Brigetio Kupa 2022

Versenyengedély szám
008/B-01/03/2022
A verseny szervezője
Komáromi VSE
A verseny helyszíne
2921, Komárom, Laboráns u. 5.
A verseny kezdete
2022-01-22
A verseny vége
2022-01-23
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
60 lövés 3000.- Ft, 40 lövés 2000.- Ft , 20 lövés 1500.- Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 184,0 5 I. osztály
2 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 174,0 5 I. osztály
3 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 163,0 3 III. osztály
4 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 161,0 4 III. osztály
5 Szabó Zoltán 1976. Csepel LE 108,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 176,0 3 II. osztály
2 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 168,0 2 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Nagy Tibor
1964
BHSE
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Sipos János
1969
Komáromi VSE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rácz Balázs 1999. Komáromi VSE 190,0 6 I. osztály
2 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 187,0 2 I. osztály
3 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 184,0 1 II. osztály
4 Sipos János 1969. Komáromi VSE 181,0 0 II. osztály
5 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 178,0 2 III. osztály
6 Eninger Gábor 1969. Komáromi VSE 176,0 1 III. osztály
7 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 174,0 1 III. osztály
8 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 171,0 3 III. osztály
9 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 171,0 1 III. osztály
10 Szabó Zoltán 1976. Csepel LE 169,0 1 III. osztály
11 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 155,0 2 IV. osztály
12 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 151,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Andrássy Fruzsina
2008
Komáromi VSE
Barakka-Hoffmann Zita
2008
Komáromi VSE
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Dombi Emma Vivien
2009
Komáromi VSE
Molnár Sára
2011
Komáromi VSE
Somogyi Dorina
2009
Komáromi VSE
Mózes Ilona
2009
APLE
Sipos Zita
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Wiesner Csenge Zsófi
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Csák Anna Rebeka
2009
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Somogyi Dorina 2009. Komáromi VSE 371,0 13 Aranyjelvény
2 Barakka-Hoffmann Zita 2008. Komáromi VSE 365,0 12 Aranyjelvény
3 Dombi Emma Vivien 2009. Komáromi VSE 362,0 13 Aranyjelvény
4 Andrássy Fruzsina 2008. Komáromi VSE 362,0 10 Aranyjelvény
5 Mózes Ilona 2009. APLE 357,0 6 Ezüstjelvény
6 Czemmel Sarolt 2008. Komáromi VSE 354,0 6 Ezüstjelvény
7 Wiesner Csenge Zsófi 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 346,0 4 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Kustyán Gergő István
2008
Komáromi VSE
Lendvai Domonkos
2010
Komáromi VSE
Poncsák Zétény
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 386,0 19 Aranyjelvény
2 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 370,0 12 Aranyjelvény
3 Povázsay János 2008. Komáromi VSE 366,0 13 Aranyjelvény
4 Kustyán Gergő István 2008. Komáromi VSE 361,0 8 Ezüstjelvény
5 Poncsák Zétény 2008. Komáromi VSE 357,0 10 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Béres Kata
2007
APLE
Képes Edua
2007
APLE
Toma Réka
2006
UTE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bodolai Boglárka 2006. APLE 417,2 31 Aranyjelvény
2 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 416,1 31 Aranyjelvény
3 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PSLE 409,1 25 Aranyjelvény
4 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 403,1 20 Aranyjelvény
5 Szentmiklossy Imre 1946. Hatvani Vasutas Lövészklub 382,8 7 Ezüstjelvény
6 Képes Edua 2007. APLE 373,9 5 Bronzjelvény
7 Béres Kata 2007. APLE 370,7 6 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Nagy Nándor
2005
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 418,9 37 Aranyjelvény
2 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 408,6 23 Aranyjelvény
3 Nagy Nándor 2005. BHSE 398,9 17 Aranyjelvény
4 Takács Dezső 2006. BHSE 398,7 18 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Virág Rebeka
2005
Egri PLE
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lázár Míra 2006. Csepel LE 364,0 3 Aranyjelvény
2 Sobiech Nicole 2006. Győri Lövészklub 330,0 1 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Gulyás Benedek
2006
BHSE
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 370,0 8 Aranyjelvény
2 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 358,0 6 Ezüstjelvény
3 Gulyás Benedek 2006. BHSE 352,0 4 Ezüstjelvény
4 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 342,0 3 Bronzjelvény
5 Takács Péter ifj 2005. Tisza Volán SC 285,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 633,3 58 Ifjú Mester
2 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 624,9 51 Ifjú Mester
3 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 623,2 44 Ifjú Mester
4 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 614,0 39 Aranyjelvény
5 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 611,5 34 Ezüstjelvény
6 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 590,8 20 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Nádudvari Marcell
2004
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Fatter Benett Benjámin
2004
BHSE
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 630,1 54 Ifjú Mester
2 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 618,9 42 Aranyjelvény
3 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 615,2 40 Aranyjelvény
4 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 614,3 38 Aranyjelvény
5 Glázer Gergely Bence 2002. UTE 613,1 36 Aranyjelvény
6 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 612,0 37 Aranyjelvény
7 Wittmann Péter 2003. APLE 611,2 34 Ezüstjelvény
8 Lakner Áron 2004. MATE-GEAC 609,8 31 Ezüstjelvény
9 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 607,2 30 Ezüstjelvény
10 Jakab Márton 2004. BHSE 598,8 20 Ezüstjelvény
11 Fatter Benett Benjamin 2004. BHSE 594,8 22 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Aradi Hanna
2004
Egri PLE
Fazekas Orsi
2004
Egri PLE
Murányi Réka
2004
Egri PLE
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Czebe Tünde Boróka
2004
Honvéd Kossuth LK
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szakács Tünde 2002. Komáromi VSE 564,0 13 Aranyjelvény
2 Lázár Míra 2006. Csepel LE 544,0 10 Bronzjelvény
3 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 534,0 4 Bronzjelvény
4 Fazekas Orsi 2004. Egri PLE 524,0 2 Bronzjelvény
5 Aradi Hanna 2004. Egri PLE 499,0 3 -
6 Czebe Tünde Boróka 2004. Honvéd Kossuth LK 481,0 3 -
7 Murányi Réka 2004. Egri PLE 473,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 571,0 17 Ifjú Mester
2 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 557,0 15 Ezüstjelvény
3 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 544,0 5 Bronzjelvény
4 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 542,0 6 Bronzjelvény
5 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 539,0 3 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Novák Zsófia
1994
BHSE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 627,7 55 Mester
2 Biatovszki Mira 1992. UTE 624,8 51 Mester
3 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 615,6 39 II. osztály
4 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 611,8 32 II. osztály
5 Hanák Gabriella 1996. BHSE 611,6 33 II. osztály
6 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 607,2 30 II. osztály
7 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 602,9 26 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Szalai Mihály
1972
APLE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 624,6 50 Mester
2 Hári Péter 1989. BHSE 619,9 45 I. osztály
3 Simó Kornél 1984. BHSE 611,1 37 II. osztály
4 Szalai Mihály 1972. APLE 602,7 28 II. osztály
5 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 595,3 22 III. osztály
6 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 584,9 15 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Berde Viktória
2001
KSI SE
Kresalek Noémi
1990
APLE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Sebesi Franciska
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anikó 1975. BHSE 552,0 8 III. osztály
2 Berde Viktória 2001. KSI SE 543,0 8 III. osztály
3 Gulyás Claudia 1998. BHSE 542,0 6 III. osztály
4 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 531,0 12 IV. osztály
5 Kresalek Noémi 1990. APLE 515,0 3 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Sipos János
1969
Komáromi VSE
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Ferenci József
1952
APLE
Polyák Norbert Zsolt
1975
KSI SE
Varga András
1991
KSI SE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Gábor
1973
UTE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Czebe Sándor Mihály
1965
Honvéd Kossuth LK
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy László 1970. BHSE 566,0 10 II. osztály
2 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 565,0 13 II. osztály
3 Tóth Gábor 1973. UTE 559,0 10 III. osztály
4 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 558,0 11 III. osztály
5 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 554,0 8 III. osztály
6 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 551,0 14 III. osztály
7 Takács László 1959. Egri PLE 551,0 12 III. osztály
8 Sipos János 1969. Komáromi VSE 551,0 12 III. osztály
9 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 551,0 8 III. osztály
10 Eninger Gábor 1969. Komáromi VSE 549,0 9 III. osztály
11 Jambrik István 1968. BHSE 548,0 9 III. osztály
12 Boros László 1989. Győri Lövészklub 547,0 7 III. osztály
13 Varga András 1991. KSI SE 544,0 7 III. osztály
14 Orbán Zsolt 1968. Technikai Sportok Klubja 541,0 8 III. osztály
15 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 541,0 6 III. osztály
16 Kresalek Ottó László 1958. APLE 537,0 8 IV. osztály
17 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 537,0 5 IV. osztály
18 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 532,0 6 IV. osztály
19 Polyák Norbert Zsolt 1975. KSI SE 525,0 7 IV. osztály
20 Orbán Zsolt ifj 1995. Technikai Sportok Klubja 525,0 4 IV. osztály
21 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 523,0 5 IV. osztály
22 Ferenci József 1952. APLE 522,0 2 IV. osztály
23 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 514,0 6 IV. osztály
24 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 499,0 7 -
25 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 478,0 2 -
26 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 467,0 5 -
27 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 464,0 3 -
28 Szabó Zoltán 1976. Csepel LE 459,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély