2022. évi Budapest Kupa II. forduló

Versenyengedély szám
003/B-04/01/2022
A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
1149 Budapest, Mexikói út 21-23. (UTE)
A verseny kezdete
2022-04-09
A verseny vége
2022-04-10
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000 Ft/fő
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Leopold Milán
2011
UTE
Leopold Zoltán
2009
UTE
Marton Tamás
2010
UTE
Benkő Áron
2009
UTE
Illés Péter
2009
UTE
Regőczi Ambrus
2009
UTE
Kiss-Vámosi Zsombor
2010
UTE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Gyurkó Zsombor
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Halmai-Tucsek Nimród
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Karácsony Karion
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Takács Pál Ignác
2008
Tisza Volán SC
Kustyán Gergő István
2008
Komáromi VSE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Poncsák Zétény
2008
Komáromi VSE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 396,0 0 Aranyjelvény
2 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 387,0 0 Aranyjelvény
3 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 384,0 0 Aranyjelvény
4 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 377,0 0 Aranyjelvény
5 Ivánka Csongor Csaba 2009. UTE 367,0 0 Aranyjelvény
6 Marton Tamás 2010. UTE 364,0 0 Ezüstjelvény
7 Poncsák Zétény 2008. Komáromi VSE 364,0 0 Ezüstjelvény
8 Takács Pál Ignác 2008. Tisza Volán SC 363,0 0 Ezüstjelvény
9 Leopold Zoltán 2009. UTE 360,0 0 Ezüstjelvény
10 Kustyán Gergő István 2008. Komáromi VSE 355,0 0 Ezüstjelvény
11 Csiszár Ábel 2008. ZTE Sportlövész Klub 355,0 0 Ezüstjelvény
12 Benkő Áron 2009. UTE 346,0 0 Ezüstjelvény
13 Illés Péter 2009. UTE 333,0 0 Bronzjelvény
14 Karácsony Karion 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 330,0 0 Bronzjelvény
15 Gyurkó Zsombor 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 327,0 0 Bronzjelvény
16 Halmai-Tucsek Nimród 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 323,0 0 Bronzjelvény
17 Regőczi Ambrus 2009. UTE 321,0 0 Bronzjelvény
18 Leopold Milán 2011. UTE 312,0 0 -
19 Kiss-Vámosi Zsombor 2010. UTE 296,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szőke Natasa Szófia
2009
UTE
Várkonyi Emma Róza
2010
Pécs Városi LK
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Wiesner Csenge Zsófi
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Friedrich Aliz
2011
Pécsi Vasutas Sportkör
Csák Anna Rebeka
2009
APLE
Mózes Ilona
2009
APLE
Andrássy Fruzsina
2008
Komáromi VSE
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Dombi Emma Vivien
2009
Komáromi VSE
Molnár Sára
2011
Komáromi VSE
Somogyi Dorina
2009
Komáromi VSE
Lukács Flóra
2008
Nyíregyházi PLE
Márkus Napsugár
2008
Nyíregyházi PLE
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 395,0 0 Aranyjelvény
2 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 392,0 0 Aranyjelvény
3 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 386,0 0 Aranyjelvény
4 Dombi Emma Vivien 2009. Komáromi VSE 382,0 0 Aranyjelvény
5 Andrássy Fruzsina 2008. Komáromi VSE 374,0 0 Aranyjelvény
6 Czemmel Sarolt 2008. Komáromi VSE 373,0 0 Aranyjelvény
7 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 370,0 0 Aranyjelvény
8 Molnár Sára 2011. Komáromi VSE 367,0 0 Aranyjelvény
9 Mózes Ilona 2009. APLE 367,0 0 Aranyjelvény
10 Lukács Flóra 2008. Nyíregyházi PLE 366,0 0 Aranyjelvény
11 Wiesner Csenge Zsófi 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 366,0 0 Aranyjelvény
12 Héra Georgina 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 365,0 0 Aranyjelvény
13 Somogyi Dorina 2009. Komáromi VSE 354,0 0 Ezüstjelvény
14 Szőke Natasa Szófia 2009. UTE 354,0 0 Ezüstjelvény
15 Várkonyi Emma Róza 2010. Pécs Városi LK 335,0 0 Bronzjelvény
16 Friedrich Aliz 2011. Pécsi Vasutas Sportkör 330,0 0 Bronzjelvény
17 Csák Anna Rebeka 2009. APLE 328,0 0 Bronzjelvény
18 Márkus Napsugár 2008. Nyíregyházi PLE 316,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horogh Soma
2006
Nagykanizsai PSLE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Bajnai Brúnó Roland
2007
Kecskeméti Lövész SE
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Szilágyi András
2005
APLE
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Márta Ákos
2007
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rácz Áron 2006. BHSE 417,8 0 Aranyjelvény
2 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 411,8 0 Aranyjelvény
3 Kertai Szabolcs 2007. UTE 406,2 0 Aranyjelvény
4 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 404,7 0 Aranyjelvény
5 Takács Péter ifj 2005. Tisza Volán SC 402,6 0 Aranyjelvény
6 Tankovics Tamás 2006. ZTE Sportlövész Klub 400,7 0 Aranyjelvény
7 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 399,8 0 Aranyjelvény
8 Takács Dezső 2006. BHSE 396,9 0 Aranyjelvény
9 Fuglovics Armand 2007. UTE 395,7 0 Aranyjelvény
10 Szilágyi András 2005. APLE 392,8 0 Aranyjelvény
11 Periskics Márton 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 388,0 0 Ezüstjelvény
12 Márta Ákos 2007. BHSE 387,1 0 Ezüstjelvény
13 Petrovics Artúr 2007. Nyíregyházi PLE 371,6 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PSLE
Molnár Sophie
2005
UTE
Coric Una
2006
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Bajusz Bernadett
2006
Kecskeméti Lövész SE
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Béres Kata
2007
APLE
Fehér Anna
2007
APLE
Képes Edua
2007
APLE
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Váradi Emma Hanna
2006
Komáromi VSE
Imeli Virág Imola
2007
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 419,8 0 Aranyjelvény
2 Toma Réka 2006. UTE 413,5 0 Aranyjelvény
3 Coric Una 2006. UTE 410,1 0 Aranyjelvény
4 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 410,1 0 Aranyjelvény
5 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 398,2 0 Aranyjelvény
6 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 394,7 0 Aranyjelvény
7 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 394,0 0 Aranyjelvény
8 Váradi Emma Hanna 2006. Komáromi VSE 384,7 0 Ezüstjelvény
9 Molnár Sophie 2005. UTE 384,5 0 Ezüstjelvény
10 Béres Kata 2007. APLE 375,4 0 Bronzjelvény
11 Bajusz Bernadett 2006. Kecskeméti Lövész SE 372,4 0 Bronzjelvény
12 Imeli Virág Imola 2007. MATE-GEAC 369,8 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Wittmann Péter
2003
APLE
Kozma Bence
2002
APLE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 629,0 0 Ifjú Mester
2 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 622,5 0 Ifjú Mester
3 Török Ferenc 2003. Csepel LE 621,4 0 Ifjú Mester
4 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 621,4 0 Ifjú Mester
5 Lakner Áron 2004. MATE-GEAC 615,4 0 Aranyjelvény
6 Wittmann Péter 2003. APLE 611,8 0 Ezüstjelvény
7 Kozma Bence 2002. APLE 598,2 0 Ezüstjelvény
8 Jakab Márton Péter 2004. BHSE 590,1 0 Ezüstjelvény
9 Nemes Dániel 2004. Kecskeméti Lövész SE 562,5 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 622,4 0 Ifjú Mester
2 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE 603,5 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gosztola Gergő
2010
KSI SE
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Szakály Borisz
2009
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Farkas Ákos
2010
KSI SE
Kiss-Vámosi Ádám
2008
UTE
Hajdu Csongor
2010
VAMAV LSK
Szedlák Ádám
2010
Keszthelyi Erdész LK
Pula Csongor
2008
Győri Lövészklub
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Csécs Dávid
2008
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Tábori András
2009
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Molnár Bence
2008
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Weite Hayden 2008. KSI SE 363,0 0 Aranyjelvény
2 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 359,0 0 Aranyjelvény
3 Szedlák Ádám 2010. Keszthelyi Erdész LK 346,0 0 Aranyjelvény
4 Kiss Molnár Bence 2008. Százhalombattai Lövészklub 334,0 0 Ezüstjelvény
5 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 317,0 0 Bronzjelvény
6 Kiss-Vámosi Ádám 2008. UTE 304,0 0 -
7 Pula Csongor 2008. Győri Lövészklub 303,0 0 -
8 Szakály Borisz 2009. KSI SE 301,0 0 -
9 Gosztola Gergő 2010. KSI SE 298,0 0 -
10 Csécs Dávid 2008. Százhalombattai Lövészklub 289,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Szőnyi Sarolta Izabella
2009
KSI SE
Torma Fruzsina
2009
KSI SE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Milei Regina
2009
Százhalombattai Lövészklub
Grósz-Sveda Nóra
2008
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 368,0 0 Aranyjelvény
2 Komlós Diána 2008. KSI SE 340,0 0 Aranyjelvény
3 Szőnyi Sarolta Izabella 2009. KSI SE 330,0 0 Ezüstjelvény
4 Hadnagy Viktória Anna 2008. KSI SE 330,0 0 Ezüstjelvény
5 Grósz-Sveda Nóra 2008. Százhalombattai Lövészklub 329,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Kiss Benedek Márton
2007
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Fésűs Fülöp
2008
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Szalma Bence László
2005
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Grózner Bálint
2005
UTE
Béres Máté
2005
APLE
Barabás Bence
2006
VAMAV LSK
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Gulyás Benedek
2006
BHSE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Ákos
2007
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalma Bence László 2005. UTE 370,0 0 Aranyjelvény
2 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 362,0 0 Aranyjelvény
3 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 361,0 0 Ezüstjelvény
4 Polacsek László András 2006. KSI SE 358,0 0 Ezüstjelvény
5 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 358,0 0 Ezüstjelvény
6 Tóth Braun Márton 2005. UTE 356,0 0 Ezüstjelvény
7 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 354,0 0 Ezüstjelvény
8 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 350,0 0 Ezüstjelvény
9 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 349,0 0 Bronzjelvény
10 Baráth Vilmos Károly 2005. UTE 348,0 0 Bronzjelvény
11 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 348,0 0 Bronzjelvény
12 Béres Máté 2005. APLE 344,0 0 Bronzjelvény
13 Gulyás Benedek 2006. BHSE 344,0 0 Bronzjelvény
14 Tatár Soma 2006. KSI SE 343,0 0 Bronzjelvény
15 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 341,0 0 Bronzjelvény
16 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 339,0 0 Bronzjelvény
17 Szabó Ákos 2007. UTE 332,0 0 Bronzjelvény
18 Grózner Bálint 2005. UTE 320,0 0 -
19 Fésűs Fülöp 2008. Kecskeméti Lövész SE 313,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Lukács Veronika
2006
Zámolyi Lövészklub
Dragoiu Alexa
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Pásztor Kitti
2006
Kecskeméti Lövész SE
Vas Emma
2007
UTE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Belényesi Dóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Kincses Adrienn Edda
2005
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 369,0 0 Aranyjelvény
2 Fazekas Milla 2006. KSI SE 366,0 0 Aranyjelvény
3 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 362,0 0 Aranyjelvény
4 Lázár Míra 2006. Csepel LE 359,0 0 Ezüstjelvény
5 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 352,0 0 Ezüstjelvény
6 Lenner Vanda 2007. Keszthelyi Erdész LK 346,0 0 Ezüstjelvény
7 Pásztor Kitti 2006. Kecskeméti Lövész SE 345,0 0 Ezüstjelvény
8 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 342,0 0 Ezüstjelvény
9 Vas Emma 2007. UTE 339,0 0 Bronzjelvény
10 Gergő Lilla 2006. KSI SE 337,0 0 Bronzjelvény
11 Dragoiu Alexa 2005. KSI SE 331,0 0 Bronzjelvény
12 Kincses Adrienn Edda 2005. Csepel LE 330,0 0 Bronzjelvény
13 Sobiech Nicole 2006. Győri Lövészklub 330,0 0 Bronzjelvény
14 Egervári Lili 2005. Győri Lövészklub 329,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Máté
2002
UTE
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Mucsi Dániel
2002
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 554,0 0 Ezüstjelvény
2 Mezei Kornél 2002. KSI SE 548,0 0 Ezüstjelvény
3 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 545,0 0 Ezüstjelvény
4 Tóth Máté 2002. UTE 541,0 0 Bronzjelvény
5 Nagy Kadosa Tamás 2002. Csepel LE 540,0 0 Bronzjelvény
6 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 538,0 0 Bronzjelvény
7 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 533,0 0 Bronzjelvény
8 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 517,0 0 -
9 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 516,0 0 -
10 Mucsi Dániel 2002. Százhalombattai Lövészklub 485,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kalmár Blanka
2004
Városföldi SE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Soós Viktória Mónika
2004
KSI SE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Czebe Tünde Boróka
2004
Honvéd Kossuth LK
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Bánhidi Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 549,0 0 Ezüstjelvény
2 Varga Zalay Babett 2002. UTE 541,0 0 Bronzjelvény
3 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 531,0 0 Bronzjelvény
4 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 523,0 0 Bronzjelvény
5 Somhegyi Edina 2003. UTE 522,0 0 Bronzjelvény
6 Kalmár Blanka 2004. Városföldi SE 330,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély