2020. évi Légfegyveres Budapest Bajnokság

Versenyengedély szám
368/A-10/02/2020
A verseny szervezője
UTE
A verseny helyszíne
1149 Budapest, Mexikói út 21-23. (UTE)
A verseny kezdete
2020-10-24
A verseny vége
2020-10-25
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000.- Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
OTP Bank Zrt. 11705008-20459217-00000000

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Steigervald Ádám
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Csík Vendel
2006
APLE-VASAS SC
Jáger Tamás Gergely
2006
APLE-VASAS SC
Csonti József
2009
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Mészáros Marcell
2008
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Joachim Dániel
2006
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Szakmáry Botond
2007
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Barnabás
2004
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szőlősy Mátyás
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Nádudvari Marcell
2004
VASAS SC-APLE
Szilágyi András
2005
VASAS SC-APLE
Szegedi Máté
2004
UTE
Nagy Nándor
2005
UTE
Venczel Félix
2005
UTE
Farkas Gábor László
2003
UTE
Lukács Róbert
2004
Finomító Sportlövész Klub
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Jakab Márton
2004
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Vajna Péter
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Prágai Patrik
1998
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Krisztina
2006
ZTE Sportlövész Klub
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Stier Eszter
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Bodolai Boglárka
2006
APLE-VASAS SC
Fehér Anna
2007
APLE-VASAS SC
Képes Edua
2007
APLE-VASAS SC
Toma Réka
2006
UTE
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Sowerby Katalin
2006
Komáromi VSE
Terjék Nóra
2006
Komáromi VSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Barakka-Hoffmann Zita
2008
Finomító Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szász Hanna Rebeka
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Holló Eszter
2004
APLE-VASAS SC
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
VASAS SC-APLE
Tóth Anna
2005
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Nemes Helga
2004
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Vintze Regina
2005
Finomító Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Molnár Anikó
1967
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Lovas Olivér
2008
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Ozsváth Csanád
2007
KSI SE
Szakály Borisz
2009
KSI SE
Szuromi Kristóf Gábor
2007
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Tóth Balázs06
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Nyitrai Erik
2006
Keszthelyi Erdész LK
Németh Mátyás
2006
Keszthelyi Erdész LK
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boros Armand
2003
Mátyásföldi TLE
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Bánhegyi Dániel
2005
Kecskeméti Lövész SE
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Matasdi Bendegúz
2004
KSI SE
Balla Krisztián
2004
Csepel LE
Holczmann Gergő
2003
APLE-VASAS SC
Szalma Bence László
2005
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Busi Bálint
2005
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szakács Bence
2000
Mátyásföldi TLE
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Ványi András
2004
KSI SE
Éliás Zsombor
2001
KSI SE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Erős Hunor
2000
Komáromi VSE
Tóth Máté
2002
UTE
Schindler Levente
2002
UTE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Reisz Rudolf Ádám
2002
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Horváth Tibor
1957
APLE-VASAS SC
Kresalek Ottó László
1958
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Tóth Gábor
1973
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Eninger Gábor
1969
Finomító Sportlövész Klub
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Janka Flóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Komlós Diána
2008
KSI SE
Nemes Hanga
2006
Honvéd Kossuth LK
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Tóth Lidia
2006
APLE-VASAS SC
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Reisz Enikő
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Polauf Szintia
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Anna Jázmin
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Budai Brigitta
2005
KSI SE
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Somhegyi Edina
2003
UTE
Ródler Kinga
2004
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Takács Tünde
2004
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Bőti Bettina
2002
APLE-VASAS SC
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Birkás Anett
2003
UTE
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Farkas Bernadett
1987
APLE-VASAS SC
Kresalek Noémi
1990
APLE-VASAS SC
Borbényiné Szabó Mariann
1970
UTE
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Simon Hajnalka Viktória
1978
MAFC
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély