'48-as Emlék Lőverseny

A verseny szervezője
Győri Lövészklub
A verseny helyszíne
Győr, Laczik László Sportlőtér és Kiképző Központ (Kertvárosi Lőtér)
A verseny kezdete
2019-03-15
A verseny vége
2019-03-31
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
n.öb. puska: 5000 Ft, egyéb számok: 3000 Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Vezetö versenybíró
mssz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Ferenczi Balázs
1978
Győri Lövészklub
Horváth Miklós
1955
Győri Lövészklub
Horváth Tamás
1977
Győri Lövészklub
Knausz Ferenc
1961
Győri Lövészklub
Kocsis László
1989
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt ifj.
1983
Győri Lövészklub
Laczik Zsófia Eszter
2000
Győri Lövészklub
Lőkös Zoltán
1965
Győri Lövészklub
Kovács Melinda dr.
1982
Kisalföldi Lövészklub
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Mayer Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Józsy Géza János
1954
Dobó István SE Bábolna
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Horváth Tibor
1977
Kisalföldi Lövészklub
Reider Tamás
1982
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ferenczi Balázs 1978. Győri Lövészklub 190,0 I. osztály
2 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 183,0 I. osztály
3 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 183,0 I. osztály
4 Laczik Zsolt 1961. Győri Lövészklub 180,0 I. osztály
5 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 180,0 I. osztály
6 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 180,0 I. osztály
7 Laczik Zsófia Eszter 2000. Győri Lövészklub 178,0 I. osztály
8 Laczik Zsolt ifj. 1983. Győri Lövészklub 176,0 I. osztály
9 Lőkös Zoltán 1965. Győri Lövészklub 175,0 I. osztály
10 Horváth Miklós 1955. Győri Lövészklub 169,0 I. osztály
11 Reider Tamás 1982. Győri Lövészklub 168,0 I. osztály
12 Kocsis László 1989. Győri Lövészklub 162,0 I. osztály
13 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 159,0 I. osztály
14 Knausz Ferenc 1961. Győri Lövészklub 157,0 I. osztály
15 Kovács Melinda dr. 1982. Kisalföldi Lövészklub 157,0 I. osztály
16 Horváth Tamás 1977. Győri Lövészklub 153,0 I. osztály
17 Józsy Géza János 1954. Dobó István SE Bábolna 149,0 II. osztály
18 Horváth Tibor 1977. Kisalföldi Lövészklub 127,0 III. osztály
19 Mayer Katalin 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 121,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Ferenczi Balázs
1978
Győri Lövészklub
Gondár György
1964
Győri Lövészklub
Horváth Miklós
1955
Győri Lövészklub
Horváth Tamás
1977
Győri Lövészklub
Kocsis László
1989
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt ifj.
1983
Győri Lövészklub
Laczik Zsófia Eszter
2000
Győri Lövészklub
Lőkös Zoltán
1965
Győri Lövészklub
Mátyás Péter
1985
Győri Lövészklub
Nagy Zoltán
1979
Győri Lövészklub
Sárvári Zoltán
1981
Győri Lövészklub
Tóth László
1971
Győri Lövészklub
Nagy Zoltán
1970
Kisalföldi Lövészklub
Pápai Zsolt
1974
Kisalföldi Lövészklub
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Knausz Ferenc
1961
Győri Lövészklub
Láng István
1983
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Józsy Géza János
1954
Dobó István SE Bábolna
Reider Tamás
1982
Győri Lövészklub
Egyházi János
1986
Kisalföldi Lövészklub
Makkos Péter
1980
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ferenczi Balázs 1978. Győri Lövészklub 180,0 I. osztály
2 Laczik Zsolt 1961. Győri Lövészklub 176,0 I. osztály
3 Reider Tamás 1982. Győri Lövészklub 174,0 I. osztály
4 Laczik Zsolt ifj. 1983. Győri Lövészklub 170,0 I. osztály
5 Józsy Géza János 1954. Dobó István SE Bábolna 168,0 I. osztály
6 Tóth László 1971. Győri Lövészklub 168,0 I. osztály
7 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 166,0 I. osztály
8 Láng István 1983. Soproni Polgári Lövész Egyesület 162,0 I. osztály
9 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 162,0 I. osztály
10 Knausz Ferenc 1961. Győri Lövészklub 160,0 I. osztály
11 Kocsis László 1989. Győri Lövészklub 159,0 I. osztály
12 Horváth Tamás 1977. Győri Lövészklub 158,0 I. osztály
13 Horváth Miklós 1955. Győri Lövészklub 155,0 I. osztály
14 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 154,0 I. osztály
15 Gondár György 1964. Győri Lövészklub 153,0 I. osztály
16 Lőkös Zoltán 1965. Győri Lövészklub 150,0 I. osztály
17 Pápai Zsolt 1974. Kisalföldi Lövészklub 136,0 II. osztály
18 Nagy Zoltán 1970. Kisalföldi Lövészklub 135,0 II. osztály
19 Laczik Zsófia Eszter 2000. Győri Lövészklub 130,0 II. osztály
20 Sárvári Zoltán 1981. Győri Lövészklub 127,0 III. osztály
21 Makkos Péter 1980. Kisalföldi Lövészklub 127,0 III. osztály
22 Egyházi János 1986. Kisalföldi Lövészklub 126,0 III. osztály
23 Mátyás Péter 1985. Győri Lövészklub 125,0 III. osztály
24 Nagy Zoltán 1979. Győri Lövészklub 89,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Peremgyújtású Pisztoly gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Mayer Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 190,0 I. osztály
2 Mayer Katalin 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 122,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású Pi.gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Láng István
1983
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 186,0 I. osztály
2 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 176,0 II. osztály
3 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 168,0 II. osztály
4 Láng István 1983. Soproni Polgári Lövész Egyesület 154,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Perem gyújtású Puskagyorslövés Opt. irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tamás
1977
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt ifj.
1983
Győri Lövészklub
Laczik Zsófia Eszter
2000
Győri Lövészklub
Lőkös Zoltán
1965
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Laczik Zsolt ifj. 1983. Győri Lövészklub 192,0 I. osztály
2 Laczik Zsolt 1961. Győri Lövészklub 170,0 II. osztály
3 Laczik Zsófia Eszter 2000. Győri Lövészklub 165,0 II. osztály
4 Lőkös Zoltán 1965. Győri Lövészklub 161,0 II. osztály
5 Horváth Tamás 1977. Győri Lövészklub 126,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Központi gyújtású Puskagyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt ifj.
1983
Győri Lövészklub
Laczik Zsófia Eszter
2000
Győri Lövészklub
Lőkös Zoltán
1965
Győri Lövészklub
Nagy Zoltán
1970
Kisalföldi Lövészklub
Zsédely Bertold dr
1981
Kisalföldi Lövészklub
Farkas Miklós
1970
Mosonmagyaróvári PLE
Hegedűs Péter
1983
Mosonmagyaróvári PLE
Kénesy Renáta
1977
Mosonmagyaróvári PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zsédely Bertold dr 1981. Kisalföldi Lövészklub 159,0 III. osztály
2 Nagy Zoltán 1970. Kisalföldi Lövészklub 153,0 III. osztály
3 Laczik Zsolt 1961. Győri Lövészklub 151,0 III. osztály
4 Kénesy Renáta 1977. Mosonmagyaróvári PLE 150,0 III. osztály
5 Laczik Zsolt ifj. 1983. Győri Lövészklub 149,0 III. osztály
6 Farkas Miklós 1970. Mosonmagyaróvári PLE 145,0 III. osztály
7 Laczik Zsófia Eszter 2000. Győri Lövészklub 135,0 III. osztály
8 Lőkös Zoltán 1965. Győri Lövészklub 130,0 III. osztály
9 Hegedűs Péter 1983. Mosonmagyaróvári PLE 125,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély