2021. évi Budapest Kupa II. forduló

Versenyengedély szám
335/B-10/29/2021
A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
1149 Budapest, Mexikói út 21-23. (UTE)
A verseny kezdete
2021-10-30
A verseny vége
2021-10-31
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000.- Ft.
Nevezési díj befizetésének módja
utalas

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szőke Natasa Szófia
2009
UTE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Sipos Zita
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Imeli Virág Imola
2007
MATE-GEAC
Szucsák Borbála
2007
MATE-GEAC
Fehér Anna
2007
APLE
Wiesner Csenge Zsófi
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Benkő Áron
2009
UTE
Marton Tamás
2010
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Halmai-Tucsek Nimród
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Gyurkó Zsombor
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Móna Botond
2007
MATE-GEAC
Kiss Levente
2008
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Una Coric
2006
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Vákics Doren Regina
2004
Meteor LK.
Toma Réka
2006
UTE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PSLE
Széll Petra
2006
Nagykanizsai PSLE
Molnár Sophie
2005
UTE
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Tarr Gyula
2006
UTE
Szegedi Máté
2004
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Horogh Soma
2006
Nagykanizsai PSLE
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PSLE
Nádudvari Marcell
2004
APLE
Szilágyi András
2005
APLE
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Havjár Kristóf
2004
MATE-GEAC
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Magyar Bence
2004
MATE-GEAC
Jakab Márton
2004
BHSE
Joachim Dániel
2006
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tarr Vivien
2001
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Kozma Bence
2002
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bordás Tünde
2008
UTE
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Kapás Tímea Dorka
2008
KSI SE
Mihalkó Lili Anna
2008
KSI SE
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Domsits Olivia
2004
UTE
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Budai Brigitta
2005
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Belényesi Dóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Havriló Eszter
2003
KSI SE
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Máté
2002
UTE
Schindler Levente
2002
UTE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély