2018. évi szabadidős minősítő verseny Kinizsi TTK

Versenyengedély szám
079/B
A verseny szervezője
Kinizsi TTK
A verseny helyszíne
1046 Budapest, Elem u. 5-7. (KTTK lőtér/megközelíthatő a MÁV Istvántelki főműhely bejáratánál az Elem u-ból)
A verseny kezdete
2018-09-29
A verseny vége
2018-09-29
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000 Ft.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bostyán Ernő
1962
Kinizsi TTK
Bódi Ferenc
1968
Kinizsi TTK
Bódi Márk
1999
Kinizsi TTK
Galambos Bálint
1964
Kinizsi TTK
Baracsi Balázs Zsolt
1989
Kinizsi TTK
Bereczky Elemér dr.
1942
Kinizsi TTK
Ecsődi Zoltán
1970
Kinizsi TTK
Gémes Zoltán
1971
Kinizsi TTK
Ecsődi János
1945
Kinizsi TTK
Borsai Ádám Balázs
1978
Kinizsi TTK
Eskenázi Tibor
1952
Kinizsi TTK
Tóth Attila
1973
Kinizsi TTK
Kabán Béla Dániel dr
1987
Kinizsi TTK
Koncz Ferenc
1969
Kinizsi TTK
Füles Károly Ferenc
1975
Kinizsi TTK
Novák Dezső
1956
Kinizsi TTK
Arouh Péter
1948
Kinizsi TTK
Tizekker István
1944
Kinizsi TTK
Petró András
1979
Kinizsi TTK
Lovász Tamás
1969
Kinizsi TTK
Filkor Zoltán
1957
Mátyásföldi TLE
Klacsán György
1959
Mátyásföldi TLE
Krabácz Gábor
1982
Mátyásföldi TLE
Janovszky László
1949
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Galambos Bálint 1964. Kinizsi TTK 179,0 I. osztály
2 Bostyán Ernő 1962. Kinizsi TTK 176,0 I. osztály
3 Tóth Attila 1973. Kinizsi TTK 174,0 I. osztály
4 Bódi Márk 1999. Kinizsi TTK 171,0 I. osztály
5 Kabán Béla Dániel dr 1987. Kinizsi TTK 171,0 I. osztály
6 Krabácz Gábor 1982. Mátyásföldi TLE 168,0 I. osztály
7 Bódi Ferenc 1968. Kinizsi TTK 165,0 I. osztály
8 Ecsődi Zoltán 1970. Kinizsi TTK 163,0 I. osztály
9 Baracsi Balázs Zsolt 1989. Kinizsi TTK 160,0 I. osztály
10 Koncz Ferenc 1969. Kinizsi TTK 157,0 I. osztály
11 Novák Dezső 1956. Kinizsi TTK 155,0 I. osztály
12 Gémes Zoltán 1971. Kinizsi TTK 154,0 I. osztály
13 Füles Károly Ferenc 1975. Kinizsi TTK 152,0 I. osztály
14 Klacsán György 1959. Mátyásföldi TLE 150,0 I. osztály
15 Borsai Ádám Balázs 1978. Kinizsi TTK 148,0 II. osztály
16 Dr. Bereczky Elemér 1942. Kinizsi TTK 146,0 II. osztály
17 Filkor Zoltán 1957. Mátyásföldi TLE 143,0 II. osztály
18 Janovszky László 1949. Mátyásföldi TLE 140,0 II. osztály
19 Tizekker István 1944. Kinizsi TTK 139,0 II. osztály
20 Ecsődi János 1945. Kinizsi TTK 136,0 II. osztály
21 Petró András 1979. Kinizsi TTK 133,0 II. osztály
22 Lovász Tamás 1969. Kinizsi TTK 130,0 II. osztály
23 Eskenázi Tibor 1952. Kinizsi TTK 126,0 III. osztály
24 Arouh Péter 1948. Kinizsi TTK 121,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Klacsán György
1959
Mátyásföldi TLE
Krabácz Gábor
1982
Mátyásföldi TLE
Bostyán Ernő
1962
Kinizsi TTK
Galambos Bálint
1964
Kinizsi TTK
Bódi Márk
1999
Kinizsi TTK
Kabán Béla Dániel dr
1987
Kinizsi TTK
Gémes Zoltán
1971
Kinizsi TTK
Tóth Attila
1973
Kinizsi TTK
Baracsi Balázs Zsolt
1989
Kinizsi TTK
Bódi Ferenc
1968
Kinizsi TTK
Ecsődi Zoltán
1970
Kinizsi TTK
Füles Károly Ferenc
1975
Kinizsi TTK
Koncz Ferenc
1969
Kinizsi TTK
Tizekker István
1944
Kinizsi TTK
Borsai Ádám Balázs
1978
Kinizsi TTK
Bereczky Elemér dr.
1942
Kinizsi TTK
Becsei Gábor
1968
Kinizsi TTK
Gulyás Erik
1977
Kinizsi TTK
Szabó Gyula
1965
Kinizsi TTK
Ecsődi János
1945
Kinizsi TTK
Eskenázi Tibor
1952
Kinizsi TTK
Petró András
1979
Kinizsi TTK
Lovász Tamás
1969
Kinizsi TTK
Bozsity Lajos dr
1956
Kinizsi TTK
Bazsity Lajos dr.
1956
Kinizsi TTK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Galambos Bálint 1964. Kinizsi TTK 173,0 I. osztály
2 Kabán Béla Dániel dr 1987. Kinizsi TTK 171,0 I. osztály
3 Bódi Márk 1999. Kinizsi TTK 169,0 I. osztály
4 Bostyán Ernő 1962. Kinizsi TTK 167,0 I. osztály
5 Tóth Attila 1973. Kinizsi TTK 167,0 I. osztály
6 Gémes Zoltán 1971. Kinizsi TTK 164,0 I. osztály
7 Krabácz Gábor 1982. Mátyásföldi TLE 164,0 I. osztály
8 Bódi Ferenc 1968. Kinizsi TTK 162,0 I. osztály
9 Baracsi Balázs Zsolt 1989. Kinizsi TTK 159,0 I. osztály
10 Ecsődi Zoltán 1970. Kinizsi TTK 159,0 I. osztály
11 Füles Károly Ferenc 1975. Kinizsi TTK 156,0 I. osztály
12 Kabán Béla Dániel dr 1987. Kinizsi TTK 156,0 I. osztály
13 Koncz Ferenc 1969. Kinizsi TTK 154,0 I. osztály
14 Borsai Ádám Balázs 1978. Kinizsi TTK 152,0 I. osztály
15 Dr. Bereczky Elemér 1942. Kinizsi TTK 149,0 II. osztály
16 Klacsán György 1959. Mátyásföldi TLE 149,0 II. osztály
17 Gulyás Erik 1977. Kinizsi TTK 146,0 II. osztály
18 Tizekker István 1944. Kinizsi TTK 144,0 II. osztály
19 Becsei Gábor 1968. Kinizsi TTK 141,0 II. osztály
20 Ecsődi János 1945. Kinizsi TTK 139,0 II. osztály
21 Szabó Gyula 1965. Kinizsi TTK 135,0 II. osztály
22 Petró András 1979. Kinizsi TTK 133,0 II. osztály
23 Eskenázi Tibor 1952. Kinizsi TTK 129,0 III. osztály
24 Lovász Tamás 1969. Kinizsi TTK 126,0 III. osztály
25 Dr. Bazsity Lajos 1956. Kinizsi TTK 121,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély