2019. évi Bakonyi Irén Emlékverseny

Tisztelt Sporttársak!

 

Az alábbi oldalon található az Utánpótlás Budapest Kupa valamint a Bakonyi Irén Emlékverseny lőállásbeosztása:

http://bpshooting.hu/  

 

Szeretném jelezni, hogy a versenyen megrendezésre kerül a férfi sportpisztoly 30+30 versenyszám is (szombaton), amire péntekig várom a nevezéseket az info@bpshooting.hu címre!

A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2019-05-18
A verseny vége
2019-05-19
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2500.- Ft.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bánki Dóra
1997
BHSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Molnár Anikó
1967
UTE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Lázár Antónia
1992
Finomító Sportlövész Klub
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Farkas Ágnes
1997
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 630,2 Mester
2 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 629,0 Mester
3 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 622,7 I. osztály
4 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 621,5 I. osztály
5 Hanák Gabriella 1996. BHSE 621,2 I. osztály
6 Biatovszki Mira 1992. UTE 619,7 I. osztály
7 Bánki Dóra 1997. BHSE 618,3 I. osztály
8 Farkas Ágnes 1997. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 614,5 II. osztály
9 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 609,9 II. osztály
10 Lázár Antónia 1992. Finomító Sportlövész Klub 605,7 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Prágai Patrik
1998
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Biatovszki László
1963
UTE
Farkas István
1956
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Halász István
2001
Egri PLE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 631,6 Mester
2 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 628,9 Mester
3 Hári Péter 1989. BHSE 619,3 I. osztály
4 Prágai Patrik 1998. UTE 617,2 I. osztály
5 Abrudán Zsolt 1984. BHSE 615,1 II. osztály
6 Halász István 2001. Egri PLE 608,6 II. osztály
7 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 605,9 II. osztály
8 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 581,4 III. osztály
9 Biatovszki László 1963. UTE 571,5 IV. osztály
10 Farkas István 1956. APLE-VASAS SC 563,4 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Takács Kornélia
1982
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Sike Renáta
1978
BHSE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Baranyai Krisztina
1998
KSI SE
Egri Viktória
1998
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike Renáta 1978. BHSE 572,0 I. osztály
2 Egri Viktória 1998. KSI SE 570,0 II. osztály
3 Gulyás Claudia 1998. BHSE 551,0 III. osztály
4 Tóth Anikó 1975. BHSE 545,0 III. osztály
5 Surányiné Takács Melinda 1983. Egri PLE 543,0 III. osztály
6 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 540,0 III. osztály
7 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 517,0 IV. osztály
8 Takáts Attiláné dr. 1954. KSI SE 506,0 IV. osztály
9 Kajdi Katalin 1987. KSI SE 237,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jambrik István
1968
BHSE
Jambrik Olivér
1992
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Tóth Gábor
1973
UTE
Antal Balázs
1991
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Benei Bruno
1951
UTE
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Takács László
1959
Egri PLE
Hegedűs András
1998
KSI SE
Pataki Bálint
1993
KSI SE
Szentes Máté
1994
KSI SE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Kovács Szabolcs
1988
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Dajkó Ferenc
1982
MAFC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Gábor 1973. UTE 572,0 I. osztály
2 Antal Balázs 1991. UTE 568,0 II. osztály
3 Nagy László 1970. BHSE 562,0 II. osztály
4 Szabó Máté 1993. Csepel LE 556,0 III. osztály
5 Jambrik István 1968. BHSE 554,0 III. osztály
6 Szűcs Gergely 1977. UTE 552,0 III. osztály
7 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 551,0 III. osztály
8 Pataki Bálint 1993. KSI SE 547,0 III. osztály
9 Hegedűs András 1998. KSI SE 545,0 94 III. osztály
10 Balogh Gergely 1973. APLE-VASAS SC 545,0 92 III. osztály
11 Kovács Szabolcs 1988. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 545,0 3 III. osztály
12 Takács László 1959. Egri PLE 541,0 III. osztály
13 Horváth András 1984. Debreceni Lövészsuli SE 540,0 III. osztály
14 Jambrik Olivér 1992. BHSE 535,0 IV. osztály
15 Benei Bruno 1951. UTE 529,0 IV. osztály
16 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 527,0 IV. osztály
17 Dajkó Ferenc 1982. MAFC 499,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Molnár Anikó
1967
UTE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 1 156,0 II. osztály
2 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 1 155,0 II. osztály
3 Hanák Gabriella 1996. BHSE 1 134,0 III. osztály
4 Biatovszki Mira 1992. UTE 1 125,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hári Péter
1989
BHSE
Prágai Patrik
1998
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 1 180,0 Mester
2 Hári Péter 1989. BHSE 1 161,0 I. osztály
3 Prágai Patrik 1998. UTE 1 155,0 II. osztály
4 Szabián Norbert 1982. UTE 1 144,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Bánki Dóra
1997
BHSE
Molnár Anikó
1967
UTE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Lázár Antónia
1992
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 625,6 Mester
2 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 616,4 I. osztály
3 Hanák Gabriella 1996. BHSE 615,6 I. osztály
4 Biatovszki Mira 1992. UTE 599,6 II. osztály
5 Molnár Anikó 1967. UTE 598,4 II. osztály
6 Bánki Dóra 1997. BHSE 590,3 III. osztály
7 Lázár Antónia 1992. Finomító Sportlövész Klub 582,5 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hári Péter
1989
BHSE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Prágai Patrik
1998
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabián Norbert 1982. UTE 627,0 Mester
2 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 622,6 Mester
3 Péni István Márton 1997. UTE 620,9 I. osztály
4 Hári Péter 1989. BHSE 618,0 I. osztály
5 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 614,3 II. osztály
6 Prágai Patrik 1998. UTE 610,2 II. osztály
7 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 608,1 III. osztály
8 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 598,6 III. osztály
9 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 596,9 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy László
1970
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Benei Bruno
1951
UTE
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy László 1970. BHSE 535,0 II. osztály
2 Tátrai Miklós 1986. BHSE 533,0 II. osztály
3 Szűcs Gergely 1977. UTE 530,0 II. osztály
4 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 525,0 III. osztály
5 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 516,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jambrik István
1968
BHSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 566,0 II. osztály
2 Jambrik István 1968. BHSE 556,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Egri Viktória
1998
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 588,0 Mester
2 Egri Viktória 1998. KSI SE 576,0 I. osztály
3 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 574,0 II. osztály
4 Sike Renáta 1978. BHSE 572,0 II. osztály
5 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 451,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sike Renáta
1978
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Budai Csaba
1968
UTE
Jambrik István
1968
BHSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jambrik István 1968. BHSE 552,0 II. osztály
2 Takács Tibor 1967. Egri PLE 539,0 III. osztály
3 Budai Csaba 1968. UTE 511,0 III. osztály
4 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 329,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Budai Csaba
1968
UTE
Boros György
1956
BHSE
Takács László
1959
Egri PLE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 565,0 II. osztály
2 Boros György 1956. BHSE 547,0 III. osztály
3 Takács László 1959. Egri PLE 541,0 III. osztály
4 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 434,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély