#csakaHonvéd Kupa

Versenyengedély szám
017/B-01/02/2021
A verseny szervezője
BHSE
A verseny helyszíne
BHSE, 1134 Budapest, Dózsa György út 53.
A verseny kezdete
2021-01-23
A verseny vége
2021-01-24
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2500.- Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki Mira
1992
UTE
Bihariné Gábriel Emese
1984
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Fehér Andrea
1971
APLE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vukasinovic Sanja 1997. SRB 632,3 51 Mester
2 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 625,9 52 Mester
3 Toma Dorina 1999. UTE 623,4 51 Mester
4 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 623,2 46 Mester
5 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 621,3 46 I. osztály
6 Hanák Gabriella 1996. BHSE 620,7 46 I. osztály
7 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 620,7 42 I. osztály
8 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 620,4 44 I. osztály
9 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 619,7 43 I. osztály
10 Biatovszki Mira 1992. UTE 618,2 41 I. osztály
11 Seffer Kata 1992. BHSE 604,9 30 II. osztály
12 Bihariné Gábriel Emese 1984. UTE 604,4 28 II. osztály
13 Farkas Ágnes 1997. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 602,2 30 II. osztály
14 Fehér Andrea 1971. APLE 600,6 27 II. osztály
15 Molnár Anikó 1967. UTE 599,5 29 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szász Hanna Rebeka
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Kovács Noémi
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Holló Eszter
2004
APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 630,9 57 Ifjú Mester
2 Dénes Eszter 2001. UTE 627,2 55 Ifjú Mester
3 Tóth Anna 2005. UTE 623,9 44 Ifjú Mester
4 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 622,8 47 Ifjú Mester
5 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 621,6 44 Ifjú Mester
6 Tarr Vivien 2001. UTE 618,9 43 Aranyjelvény
7 Lévai Krisztina 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 616,9 38 Aranyjelvény
8 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 615,3 39 Aranyjelvény
9 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 614,0 38 Aranyjelvény
10 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 613,3 42 Aranyjelvény
11 Bodolai Boglárka 2006. APLE 613,2 33 Aranyjelvény
12 Farkas Dóra 2003. Komáromi VSE 611,9 36 Ezüstjelvény
13 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 608,6 34 Ezüstjelvény
14 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE 608,2 31 Ezüstjelvény
15 Harsányi Zsófia 2004. Nyíregyházi PLE 606,6 31 Ezüstjelvény
16 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 606,0 33 Ezüstjelvény
17 Szász Hanna Rebeka 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 605,6 30 Ezüstjelvény
18 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 600,8 28 Ezüstjelvény
19 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 586,6 18 Bronzjelvény
20 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 580,7 16 Bronzjelvény
21 Holló Eszter 2004. APLE 580,0 14 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Katona Barbara
2004
Nyíregyházi PLE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Rocsa Noémi
2005
Komáromi VSE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PLE
Széll Petra
2006
Nagykanizsai PLE
Sahin-Tóth Hanna
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Terjék Nóra
2006
Komáromi VSE
Sowerby Katrin
2006
Komáromi VSE
Vákics Doren Regina
2004
Meteor LK.
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Gárgyán Alina
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 409,7 24 Aranyjelvény
2 Sahin-Tóth Hanna 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 403,4 17 Aranyjelvény
3 Szegesdi Eszter 2005. UTE 403,3 19 Aranyjelvény
4 Toma Réka 2006. UTE 401,8 21 Aranyjelvény
5 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 400,6 15 Aranyjelvény
6 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PLE 396,8 14 Aranyjelvény
7 Gárgyán Alina 2006. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 396,6 14 Aranyjelvény
8 Vákics Doren Regina 2004. Meteor LK. 396,4 15 Aranyjelvény
9 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 393,7 16 Aranyjelvény
10 Sowerby Katrin 2006. Komáromi VSE 389,9 13 Ezüstjelvény
11 Rocsa Noémi 2005. Komáromi VSE 387,9 9 Ezüstjelvény
12 Katona Barbara 2004. Nyíregyházi PLE 380,5 10 Ezüstjelvény
13 Harsányi Zsófia 2004. Nyíregyházi PLE 280,1 10 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Barakka-Hoffmann Zita
2008
Komáromi VSE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Stier Eszter
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Sipos Zita
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 384,0 21 Aranyjelvény
2 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 382,0 16 Aranyjelvény
3 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 375,0 14 Aranyjelvény
4 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 375,0 13 Aranyjelvény
5 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 373,0 10 Aranyjelvény
6 Barakka-Hoffmann Zita 2008. Komáromi VSE 365,0 13 Aranyjelvény
7 Rácz Panka Angyal 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 358,0 5 Ezüstjelvény
8 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 357,0 7 Ezüstjelvény
9 Czemmel Sarolt 2008. Komáromi VSE 345,0 3 Ezüstjelvény
10 Stier Eszter 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 335,0 1 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki László
1963
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Szalai Mihály
1972
APLE
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Rácz György
1972
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 633,0 58 Mester
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 625,2 46 Mester
3 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 622,1 46 I. osztály
4 Abrudán Zsolt 1984. BHSE 616,6 40 II. osztály
5 Szabián Norbert 1982. UTE 603,0 30 II. osztály
6 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 601,3 26 II. osztály
7 Szalai Mihály 1972. APLE 600,3 26 II. osztály
8 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 596,3 27 III. osztály
9 Gazdig Olivér 2000. Komáromi VSE 595,6 28 III. osztály
10 Koczor Péter 1989. UTE 593,0 25 III. osztály
11 Rácz Balázs 1999. Komáromi VSE 581,8 18 III. osztály
12 Biatovszki László 1963. UTE 561,2 14 IV. osztály
13 Rácz György 1972. BHSE 546,2 6 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Gábor László
2003
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Vajna Péter
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Máté Tamás
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Jáger Tamás Gergely
2006
APLE
Kozma Bence
2002
APLE
Nádudvari Marcell
2004
APLE
Szilágyi András
2005
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 628,3 54 Ifjú Mester
2 Török Ferenc 2003. Csepel LE 622,4 49 Ifjú Mester
3 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 619,4 45 Ifjú Mester
4 Kiss Viktor 2001. UTE 618,3 45 Aranyjelvény
5 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 617,6 45 Aranyjelvény
6 Glázer Gergely Bence 2002. UTE 616,2 36 Aranyjelvény
7 Wittmann Péter 2003. APLE 614,2 41 Aranyjelvény
8 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 611,8 36 Ezüstjelvény
9 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 611,6 38 Ezüstjelvény
10 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 611,4 34 Ezüstjelvény
11 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 610,3 33 Ezüstjelvény
12 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 609,3 33 Ezüstjelvény
13 Kozma Bence 2002. APLE 603,2 29 Ezüstjelvény
14 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 600,7 31 Ezüstjelvény
15 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 599,0 24 Ezüstjelvény
16 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 598,1 28 Ezüstjelvény
17 Nádudvari Marcell 2004. APLE 590,1 23 Ezüstjelvény
18 Szilágyi András 2005. APLE 588,1 17 Bronzjelvény
19 Juronics Máté Tamás 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 582,3 20 Bronzjelvény
20 Jáger Tamás Gergely 2006. APLE 579,7 17 Bronzjelvény
21 Farkas Gábor László 2003. UTE 574,7 20 Bronzjelvény
22 Vajna Péter 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 573,6 13 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Drótos Dániel
2006
UTE
Nagy Nándor
2005
UTE
Szegedi Máté
2004
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Venczel Félix
2005
UTE
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Halkó Henrik
2008
Nyíregyházi PLE
Lukács Róbert
2004
Komáromi VSE
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Dévényi Botond
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Jenei Marcell Gábor
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Szőlősy Mátyás
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Jakab Márton
2004
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 412,4 26 Aranyjelvény
2 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 408,1 22 Aranyjelvény
3 Rácz Áron 2006. BHSE 406,6 26 Aranyjelvény
4 Szegedi Máté 2004. UTE 404,8 24 Aranyjelvény
5 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 402,7 17 Aranyjelvény
6 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 402,2 17 Aranyjelvény
7 Nagy Nándor 2005. UTE 399,9 14 Aranyjelvény
8 Lakner Áron 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 399,8 17 Aranyjelvény
9 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 399,2 16 Aranyjelvény
10 Magyar Bence 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 398,5 16 Aranyjelvény
11 Tarr Gyula 2006. UTE 397,9 18 Aranyjelvény
12 Havjár Kristóf 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 397,7 20 Aranyjelvény
13 Halkó Henrik 2008. Nyíregyházi PLE 397,7 16 Aranyjelvény
14 Lukács Róbert 2004. Finomító Sportlövész Klub 392,7 15 Aranyjelvény
15 Takács Dezső 2006. BHSE 391,5 13 Aranyjelvény
16 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PLE 391,3 11 Aranyjelvény
17 Jakab Márton 2004. BHSE 388,9 12 Ezüstjelvény
18 Drótos Dániel 2006. UTE 388,4 11 Ezüstjelvény
19 Fatter Benett Benjamin 2004. BHSE 386,6 12 Ezüstjelvény
20 Dévényi Botond 2006. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 384,3 11 Ezüstjelvény
21 Venczel Félix 2005. UTE 383,1 10 Ezüstjelvény
22 Joachim Dániel 2006. BHSE 381,6 11 Ezüstjelvény
23 Jenei Marcell Gábor 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 361,7 4 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fuglovics Armand
2007
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Mészáros Marcell
2008
UTE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Halkó Henrik
2008
Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Lévai Csongor
2008
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Tóvári Szabolcs
2009
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Cavriani Marcello Bruno
2010
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Steigervald Ádám
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Holovecz Ákos
2009
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 386,0 23 Aranyjelvény
2 Kertai Szabolcs 2007. UTE 385,0 15 Aranyjelvény
3 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 383,0 21 Aranyjelvény
4 Halkó Henrik 2008. Nyíregyházi PLE 373,0 13 Aranyjelvény
5 Fuglovics Armand 2007. UTE 372,0 11 Aranyjelvény
6 Lévai Csongor 2008. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 370,0 11 Aranyjelvény
7 Mészáros Marcell 2008. UTE 369,0 13 Aranyjelvény
8 Povázsay János 2008. Komáromi VSE 361,0 8 Ezüstjelvény
9 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 361,0 8 Ezüstjelvény
10 Petrovics Artúr 2007. Nyíregyházi PLE 353,0 9 Ezüstjelvény
11 Holovecz Ákos 2009. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 351,0 7 Ezüstjelvény
12 Ivánka Csongor Csaba 2009. UTE 350,0 7 Ezüstjelvény
13 Tóvári Szabolcs 2009. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 345,0 7 Ezüstjelvény
14 Cavriani Marcello Bruno 2010. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 318,0 2 Bronzjelvény
15 Turóczi Zoltán 2008. Nyíregyházi PLE 301,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borbényiné Szabó Mariann
1970
UTE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Horváth Fanni
2000
Meteor LK.
Farkas Bernadett
1987
APLE
Kresalek Noémi
1990
APLE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Lovas-Nagy Nicolette
1974
Százhalombattai Lövészklub
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Takács Kornélia
1982
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 579,0 18 I. osztály
2 Sike Renáta 1978. BHSE 571,0 15 I. osztály
3 Dávid Krisztina 1975. BHSE 567,0 16 II. osztály
4 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 557,0 11 III. osztály
5 Palánki Klaudia 2000. UTE 554,0 10 III. osztály
6 Tóth Anikó 1975. BHSE 549,0 8 III. osztály
7 Gulyás Claudia 1998. BHSE 546,0 11 III. osztály
8 Farkas Bernadett 1987. APLE 544,0 8 III. osztály
9 Kresalek Noémi 1990. APLE 532,0 6 IV. osztály
10 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 532,0 3 IV. osztály
11 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 529,0 8 IV. osztály
12 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 527,0 6 IV. osztály
13 Győri Ágnes Judit 1980. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 517,0 4 IV. osztály
14 Takáts Attiláné dr. 1954. KSI SE 511,0 5 IV. osztály
15 Papp Dóra 1992. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 504,0 2 IV. osztály
16 Borbényiné Szabó Mariann 1970. UTE 502,0 5 IV. osztály
17 Horváth Fanni 2000. Meteor LK. 501,0 5 IV. osztály
18 Kajdi Katalin 1987. KSI SE 490,0 1 -
19 Lovas-Nagy Nicolette 1974. Százhalombattai Lövészklub 461,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Birkás Anett
2003
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Ródler Kinga
2004
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Tóth Anna Jázmin
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Bőti Bettina
2002
APLE
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 574,0 14 Ifjú Mester
2 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 573,0 15 Ifjú Mester
3 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 567,0 13 Aranyjelvény
4 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 563,0 13 Aranyjelvény
5 Borbola Borka 2004. KSI SE 560,0 13 Ezüstjelvény
6 Rédecsi Anita 2002. BHSE 558,0 6 Ezüstjelvény
7 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 557,0 15 Ezüstjelvény
8 Somhegyi Edina 2003. UTE 553,0 10 Ezüstjelvény
9 Varga Zalay Babett 2002. UTE 549,0 5 Ezüstjelvény
10 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 546,0 8 Ezüstjelvény
11 Domsits Olivia 2004. UTE 539,0 11 Bronzjelvény
12 Bőti Bettina 2002. APLE 530,0 6 Bronzjelvény
13 Tóth Anna Jázmin 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 528,0 3 Bronzjelvény
14 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 526,0 4 Bronzjelvény
15 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 523,0 0 Bronzjelvény
16 Boros Viktória 2005. KSI SE 522,0 4 Bronzjelvény
17 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 520,0 6 Bronzjelvény
18 Ródler Kinga 2004. UTE 518,0 6 -
19 Birkás Anett 2003. UTE 515,0 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Budai Brigitta
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Takács Tünde
2004
Debreceni Lövészsuli SE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Rutkai Gréta
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Benicsák Dorina
2004
Nyíregyházi PLE
Vajsz Emese Vanda
2004
Nyíregyházi PLE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Boros Viktória 2005. KSI SE 366,0 7 Aranyjelvény
2 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 360,0 5 Aranyjelvény
3 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 352,0 4 Ezüstjelvény
4 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 351,0 7 Ezüstjelvény
5 Budai Brigitta 2005. KSI SE 350,0 5 Ezüstjelvény
6 Lázár Míra 2006. Csepel LE 346,0 5 Ezüstjelvény
7 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 345,0 3 Ezüstjelvény
8 Rutkai Gréta 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 343,0 2 Ezüstjelvény
9 Fazekas Milla 2006. KSI SE 336,0 1 Bronzjelvény
10 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 329,0 2 Bronzjelvény
11 Egervári Lili 2005. Győri Lövészklub 328,0 5 Bronzjelvény
12 Horinka Abigél 2006. KSI SE 325,0 0 Bronzjelvény
13 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 323,0 1 Bronzjelvény
14 Vajsz Emese Vanda 2004. Nyíregyházi PLE 320,0 3 Bronzjelvény
15 Sobiech Nicole 2006. Győri Lövészklub 319,0 2 -
16 Benicsák Dorina 2004. Nyíregyházi PLE 301,0 3 -
17 Gere Kovács Edina 2004. Győri Lövészklub 301,0 2 -
18 Márkus Eszter 2006. Százhalombattai Lövészklub 301,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kapás Tímea Dorka
2008
KSI SE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Mihalkó Lili Anna
2008
KSI SE
Grósz-Sveda Nóra
2008
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
Milei Regina
2009
Százhalombattai Lövészklub
Szanyi-Nagy Eszter
2010
Százhalombattai Lövészklub
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 344,0 4 Aranyjelvény
2 Komlós Diána 2008. KSI SE 325,0 1 Ezüstjelvény
3 Mihalkó Lili Anna 2008. KSI SE 325,0 0 Ezüstjelvény
4 Kapás Tímea Dorka 2008. KSI SE 282,0 1 -
5 Grósz-Sveda Nóra 2008. Százhalombattai Lövészklub 277,0 0 -
6 Szanyi-Nagy Eszter 2010. Százhalombattai Lövészklub 153,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Csizmadia András
1974
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Szöllős Imre
1967
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Nyiri András
1991
KSI SE
Varga András
1991
KSI SE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Farkas Gábor
1970
Komáromi VSE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Renácz József
1968
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Balogh Gergely
1973
APLE
Ferenci József
1952
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Sipka Péter
1958
APLE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Nagy György
1965
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Pál Zoltán
1980
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 575,0 18 I. osztály
2 Szűcs Gergely 1977. UTE 568,0 14 II. osztály
3 Tóth Gábor 1973. UTE 566,0 9 II. osztály
4 Hegedűs László 1999. UTE 565,0 11 II. osztály
5 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 560,0 8 II. osztály
6 Nagy Máté László 1999. BHSE 560,0 8 II. osztály
7 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 559,0 9 III. osztály
8 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 558,0 9 III. osztály
9 Boros László 1989. Győri Lövészklub 557,0 10 III. osztály
10 Nagy László 1970. BHSE 557,0 9 III. osztály
11 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 557,0 6 III. osztály
12 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 556,0 5 III. osztály
13 Varga András 1991. KSI SE 555,0 10 III. osztály
14 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 553,0 10 III. osztály
15 Szabó Máté 1993. Csepel LE 553,0 6 III. osztály
16 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 552,0 8 III. osztály
17 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 551,0 12 III. osztály
18 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 548,0 8 III. osztály
19 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 547,0 13 III. osztály
20 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 547,0 7 III. osztály
21 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 546,0 9 III. osztály
22 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 546,0 8 III. osztály
23 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 546,0 6 III. osztály
24 Nagy György 1965. BHSE 546,0 6 III. osztály
25 Balogh Gergely 1973. APLE 546,0 5 III. osztály
26 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 546,0 4 III. osztály
27 Mezei Gábor 1961. APLE 543,0 8 III. osztály
28 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 542,0 9 III. osztály
29 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 541,0 6 III. osztály
30 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 541,0 5 III. osztály
31 Tóth-Molnár Gábor János 1991. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 540,0 11 III. osztály
32 Pál Zoltán 1980. BHSE 540,0 10 III. osztály
33 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 540,0 8 III. osztály
34 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 540,0 8 III. osztály
35 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 539,0 2 IV. osztály
36 Eninger Gábor 1969. Komáromi VSE 537,0 5 IV. osztály
37 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 534,0 5 IV. osztály
38 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 533,0 8 IV. osztály
39 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 533,0 6 IV. osztály
40 Ferenci József 1952. APLE 531,0 8 IV. osztály
41 Kresalek Ottó László 1958. APLE 531,0 7 IV. osztály
42 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 530,0 6 IV. osztály
43 Nyiri András 1991. KSI SE 530,0 5 IV. osztály
44 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 517,0 4 IV. osztály
45 Mózer Zsolt 1971. Mátyásföldi TLE 511,0 4 IV. osztály
46 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 508,0 4 IV. osztály
47 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 508,0 2 IV. osztály
48 Szekér Szilárd 1970. UTE 506,0 3 IV. osztály
49 Renácz József 1968. Veszprémi Sportlövész Egyesület 501,0 5 IV. osztály
50 Sipka Péter 1958. APLE 495,0 6 -
51 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 478,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Schindler Levente
2002
UTE
Tóth Máté
2002
UTE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Éliás Zsombor
2001
KSI SE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Kövér Ferenc
2002
Nyíregyházi PLE
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Ványi András
2004
KSI SE
Veres Kristóf
2003
KSI SE
Boros Armand
2003
Mátyásföldi TLE
Holczmann Gergő
2003
APLE
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Mucsi Dániel
2002
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Domokos István Gergő
2002
Csepel LE
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Terdik Máté
2002
Csepel LE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 554,0 8 Ezüstjelvény
2 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 552,0 9 Ezüstjelvény
3 Tóth Máté 2002. UTE 550,0 11 Ezüstjelvény
4 Holczmann Gergő 2003. APLE 548,0 13 Ezüstjelvény
5 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 548,0 8 Ezüstjelvény
6 Mezei Kornél 2002. KSI SE 544,0 6 Bronzjelvény
7 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 543,0 7 Bronzjelvény
8 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 538,0 8 Bronzjelvény
9 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 534,0 2 Bronzjelvény
10 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 532,0 8 Bronzjelvény
11 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 530,0 4 Bronzjelvény
12 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 529,0 2 Bronzjelvény
13 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 523,0 5 Bronzjelvény
14 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 522,0 5 Bronzjelvény
15 Ványi András 2004. KSI SE 521,0 8 Bronzjelvény
16 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 516,0 7 -
17 Domokos István Gergő 2002. Csepel LE 516,0 3 -
18 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 516,0 1 -
19 Nagy Kadosa Tamás 2002. Csepel LE 515,0 3 -
20 Éliás Zsombor 2001. KSI SE 508,0 4 -
21 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 496,0 3 -
22 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 495,0 2 -
23 Boros Armand 2003. Mátyásföldi TLE 495,0 0 -
24 Rusvai Morgan 2001. KSI SE 491,0 0 -
25 Terdik Máté 2002. Csepel LE 475,0 5 -
26 Mucsi Dániel 2002. Százhalombattai Lövészklub 473,0 1 -
27 Veres Kristóf 2003. KSI SE 457,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Fehér Milán
2005
KSI SE
Martoncsik Levente
2004
KSI SE
Matasdi Bendegúz
2004
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Ványi András
2004
KSI SE
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt
2005
Nyíregyházi PLE
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Tasi Balázs Máté
2004
Csepel LE
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Braun Márton 2005. UTE 368,0 5 Aranyjelvény
2 Szalma Bence László 2005. UTE 364,0 9 Aranyjelvény
3 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 363,0 8 Aranyjelvény
4 Tóth Ábel Gergely 2005. Százhalombattai Lövészklub 363,0 5 Aranyjelvény
5 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 358,0 6 Ezüstjelvény
6 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 355,0 4 Ezüstjelvény
7 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 355,0 4 Ezüstjelvény
8 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 353,0 6 Ezüstjelvény
9 Ványi András 2004. KSI SE 352,0 5 Ezüstjelvény
10 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 352,0 4 Ezüstjelvény
11 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 350,0 3 Ezüstjelvény
12 Gere Kovács Gábor 2007. Kisalföldi Lövészklub 347,0 3 Bronzjelvény
13 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 344,0 3 Bronzjelvény
14 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 342,0 4 Bronzjelvény
15 Balázs Tamás 2006. KSI SE 341,0 1 Bronzjelvény
16 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 340,0 4 Bronzjelvény
17 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 338,0 3 Bronzjelvény
18 Tatár Soma 2006. KSI SE 338,0 2 Bronzjelvény
19 Matasdi Bendegúz 2004. KSI SE 336,0 1 Bronzjelvény
20 Polacsek László András 2006. KSI SE 327,0 1 -
21 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 324,0 2 -
22 Torkos Zsolt 2005. Nyíregyházi PLE 323,0 2 -
23 Martoncsik Levente 2004. KSI SE 321,0 1 -
24 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 306,0 2 -
25 Tasi Balázs Máté 2004. Csepel LE 275,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Ozsváth Csanád
2007
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Lovas Olivér
2008
Százhalombattai Lövészklub
Tábori András
2009
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Kristóf
2010
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Weite Hayden 2008. KSI SE 355,0 5 Aranyjelvény
2 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 343,0 2 Ezüstjelvény
3 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 338,0 2 Ezüstjelvény
4 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 336,0 4 Ezüstjelvény
5 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 317,0 2 Bronzjelvény
6 Ozsváth Csanád 2007. KSI SE 310,0 1 Bronzjelvény
7 Lovas Olivér 2008. Százhalombattai Lövészklub 307,0 1 -
8 Nagy Balázs 2008. KSI SE 303,0 1 -
9 Tábori András 2009. Százhalombattai Lövészklub 299,0 1 -
10 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 299,0 0 -
11 Korondi Balázs 2009. KSI SE 291,0 2 -
12 Balogh Márton 2007. Százhalombattai Lövészklub 289,0 1 -
13 Tóth Kristóf 2010. Nyíregyházi PLE 270,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély