BO VILLÁM Kupa Ranglista 4. forduló

Versenyengedély szám
087/B-03/05/2020
A verseny szervezője
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
A verseny helyszíne
7622 Pécs, Nyírfa u. 34. (Pécs Városi Lőtér)
A verseny kezdete
2020-03-07
A verseny vége
2020-03-08
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
20 lövéses 1.000,- ,40 lövéses 1.500,- , 60 lövéses 2.000,-
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Baumann Botond
2006
Pécsi Vasutas Sportkör
Fodor Márton
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Herger Zsombor
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Gergely Levente
2006
Pécsi Vasutas Sportkör
Jenei Marcell Gábor
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Melegh Manó Sebestyén
2008
Pécs Városi LK
Tóth Zsombor
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Baumstark Anna
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Kisander Nikolett
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Kiss Marina
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Korn Dávid
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Kovács Bálint
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Lippai Bálint
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Major Zoltán
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Pintér Jázmin
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Szabó Szabolcs Márk
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Lévai Csongor
2008
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Pintér Gábor
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Barabás Boglárka Anna
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Bogadics Vivien
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Helstáb Eszter
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Jakabos Richárd
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Kelemen Koppány
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Pálfi Dorka
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Szőke Evelin
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Budai Angéla Boglárka
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Dévényi Botond
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Bajusz Bernadett
2006
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Magyar Bence 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 145,0 2 -
2 Dévényi Botond 2006. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 145,0 1 -
3 Pintér Gábor 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 133,0 1 -
4 Bajusz Bernadett 2006. Dunaújvárosi LSE 127,0 0 -
5 Baumstark Anna 2004. Pécs Városi LK 114,0 1 -
6 Lévai Csongor 2008. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 108,0 0 -
7 Kovács Bálint 2004. Pécs Városi LK 107,0 0 -
8 Szőke Evelin 2004. Pécs Városi LK 104,0 0 -
9 Jenei Marcell Gábor 2005. Pécs Városi LK 79,0 0 -
10 Fodor Márton 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 75,0 1 -
11 Illés Gergely Levente 2006. Pécsi Vasutas Sportkör 71,0 1 -
12 Baumann Botond 2006. Pécsi Vasutas Sportkör 71,0 0 -
13 Jakabos Richárd 2003. Pécs Városi LK 43,0 1 -
14 Melegh Manó Sebestyén 2008. Pécs Városi LK 40,0 0 -
15 Pálfi Dorka 2004. Pécs Városi LK 29,0 0 -
16 Barabás Boglárka Anna 2004. Pécs Városi LK 17,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Salha Theodor
2002
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Ságodi Dániel
1992
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 185,0 7 I. osztály
2 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 181,0 6 I. osztály
3 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 177,0 3 I. osztály
4 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 168,0 5 II. osztály
5 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 165,0 2 II. osztály
6 Salha Theodor 2002. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 162,0 1 III. osztály
7 Ságodi Dániel 1992. Pécs Városi LK 160,0 1 III. osztály
8 Szabó Szabolcs Márk 2002. Pécs Városi LK 86,0 0 -
9 Lippai Bálint 2002. Pécs Városi LK 84,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Jáger-Káposzta Kiara
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Huszár István
2003
Győri Lövészklub
Huszár Márk
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Jancsó Joakim
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Péterdi Márton
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 183,0 1 Aranyjelvény
2 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 165,0 1 Bronzjelvény
3 Gere Kovács Gábor 2007. Kisalföldi Lövészklub 164,0 2 Bronzjelvény
4 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 162,0 1 Bronzjelvény
5 Péterdi Márton 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 160,0 1 Bronzjelvény
6 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 160,0 0 Bronzjelvény
7 Képes Pál dr. 1946. Honvéd Kossuth LK 158,0 0 Bronzjelvény
8 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 157,0 1 -
9 Gere Kovács Edina 2004. Kisalföldi Lövészklub 154,0 0 -
10 Jancsó Joakim 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 146,0 0 -
11 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 141,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Nagy István
1947
Városföldi SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Herr Adrienn
1985
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Herr László
1955
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Földesi Lajos
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga József dr.
1942
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Salha Theodor
2002
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kovács Ferenc
1989
Pécs Városi LK
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 187,0 3 I. osztály
2 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 184,0 3 II. osztály
3 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 181,0 2 II. osztály
4 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 181,0 0 II. osztály
5 Herr Adrienn 1985. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 180,0 2 II. osztály
6 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 178,0 1 III. osztály
7 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 3 III. osztály
8 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 176,0 1 III. osztály
9 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 175,0 2 III. osztály
10 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 174,0 0 III. osztály
11 Herr László 1955. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 1 III. osztály
12 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 172,0 2 III. osztály
13 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 171,0 1 III. osztály
14 Simon Anita 1982. Göcsej Sportlövész Egyesület 171,0 1 III. osztály
15 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 170,0 3 III. osztály
16 Földesi Lajos 1954. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 170,0 2 III. osztály
17 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 167,0 3 IV. osztály
18 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 165,0 1 IV. osztály
19 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 161,0 2 IV. osztály
20 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 159,0 1 IV. osztály
21 Nagy István 1947. Városföldi SE 153,0 2 -
22 Kovács Ferenc 1989. Pécs Városi LK 151,0 2 -
23 Varga József dr. 1942. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 145,0 1 -
24 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 85,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Krisztina
2006
ZTE Sportlövész Klub
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Borda Márk Levente
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Czirok András Márton
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Galabár Szilárd
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Krapp Martin
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Steigervald Ádám
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Stier Eszter
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Szabó Zsombor
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Türk Árpád Máté
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Fotiadis Dávid
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Konkoly-Thege Zoárd
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Tóth Richárd
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Kalász Karina
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bacsa Dorka
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csamangó Jázmin
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gárgyán Alina
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tolmacsov Eszter
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Barakka-Hoffmann Zita
2008
Finomító Sportlövész Klub
Rácz Áron
2006
BHSE
Szakmáry Botond
2007
BHSE
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 390,0 15 Aranyjelvény
2 Gárgyán Alina 2006. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 380,0 5 Aranyjelvény
3 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 380,0 3 Aranyjelvény
4 Rácz Áron 2006. BHSE 377,0 17 Aranyjelvény
5 Varga Krisztina 2006. ZTE Sportlövész Klub 373,0 11 Aranyjelvény
6 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 371,0 12 Aranyjelvény
7 Csamangó Jázmin 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 367,0 8 Aranyjelvény
8 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 360,0 3 Ezüstjelvény
9 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 355,0 2 Ezüstjelvény
10 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 354,0 7 Ezüstjelvény
11 Bacsa Dorka 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 353,0 7 Ezüstjelvény
12 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 352,0 8 Ezüstjelvény
13 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 352,0 5 Ezüstjelvény
14 Türk Árpád Máté 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 343,0 7 Bronzjelvény
15 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 333,0 4 Bronzjelvény
16 Konkoly-Thege Zoárd 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 329,0 8 Bronzjelvény
17 Steigervald Ádám 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 328,0 5 Bronzjelvény
18 Szabó Zsombor 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 325,0 1 Bronzjelvény
19 Rácz Panka Angyal 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 316,0 1 Bronzjelvény
20 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 315,0 2 Bronzjelvény
21 Czirok András Márton 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 300,0 2 -
22 Stier Eszter 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 289,0 3 -
23 Tóth Richárd 2007. Pécs Városi LK 289,0 0 -
24 Fotiadis Dávid 2007. Pécs Városi LK 277,0 2 -
25 Krapp Martin 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 260,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Lévi
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Luca Dorka
2004
ZTE Sportlövész Klub
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Széll Petra
2006
Nagykanizsai PLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PLE
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Szőlősy Mátyás
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Sztanity Mátyás
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szász Hanna Rebeka
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Vintze Regina
2005
Finomító Sportlövész Klub
Petőcz Balázs
2004
Finomító Sportlövész Klub
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Jakab Márton
2004
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 409,4 26 Aranyjelvény
2 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PLE 408,9 25 Aranyjelvény
3 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 408,2 21 Aranyjelvény
4 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 407,7 28 Aranyjelvény
5 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 404,4 23 Aranyjelvény
6 Vintze Regina 2005. Finomító Sportlövész Klub 404,4 21 Aranyjelvény
7 Farkas Dóra 2003. Finomító Sportlövész Klub 402,9 21 Aranyjelvény
8 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 402,7 18 Aranyjelvény
9 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 402,5 19 Aranyjelvény
10 Periskics Márton 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 398,5 16 Aranyjelvény
11 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 397,7 18 Aranyjelvény
12 Fatter Benett Benjamin 2004. BHSE 397,6 17 Aranyjelvény
13 Lakner Áron 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 397,0 17 Aranyjelvény
14 Széll Petra 2006. Nagykanizsai PLE 395,8 14 Aranyjelvény
15 Jakab Márton 2004. BHSE 395,6 14 Aranyjelvény
16 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PLE 394,2 12 Aranyjelvény
17 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 392,3 15 Aranyjelvény
18 Sztanity Mátyás 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 390,2 14 Aranyjelvény
19 Kobra Fruzsina 2006. Nagykanizsai PLE 389,4 12 Ezüstjelvény
20 Havjár Kristóf 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 382,3 8 Ezüstjelvény
21 Petőcz Balázs 2004. Finomító Sportlövész Klub 371,5 11 Bronzjelvény
22 Szőlősy Mátyás 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 362,4 4 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Csizmadia Balázs
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Máté Tamás
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Kováts Adél
2001
Nagykanizsai PLE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Salha Theodor
2002
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Lemes Krisztián
1980
Pestszenterzsébeti PLE
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Rácz György
1972
BHSE
Vajna Péter
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Török Ferenc 2003. Csepel LE 631,0 56 Mester
2 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 627,0 48 Mester
3 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 614,3 38 II. osztály
4 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 612,0 34 II. osztály
5 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 610,7 35 II. osztály
6 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 610,4 35 II. osztály
7 Simó Kornél 1984. BHSE 609,7 33 II. osztály
8 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 609,6 37 II. osztály
9 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 599,3 30 III. osztály
10 Vajna Péter 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 597,4 28 III. osztály
11 Csizmadia Balázs 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 594,9 18 III. osztály
12 Rácz Balázs 1999. Finomító Sportlövész Klub 593,2 23 III. osztály
13 Gazdig Olivér 2000. Finomító Sportlövész Klub 591,3 21 III. osztály
14 Lemes Krisztián 1980. Pestszenterzsébeti PLE 580,0 15 III. osztály
15 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 575,7 15 IV. osztály
16 Juronics Máté Tamás 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 565,4 17 IV. osztály
17 Rácz György 1972. BHSE 560,1 10 IV. osztály
18 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 544,3 5 IV. osztály
19 Salha Theodor 2002. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 525,6 6 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Kováts Adél
2001
Nagykanizsai PLE
Tóth Judit Zsuzsanna
1993
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Ozibiusz Anissza
2004
Csepel LE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 627,2 52 Mester
2 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 619,1 39 I. osztály
3 Hanák Gabriella 1996. BHSE 615,3 38 II. osztály
4 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 611,8 37 II. osztály
5 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 609,5 34 II. osztály
6 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PLE 606,7 38 II. osztály
7 Lévai Krisztina 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 602,7 35 II. osztály
8 Ozibiusz Anissza 2004. Csepel LE 592,8 23 III. osztály
9 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 591,2 18 III. osztály
10 Tóth Judit Zsuzsanna 1993. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 492,6 2 -
11 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 476,5 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Lovas Olivér
2008
Százhalombattai Lövészklub
Mányoki Bence
2006
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Janka Flóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
Fekete Dániel
2008
Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Nyitrai Erik
2006
Keszthelyi Erdész LK
Németh Mátyás
2006
Keszthelyi Erdész LK
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 358,0 2 Aranyjelvény
2 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 341,0 2 Ezüstjelvény
3 Lenner Vanda 2007. Keszthelyi Erdész LK 339,0 5 Ezüstjelvény
4 Márkus Eszter 2006. Százhalombattai Lövészklub 333,0 2 Ezüstjelvény
5 Gere Kovács Gábor 2007. Kisalföldi Lövészklub 330,0 2 Ezüstjelvény
6 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 329,0 2 Bronzjelvény
7 Lovas Olivér 2008. Százhalombattai Lövészklub 323,0 4 Bronzjelvény
8 Tóth Janka Flóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 322,0 3 Bronzjelvény
9 Nyitrai Erik 2006. Keszthelyi Erdész LK 317,0 2 Bronzjelvény
10 Balogh Márton 2007. Százhalombattai Lövészklub 316,0 3 Bronzjelvény
11 Fekete Dániel 2008. Keszthelyi Erdész LK 307,0 1 -
12 Németh Mátyás 2006. Keszthelyi Erdész LK 301,0 1 -
13 Molnár Levente 2008. Keszthelyi Erdész LK 291,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Huszár István
2003
Győri Lövészklub
Huszár Márk
2004
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Anna Jázmin
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Blaner Dávid Márk
2003
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Polauf Szintia
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 370,0 7 Aranyjelvény
2 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 364,0 7 Aranyjelvény
3 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 361,0 2 Ezüstjelvény
4 Thielicke Tilda 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 354,0 6 Ezüstjelvény
5 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 353,0 2 Ezüstjelvény
6 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 350,0 5 Ezüstjelvény
7 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 349,0 4 Bronzjelvény
8 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 349,0 4 Bronzjelvény
9 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 341,0 3 Bronzjelvény
10 Tóth Anna Jázmin 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 337,0 1 Bronzjelvény
11 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 332,0 1 Bronzjelvény
12 Gere Kovács Edina 2004. Kisalföldi Lövészklub 330,0 1 Bronzjelvény
13 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 329,0 1 -
14 Polauf Szintia 2004. Százhalombattai Lövészklub 320,0 1 -
15 Tóth Boglárka 2004. Százhalombattai Lövészklub 318,0 2 -
16 Blaner Dávid Márk 2003. Százhalombattai Lövészklub 314,0 3 -
17 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 314,0 1 -
18 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 313,0 2 -
19 Tóth Ábel Gergely 2005. Százhalombattai Lövészklub 293,0 1 -
20 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 273,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Nagy István
1947
Városföldi SE
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tóth Attila
1976
Kisalföldi Lövészklub
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Czebe Sándor Mihály
1965
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Lemes Krisztián
1980
Pestszenterzsébeti PLE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Pál Zoltán
1980
BHSE
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Gurisatti Gyula
1944
Dunaújvárosi LSE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 570,0 13 II. osztály
2 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 561,0 19 II. osztály
3 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 561,0 12 II. osztály
4 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 560,0 6 II. osztály
5 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 558,0 15 III. osztály
6 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 557,0 15 III. osztály
7 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 557,0 11 III. osztály
8 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 556,0 13 III. osztály
9 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 553,0 15 III. osztály
10 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 551,0 9 III. osztály
11 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 551,0 6 III. osztály
12 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 548,0 10 III. osztály
13 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 546,0 8 III. osztály
14 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 543,0 9 III. osztály
15 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 542,0 9 III. osztály
16 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 540,0 4 III. osztály
17 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 538,0 8 IV. osztály
18 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 536,0 5 IV. osztály
19 Czebe Sándor Mihály 1965. Honvéd Kossuth LK 536,0 4 IV. osztály
20 Csapó Máté 2001. Csepel LE 534,0 6 IV. osztály
21 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 533,0 8 IV. osztály
22 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 533,0 3 IV. osztály
23 Papp László 1972. Százhalombattai Lövészklub 526,0 5 IV. osztály
24 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 524,0 4 IV. osztály
25 Nagy Richárd 2001. Keszthelyi Erdész LK 520,0 5 IV. osztály
26 Tóth Attila 1976. Kisalföldi Lövészklub 512,0 5 IV. osztály
27 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 497,0 1 -
28 Gurisatti Gyula 1944. Dunaújvárosi LSE 478,0 5 -
29 Nagy István 1947. Városföldi SE 421,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Herr Adrienn
1985
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kérészi Ferenc Károlyné
1954
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Gere Kovács Edina
2004
Kisalföldi Lövészklub
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Kőszegi Andrea
1984
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Egri Viktória
1998
KSI SE
Nagy Viktória
2001
Keszthelyi Erdész LK
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 572,0 19 I. osztály
2 Rédecsi Anita 2002. BHSE 560,0 15 II. osztály
3 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 558,0 10 III. osztály
4 Vas Virág dr 1977. BHSE 551,0 8 III. osztály
5 Nagy Viktória 2001. Keszthelyi Erdész LK 542,0 8 III. osztály
6 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 542,0 4 III. osztály
7 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 540,0 7 III. osztály
8 Gulyás Claudia 1998. BHSE 538,0 10 IV. osztály
9 Herr Adrienn 1985. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 538,0 9 IV. osztály
10 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 531,0 9 IV. osztály
11 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 529,0 8 IV. osztály
12 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 525,0 6 IV. osztály
13 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 521,0 3 IV. osztály
14 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 517,0 6 IV. osztály
15 Simon Anita 1982. Göcsej Sportlövész Egyesület 508,0 8 IV. osztály
16 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 461,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély