3. VÁLOGATÓ verseny 10m versenyszámokban

Versenyengedély szám
010/B-02/02/2022

A válogatás elvei a 10m EB-re Norvégia - Hamar

A válogatás elvei a norvégiai Hamarban 2022. 03.18-28 között megrendezésre kerülő 10 m-es Európa-bajnokságra pisztoly és puska versenyszámokban.

A három válogató versenyen, a versenyeket és a döntőket a 2021-ben érvényben lévő versenyszabályok szerint rendezzük meg, a döntőben szerepelhetnek az SH kategóriás versenyzők. Külföldi állampolgárok nem.

A verseny szervezője
Százhalombattai Lövészklub
A verseny helyszíne
Fehér Úti Nemzeti Lőtér
A verseny kezdete
2022-02-12
A verseny vége
2022-02-13
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
60 lövésnél: 3.000ft, 40 lövésnél 2.000ft , 20 lövésnél: 1.500 ft / fő / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fésűs Fülöp
2008
Kecskeméti Lövész SE
Csécs Dávid
2008
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Tábori András
2009
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Molnár Bence
2008
Százhalombattai Lövészklub
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kaló Balázs 2008. Debreceni Lövészsuli SE 339,0 3 Ezüstjelvény
2 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 325,0 1 Bronzjelvény
3 Tábori András 2009. Százhalombattai Lövészklub 321,0 2 Bronzjelvény
4 Fésűs Fülöp 2008. Kecskeméti Lövész SE 314,0 0 Bronzjelvény
5 Kiss Molnár Bence 2008. Százhalombattai Lövészklub 301,0 0 -
6 Csécs Dávid 2008. Százhalombattai Lövészklub 281,0 1 -

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Kornél
2007
Kecskeméti Lövész SE
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Szalma Bence László
2005
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Gulyás Benedek
2006
BHSE
Béres Máté
2005
APLE
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Barabás Bence
2006
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 376,0 5 Aranyjelvény
2 Szalma Bence László 2005. UTE 372,0 9 Aranyjelvény
3 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 366,0 5 Aranyjelvény
4 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 365,0 5 Aranyjelvény
5 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 358,0 3 Ezüstjelvény
6 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 354,0 5 Ezüstjelvény
7 Béres Máté 2005. APLE 353,0 3 Ezüstjelvény
8 Balogh Márton 2007. Százhalombattai Lövészklub 351,0 5 Ezüstjelvény
9 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 348,0 2 Bronzjelvény
10 Barabás Bence 2006. VAMAV LSK 346,0 2 Bronzjelvény
11 Gulyás Benedek 2006. BHSE 344,0 1 Bronzjelvény
12 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 342,0 3 Bronzjelvény
13 Stróbl Ádám 2006. Kecskeméti Lövész SE 339,0 2 Bronzjelvény
14 Darabos Donát 2005. Százhalombattai Lövészklub 338,0 2 Bronzjelvény
15 Baráth Vilmos Károly 2005. UTE 338,0 1 Bronzjelvény
16 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 317,0 3 -
17 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 296,0 1 -

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Mucsi Dániel
2002
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Tóth Máté
2002
UTE
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Nagy Zsombor
2004
VAMAV LSK
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 565,0 14 Aranyjelvény
2 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 556,0 11 Ezüstjelvény
3 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 554,0 12 Ezüstjelvény
4 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 551,0 8 Ezüstjelvény
5 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 549,0 8 Ezüstjelvény
6 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 547,0 10 Ezüstjelvény
7 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 547,0 6 Ezüstjelvény
8 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 546,0 6 Ezüstjelvény
9 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 544,0 8 Bronzjelvény
10 Balázs Tamás 2006. KSI SE 542,0 11 Bronzjelvény
11 Weite Hayden 2008. KSI SE 542,0 9 Bronzjelvény
12 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 542,0 6 Bronzjelvény
13 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 539,0 5 Bronzjelvény
14 Nagy Zsombor 2004. VAMAV LSK 537,0 6 Bronzjelvény
15 Mezei Kornél 2002. KSI SE 537,0 6 Bronzjelvény
16 Tóth Máté 2002. UTE 533,0 4 Bronzjelvény
17 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 529,0 10 Bronzjelvény
18 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 528,0 6 Bronzjelvény
19 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 520,0 6 Bronzjelvény
20 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 507,0 5 -
21 Mucsi Dániel 2002. Százhalombattai Lövészklub 474,0 4 -

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Tóth Gábor
1973
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Tantó Milán
1996
Keszthelyi Erdész LK
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Lengyel Viktor
1979
Pestszenterzsébeti PLE
Szilágyi Erik
1963
Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Tamás György
1967
Pestszenterzsébeti PLE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Czebe Sándor Mihály
1965
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Varga András
1991
KSI SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Porcsalmy Imre Zoltán
1963
APLE
Agot György
1960
APLE
Balogh Gergely
1973
APLE
Ferenci József
1952
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Sipka Péter
1958
APLE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Szabó Zoltán
1976
Csepel LE
Kapcsos László
1959
Csepel LE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 584,0 21 Mester
2 Nagy László 1970. BHSE 571,0 13 I. osztály
3 Szűcs Gergely 1977. UTE 566,0 22 II. osztály
4 Csizmadia András 1974. UTE 564,0 16 II. osztály
5 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 564,0 11 II. osztály
6 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 563,0 16 II. osztály
7 Tóth Gábor 1973. UTE 562,0 16 II. osztály
8 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 562,0 10 II. osztály
9 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 562,0 9 II. osztály
10 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 561,0 13 II. osztály
11 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 561,0 10 II. osztály
12 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 560,0 6 II. osztály
13 Takács László 1959. Egri PLE 558,0 9 III. osztály
14 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 557,0 10 III. osztály
15 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 554,0 12 III. osztály
16 Lengyel Viktor 1979. Pestszenterzsébeti PLE 554,0 10 III. osztály
17 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 553,0 15 III. osztály
18 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 553,0 9 III. osztály
19 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 552,0 9 III. osztály
20 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 548,0 10 III. osztály
21 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 546,0 9 III. osztály
22 Balogh Gergely 1973. APLE 545,0 10 III. osztály
23 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 544,0 6 III. osztály
24 Varga András 1991. KSI SE 543,0 14 III. osztály
25 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 543,0 6 III. osztály
26 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 542,0 8 III. osztály
27 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 541,0 12 III. osztály
28 Agot György 1960. APLE 541,0 12 III. osztály
29 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 541,0 8 III. osztály
30 Orbán Zsolt ifj 1995. Technikai Sportok Klubja 538,0 9 IV. osztály
31 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 538,0 6 IV. osztály
32 Orbán Zsolt 1968. Technikai Sportok Klubja 537,0 4 IV. osztály
33 Eninger Gábor 1969. Komáromi VSE 534,0 7 IV. osztály
34 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 531,0 5 IV. osztály
35 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 527,0 4 IV. osztály
36 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 526,0 4 IV. osztály
37 Tantó Milán 1996. Keszthelyi Erdész LK 525,0 7 IV. osztály
38 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 524,0 1 IV. osztály
39 Kresalek Ottó László 1958. APLE 523,0 1 IV. osztály
40 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 520,0 4 IV. osztály
41 Tóth Tamás György 1967. Pestszenterzsébeti PLE 520,0 3 IV. osztály
42 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 518,0 3 IV. osztály
43 Mezei Gábor 1961. APLE 517,0 6 IV. osztály
44 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 511,0 2 IV. osztály
45 Szilágyi Erik 1963. Pestszenterzsébeti PLE 509,0 4 IV. osztály
46 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 508,0 3 IV. osztály
47 Czebe Sándor Mihály 1965. Honvéd Kossuth LK 507,0 6 IV. osztály
48 Porcsalmy Imre Zoltán 1963. APLE 506,0 6 IV. osztály
49 Szabó Zoltán 1976. Csepel LE 506,0 5 IV. osztály
50 Ferenci József 1952. APLE 499,0 0 -
51 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 498,0 4 -
52 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 497,0 4 -
53 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 494,0 3 -
54 Szekér Szilárd 1970. UTE 492,0 4 -
55 Kis László Mihály 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 492,0 2 -
56 Sipka Péter 1958. APLE 479,0 2 -

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Grósz-Sveda Nóra
2008
Százhalombattai Lövészklub
Milei Regina
2009
Százhalombattai Lövészklub
Komlós Diána
2008
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 363,0 3 Aranyjelvény
2 Komlós Diána 2008. KSI SE 332,0 1 Ezüstjelvény

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Pásztor Kitti
2006
Kecskeméti Lövész SE
Virág Rebeka
2005
Egri PLE
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Németh Lilla
2006
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Belényesi Dóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Vas Emma
2007
UTE
Dragoiu Alexa
2005
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gergő Lilla 2006. KSI SE 371,0 8 Aranyjelvény
2 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 370,0 8 Aranyjelvény
3 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 362,0 3 Aranyjelvény
4 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 358,0 2 Ezüstjelvény
5 Pásztor Kitti 2006. Kecskeméti Lövész SE 354,0 4 Ezüstjelvény
6 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 348,0 4 Ezüstjelvény
7 Vas Emma 2007. UTE 343,0 4 Ezüstjelvény
8 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 336,0 1 Bronzjelvény
9 Sobiech Nicole 2006. Győri Lövészklub 328,0 3 Bronzjelvény
10 Dragoiu Alexa 2005. KSI SE 326,0 3 Bronzjelvény
11 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 324,0 2 Bronzjelvény
12 Belényesi Dóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 321,0 3 Bronzjelvény
13 Márkus Eszter 2006. Százhalombattai Lövészklub 321,0 3 Bronzjelvény
14 Németh Lilla 2006. Százhalombattai Lövészklub 245,0 0 -

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Aradi Hanna
2004
Egri PLE
Fazekas Orsi
2004
Egri PLE
Murányi Réka
2004
Egri PLE
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Szántó Tilda
2003
Dunaújvárosi LSE
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Tabajdi Bíbor
2006
UTE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Czebe Tünde Boróka
2004
Honvéd Kossuth LK
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 565,0 11 Aranyjelvény
2 Szakács Tünde 2002. Komáromi VSE 560,0 13 Ezüstjelvény
3 Varga Zalay Babett 2002. UTE 560,0 8 Ezüstjelvény
4 Tóth Dorka Sára 2004. UTE 556,0 5 Ezüstjelvény
5 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 554,0 7 Ezüstjelvény
6 Lázár Míra 2006. Csepel LE 551,0 10 Ezüstjelvény
7 Fazekas Milla 2006. KSI SE 548,0 7 Ezüstjelvény
8 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 548,0 6 Ezüstjelvény
9 Somhegyi Edina 2003. UTE 543,0 9 Bronzjelvény
10 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 540,0 10 Bronzjelvény
11 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 537,0 8 Bronzjelvény
12 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 536,0 5 Bronzjelvény
13 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 534,0 9 Bronzjelvény
14 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 534,0 7 Bronzjelvény
15 Fazekas Orsi 2004. Egri PLE 533,0 5 Bronzjelvény
16 Domsits Olivia 2004. UTE 533,0 4 Bronzjelvény
17 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 530,0 7 Bronzjelvény
18 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 514,0 7 -
19 Czebe Tünde Boróka 2004. Honvéd Kossuth LK 514,0 2 -
20 Tabajdi Bíbor 2006. UTE 510,0 6 -
21 Aradi Hanna 2004. Egri PLE 500,0 4 -
22 Szántó Tilda 2003. Dunaújvárosi LSE 493,0 0 -
23 Murányi Réka 2004. Egri PLE 485,0 3 -
24 Gere Kovács Edina 2004. Győri Lövészklub 483,0 2 -

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Horváth Fanni
2000
Meteor LK.
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Berde Viktória
2001
KSI SE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Sebesi Franciska
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Farkas Bernadett
1987
APLE
Kresalek Noémi
1990
APLE
Ordasi Ágnes
1989
APLE
Tóth Márta
1977
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 578,0 0 I. osztály
2 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 567,0 0 II. osztály
3 Sike Renáta 1978. BHSE 566,0 0 II. osztály
4 Palánki Klaudia 2000. UTE 564,0 0 II. osztály
5 Farkas Bernadett 1987. APLE 559,0 0 III. osztály
6 Ordasi Ágnes 1989. APLE 556,0 0 III. osztály
7 Berde Viktória 2001. KSI SE 555,0 0 III. osztály
8 Tóth Anikó 1975. BHSE 549,0 0 III. osztály
9 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 541,0 0 III. osztály
10 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 538,0 0 IV. osztály
11 Horváth Fanni 2000. Meteor LK. 537,0 0 IV. osztály
12 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 530,0 0 IV. osztály
13 Tóth Márta 1977. APLE 528,0 0 IV. osztály
14 Sebesi Franciska 1995. Dorog Városi Lövészegyesület 524,0 0 IV. osztály
15 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 476,0 0 -

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Benkő Áron
2009
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Leopold Zoltán
2009
UTE
Marton Tamás
2010
UTE
Takács Pál Ignác
2008
Tisza Volán SC
Regőczi Ambrus
2009
UTE
Illés Péter
2009
UTE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Kustyán Gergő István
2008
Komáromi VSE
Poncsák Zétény
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 389,0 23 Aranyjelvény
2 Povázsay János 2008. Komáromi VSE 377,0 12 Aranyjelvény
3 Poncsák Zétény 2008. Komáromi VSE 376,0 8 Aranyjelvény
4 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 374,0 13 Aranyjelvény
5 Kustyán Gergő István 2008. Komáromi VSE 366,0 12 Aranyjelvény
6 Ivánka Csongor Csaba 2009. UTE 363,0 6 Ezüstjelvény
7 Marton Tamás 2010. UTE 353,0 5 Ezüstjelvény
8 Takács Pál Ignác 2008. Tisza Volán SC 342,0 10 Bronzjelvény
9 Leopold Zoltán 2009. UTE 338,0 6 Bronzjelvény
10 Benkő Áron 2009. UTE 335,0 5 Bronzjelvény

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Klenczner Márton
2001
MATE-GEAC
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Bence
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Rácz György Sándor
1972
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Biatovszki László
1963
UTE
Szalai Mihály
1972
APLE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 628,0 52 Mester
2 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 627,2 51 Mester
3 Klenczner Márton 2001. MATE-GEAC 622,1 46 I. osztály
4 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 621,1 45 I. osztály
5 Hári Péter 1989. BHSE 617,4 43 I. osztály
6 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 614,9 37 II. osztály
7 Abrudán Zsolt 1984. BHSE 614,1 37 II. osztály
8 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 612,3 39 II. osztály
9 Simó Kornél 1984. BHSE 609,8 37 II. osztály
10 Szalai Mihály 1972. APLE 598,0 26 III. osztály
11 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 577,2 13 IV. osztály
12 Biatovszki László 1963. UTE 556,2 10 IV. osztály
13 Szabó Bence 2001. Pestszenterzsébeti PLE 554,6 14 IV. osztály
14 Martonyi János 1982. Kecskeméti Lövész SE 541,5 8 IV. osztály
15 Rácz György Sándor 1972. BHSE 538,5 7 -

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Bajnai Brúnó Roland
2007
Kecskeméti Lövész SE
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Tarr Gyula
2006
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Takács Pál Ignác
2008
Tisza Volán SC
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Takács Dezső
2006
BHSE
Nagy Nándor
2005
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 406,4 24 Aranyjelvény
2 Nagy Nándor 2005. BHSE 403,4 21 Aranyjelvény
3 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 403,3 19 Aranyjelvény
4 Kertai Szabolcs 2007. UTE 402,3 22 Aranyjelvény
5 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 394,5 14 Aranyjelvény
6 Takács Dezső 2006. BHSE 393,8 12 Aranyjelvény
7 Fuglovics Armand 2007. UTE 391,3 16 Aranyjelvény
8 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 387,8 7 Ezüstjelvény
9 Takács Péter ifj 2005. Tisza Volán SC 387,7 11 Ezüstjelvény
10 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 385,0 8 Ezüstjelvény
11 Tóth Bajnai Brúnó Roland 2007. Kecskeméti Lövész SE 377,2 6 Bronzjelvény
12 Takács Pál Ignác 2008. Tisza Volán SC 366,6 5 Bronzjelvény

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Havjár Kristóf
2004
MATE-GEAC
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Fatter Benett Benjámin
2004
BHSE
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Kozma Bence
2002
APLE
Nádudvari Marcell
2004
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 624,9 48 Ifjú Mester
2 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 624,1 53 Ifjú Mester
3 Rácz Áron 2006. BHSE 623,3 48 Ifjú Mester
4 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 621,0 48 Ifjú Mester
5 Török Ferenc 2003. Csepel LE 619,8 45 Ifjú Mester
6 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 619,5 40 Ifjú Mester
7 Wittmann Péter 2003. APLE 612,4 39 Aranyjelvény
8 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 607,9 32 Ezüstjelvény
9 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 606,5 33 Ezüstjelvény
10 Lakner Áron 2004. MATE-GEAC 604,6 36 Ezüstjelvény
11 Havjár Kristóf 2004. MATE-GEAC 604,0 31 Ezüstjelvény
12 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 598,8 27 Ezüstjelvény
13 Jakab Márton Péter 2004. BHSE 595,9 30 Ezüstjelvény
14 Fatter Benett Benjámin 2004. BHSE 590,7 19 Ezüstjelvény
15 Nádudvari Marcell 2004. APLE 582,5 20 Bronzjelvény
16 Takács Péter ifj 2005. Tisza Volán SC 580,9 16 Bronzjelvény

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szőke Natasa Szófia
2009
UTE
Csák Anna Rebeka
2009
APLE
Mózes Ilona
2009
APLE
Dombi Emma Vivien
2009
Komáromi VSE
Molnár Sára
2011
Komáromi VSE
Andrássy Fruzsina
2008
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Sára 2011. Komáromi VSE 369,0 12 Aranyjelvény
2 Andrássy Fruzsina 2008. Komáromi VSE 365,0 11 Aranyjelvény
3 Mózes Ilona 2009. APLE 362,0 6 Aranyjelvény
4 Czemmel Sarolt 2008. Komáromi VSE 356,0 9 Ezüstjelvény
5 Szőke Natasa Szófia 2009. UTE 349,0 6 Ezüstjelvény
6 Csák Anna Rebeka 2009. APLE 326,0 4 Bronzjelvény

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Toma Réka
2006
UTE
Coric Una
2006
UTE
Molnár Sophie
2005
UTE
Béres Kata
2007
APLE
Fehér Anna
2007
APLE
Képes Edua
2007
APLE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Toma Réka 2006. UTE 416,2 32 Aranyjelvény
2 Una Coric 2006. UTE 404,4 20 Aranyjelvény
3 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PSLE 403,1 19 Aranyjelvény
4 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 397,5 15 Aranyjelvény
5 Fehér Anna 2007. APLE 397,5 14 Aranyjelvény
6 Képes Edua 2007. APLE 395,0 14 Aranyjelvény
7 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 394,1 14 Aranyjelvény
8 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 391,2 13 Aranyjelvény
9 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 386,7 11 Ezüstjelvény
10 Béres Kata 2007. APLE 367,2 3 Bronzjelvény

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Tóth Anna
2005
UTE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Bánhidi Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 630,1 55 Ifjú Mester
2 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 628,7 55 Ifjú Mester
3 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 622,7 50 Ifjú Mester
4 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 621,7 45 Ifjú Mester
5 Tóth Anna 2005. UTE 618,9 41 Aranyjelvény
6 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 617,5 40 Aranyjelvény
7 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 616,0 40 Aranyjelvény
8 Bodolai Boglárka 2006. APLE 615,5 38 Aranyjelvény
9 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE 614,3 39 Aranyjelvény
10 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 612,8 34 Aranyjelvény
11 Bánhidi Ariella 2004. Százhalombattai Lövészklub 561,1 13 Bronzjelvény

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Bihariné Gábriel Emese
1984
UTE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Novák Zsófia
1994
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Fehér Andrea
1971
APLE
Szalai Fatime
1999
APLE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 628,2 53 Mester
2 Tarr Vivien 2001. UTE 626,9 47 Mester
3 Toma Dorina 1999. UTE 625,8 49 Mester
4 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 625,2 47 Mester
5 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 624,7 50 Mester
6 Biatovszki Mira 1992. UTE 622,5 45 I. osztály
7 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 613,3 38 II. osztály
8 Bihariné Gábriel Emese 1984. UTE 612,9 36 II. osztály
9 Szalai Fatime 1999. APLE 608,5 32 II. osztály
10 Hanák Gabriella 1996. BHSE 608,1 32 II. osztály
11 Farkas Ágnes 1997. MATE-GEAC 606,3 30 II. osztály
12 Fehér Andrea 1971. APLE 605,9 32 II. osztály
13 Seffer Kata 1992. BHSE 604,9 28 II. osztály
14 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 604,7 27 II. osztály
15 Molnár Anikó 1967. UTE 601,5 29 II. osztály
16 Novák Zsófia 1994. BHSE 592,7 20 III. osztály

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Darabos Donát 2005. Százhalombattai Lövészklub 165,0 2 Bronzjelvény
2 Balogh Márton 2007. Százhalombattai Lövészklub 164,0 2 Bronzjelvény
3 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 157,0 0 -
4 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 149,0 0 -
5 Kiss Molnár Bence 2008. Százhalombattai Lövészklub 146,0 1 -
6 Csécs Dávid 2008. Százhalombattai Lövészklub 136,0 1 -

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Molnár Bence
2008
Százhalombattai Lövészklub

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Nagy István
1947
Városföldi SE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Csépány Krisztián
1978
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Márton Balázs
1982
Csepel LE
Szabó Zoltán
1976
Csepel LE
Kapcsos László
1959
Csepel LE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 191,0 2 I. osztály
2 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 186,0 2 I. osztály
3 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 185,0 4 II. osztály
4 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 183,0 3 II. osztály
5 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 178,0 0 III. osztály
6 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 177,0 2 III. osztály
7 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 175,0 1 III. osztály
8 Kovács Béla 1960. VAMAV LSK 171,0 1 III. osztály
9 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 169,0 2 III. osztály
10 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 169,0 2 III. osztály
11 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 169,0 2 III. osztály
12 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 169,0 0 III. osztály
13 Kis László Mihály 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 168,0 0 III. osztály
14 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 166,0 1 IV. osztály
15 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 165,0 2 IV. osztály
16 Csépány Krisztián 1978. VAMAV LSK 164,0 3 IV. osztály
17 Szabó Zoltán 1976. Csepel LE 157,0 1 IV. osztály
18 Márton Balázs 1982. Csepel LE 157,0 0 IV. osztály
19 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 157,0 0 IV. osztály
20 Nagy István 1947. Városföldi SE 152,0 1 -
21 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 134,0 0 -
22 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 112,0 0 -

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 161,0 0 Bronzjelvény
2 Kalmár Blanka 2004. Városföldi SE 142,0 2 -
3 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 134,0 1 -

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kalmár Blanka
2004
Városföldi SE

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Gillichné Makáry Petra
1976
Városföldi SE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 181,0 4 II. osztály
2 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 176,0 1 II. osztály
3 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 176,0 1 II. osztály
4 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 167,0 2 III. osztály
5 Gillichné Makáry Petra 1976. Városföldi SE 158,0 1 IV. osztály
6 Kalmár Blanka 2004. Városföldi SE 142,0 2 -

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pálfi Anna
1975
Pestszenterzsébeti PLE
Bánhidi Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bánhidi Ariella 2004. Százhalombattai Lövészklub 181,0 2 Aranyjelvény
2 Pálfi Anna 1975. Pestszenterzsébeti PLE 165,0 2 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Marossy Noé
2009
Pestszenterzsébeti PLE
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Biatovszki László
1963
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 193,0 10 -
2 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 187,0 8 -
3 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 185,0 8 -
4 Biatovszki László 1963. UTE 177,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 álló SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Lemes Krisztián
1980
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 613,2 34 -
2 Lemes Krisztián 1980. Pestszenterzsébeti PLE 539,0 7 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Polyák Norbert Zsolt
1975
KSI SE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 556,0 13 -
2 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 550,0 6 -
3 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 526,0 3 -
4 Polyák Norbert Zsolt 1975. KSI SE 512,0 5 -
5 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 465,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély