2019. évi Utánpótlás Kupa "Dosztály János" Emlékverseny II. forduló

Tisztelt Sporttársak!

 

Az alábbi oldalon található az Utánpótlás Budapest Kupa valamint a Bakonyi Irén Emlékverseny lőállásbeosztása:

http://bpshooting.hu/  

 

Szeretném jelezni, hogy a versenyen megrendezésre kerül a férfi sportpisztoly 30+30 versenyszám is (szombaton), amire péntekig várom a nevezéseket az info@bpshooting.hu címre!

A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2019-05-18
A verseny vége
2019-05-19
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1600.- Ft.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Anna
2005
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Képes Edua
2007
UTE
Fehér Anna
2007
APLE-VASAS SC
Bodolai Boglárka
2006
APLE-VASAS SC
Molnár Kata
2007
Pécs Városi LK
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Hemrich Boglárka
2005
UTE
Bacsa Dorka
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 388,0 Aranyjelvény
2 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 382,0 Aranyjelvény
3 Szegesdi Eszter 2005. UTE 380,0 Aranyjelvény
4 Hemrich Boglárka 2005. UTE 379,0 Aranyjelvény
5 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 376,0 Aranyjelvény
6 Fehér Anna 2007. APLE-VASAS SC 372,0 Aranyjelvény
7 Molnár Kata 2007. Pécs Városi LK 367,0 Aranyjelvény
8 Toma Réka 2006. UTE 366,0 Aranyjelvény
9 Lázár Míra 2006. Csepel LE 363,0 Aranyjelvény
10 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 359,0 Ezüstjelvény
11 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 354,0 Ezüstjelvény
12 Bacsa Dorka 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 351,0 Ezüstjelvény
13 Bodolai Boglárka 2006. APLE-VASAS SC 342,0 Ezüstjelvény
14 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 321,0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Luca Dorka
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szegesdi Dóra Brigitta
2003
UTE
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Jójárt Viktória
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szász Hanna Rebeka
2003
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 404,9 Aranyjelvény
2 Szász Hanna Rebeka 2003. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 404,5 Aranyjelvény
3 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 395,3 Aranyjelvény
4 Szegesdi Dóra Brigitta 2003. UTE 391,4 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz Áron
2006
BHSE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Nimród Bendegúz
2006
ZTE Sportlövész Klub
Nagy Nándor
2005
UTE
Venczel Félix
2005
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Joachim Dániel
2006
UTE
Tóth Milán László
2007
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Csík Vendel
2006
APLE-VASAS SC
Jáger Tamás Gergely
2006
APLE-VASAS SC
Szilágyi András
2005
APLE-VASAS SC
Periskics Márton
2005
Pécs Városi LK
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 385,0 Aranyjelvény
2 Venczel Félix 2005. UTE 378,0 14 Aranyjelvény
3 Nagy Nándor 2005. UTE 378,0 13 Aranyjelvény
4 Rácz Áron 2006. BHSE 365,0 Aranyjelvény
5 Szilágyi András 2005. APLE-VASAS SC 364,0 Ezüstjelvény
6 Drótos Dániel 2006. UTE 362,0 Ezüstjelvény
7 Jáger Tamás Gergely 2006. APLE-VASAS SC 361,0 Ezüstjelvény
8 Joachim Dániel 2006. UTE 352,0 5 Ezüstjelvény
9 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 352,0 4 Ezüstjelvény
10 Periskics Márton 2005. Pécs Városi LK 348,0 Ezüstjelvény
11 Fuglovics Armand 2007. UTE 340,0 Bronzjelvény
12 Csík Vendel 2006. APLE-VASAS SC 336,0 Bronzjelvény
13 Kertai Szabolcs 2007. UTE 335,0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jakab Márton
2004
BHSE
Fatter Benett Benjamin
2004
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Szegedi Máté
2004
UTE
Farkas Gábor László
2003
UTE
Deák Bálint Péter
2004
APLE-VASAS SC
Nádudvari Marcell
2004
APLE-VASAS SC
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Sallai Zsombor
2004
Pécs Városi LK
Szőlősy Mátyás
2004
Pécs Városi LK
Papp Benjámin
2003
Csepel LE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Havjár Péter
2004
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szegedi Máté 2004. UTE 410,4 Aranyjelvény
2 Nádudvari Marcell 2004. APLE-VASAS SC 403,0 Aranyjelvény
3 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 402,8 Aranyjelvény
4 Fatter Benett Benjamin 2004. ZTE Sportlövész Klub 398,2 Aranyjelvény
5 Sallai Zsombor 2004. Pécs Városi LK 396,3 Aranyjelvény
6 Deák Bálint Péter 2004. APLE-VASAS SC 394,2 Aranyjelvény
7 Farkas Gábor László 2003. UTE 392,0 Aranyjelvény
8 Papp Benjámin 2003. Csepel LE 391,3 Aranyjelvény
9 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 388,9 Aranyjelvény
10 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 386,0 Aranyjelvény
11 Havjár Péter 2004. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 380,5 Aranyjelvény
12 Jakab Márton 2004. BHSE 376,8 Ezüstjelvény
13 Szőlősy Mátyás 2004. Pécs Városi LK 369,3 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Drótos Kinga
2001
UTE
Hurai Viktória
2000
VASAS SC-APLE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Seres Gréta
2001
Pécs Városi LK
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécs Városi LK
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Mészáros Eszter
2002
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Lovász Dorina
1999
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lovász Dorina 1999. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 632,5 104 Ifjú Mester
2 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 629,7 Ifjú Mester
3 Mészáros Eszter 2002. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 627,2 Ifjú Mester
4 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 623,5 105 Ifjú Mester
5 Dénes Eszter 2001. UTE 620,8 Ifjú Mester
6 Toma Dorina 1999. UTE 619,8 Ifjú Mester
7 Tarr Vivien 2001. UTE 618,4 Aranyjelvény
8 Hurai Viktória 2000. VASAS SC-APLE 617,1 Aranyjelvény
9 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 615,2 Aranyjelvény
10 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 613,7 Aranyjelvény
11 Drótos Kinga 2001. UTE 600,6 Ezüstjelvény
12 Seres Gréta 2001. Pécs Városi LK 592,4 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Klenczner Márton
2001
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Vajna Péter
2001
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Klenczner Márton 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 624,9 Ifjú Mester
2 Kiss Viktor 2001. UTE 621,5 Ifjú Mester
3 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 619,1 Ifjú Mester
4 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 618,3 Aranyjelvény
5 Török Ferenc 2003. Csepel LE 617,9 Aranyjelvény
6 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 607,6 Ezüstjelvény
7 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 601,3 Ezüstjelvény
8 Tóth Mátyás 2002. VASAS SC-APLE 597,8 Ezüstjelvény
9 Vajna Péter 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 567,2 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boros Viktória
2005
KSI SE
Budai Brigitta
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Bencs Lilla
2006
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Boros Viktória 2005. KSI SE 362,0 Aranyjelvény
2 Bencs Lilla 2006. Százhalombattai Lövészklub 348,0 Aranyjelvény
3 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 345,0 Aranyjelvény
4 Budai Brigitta 2005. KSI SE 340,0 Aranyjelvény
5 Lázár Míra 2006. Csepel LE 322,0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Borbola Borka
2004
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Osvald Lora
2003
Százhalombattai Lövészklub
Poszpisek Laura
2002
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Anna Jázmin
2003
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Somhegyi Edina 2003. UTE 364,0 Aranyjelvény
2 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 351,0 Ezüstjelvény
3 Borbola Borka 2004. KSI SE 344,0 Ezüstjelvény
4 Tóth Anna Jázmin 2003. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 337,0 Bronzjelvény
5 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 327,0 Bronzjelvény
6 Poszpisek Laura 2002. Százhalombattai Lövészklub 318,0 -
7 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 317,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Kovács Erik Gergő
2005
Egri PLE
Bakó Tamás
2006
Egri PLE
Fehér Milán
2005
KSI SE
Mezei Konrád
2005
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Hegedűs Martin
2005
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalma Bence László 2005. UTE 359,0 Aranyjelvény
2 Tóth Braun Márton 2005. UTE 355,0 Aranyjelvény
3 Bakó Tamás 2006. Egri PLE 348,0 Aranyjelvény
4 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 331,0 Ezüstjelvény
5 Fehér Milán 2005. KSI SE 329,0 Bronzjelvény
6 Kovács Erik Gergő 2005. Egri PLE 328,0 Bronzjelvény
7 Tóth Ábel Gergely 2005. Százhalombattai Lövészklub 314,0 Bronzjelvény
8 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 308,0 -
9 Nagy Balázs 2008. KSI SE 303,0 -
10 Weite Hayden 2008. KSI SE 280,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Tóth Máté
2002
UTE
Varga Henrik
2004
UTE
Pfeffer Botond
2003
UTE
Holczmann Gergő
2003
APLE-VASAS SC
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Nagy Zsombor
2004
Egri PLE
Jarada Mansour
2003
KSI SE
Martoncsik Levente
2004
KSI SE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Blaner Dávid Márk
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Sas Szilveszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Balla Krisztián
2004
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 373,0 Aranyjelvény
2 Nagy Zsombor 2004. Egri PLE 366,0 8 Aranyjelvény
3 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 366,0 4 Aranyjelvény
4 Holczmann Gergő 2003. APLE-VASAS SC 361,0 Ezüstjelvény
5 Tóth Máté 2002. UTE 359,0 Ezüstjelvény
6 Mezei Kornél 2002. KSI SE 352,0 Ezüstjelvény
7 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 349,0 Bronzjelvény
8 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 348,0 Bronzjelvény
9 Jarada Mansour 2003. KSI SE 345,0 Bronzjelvény
10 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 344,0 Bronzjelvény
11 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 340,0 Bronzjelvény
12 Varga Henrik 2004. UTE 340,0 Bronzjelvény
13 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 338,0 Bronzjelvény
14 Blaner Dávid Márk 2003. Százhalombattai Lövészklub 331,0 Bronzjelvény
15 Martoncsik Levente 2004. KSI SE 324,0 -
16 Sas Szilveszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 322,0 -
17 Balla Krisztián 2004. Csepel LE 306,0 -
18 Pfeffer Botond 2003. UTE 283,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Máté László
1999
BHSE
Hegedűs László
1999
UTE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Nagy Zsombor
2004
Egri PLE
Hajdu László Márk
2002
KSI SE
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Máté László 1999. BHSE 564,0 Aranyjelvény
2 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 554,0 Ezüstjelvény
3 Geier Dániel 1999. Csepel LE 551,0 96 Ezüstjelvény
4 Hegedűs László 1999. UTE 551,0 92 Ezüstjelvény
5 Nagy Zsombor 2004. Egri PLE 541,0 Bronzjelvény
6 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 536,0 Bronzjelvény
7 Csapó Máté 2001. Csepel LE 526,0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Kókai Réka
1999
KSI SE
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Anita 2002. BHSE 554,0 Ezüstjelvény
2 Varga Zalay Babett 2002. UTE 552,0 Ezüstjelvény
3 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 542,0 Bronzjelvény
4 Mikola Kitti 2001. UTE 526,0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somhegyi Edina
2003
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 566,0 Aranyjelvény
2 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 559,0 Aranyjelvény
3 Varga Zalay Babett 2002. UTE 531,0 Ezüstjelvény
4 Somhegyi Edina 2003. UTE 514,0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mikola Kitti
2001
UTE
Forrási Boglárka
1999
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 568,0 Ifjú Mester
2 Forrási Boglárka 1999. KSI SE 544,0 Bronzjelvény
3 Mikola Kitti 2001. UTE 504,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 585,5 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Seres Gréta
2001
Pécs Városi LK
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécs Városi LK
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 626,2 Ifjú Mester
2 Dénes Eszter 2001. UTE 619,2 Ifjú Mester
3 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 618,7 Ifjú Mester
4 Toma Dorina 1999. UTE 615,1 Ifjú Mester
5 Seres Gréta 2001. Pécs Városi LK 595,2 Ezüstjelvény
6 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 589,5 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Papp Benjámin
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 598,7 Aranyjelvény
2 Papp Benjámin 2003. Csepel LE 590,5 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Viktor 2001. UTE 616,9 Aranyjelvény
2 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 611,3 Ezüstjelvény
3 Gazdig Olivér 2000. Finomító Sportlövész Klub 604,9 Ezüstjelvény
4 Török Ferenc 2003. Csepel LE 603,0 Ezüstjelvény
5 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 594,5 Bronzjelvény
6 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 592,5 Bronzjelvény
7 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 592,0 Bronzjelvény
8 Tóth Mátyás 2002. VASAS SC-APLE 573,7 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Seres Gréta
2001
Pécs Városi LK
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécs Városi LK
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Lovász Dorina
1999
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 1 167,0 I. osztály
2 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 1 164,0 I. osztály
3 Toma Dorina 1999. UTE 1 157,0 II. osztály
4 Lovász Dorina 1999. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 1 146,0 40 II. osztály
5 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 1 146,0 36 II. osztály
6 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 1 116,0 III. osztály
7 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 1 113,0 III. osztály
8 Seres Gréta 2001. Pécs Városi LK 1 096,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 1 162,0 Ifjú Mester
2 Kiss Viktor 2001. UTE 1 142,0 Aranyjelvény
3 Török Ferenc 2003. Csepel LE 1 135,0 Ezüstjelvény
4 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 1 125,0 Ezüstjelvény
5 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 1 097,0 -
6 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 1 093,0 -
7 Tóth Mátyás 2002. VASAS SC-APLE 1 073,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 458,0 -
2 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 409,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Máté László
1999
BHSE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Máté László 1999. BHSE 523,0 Ezüstjelvény
2 Geier Dániel 1999. Csepel LE 490,0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély