
23 Jambrik Olivér 1992. BHSE 486,0 IV. osztály
24 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 484,0 IV. osztály
25 Szöllősi Henrik 1994. Egri PLE 450,0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Zámolyi LK Zámo 1 613,0 0
2 BHSE BHSE 1 581,0 0
3 UTE UTE 1 578,0 13
4 EPLE Egri 1 525,0 0

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Boros György
1956
BHSE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Szöllősi Henrik
1994
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Nagy György
1965
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Tóth Kovács Imre
1954
Mátyásföldi TLE
Csapatok
EPLE
Szöllősi Henrik 1994 Egri PLE
Takács László 1959 Egri PLE
Takács Tibor 1967 Egri PLE
UTE
Kalmár Tamás 1995 UTE
Budai Csaba 1968 UTE
Csizmadia András 1974 UTE
BHSE
Boros György 1956 BHSE
Nagy György 1965 BHSE
Nagy László 1970 BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 570,0 II. osztály
2 Takács Tibor 1967. Egri PLE 566,0 II. osztály
3 Szöllősi Henrik 1994. Egri PLE 548,0 III. osztály
4 Csizmadia András 1974. UTE 540,0 III. osztály
5 Takács László 1959. Egri PLE 532,0 -
6 Nagy György 1965. BHSE 531,0 -
7 Budai Csaba 1968. UTE 527,0 -
8 Csikós Botond dr 1974. Győri Polgári LE 526,0 -
9 Boros György 1956. BHSE 526,0 -
10 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 524,0 -
11 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 510,0 -
12 Kalmár Tamás 1995. UTE 498,0 -
13 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 496,0 -
14 Nagy László 1970. BHSE 460,0 -
15 Tóth Kovács Imre 1954. Mátyásföldi TLE 423,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 EPLE Egri 1 646,0 0
2 UTE UTE 1 565,0 0
3 BHSE BHSE 1 517,0 0