2020. évi Téli Budapest Kupa 3. forduló

Versenyengedély szám
017/B-03/02/2020

A versenysorozatban minden versenyző csak egyszer, saját korcsoportjának megfelelő vagy eggyel magasabb korcsoportban indítható.

A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
1149 Budapest, Mexikói út 21-23. (UTE)
A verseny kezdete
2020-07-11
A verseny vége
2020-07-11
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1800 Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Drótos Dániel
2006
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Mészáros Marcell
2008
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Csonti József
2009
UTE
Csík Vendel
2006
APLE-VASAS SC
Jáger Tamás Gergely
2006
APLE-VASAS SC
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Szakmáry Botond
2007
BHSE
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Czirok András Márton
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Konkoly-Thege Zoárd
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Krapp Martin
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Steigervald Ádám
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Szabó Zsombor
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Réka
2006
UTE
Bodolai Boglárka
2006
APLE-VASAS SC
Fehér Anna
2007
APLE-VASAS SC
Terjék Nóra
2006
Komáromi VSE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Stier Eszter
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Kalász Karina
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Sowerby Katalin
2006
Komáromi VSE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tolmacsov Eszter
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csamangó Jázmin
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
Bakó Tamás
2006
Egri PLE
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Lovas Olivér
2008
Százhalombattai Lövészklub
Plavecz Levente
2007
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Gyimóthy Szabolcs
2006
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Ozsváth Csanád
2007
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Bánfi György
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs06
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Nemes Hanga
2006
Honvéd Kossuth LK
Reisz Enikő
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Farkas Gábor László
2003
UTE
Nagy Nándor
2005
UTE
Szegedi Máté
2004
UTE
Nádudvari Marcell
2004
VASAS SC-APLE
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Jakab Márton
2004
BHSE
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Sztanity Mátyás
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Luca Dorka
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Holló Eszter
2004
APLE-VASAS SC
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
VASAS SC-APLE
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Szász Hanna Rebeka
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Varga Henrik
2004
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Holczmann Gergő
2003
APLE-VASAS SC
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szilvási Balázs
2003
Kecskeméti Lövész SE
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Huszár István
2003
Győri Lövészklub
Kovács Erik Gergő
2005
Egri PLE
Bánhegyi Dániel
2005
Kecskeméti Lövész SE
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Balla Krisztián
2004
Csepel LE
Matasdi Bendegúz
2004
KSI SE
Ványi András
2004
KSI SE
Fehér Milán
2005
KSI SE
Martoncsik Levente
2004
KSI SE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Rádai Soma
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Busi Bálint
2005
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Balogh Nikolett Vanda
2003
Kecskeméti Lövész SE
Gere Kovács Edina
2004
Kisalföldi Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Budai Brigitta
2005
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Borbola Borka
2004
KSI SE
Soós Viktória Mónika
2004
KSI SE
Dulai Kinga Lilla
2003
BHSE
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Tóth Anna Jázmin
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Halász István
2001
Egri PLE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Vajna Péter
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Csizmadia Balázs
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Máté Tamás
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Máté
2002
UTE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Schindler Levente
2002
UTE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Éliás Zsombor
2001
KSI SE
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Reisz Rudolf Ádám
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Lajtai Levente
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Somhegyi Edina
2003
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Bőti Bettina
2002
APLE-VASAS SC
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Dulai Orsolya Réka
2001
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély