APLE KUPA 3.

Versenyengedély szám
033/B
A verseny szervezője
APLE-VASAS SC
A verseny helyszíne
1139 Budapest, Tahi út 9-11. (APLE)
A verseny kezdete
2019-04-07
A verseny vége
2019-04-07
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000 forint / fő
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Koczor Péter
1989
UTE
Biatovszki László
1963
UTE
Czövek László
1955
APLE-VASAS SC
Farkas István
1956
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Nyitrai Zoltán
1976
BHSE
Rácz György
1972
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Mátrai István
1949
BPLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Abrudán Zsolt 1984. BHSE 617,9 I. osztály
2 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 609,7 II. osztály
3 Simó Kornél 1984. BHSE 608,4 II. osztály
4 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 581,0 III. osztály
5 Farkas István 1956. APLE-VASAS SC 573,5 IV. osztály
6 Biatovszki László 1963. UTE 561,4 IV. osztály
7 Mátrai István 1949. BPLE 552,0 IV. osztály
8 Rácz György 1972. BHSE 536,3 -
9 Czövek László 1955. APLE-VASAS SC 481,6 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Anikó
1967
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Csihor Katalin
1968
UTE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Keltai Dóra
2000
APLE-VASAS SC
Hurai Viktória
2000
VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Farkas Ágnes
1997
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Bánki Dóra
1997
BHSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 622,9 I. osztály
2 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 621,3 I. osztály
3 Bánki Dóra 1997. BHSE 617,3 I. osztály
4 Hanák Gabriella 1996. BHSE 616,6 II. osztály
5 Hurai Viktória 2000. VASAS SC-APLE 615,7 II. osztály
6 Szalai Fatime 1999. VASAS SC-APLE 613,4 II. osztály
7 Szijj Katinka 1993. UTE 612,3 II. osztály
8 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 612,3 II. osztály
9 Biatovszki Mira 1992. UTE 612,2 II. osztály
10 Seffer Kata 1992. BHSE 610,3 II. osztály
11 Farkas Ágnes 1997. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 604,4 II. osztály
12 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 604,0 II. osztály
13 Molnár Anikó 1967. UTE 590,4 III. osztály
14 Keltai Dóra 2000. APLE-VASAS SC 575,3 IV. osztály
15 Csihor Katalin 1968. UTE 524,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Dunai Sándor
1953
APLE-VASAS SC
Ferenci József
1952
APLE-VASAS SC
Gács Olivér
1998
APLE-VASAS SC
Horváth Tibor
1957
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Sipka Péter
1958
APLE-VASAS SC
Iszprávnik Péter
2000
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Borbély Levente
1996
UTE
Benei Bruno
1951
UTE
Szilárd Bendegúz
2001
UTE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Gurisatti Gyula
1944
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Kovács Szabolcs
1988
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Jambrik István
1968
BHSE
Jambrik Olivér
1992
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Virág István
1976
Százhalombattai Lövészklub
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Tihanyi László
1948
APLE-VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Borbély Levente 1996. UTE 568,0 II. osztály
2 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 568,0 II. osztály
3 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 565,0 II. osztály
4 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 562,0 II. osztály
5 Szűcs Gergely 1977. UTE 562,0 II. osztály
6 Virág István 1976. Százhalombattai Lövészklub 559,0 III. osztály
7 Tóth Gábor 1973. UTE 559,0 III. osztály
8 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 558,0 III. osztály
9 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 558,0 III. osztály
10 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 557,0 III. osztály
11 Szabó Máté 1993. Csepel LE 556,0 III. osztály
12 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 555,0 III. osztály
13 Takács László 1959. Egri PLE 554,0 III. osztály
14 Horváth András 1984. Debreceni Lövészsuli SE 552,0 III. osztály
15 Gács Olivér 1998. APLE-VASAS SC 552,0 III. osztály
16 Kéri Attila 1971. Százhalombattai Lövészklub 551,0 III. osztály
17 Kovács Szabolcs 1988. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 549,0 III. osztály
18 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 548,0 III. osztály
19 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 547,0 III. osztály
20 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 538,0 IV. osztály
21 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 535,0 IV. osztály
22 Horváth Tibor 1957. APLE-VASAS SC 535,0 IV. osztály
23 Ferenci József 1952. APLE-VASAS SC 534,0 IV. osztály
24 Papp László 1972. Százhalombattai Lövészklub 534,0 IV. osztály
25 Benei Bruno 1951. UTE 533,0 IV. osztály
26 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 532,0 IV. osztály
27 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 525,0 IV. osztály
28 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 523,0 IV. osztály
29 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 507,0 IV. osztály
30 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 505,0 IV. osztály
31 Sipka Péter 1958. APLE-VASAS SC 502,0 IV. osztály
32 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 479,0 -
33 Gurisatti Gyula 1944. Dunaújvárosi LSE 465,0 -
34 Tihanyi László 1948. APLE-VASAS SC 427,0 -
35 Dunai Sándor 1953. APLE-VASAS SC 411,0 -
36 Jambrik István 1968. BHSE 227,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Ágnes
2001
Zámolyi Lövészklub
Farkas Bernadett
1987
APLE-VASAS SC
Tóth Márta
1977
APLE-VASAS SC
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Gaál Tekla Míra
2001
UTE
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Polyák Andrea
1986
BHSE
Takács Kornélia
1982
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Annamária
1978
Százhalombattai Lövészklub
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Sike Renáta
1978
BHSE
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike Renáta 1978. BHSE 572,0 I. osztály
2 Tóth Anikó 1975. BHSE 562,0 II. osztály
3 Takács Kornélia 1982. BHSE 555,0 90 III. osztály
4 Tóth Márta 1977. APLE-VASAS SC 555,0 III. osztály
5 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 543,0 III. osztály
6 Gulyás Claudia 1998. BHSE 540,0 III. osztály
7 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 535,0 IV. osztály
8 Farkas Bernadett 1987. APLE-VASAS SC 529,0 IV. osztály
9 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 525,0 IV. osztály
10 Mikola Kitti 2001. UTE 517,0 IV. osztály
11 Farkas Ágnes 2001. Zámolyi Lövészklub 513,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély