3. VÁLOGATÓ verseny 25-50m versenyszámokban

Versenyengedély szám
132/B-04/18/2021

Tisztelt Sporttársak!

A Nemzeti Lőtéren a 25m lőtérrész felújítása a befejező szakaszához közeledik!
Ha valamiért nem sikerül jövő hét péntekig (2021.04.23.) teljesen üzembe helyezni, akkor a 25 méteres versenyszámok a fedett lőtéren lesznek megrendezve! Abban az esetben kisebb programváltozás lehetséges! Ott a központi gyújtású pisztoly versenyszám megrendezése nem engedélyezett!

A felújítás sajnálatos nem fejeződött be, így a központi gyújtású pisztoly versenyszámot töröltük, a gyorstüzelő pisztoly versenyszámot 3 sorozatban rendezzük meg!

Megértésüket köszönjük!

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest X. ker. Fehér út. 9-11.
A verseny kezdete
2021-04-24
A verseny vége
2021-04-25
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000 forint / fő / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Boros Viktória
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 583,0 21 Mester
2 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 579,0 10 I. osztály
3 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 575,0 14 I. osztály
4 Sike Renáta 1978. BHSE 575,0 11 I. osztály
5 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 575,0 11 I. osztály
6 Dávid Krisztina 1975. BHSE 572,0 6 II. osztály
7 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 560,0 12 III. osztály
8 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 556,0 7 III. osztály
9 Boros Viktória 2005. KSI SE 551,0 6 III. osztály
10 Domsits Olivia 2004. UTE 550,0 8 III. osztály
11 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 548,0 9 III. osztály
12 Somhegyi Edina 2003. UTE 547,0 8 III. osztály
13 Rédecsi Anita 2002. BHSE 544,0 4 III. osztály
14 Varga Zalay Babett 2002. UTE 541,0 14 III. osztály
15 Tóth Dorka Sára 2004. UTE 538,0 7 III. osztály
16 Palánki Klaudia 2000. UTE 536,0 6 III. osztály
17 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 524,0 6 IV. osztály
18 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 505,0 11 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 33,0 15
2 Sike Renáta 1978. BHSE 32,0 14
3 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 29,0 17
4 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 21,0 9
5 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 18,0 9
6 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 15,0 7
7 Boros Viktória 2005. KSI SE 9,0 3
8 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 6,0 1
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Hegedűs László
1999
UTE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 571,0 15 Mester
2 Takács Tibor 1967. Egri PLE 550,0 8 II. osztály
3 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 546,0 12 II. osztály
4 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 541,0 8 II. osztály
5 Hegedűs László 1999. UTE 540,0 9 II. osztály
6 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 537,0 6 III. osztály
7 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 536,0 3 III. osztály
8 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 532,0 4 III. osztály
9 Boros Viktória 2005. KSI SE 530,0 7 III. osztály
10 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 530,0 7 III. osztály
11 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 526,0 5 III. osztály
12 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 512,0 2 III. osztály
13 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 493,0 2 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boros György
1956
BHSE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 566,0 8 -
2 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 536,0 8 -
3 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 475,0 3 -
4 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 442,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Máté László
1999
BHSE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 553,0 11 III. osztály
2 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 548,0 10 -
3 Nagy Máté László 1999. BHSE 544,0 12 -
4 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 543,0 6 -
5 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 538,0 11 -
6 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 529,0 9 -
7 Nagy László 1970. BHSE 523,0 4 -
8 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 514,0 7 -
9 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 414,0 1 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Nagy Máté László 1999. BHSE 21,0 5
2 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 19,0 5
3 Takács Tibor 1967. Egri PLE 15,0 2
4 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 10,0 3
5 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 7,0 3
6 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 5,0 1
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Dénes Eszter
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 622,0 41 Mester
2 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 621,0 38 Mester
3 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 618,3 34 Mester
4 Szabián Norbert 1982. UTE 617,4 27 Mester
5 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 616,6 34 Mester
6 Hanák Gabriella 1996. BHSE 616,5 30 Mester
7 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 616,3 31 Mester
8 Török Ferenc 2003. Csepel LE 615,6 30 Mester
9 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 615,1 29 Mester
10 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 615,1 27 Mester
11 Wittmann Péter 2003. APLE 615,0 31 Mester
12 Gazdig Olivér 2000. Komáromi VSE 614,5 32 Mester
13 Simó Kornél 1984. BHSE 614,4 27 Mester
14 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 613,6 26 Mester
15 Kiss Viktor 2001. UTE 613,4 28 Mester
16 Farkas Dóra 2003. Komáromi VSE 613,3 30 Mester
17 Dénes Eszter 2001. UTE 613,0 30 Mester
18 Toma Dorina 1999. UTE 611,6 27 Mester
19 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 609,5 25 Mester
20 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 609,0 28 Mester
21 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 607,7 24 Mester
22 Biatovszki Mira 1992. UTE 607,5 27 Mester
23 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 605,4 26 Mester
24 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 605,4 23 Mester
25 Szalai Mihály 1972. APLE 604,7 19 Mester
26 Havjár Kristóf 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 599,0 15 Mester
27 Lakner Áron 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 589,5 9 II. osztály
28 Magyar Bence 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 557,9 10 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Wittmann Péter
2003
APLE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 1 174,0 53 Mester
2 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 1 167,0 56 I. osztály
3 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 1 166,0 55 I. osztály
4 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 1 165,0 54 I. osztály
5 Kiss Viktor 2001. UTE 1 152,0 50 II. osztály
6 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 1 146,0 40 II. osztály
7 Wittmann Péter 2003. APLE 1 145,0 41 II. osztály
8 Török Ferenc 2003. Csepel LE 1 141,0 40 II. osztály
9 Simó Kornél 1984. BHSE 1 138,0 34 III. osztály
10 Szabián Norbert 1982. UTE 1 131,0 50 III. osztály
11 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 1 112,0 28 III. osztály
12 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 1 093,0 26 IV. osztály
13 Lakner Áron 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 087,0 17 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 458,7 16
2 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 456,9 19
3 Török Ferenc 2003. Csepel LE 441,3 16
4 Wittmann Péter 2003. APLE 429,8 16
5 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 419,5 14
6 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 407,6 14
7 Kiss Viktor 2001. UTE 394,5 13
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 1 166,0 55 I. osztály
2 Toma Dorina 1999. UTE 1 164,0 47 I. osztály
3 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 1 160,0 48 II. osztály
4 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 1 158,0 52 II. osztály
5 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 1 152,0 46 II. osztály
6 Dénes Eszter 2001. UTE 1 151,0 37 II. osztály
7 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 148,0 51 II. osztály
8 Biatovszki Mira 1992. UTE 1 145,0 45 II. osztály
9 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 1 144,0 46 II. osztály
10 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 1 141,0 34 II. osztály
11 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 1 137,0 37 III. osztály
12 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 1 121,0 24 III. osztály
13 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 1 118,0 15 III. osztály
14 Hanák Gabriella 1996. BHSE 1 113,0 32 III. osztály
15 Farkas Dóra 2003. Komáromi VSE 1 108,0 30 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 454,3 20
2 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 453,0 17
3 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 442,9 20
4 Toma Dorina 1999. UTE 432,0 16
5 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 420,0 16
6 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 408,8 14
7 Dénes Eszter 2001. UTE 398,9 11
8 Biatovszki Mira 1992. UTE 397,5 11
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Nagy László
1970
BHSE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy László 1970. BHSE 530,0 13 II. osztály
2 Szűcs Gergely 1977. UTE 529,0 7 III. osztály
3 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 516,0 3 III. osztály
4 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 507,0 5 IV. osztály
5 Csikós Botond dr 1974. Győri Polgári LE 491,0 3 IV. osztály
6 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 444,0 2 -
7 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 430,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély