Baranya Tolna Megye Bajnoksága

A verseny szervezője
Baranya Tolna Megyei Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
7622 Pécs, Nyírfa u. 34. (Pécs Városi Lőtér)
A verseny kezdete
2019-07-27
A verseny vége
2019-07-28
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
20-30 lövéses versenyszámok 1500,- , 40-60 lövéses versenyszámok 2.000,-
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Steigervald Ádám
2007
Pécs Városi LK
Tóth Richárd
2007
Pécs Városi LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Virág
1978
Zalaegerszegi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Horváth Tamás
1977
Pécs Városi LK
Ságodi Dániel
1992
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 178,0 0 I. osztály
2 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 167,0 0 II. osztály
3 Ságodi Dániel 1992. Pécs Városi LK 162,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Anna Jázmin
2003
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Győri Ágnes Judit 1980. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 182,0 0 I. osztály
2 Eilerné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 175,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Horváth Tamás
1977
Pécs Városi LK
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 0 III. osztály
2 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 170,0 0 III. osztály
3 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 168,0 0 III. osztály
4 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 167,0 0 IV. osztály
5 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 160,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Bagi István Imre
1962
Területi Klub Zirc
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Boris Zoltán
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Taragyia Goran
1978
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Patakfalvi István
1964
Göcsej Sportlövész Egyesület
Boris Zoltán ifj
1999
Pécs Városi LK
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 190,0 0 I. osztály
2 Boris Zoltán ifj 1999. Pécs Városi LK 186,0 0 I. osztály
3 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 184,0 0 I. osztály
4 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 182,0 3 I. osztály
5 Patakfalvi István 1964. Göcsej Sportlövész Egyesület 182,0 1 I. osztály
6 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 181,0 0 I. osztály
7 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 174,0 0 I. osztály
8 Lindenlaub Roland 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 170,0 0 I. osztály
9 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 168,0 0 I. osztály
10 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 157,0 0 I. osztály
11 Taragyia Goran 1978. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 148,0 1 II. osztály
12 Bagi István Imre 1962. Területi Klub Zirc 148,0 0 II. osztály
13 Boris Zoltán 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 140,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Veszely Károly
1956
Diana Sportlövész Klub
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Péter József
1941
Pécs Városi LK
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Varga József dr.
1942
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Tantos Tibor
1951
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 188,0 0 I. osztály
2 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 179,0 0 I. osztály
3 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 173,0 0 I. osztály
4 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 162,0 0 I. osztály
5 Péter József 1941. Pécs Városi LK 161,0 0 I. osztály
6 Varga József dr. 1942. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 160,0 0 I. osztály
7 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 160,0 0 I. osztály
8 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 150,0 0 I. osztály
9 Veszely Károly 1956. Diana Sportlövész Klub 149,0 0 II. osztály
10 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 141,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mozsgai Dominika 1994. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 168,0 0 I. osztály
2 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 158,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kelemen János
1959
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Boris Zoltán
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Taragyia Goran
1978
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Boris Zoltán ifj
1999
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 191,0 0 I. osztály
2 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 186,0 0 I. osztály
3 Lindenlaub Roland 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 183,0 0 I. osztály
4 Boris Zoltán ifj 1999. Pécs Városi LK 178,0 0 I. osztály
5 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 0 I. osztály
6 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 172,0 0 I. osztály
7 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 167,0 0 I. osztály
8 Kelemen János 1959. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 147,0 0 II. osztály
9 Taragyia Goran 1978. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 145,0 0 II. osztály
10 Boris Zoltán 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 142,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Péter József
1941
Pécs Városi LK
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Varga József dr.
1942
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Csonka Tamás
1955
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tantos Tibor
1951
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 172,0 0 I. osztály
2 Varga József dr. 1942. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 167,0 0 I. osztály
3 Péter József 1941. Pécs Városi LK 164,0 0 I. osztály
4 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 162,0 0 I. osztály
5 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 155,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bagi István Imre
1962
Területi Klub Zirc
Boris Zoltán
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Boris Zoltán ifj
1999
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 265,0 0 I. osztály
2 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 261,0 0 I. osztály
3 Bagi István Imre 1962. Területi Klub Zirc 245,0 0 I. osztály
4 Boris Zoltán ifj 1999. Pécs Városi LK 243,0 0 II. osztály
5 Boris Zoltán 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 241,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Rácz Áron
2006
BHSE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Periskics Márton
2005
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 397,0 0 Aranyjelvény
2 Rácz Áron 2006. BHSE 381,0 0 Aranyjelvény
3 Periskics Márton 2005. Pécs Városi LK 369,0 0 Aranyjelvény
4 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 367,0 0 Aranyjelvény
5 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 361,0 0 Ezüstjelvény
6 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PLE 361,0 0 Ezüstjelvény
7 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 358,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PLE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bacsa Dorka
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Molnár Kata
2007
Pécs Városi LK
Bittman Kata
2005
Területi Klub Zirc
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 371,0 0 Aranyjelvény
2 Kobra Fruzsina 2006. Nagykanizsai PLE 368,0 0 Aranyjelvény
3 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 362,0 0 Aranyjelvény
4 Bacsa Dorka 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 362,0 0 Aranyjelvény
5 Molnár Kata 2007. Pécs Városi LK 352,0 0 Ezüstjelvény
6 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 350,0 0 Ezüstjelvény
7 Bittman Kata 2005. Területi Klub Zirc 316,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Csizmadia Balázs
2002
Pécs Városi LK
Illés Dénes
2003
Pécs Városi LK
Kovács Donát
2003
Pécs Városi LK
Kátai Dávid
2003
Pécs Városi LK
Omódi János Károly
2004
Pécs Városi LK
Sallai Zsombor
2004
Pécs Városi LK
Szekeres Ádám
2004
Pécs Városi LK
Szőlősy Mátyás
2004
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 389,0 0 Aranyjelvény
2 Sallai Zsombor 2004. Pécs Városi LK 375,0 0 Ezüstjelvény
3 Illés Dénes 2003. Pécs Városi LK 372,0 0 Ezüstjelvény
4 Nemes Dániel 2004. Kecskeméti Lövész SE 363,0 0 Bronzjelvény
5 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 356,0 0 Bronzjelvény
6 Szőlősy Mátyás 2004. Pécs Városi LK 328,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Somogyvári Flóra
2004
Pécs Városi LK
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécs Városi LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Csernus Alex
2001
Kecskeméti Lövész SE
Havjár Péter
2004
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Vajna Péter
2001
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Rácz György
1972
BHSE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 629,2 0 Mester
2 Török Ferenc 2003. Csepel LE 625,0 0 Mester
3 Kiss Viktor 2001. UTE 622,5 0 I. osztály
4 Abrudán Zsolt 1984. BHSE 616,1 0 II. osztály
5 Csernus Alex 2001. Kecskeméti Lövész SE 573,3 0 IV. osztály
6 Rácz György 1972. BHSE 535,8 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Nagy Katalin
1971
Kecskeméti Lövész SE
Seffer Kata
1992
BHSE
Seres Gréta
2001
Pécs Városi LK
Dénes Eszter
2001
UTE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécs Városi LK
Kováts Adél
2001
Nagykanizsai PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 630,9 0 Mester
2 Dénes Eszter 2001. UTE 629,1 0 Mester
3 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 618,1 0 I. osztály
4 Borsos Fanni 2000. Nagykanizsai PLE 615,8 0 II. osztály
5 Seffer Kata 1992. BHSE 613,5 0 II. osztály
6 Kotré Judit 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 611,1 0 II. osztály
7 Kováts Adél 2001. Nagykanizsai PLE 583,3 0 III. osztály
8 Nagy Katalin 1971. Kecskeméti Lövész SE 555,6 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 344,0 0 Ezüstjelvény
2 Stróbl Ádám 2006. Kecskeméti Lövész SE 316,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Tóth Anna Jázmin
2003
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 347,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szilvási Balázs
2003
Kecskeméti Lövész SE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 359,0 0 Ezüstjelvény
2 Szilvási Balázs 2003. Kecskeméti Lövész SE 341,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Tibor
1972
Borjádi LK
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy László
1970
BHSE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Iszprávnik Péter
2000
Komáromi VSE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Agárdy Vilmos
1999
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Máté László 1999. BHSE 569,0 0 II. osztály
2 Agárdy Vilmos 1999. Nyíregyházi PLE 564,0 0 II. osztály
3 Tamási Péter 2000. KSI SE 563,0 0 II. osztály
4 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 561,0 0 II. osztály
5 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 558,0 0 III. osztály
6 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 555,0 0 III. osztály
7 Geier Dániel 1999. Csepel LE 551,0 0 III. osztály
8 Iszprávnik Péter 2000. UTE 549,0 0 III. osztály
9 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 541,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 571,0 0 I. osztály
2 Rédecsi Anita 2002. BHSE 568,0 0 II. osztály
3 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 540,0 0 III. osztály
4 Győri Ágnes Judit 1980. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 527,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Nagy Katalin
1971
Kecskeméti Lövész SE
Seffer Kata
1992
BHSE
Seres Gréta
2001
Pécs Városi LK
Somogyvári Flóra
2004
Pécs Városi LK
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécs Városi LK
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Dénes Eszter
2001
UTE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 630,0 0 Mester
2 Dénes Eszter 2001. UTE 623,3 0 Mester
3 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 615,1 0 Mester
4 Nagy Katalin 1971. Kecskeméti Lövész SE 607,7 0 Mester
5 Borsos Fanni 2000. Nagykanizsai PLE 599,1 0 Mester
6 Seffer Kata 1992. BHSE 596,8 0 Mester
7 Kotré Judit 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 594,7 0 Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Veszely Károly
1956
Diana Sportlövész Klub
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Csernus Alex
2001
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Simó Kornél
1984
BHSE
Csizmadia Balázs
2002
Pécs Városi LK
Illés Dénes
2003
Pécs Városi LK
Sallai Zsombor
2004
Pécs Városi LK
Faragó Ferenc
1939
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 621,1 0 Mester
2 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 613,1 0 Mester
3 Kiss Viktor 2001. UTE 611,3 0 Mester
4 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 602,3 0 Mester
5 Török Ferenc 2003. Csepel LE 601,3 0 Mester
6 Sallai Zsombor 2004. Pécs Városi LK 595,2 0 I. osztály
7 Illés Dénes 2003. Pécs Városi LK 593,5 0 I. osztály
8 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 590,3 0 II. osztály
9 Csernus Alex 2001. Kecskeméti Lövész SE 578,1 0 III. osztály
10 Veszely Károly 1956. Diana Sportlövész Klub 569,4 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simó Kornél
1984
BHSE
Illés Dénes
2003
Pécs Városi LK
Sallai Zsombor
2004
Pécs Városi LK
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 1 173,0 0 Mester
2 Kiss Viktor 2001. UTE 1 144,0 0 II. osztály
3 Simó Kornél 1984. BHSE 1 121,0 0 III. osztály
4 Török Ferenc 2003. Csepel LE 1 115,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Seres Gréta
2001
Pécs Városi LK
Somogyvári Flóra
2004
Pécs Városi LK
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécs Városi LK
Dénes Eszter
2001
UTE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 1 170,0 0 Mester
2 Dénes Eszter 2001. UTE 1 167,0 0 I. osztály
3 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 1 139,0 0 III. osztály
4 Borsos Fanni 2000. Nagykanizsai PLE 1 115,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Agárdy Vilmos
1999
Nyíregyházi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy László 1970. BHSE 535,0 0 II. osztály
2 Tamási Péter 2000. KSI SE 530,0 0 II. osztály
3 Nagy Máté László 1999. BHSE 522,0 0 III. osztály
4 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 522,0 0 III. osztály
5 Agárdy Vilmos 1999. Nyíregyházi PLE 519,0 0 III. osztály
6 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 510,0 0 III. osztály
7 Geier Dániel 1999. Csepel LE 295,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tamási Péter
2000
KSI SE
Agárdy Vilmos
1999
Nyíregyházi PLE
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 563,0 0 III. osztály
2 Rédecsi Anita 2002. BHSE 542,0 0 III. osztály
3 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 540,0 0 III. osztály
4 Eilerné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 540,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Agárdy Vilmos
1999
Nyíregyházi PLE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Agárdy Vilmos 1999. Nyíregyházi PLE 563,0 0 II. osztály
2 Tamási Péter 2000. KSI SE 553,0 0 III. osztály
3 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 514,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Máté László
1999
BHSE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Máté László 1999. BHSE 521,0 0 -
2 Geier Dániel 1999. Csepel LE 460,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Illés Dénes
2003
Pécs Városi LK
Sallai Zsombor
2004
Pécs Városi LK
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sallai Zsombor 2004. Pécs Városi LK 548,0 0 Ezüstjelvény
2 Illés Dénes 2003. Pécs Városi LK 545,0 0 Ezüstjelvény
3 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 543,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély