2019 SZEGED GRAND PRIX

Versenyengedély szám
349/B-10/26/2019

V E R S E N Y K I Í R Á S

 

Verseny neve: SZEGED GRAND PRIX 2019

Verseny célja: A sportág népszerűsítése, minősítések megszerzése, régiós versenyzési lehetőség biztosítása.

Verseny ideje: 2019. október 19-20 (szombat, vasárnap)

Verseny helye: Szegedi Szakképzési Centrum József Attila Általános Iskolája és Szakiskolája, 6723 Szeged, Gyík u. 3.

Verseny rendezője: Cél-Tudat SE

Verseny támogatója: MSSZ, Szeged Város, Szegedi Szakképzési Centrum József Attila Általános Iskolája és Szakiskolája, Tisza Hotel

A verseny résztvevői: A lövészsportot kedvelők, a versenyre nevezők, akik az indulási feltételeknek eleget tettek.

 

Versenyszámok:

Légpisztoly 20 lövés (egyéni; SERDÜLŐ 1-2, ifi, junior, felnőtt, SENIOR)

Légpisztoly 40 lövés (egyéni; serdülő, ifi leány)

Légpisztoly 60 lövés (egyéni; ifi fiú, junior fiú, felnőtt férfi, junior lány és felnőtt nő)

Zártirányzékú légpuska 20 lövés (egyéni; SERDÜLŐ 1-2, ifi, junior, felnőtt, SENIOR)

Zártirányzékú légpuska 40 lövés (egyéni; serdülő, ifi leány)

Zártirányzékú légpuska 60 lövés (egyéni; ifi fiú, junior fiú, felnőtt férfi, junior lány és felnőtt nő)

 

Technikai előírások:  A versenyre SIUS ASCOR berendezéseket az MSSZ-től kérünk biztosítani.

 

Nevezési határidő:    2019. október 18.

                                       Telefon: +36 20 967 6762

                                       E-mail: csaba@poligon22.hu, gerda.szakonyi@gmail.com

 

Nevezési díj:               20 lövéses versenyszámok: 1.000 Ft/fő/versenyszám,

                                      40-60 lövéses versenyszámok: 2.000 Ft/fő/versenyszám

                                      A nevezési díjat számla ellenében a helyszínen kell fizetni

 

Egyebek:

  • A 40, 60 lövést lövő versenyzőknek 2019-re érvényes versenyengedéllyel és sportorvosi engedéllyel kell rendelkezniük.
  • A 20 lövéses versenyszámokban indulók mindkét nap az első sorozatban lőhetnek.
  • Olimpiai versenyszámokban döntőt rendezünk.

A rendezési költséget a rendező, az egyéb költségeket a résztvevők térítik.

A verseny szervezője
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A verseny helyszíne
6723 Szeged Gyík u. 3.
A verseny kezdete
2019-10-19
A verseny vége
2019-10-20
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000 Forint
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Pillér Takarékszövetkezet szsz.: 57100209-12016356

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Tunyogi Anita
2004
Hódmezővásárhelyi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 146,0 0 -
2 Tunyogi Anita 2004. Hódmezővásárhelyi PLE 114,0 0 -

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pipicz Evelin 2004. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 171,0 0 Aranyjelvény

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 344,0 0 Aranyjelvény
2 Tóth Ábel Gergely 2005. Százhalombattai Lövészklub 331,0 0 Aranyjelvény
3 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 320,0 0 Aranyjelvény

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bacsa Dorka
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csamangó Jázmin
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gárgyán Alina
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tolmacsov Eszter
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Kristóf
2007
Hódmezővásárhelyi PLE
Szecsődi Áron
2009
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Fotiadis Dávid
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Steigervald Ádám
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Tóth Richárd
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szecsődi Áron 2009. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 156,0 0 Ezüstjelvény
2 Tunyogi Kristóf 2007. Hódmezővásárhelyi PLE 120,0 0 -

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Janka Flóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Márkus Eszter 2006. Százhalombattai Lövészklub 340,0 0 Aranyjelvény
2 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 337,0 0 Aranyjelvény
3 Bencs Lilla 2006. Százhalombattai Lövészklub 331,0 0 Ezüstjelvény
4 Tóth Janka Flóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 292,0 0 -
5 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 282,0 0 -

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PLE
Bacsa Dorka
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csamangó Jázmin
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gárgyán Alina
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tolmacsov Eszter
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kobra Fruzsina 2006. Nagykanizsai PLE 383,0 98 Aranyjelvény
2 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PLE 383,0 93 Aranyjelvény
3 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 376,0 0 Aranyjelvény
4 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 374,0 0 Aranyjelvény
5 Molnár Kata 2007. Pécs Városi LK 372,0 0 Aranyjelvény
6 Gárgyán Alina 2006. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 358,0 0 Ezüstjelvény
7 Bacsa Dorka 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 349,0 0 Ezüstjelvény
8 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 347,0 0 Ezüstjelvény
9 Tolmacsov Eszter 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 330,0 80 Bronzjelvény
10 Csamangó Jázmin 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 330,0 76 Bronzjelvény
11 Rácz Panka Angyal 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 298,0 0 -

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 350,0 0 Aranyjelvény
2 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 344,0 0 Ezüstjelvény
3 Tóth Ábel Gergely 2005. Százhalombattai Lövészklub 331,0 0 Ezüstjelvény
4 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 320,0 0 Bronzjelvény

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 385,0 0 Aranyjelvény
2 Rácz Áron 2006. BHSE 385,0 0 Aranyjelvény
3 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 382,0 0 Aranyjelvény
4 Periskics Márton 2005. Pécs Városi LK 363,0 0 Ezüstjelvény
5 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 357,0 92 Ezüstjelvény
6 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PLE 357,0 91 Ezüstjelvény
7 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 355,0 0 Ezüstjelvény
8 Takács Dezső 2006. BHSE 346,0 0 Ezüstjelvény
9 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 328,0 0 Bronzjelvény

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Ignáth Imre Zoltán Dr.
1981
Hódmezővásárhelyi PLE
Molnár Zsolt Dr.
1973
Hódmezővásárhelyi PLE
Vér Trisztián Dr.
1972
Hódmezővásárhelyi PLE
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth Attila
1976
Kisalföldi Lövészklub
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 558,0 0 III. osztály
2 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 557,0 0 III. osztály
3 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 554,0 0 III. osztály
4 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 553,0 11 III. osztály
5 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 553,0 9 III. osztály
6 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 552,0 0 III. osztály
7 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 551,0 0 III. osztály
8 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 550,0 0 III. osztály
9 Kéri Attila 1971. Százhalombattai Lövészklub 548,0 0 III. osztály
10 Boros László 1989. Győri Lövészklub 547,0 9 III. osztály
11 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 541,0 0 III. osztály
12 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 539,0 0 IV. osztály
13 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 537,0 0 IV. osztály
14 Orbán Zsolt ifj 1995. Mátyásföldi TLE 532,0 0 IV. osztály
15 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 528,0 0 IV. osztály
16 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 524,0 88 IV. osztály
17 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 524,0 85 IV. osztály
18 Tóth Attila 1976. Kisalföldi Lövészklub 510,0 0 IV. osztály
19 Molnár Zsolt Dr. 1973. Hódmezővásárhelyi PLE 474,0 0 -
20 Ignáth Imre Zoltán Dr. 1981. Hódmezővásárhelyi PLE 450,0 0 -
21 Vér Trisztián Dr. 1972. Hódmezővásárhelyi PLE 396,0 0 -

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Simó Kornél
1984
BHSE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csizmadia Balázs
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 631,2 0 Mester
2 Simó Kornél 1984. BHSE 599,7 0 III. osztály
3 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 561,2 0 IV. osztály

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vas Virág dr 1977. BHSE 548,0 0 III. osztály
2 Győri Ágnes Judit 1980. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 534,0 0 IV. osztály
3 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 503,0 0 IV. osztály
4 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 486,0 0 -

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Varga Éva
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 566,0 0 Aranyjelvény
2 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 565,0 0 Aranyjelvény
3 Palánki Klaudia 2000. UTE 555,0 0 Ezüstjelvény
4 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 548,0 0 Ezüstjelvény
5 Varga Éva 2001. Debreceni Lövészsuli SE 536,0 0 Bronzjelvény

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Nagy Katalin
1971
Kecskeméti Lövész SE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hanák Gabriella 1996. BHSE 615,2 0 II. osztály
2 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 491,7 0 -

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Luca Dorka
2004
ZTE Sportlövész Klub
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 622,5 0 Ifjú Mester
2 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 615,8 0 Aranyjelvény
3 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 601,8 0 Ezüstjelvény
4 Somogyvári Flóra 2004. Pécs Városi LK 584,8 0 Bronzjelvény

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Nagy István
1947
Városföldi SE
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vér Trisztián Dr.
1972
Hódmezővásárhelyi PLE
Molnár Zsolt Dr.
1973
Hódmezővásárhelyi PLE
Ignáth Imre Zoltán Dr.
1981
Hódmezővásárhelyi PLE
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 185,0 0 II. osztály
2 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 180,0 0 II. osztály
3 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 176,0 92 III. osztály
4 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 176,0 90 III. osztály
5 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 176,0 84 III. osztály
6 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 171,0 0 III. osztály
7 Ignáth Imre Zoltán Dr. 1981. Hódmezővásárhelyi PLE 160,0 0 IV. osztály
8 Nagy István 1947. Városföldi SE 158,0 0 IV. osztály
9 Molnár Zsolt Dr. 1973. Hódmezővásárhelyi PLE 153,0 0 -

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Győri Ágnes Judit 1980. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 170,0 0 III. osztály
2 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 159,0 0 IV. osztály

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Piti Alexandra Nóra
1998
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Piti Alexandra Nóra 1998. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 179,0 0 I. osztály

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jakab Márton
2004
BHSE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Kovács Donát
2003
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 402,4 0 Aranyjelvény
2 Jakab Márton 2004. BHSE 396,8 0 Aranyjelvény
3 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 388,2 0 Aranyjelvény
4 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 384,0 0 Aranyjelvény
5 Fatter Benett Benjamin 2004. ZTE Sportlövész Klub 376,9 0 Ezüstjelvény
6 Nemes Dániel 2004. Kecskeméti Lövész SE 363,7 0 Bronzjelvény
7 Kovács Donát 2003. Pécs Városi LK 341,4 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Árvai Luca Dorka
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Árvai Luca Dorka 2004. ZTE Sportlövész Klub 397,6 0 Aranyjelvény
2 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 386,1 0 Aranyjelvény
3 Pipicz Evelin 2004. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 369,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szilvási Balázs
2003
Kecskeméti Lövész SE
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Blaner Dávid Márk
2003
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Balla Krisztián
2004
Csepel LE
Rescsik Tamás
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Lippai Levente
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 353,0 0 Ezüstjelvény
2 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 343,0 0 Bronzjelvény
3 Blaner Dávid Márk 2003. Százhalombattai Lövészklub 340,0 0 Bronzjelvény
4 Szilvási Balázs 2003. Kecskeméti Lövész SE 329,0 0 -
5 Balla Krisztián 2004. Csepel LE 315,0 0 -
6 Rescsik Tamás 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 314,0 0 -
7 Lippai Levente 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 313,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tunyogi Anita
2004
Hódmezővásárhelyi PLE
Kiszely Boglárka
2002
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiszely Boglárka 2002. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 364,0 0 Aranyjelvény
2 Tunyogi Anita 2004. Hódmezővásárhelyi PLE 309,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Steigervald Ádám
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Tóth Richárd
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Fotiadis Dávid
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 184,0 0 Aranyjelvény
2 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 172,0 0 Aranyjelvény
3 Baksics Dániel 2008. Pécs Városi LK 167,0 0 Aranyjelvény
4 Steigervald Ádám 2007. Pécs Városi LK 166,0 0 Aranyjelvény
5 Fotiadis Dávid 2007. Pécs Városi LK 144,0 0 Bronzjelvény
6 Tóth Richárd 2007. Pécs Városi LK 142,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz Panka Angyal
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tolmacsov Eszter
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sahin-Tóth Hanna
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gárgyán Alina
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csamangó Jázmin
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bacsa Dorka
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 191,0 0 -
2 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 185,0 0 -
3 Gárgyán Alina 2006. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 184,0 0 -
4 Molnár Kata 2007. Pécs Városi LK 182,0 0 -
5 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 176,0 0 -
6 Bacsa Dorka 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 169,0 0 -
7 Tolmacsov Eszter 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 167,0 0 -
8 Sahin-Tóth Hanna 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 162,0 0 -
9 Csamangó Jázmin 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 147,0 0 -
10 Rácz Panka Angyal 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 116,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Mangó Marcell
2001
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Csizmadia Balázs
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Török Ferenc 2003. Csepel LE 618,5 0 Aranyjelvény
2 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 615,0 0 Aranyjelvény
3 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 607,7 0 Ezüstjelvény
4 Mangó Marcell 2001. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 606,2 0 Ezüstjelvény
5 Sallai Zsombor 2004. Pécs Városi LK 605,6 0 Ezüstjelvény
6 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 604,8 0 Ezüstjelvény
7 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 601,7 0 Ezüstjelvény
8 Csizmadia Balázs 2002. Pécs Városi LK 594,8 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Lajtai Levente
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 562,0 17 Ezüstjelvény
2 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 562,0 12 Ezüstjelvény
3 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 556,0 0 Ezüstjelvény
4 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 543,0 0 Bronzjelvény
5 Csapó Máté 2001. Csepel LE 537,0 0 Bronzjelvény
6 Lajtai Levente 2002. Debreceni Lövészsuli SE 526,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély