2019. évi Bakonyi Irén Emlékverseny

Tisztelt Sporttársak!

 

Az alábbi oldalon található az Utánpótlás Budapest Kupa valamint a Bakonyi Irén Emlékverseny lőállásbeosztása:

http://bpshooting.hu/  

 

Szeretném jelezni, hogy a versenyen megrendezésre kerül a férfi sportpisztoly 30+30 versenyszám is (szombaton), amire péntekig várom a nevezéseket az info@bpshooting.hu címre!

A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2019-05-18
A verseny vége
2019-05-19
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2500.- Ft.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bánki Dóra
1997
BHSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Molnár Anikó
1967
UTE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Lázár Antónia
1992
Finomító Sportlövész Klub
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Prágai Patrik
1998
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Biatovszki László
1963
UTE
Farkas István
1956
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Halász István
2001
Egri PLE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Takács Kornélia
1982
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Sike Renáta
1978
BHSE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Dr. Takáts Attiláné
1954
KSI SE
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Baranyai Krisztina
1998
KSI SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jambrik István
1968
BHSE
Jambrik Olivér
1992
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Tóth Gábor
1973
UTE
Antal Balázs
1991
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Benei Bruno
1951
UTE
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Takács László
1959
Egri PLE
Hegedűs András
1998
KSI SE
Pataki Bálint
1993
KSI SE
Szentes Máté
1994
KSI SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Molnár Anikó
1967
UTE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hári Péter
1989
BHSE
Prágai Patrik
1998
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Bánki Dóra
1997
BHSE
Molnár Anikó
1967
UTE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hári Péter
1989
BHSE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Prágai Patrik
1998
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy László
1970
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Benei Bruno
1951
UTE
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jambrik István
1968
BHSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sike Renáta
1978
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Budai Csaba
1968
UTE
Jambrik István
1968
BHSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Budai Csaba
1968
UTE
Boros György
1956
BHSE
Takács László
1959
Egri PLE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély