2019. évi MSSZ 3. verseny 10 - 25 - 50m versenyszámokban / Ranglista

Versenyengedély szám
244/A-05/02/2019
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2019-05-04
A verseny vége
2019-05-05
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
10m: 20 lövés 1000ft, 40-60 lövés 2000 ft/fő/versenyszám 25-50m: 3000 ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Annamária
1978
Százhalombattai Lövészklub
Aszt Réka
2002
Százhalombattai Lövészklub
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Győri Ágnes Judit 1980. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 175,0 1 II. osztály
2 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 172,0 1 III. osztály
3 Aszt Réka 2002. Százhalombattai Lövészklub 172,0 0 III. osztály
4 Nagy Annamária 1978. Százhalombattai Lövészklub 170,0 1 III. osztály
5 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 168,0 3 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kéri Attila 1971. Százhalombattai Lövészklub 186,0 2 I. osztály
2 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 180,0 0 II. osztály
3 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 168,0 2 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lázár Míra 2006. Csepel LE 341,0 3 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Kaspár Gyöngyvér
2002
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Tóth Anna Jázmin
2003
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 352,0 6 Ezüstjelvény
2 Tóth Anna Jázmin 2003. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 345,0 6 Ezüstjelvény
3 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 336,0 3 Bronzjelvény
4 Kaspár Gyöngyvér 2002. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 324,0 2 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szilvási Balázs
2003
Kecskeméti Lövész SE
Vlaszács Tamás
2003
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Balla Krisztián
2004
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vlaszács Tamás 2003. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 349,0 2 Bronzjelvény
2 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 328,0 4 -
3 Balla Krisztián 2004. Csepel LE 311,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Aszt Réka
2002
Százhalombattai Lövészklub
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 571,0 17 Ifjú Mester
2 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 569,0 16 Aranyjelvény
3 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 562,0 14 Ezüstjelvény
4 Varga Zalay Babett 2002. UTE 554,0 9 Ezüstjelvény
5 Rédecsi Anita 2002. BHSE 553,0 10 Ezüstjelvény
6 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 548,0 9 Ezüstjelvény
7 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 538,0 5 Bronzjelvény
8 Somhegyi Edina 2003. UTE 534,0 5 Bronzjelvény
9 Mikola Kitti 2001. UTE 515,0 6 -
10 Aszt Réka 2002. Százhalombattai Lövészklub 514,0 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Máté László
1999
BHSE
Iszprávnik Péter
2000
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Holczmann Gergő
2003
APLE-VASAS SC
Válik Ferenc
2000
Kecskeméti Lövész SE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Máté László 1999. BHSE 563,0 8 Aranyjelvény
2 Hegedűs László 1999. UTE 560,0 13 Ezüstjelvény
3 Geier Dániel 1999. Csepel LE 553,0 12 Ezüstjelvény
4 Válik Ferenc 2000. Kecskeméti Lövész SE 548,0 8 Ezüstjelvény
5 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 544,0 9 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Takács Kornélia
1982
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Farkas Bernadett
1987
APLE-VASAS SC
Tóth Márta
1977
APLE-VASAS SC
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Annamária
1978
Százhalombattai Lövészklub
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Egri Viktória
1998
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Egri Viktória 1998. KSI SE 563,0 16 II. osztály
2 Tóth Anikó 1975. BHSE 558,0 11 III. osztály
3 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 548,0 8 III. osztály
4 Vas Virág dr 1977. BHSE 545,0 7 III. osztály
5 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 538,0 10 IV. osztály
6 Gulyás Claudia 1998. BHSE 533,0 0 IV. osztály
7 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 532,0 6 IV. osztály
8 Győri Ágnes Judit 1980. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 527,0 7 IV. osztály
9 Farkas Bernadett 1987. APLE-VASAS SC 519,0 2 IV. osztály
10 Dr. Takáts Attiláné 1954. KSI SE 498,0 3 -
11 Nagy Annamária 1978. Százhalombattai Lövészklub 479,0 3 -
12 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 447,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Hegedűs András
1998
KSI SE
Szentes Máté
1994
KSI SE
Erős Hunor
2000
Komáromi VSE
Jambrik István
1968
BHSE
Jambrik Olivér
1992
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Tóth Gábor
1973
UTE
Antal Balázs
1991
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Benei Bruno
1951
UTE
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Ferenci József
1952
APLE-VASAS SC
Gács Olivér
1998
APLE-VASAS SC
Horváth Tibor
1957
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Sipka Péter
1958
APLE-VASAS SC
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Béres Ákos
1982
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Gurisatti Gyula
1944
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Kovács Szabolcs
1988
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Antal Balázs 1991. UTE 573,0 11 I. osztály
2 Szűcs Gergely 1977. UTE 566,0 13 II. osztály
3 Jambrik István 1968. BHSE 563,0 10 II. osztály
4 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 562,0 13 II. osztály
5 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 559,0 7 III. osztály
6 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 558,0 8 III. osztály
7 Tóth Gábor 1973. UTE 558,0 7 III. osztály
8 Nagy László 1970. BHSE 557,0 8 III. osztály
9 Szabó Máté 1993. Csepel LE 554,0 11 III. osztály
10 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 553,0 12 III. osztály
11 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 553,0 9 III. osztály
12 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 552,0 14 III. osztály
13 Kéri Attila 1971. Százhalombattai Lövészklub 552,0 13 III. osztály
14 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 549,0 11 III. osztály
15 Horváth András 1984. Debreceni Lövészsuli SE 546,0 11 III. osztály
16 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 546,0 10 III. osztály
17 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 546,0 5 III. osztály
18 Hegedűs András 1998. KSI SE 544,0 10 III. osztály
19 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 542,0 11 III. osztály
20 Juhász Bertalan 1989. Keszthelyi Erdész LK 539,0 6 IV. osztály
21 Béres Ákos 1982. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 535,0 7 IV. osztály
22 Benei Bruno 1951. UTE 533,0 7 IV. osztály
23 Balogh Gergely 1973. APLE-VASAS SC 528,0 3 IV. osztály
24 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 522,0 7 IV. osztály
25 Jambrik Olivér 1992. BHSE 522,0 6 IV. osztály
26 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 519,0 10 IV. osztály
27 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 518,0 3 IV. osztály
28 Gács Olivér 1998. APLE-VASAS SC 514,0 5 IV. osztály
29 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 510,0 3 IV. osztály
30 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 509,0 4 IV. osztály
31 Sipka Péter 1958. APLE-VASAS SC 508,0 1 IV. osztály
32 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 507,0 6 IV. osztály
33 Gurisatti Gyula 1944. Dunaújvárosi LSE 475,0 1 -
34 Ferenci József 1952. APLE-VASAS SC 334,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Aszt Levente
2006
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Hemrich Boglárka
2005
UTE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Fehér Anna
2007
APLE-VASAS SC
Bodolai Boglárka
2006
APLE-VASAS SC
Molnár Kata
2007
Pécs Városi LK
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kalász Karina
2006
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 397,0 1 Aranyjelvény
2 Szegesdi Eszter 2005. UTE 387,0 2 Aranyjelvény
3 Hemrich Boglárka 2005. UTE 384,0 3 Aranyjelvény
4 Toma Réka 2006. UTE 382,0 4 Aranyjelvény
5 Fehér Anna 2007. APLE-VASAS SC 381,0 5 Aranyjelvény
6 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PLE 368,0 6 Aranyjelvény
7 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 360,0 7 Aranyjelvény
8 Bodolai Boglárka 2006. APLE-VASAS SC 356,0 8 Ezüstjelvény
9 Molnár Kata 2007. Pécs Városi LK 354,0 9 Ezüstjelvény
10 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 330,0 10 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Nándor
2005
UTE
Venczel Félix
2005
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Rácz Áron
2006
BHSE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Nimród Bendegúz
2006
ZTE Sportlövész Klub
Csík Vendel
2006
APLE-VASAS SC
Jáger Tamás Gergely
2006
APLE-VASAS SC
Szilágyi András
2005
APLE-VASAS SC
Tóth Milán László
2007
UTE
Aszt Levente
2006
Százhalombattai Lövészklub
Andalik Armand
2006
Finomító Sportlövész Klub
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Gebhardt Ákos
2005
Pécs Városi LK
Ottmár Dániel
2005
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 387,0 0 Aranyjelvény
2 Szilágyi András 2005. APLE-VASAS SC 379,0 0 Aranyjelvény
3 Árvai Nimród Bendegúz 2006. ZTE Sportlövész Klub 377,0 0 Aranyjelvény
4 Nagy Nándor 2005. UTE 375,0 0 Aranyjelvény
5 Rácz Áron 2006. BHSE 366,0 0 Aranyjelvény
6 Tóth Milán László 2007. UTE 364,0 1 Ezüstjelvény
7 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 364,0 0 Ezüstjelvény
8 Venczel Félix 2005. UTE 361,0 0 Ezüstjelvény
9 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 360,0 0 Ezüstjelvény
10 Drótos Dániel 2006. UTE 356,0 0 Ezüstjelvény
11 Csík Vendel 2006. APLE-VASAS SC 354,0 0 Ezüstjelvény
12 Jáger Tamás Gergely 2006. APLE-VASAS SC 353,0 0 Ezüstjelvény
13 Andalik Armand 2006. Finomító Sportlövész Klub 344,0 0 Bronzjelvény
14 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 328,0 0 Bronzjelvény
15 Aszt Levente 2006. Százhalombattai Lövészklub 325,0 0 Bronzjelvény
16 Ottmár Dániel 2005. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 302,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szegesdi Dóra Brigitta
2003
UTE
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Luca Dorka
2004
ZTE Sportlövész Klub
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE-VASAS SC
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Somogyvári Flóra
2004
Pécs Városi LK
Molnár Hanna
2004
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Szász Hanna Rebeka
2003
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 413,3 29 Aranyjelvény
2 Árvai Luca Dorka 2004. ZTE Sportlövész Klub 409,3 25 Aranyjelvény
3 Kiss Éva 2004. Finomító Sportlövész Klub 409,2 26 Aranyjelvény
4 Farkas Dóra 2003. Finomító Sportlövész Klub 397,9 18 Aranyjelvény
5 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 393,1 14 Aranyjelvény
6 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE-VASAS SC 391,3 9 Aranyjelvény
7 Szász Hanna Rebeka 2003. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 388,8 10 Ezüstjelvény
8 Somogyvári Flóra 2004. Pécs Városi LK 382,9 12 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szegedi Máté
2004
UTE
Farkas Gábor László
2003
UTE
Jakab Márton
2004
BHSE
Fatter Benett Benjamin
2004
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Deák Bálint Péter
2004
APLE-VASAS SC
Nádudvari Marcell
2004
APLE-VASAS SC
Petőcz Balázs
2004
Finomító Sportlövész Klub
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Illés Dénes
2003
Pécs Városi LK
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Papp Benjámin
2003
Csepel LE
Havjár Péter
2004
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Vajna Péter
2001
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Fejérvári Bálint
2004
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 409,0 22 Aranyjelvény
2 Szegedi Máté 2004. UTE 405,2 26 Aranyjelvény
3 Farkas Gábor László 2003. UTE 401,5 19 Aranyjelvény
4 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 394,8 6 Aranyjelvény
5 Illés Dénes 2003. Pécs Városi LK 393,6 16 Aranyjelvény
6 Deák Bálint Péter 2004. APLE-VASAS SC 389,4 10 Ezüstjelvény
7 Papp Benjámin 2003. Csepel LE 388,3 6 Ezüstjelvény
8 Petőcz Balázs 2004. Finomító Sportlövész Klub 387,0 8 Ezüstjelvény
9 Fatter Benett Benjamin 2004. ZTE Sportlövész Klub 386,1 12 Ezüstjelvény
10 Jakab Márton 2004. BHSE 385,0 12 Ezüstjelvény
11 Havjár Péter 2004. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 382,2 10 Ezüstjelvény
12 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 378,6 6 Bronzjelvény
13 Vajna Péter 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 374,8 6 Bronzjelvény
14 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 371,8 8 Bronzjelvény
15 Nemes Dániel 2004. Kecskeméti Lövész SE 369,2 2 Bronzjelvény
16 Fejérvári Bálint 2004. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 303,8 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Anna
2005
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Drótos Kinga
2001
UTE
Borsos Fanni
2000
Nagykanizsai PLE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Hurai Viktória
2000
VASAS SC-APLE
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Seres Gréta
2001
Pécs Városi LK
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécs Városi LK
Lovász Dorina
1999
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Mészáros Eszter
2002
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lovász Dorina 1999. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 624,0 18 Ifjú Mester
2 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 624,0 17 Ifjú Mester
3 Dénes Eszter 2001. UTE 623,2 19 Ifjú Mester
4 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 621,2 11 Ifjú Mester
5 Borsos Fanni 2000. Nagykanizsai PLE 617,0 7 Aranyjelvény
6 Tarr Vivien 2001. UTE 614,5 5 Aranyjelvény
7 Tóth Anna 2005. UTE 608,4 10 Ezüstjelvény
8 Kotré Judit 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 602,6 1 Ezüstjelvény
9 Szegesdi Eszter 2005. UTE 600,1 8 Ezüstjelvény
10 Seres Gréta 2001. Pécs Városi LK 599,9 5 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szegedi Máté
2004
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Csernus Alex
2001
Kecskeméti Lövész SE
Sallai Zsombor
2004
Pécs Városi LK
Bauer Dominik
2001
Csepel LE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Klenczner Márton
2001
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Török Ferenc 2003. Csepel LE 626,6 53 Ifjú Mester
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 623,1 45 Ifjú Mester
3 Klenczner Márton 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 621,7 45 Ifjú Mester
4 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 620,5 47 Ifjú Mester
5 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 619,2 40 Ifjú Mester
6 Kiss Viktor 2001. UTE 610,7 35 Ezüstjelvény
7 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 606,7 35 Ezüstjelvény
8 Bauer Dominik 2001. Csepel LE 604,0 29 Ezüstjelvény
9 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 603,9 28 Ezüstjelvény
10 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 599,1 29 Ezüstjelvény
11 Sallai Zsombor 2004. Pécs Városi LK 583,7 13 Bronzjelvény
12 Csernus Alex 2001. Kecskeméti Lövész SE 579,4 19 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Lázár Antónia
1992
Finomító Sportlövész Klub
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Farkas Ágnes
1997
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Bánki Dóra
1997
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
VUKASINOVIC Sanja
1997
SRB
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 628,4 53 Mester
2 Szijj Katinka 1993. UTE 624,7 18 Mester
3 Hanák Gabriella 1996. BHSE 620,7 16 I. osztály
4 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 620,3 20 I. osztály
5 Bánki Dóra 1997. BHSE 618,0 14 I. osztály
6 Farkas Ágnes 1997. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 615,6 9 II. osztály
7 Seffer Kata 1992. BHSE 610,8 15 II. osztály
8 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 608,5 12 II. osztály
9 Molnár Anikó 1967. UTE 590,4 5 III. osztály
10 Lázár Antónia 1992. Finomító Sportlövész Klub 589,3 6 III. osztály
11 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 502,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Péni István Márton
1997
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Biatovszki László
1963
UTE
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Nagy Sándor
1995
Komáromi VSE
Hári Péter
1989
BHSE
Nyitrai Zoltán
1976
BHSE
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 631,8 56 Mester
2 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 627,3 52 Mester
3 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 623,4 45 Mester
4 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 621,7 46 I. osztály
5 Prágai Patrik 1998. UTE 618,8 48 I. osztály
6 Hári Péter 1989. BHSE 616,4 40 II. osztály
7 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 614,2 38 II. osztály
8 Nagy Sándor 1995. Komáromi VSE 613,9 38 II. osztály
9 Abrudán Zsolt 1984. BHSE 608,7 39 II. osztály
10 Simó Kornél 1984. BHSE 608,5 32 II. osztály
11 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 605,5 28 II. osztály
12 Koczor Péter 1989. UTE 593,3 18 III. osztály
13 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 591,4 18 III. osztály
14 Biatovszki László 1963. UTE 560,4 9 IV. osztály
15 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 541,7 13 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kajdi Katalin 1987. KSI SE 481,0 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lemes Krisztián
1980
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lemes Krisztián 1980. Pestszenterzsébeti PLE 458,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 álló SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czövek László
1955
APLE-VASAS SC
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Lemes Krisztián
1980
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 590,5 18 -
2 Lemes Krisztián 1980. Pestszenterzsébeti PLE 563,0 9 -
3 Czövek László 1955. APLE-VASAS SC 507,6 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 517,0 1 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Máté László
1999
BHSE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 510,0 1 Bronzjelvény
2 Geier Dániel 1999. Csepel LE 479,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Nagy László
1970
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Benei Bruno
1951
UTE
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 522,0 5 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 589,2 14 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Papp Benjámin
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 590,2 14 Ezüstjelvény
2 Papp Benjámin 2003. Csepel LE 581,7 12 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Lovász Dorina
1999
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Mészáros Eszter
2002
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 619,6 30 Ifjú Mester
2 Dénes Eszter 2001. UTE 619,1 34 Ifjú Mester
3 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 618,0 36 Ifjú Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Klenczner Márton
2001
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gazdig Olivér 2000. Finomító Sportlövész Klub 614,6 28 Aranyjelvény
2 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 610,6 25 Ezüstjelvény
3 Kiss Viktor 2001. UTE 604,2 25 Ezüstjelvény
4 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 603,5 20 Ezüstjelvény
5 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 598,1 16 Ezüstjelvény
6 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 596,4 17 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Molnár Anikó
1967
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
VUKASINOVIC Sanja
1997
SRB
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hanák Gabriella 1996. BHSE 615,1 32 I. osztály
2 Molnár Anikó 1967. UTE 597,4 15 II. osztály
3 Bánki Dóra 1997. BHSE 591,9 20 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Péni István Márton
1997
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Hári Péter
1989
BHSE
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Simó Kornél
1984
BHSE
Gáspár Olivér
1973
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabián Norbert 1982. UTE 623,3 43 Mester
2 Hári Péter 1989. BHSE 619,4 39 I. osztály
3 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 619,2 39 I. osztály
4 Simó Kornél 1984. BHSE 615,0 34 II. osztály
5 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 605,6 25 III. osztály
6 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 601,1 19 III. osztály
7 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 587,7 20 III. osztály
8 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 571,4 13 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Lovász Dorina
1999
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Mészáros Eszter
2002
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 1 173,0 60 Mester
2 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 1 167,0 54 I. osztály
3 Toma Dorina 1999. UTE 1 160,0 51 II. osztály
4 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 1 151,0 45 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Klenczner Márton
2001
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 1 171,0 57 Ifjú Mester
2 Klenczner Márton 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 1 155,0 39 Ifjú Mester
3 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 1 148,0 43 Aranyjelvény
4 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 1 137,0 29 Ezüstjelvény
5 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 1 095,0 21 -
6 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 1 093,0 25 -
7 Tóth Mátyás 2002. VASAS SC-APLE 1 063,0 15 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
VUKASINOVIC Sanja
1997
SRB
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 1 159,0 50 II. osztály
2 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 1 158,0 58 II. osztály
3 Hanák Gabriella 1996. BHSE 1 150,0 46 II. osztály
4 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 1 147,0 45 II. osztály
5 Molnár Anikó 1967. UTE 1 111,0 26 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Péni István Márton
1997
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Nagy Sándor
1995
Komáromi VSE
Hári Péter
1989
BHSE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Simó Kornél
1984
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 1 183,0 77 Mester
2 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 1 179,0 64 Mester
3 Hári Péter 1989. BHSE 1 162,0 53 I. osztály
4 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 1 156,0 52 II. osztály
5 Nagy Sándor 1995. Komáromi VSE 1 148,0 44 II. osztály
6 Szabián Norbert 1982. UTE 1 133,0 46 III. osztály
7 Simó Kornél 1984. BHSE 1 130,0 38 III. osztály
8 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 1 123,0 31 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Sike Renáta
1978
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Mikola Kitti
2001
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Forrási Boglárka
1999
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike Renáta 1978. BHSE 582,0 18 Mester
2 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 572,0 14 II. osztály
3 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 570,0 9 II. osztály
4 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 563,0 18 III. osztály
5 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 553,0 4 III. osztály
6 Forrási Boglárka 1999. KSI SE 551,0 7 III. osztály
7 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 531,0 4 III. osztály
8 Somhegyi Edina 2003. UTE 525,0 6 IV. osztály
9 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 521,0 3 IV. osztály
10 Varga Zalay Babett 2002. UTE 511,0 8 IV. osztály
11 Mikola Kitti 2001. UTE 474,0 2 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Sike Renáta 1978. BHSE 33,0 19
2 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 23,0 16
3 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 22,0 8
4 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 15,0 9
5 Forrási Boglárka 1999. KSI SE 10,0 3
6 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 6,0 1
7 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 5,0 2
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Jambrik István
1968
BHSE
Budai Csaba
1968
UTE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 561,0 8 I. osztály
2 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 551,0 11 II. osztály
3 Jambrik István 1968. BHSE 546,0 6 II. osztály
4 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 516,0 7 III. osztály
5 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 507,0 3 IV. osztály
6 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 506,0 8 IV. osztály
7 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 444,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jambrik István
1968
BHSE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 565,0 10 II. osztály
2 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 560,0 14 III. osztály
3 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 460,0 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély