Czanik László emlékverseny Steyr Sport-PeLE Kupa.

Versenyengedély szám
378/B-11/23/2019
A verseny szervezője
Pestszenterzsébeti PLE
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2019-11-16
A verseny vége
2019-11-17
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
40-60: 2500 ft/fő/versenyszám 20: 1200 ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bárány Kata
2003
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bárány Kata 2003. Mátyásföldi TLE 156,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Vezér Zalán
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Tamás György
1967
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 166,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Budai Brigitta
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Tóth Janka Flóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 347,0 0 Aranyjelvény
2 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 346,0 0 Aranyjelvény
3 Lázár Míra 2006. Csepel LE 344,0 0 Aranyjelvény
4 Budai Brigitta 2005. KSI SE 342,0 0 Aranyjelvény
5 Márkus Eszter 2006. Százhalombattai Lövészklub 333,0 0 Ezüstjelvény
6 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 311,0 3 Bronzjelvény
7 Tóth Janka Flóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 311,0 1 Bronzjelvény
8 Boros Viktória 2005. KSI SE 311,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Plavecz Levente
2007
Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt
2005
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Fehér Milán
2005
KSI SE
Mezei Konrád
2005
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Gyimóthy Szabolcs
2006
KSI SE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Bakó Tamás
2006
Egri PLE
Kovács Erik Gergő
2005
Egri PLE
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Tatár Soma
2006
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Braun Márton 2005. UTE 361,0 0 Aranyjelvény
2 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 359,0 0 Aranyjelvény
3 Szalma Bence László 2005. UTE 356,0 0 Aranyjelvény
4 Kovács Erik Gergő 2005. Egri PLE 346,0 0 Aranyjelvény
5 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 345,0 0 Aranyjelvény
6 Mezei Konrád 2005. KSI SE 339,0 0 Ezüstjelvény
7 Baráth Vilmos Károly 2005. UTE 336,0 0 Ezüstjelvény
8 Weite Hayden 2008. KSI SE 334,0 0 Ezüstjelvény
9 Torkos Zsolt 2005. Nyíregyházi PLE 331,0 84 Ezüstjelvény
10 Bakó Tamás 2006. Egri PLE 331,0 81 Ezüstjelvény
11 Fehér Milán 2005. KSI SE 330,0 0 Ezüstjelvény
12 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 329,0 0 Bronzjelvény
13 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 326,0 0 Bronzjelvény
14 Balázs Tamás 2006. KSI SE 317,0 5 Bronzjelvény
15 Tatár Soma 2006. KSI SE 317,0 0 Bronzjelvény
16 Stróbl Ádám 2006. Kecskeméti Lövész SE 314,0 0 Bronzjelvény
17 Plavecz Levente 2007. Nyíregyházi PLE 308,0 0 -
18 Nagy Balázs 2008. KSI SE 302,0 0 -
19 Gyimóthy Szabolcs 2006. KSI SE 236,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fehérvári Nikoletta
2002
Nyíregyházi PLE
Ródler Kinga
2004
UTE
Borbola Borka
2004
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Dulai Kinga Lilla
2003
BHSE
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Tóth Anna Jázmin
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dulai Kinga Lilla 2003. BHSE 354,0 0 Ezüstjelvény
2 Borbola Borka 2004. KSI SE 353,0 0 Ezüstjelvény
3 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 350,0 0 Ezüstjelvény
4 Fehérvári Nikoletta 2002. Nyíregyházi PLE 349,0 0 Ezüstjelvény
5 Tóth Anna Jázmin 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 348,0 4 Ezüstjelvény
6 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 348,0 3 Ezüstjelvény
7 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 337,0 0 Bronzjelvény
8 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 333,0 0 Bronzjelvény
9 Ródler Kinga 2004. UTE 326,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Rescsik Tamás
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Lippai Levente
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tóth Máté
2002
UTE
Schindler Levente
2002
UTE
Jarada Mansour
2003
KSI SE
Martoncsik Levente
2004
KSI SE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Hajdu László Márk
2002
KSI SE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Balla Krisztián
2004
Csepel LE
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Terdik Máté
2002
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Lajtai Levente
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Blaner Dávid Márk
2003
Százhalombattai Lövészklub
Boros Armand
2003
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 377,0 0 Aranyjelvény
2 Hajdu László Márk 2002. KSI SE 371,0 0 Aranyjelvény
3 Rédecsi Máté 2004. BHSE 367,0 0 Aranyjelvény
4 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 365,0 6 Aranyjelvény
5 Tóth Máté 2002. UTE 365,0 3 Aranyjelvény
6 Nizsalóczki Soma 2002. Nyíregyházi PLE 359,0 0 Ezüstjelvény
7 Lajtai Levente 2002. Debreceni Lövészsuli SE 351,0 0 Ezüstjelvény
8 Nagy Kadosa Tamás 2002. Csepel LE 350,0 0 Ezüstjelvény
9 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 346,0 0 Bronzjelvény
10 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 345,0 0 Bronzjelvény
11 Mezei Kornél 2002. KSI SE 344,0 0 Bronzjelvény
12 Blaner Dávid Márk 2003. Százhalombattai Lövészklub 340,0 3 Bronzjelvény
13 Terdik Máté 2002. Csepel LE 340,0 2 Bronzjelvény
14 Schindler Levente 2002. UTE 327,0 0 -
15 Lippai Levente 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 319,0 0 -
16 Balla Krisztián 2004. Csepel LE 318,0 0 -
17 Martoncsik Levente 2004. KSI SE 308,0 0 -
18 Boros Armand 2003. Mátyásföldi TLE 307,0 0 -
19 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 299,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Palánki Klaudia
2000
UTE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Dulai Orsolya Réka
2001
BHSE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Zalay Babett 2002. UTE 562,0 0 Ezüstjelvény
2 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 561,0 0 Ezüstjelvény
3 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 553,0 0 Ezüstjelvény
4 Palánki Klaudia 2000. UTE 550,0 0 Ezüstjelvény
5 Dulai Orsolya Réka 2001. BHSE 549,0 0 Ezüstjelvény
6 Rédecsi Anita 2002. BHSE 546,0 0 Ezüstjelvény
7 Somhegyi Edina 2003. UTE 540,0 0 Bronzjelvény
8 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 529,0 0 Bronzjelvény
9 Györgyi Kinga 2002. Alba Volán SC 508,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Válik Ferenc
2000
Kecskeméti Lövész SE
Hegedűs László
1999
UTE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Kende Attila
2001
KSI SE
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Holczmann Gergő
2003
APLE-VASAS SC
Erős Hunor
2000
Komáromi VSE
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Bende Gergő
2001
Győri Lövészklub
Iszprávnik Péter
2000
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Máté László 1999. BHSE 562,0 0 Ezüstjelvény
2 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 559,0 0 Ezüstjelvény
3 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 558,0 15 Ezüstjelvény
4 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 558,0 12 Ezüstjelvény
5 Hegedűs László 1999. UTE 557,0 0 Ezüstjelvény
6 Holczmann Gergő 2003. APLE-VASAS SC 554,0 0 Ezüstjelvény
7 Iszprávnik Péter 2000. Komáromi VSE 551,0 0 Ezüstjelvény
8 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 546,0 0 Ezüstjelvény
9 Bende Gergő 2001. Győri Lövészklub 538,0 0 Bronzjelvény
10 Csapó Máté 2001. Csepel LE 536,0 0 Bronzjelvény
11 Rusvai Morgan 2001. KSI SE 502,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Papp Dóra
1992
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Balogh Anita
1998
Debreceni Lövészsuli SE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike Renáta 1978. BHSE 562,0 0 II. osztály
2 Tóth Anikó 1975. BHSE 552,0 0 III. osztály
3 Gulyás Claudia 1998. BHSE 541,0 0 III. osztály
4 Surányiné Takács Melinda 1983. Egri PLE 540,0 0 III. osztály
5 Győri Ágnes Judit 1980. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 535,0 0 IV. osztály
6 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 530,0 0 IV. osztály
7 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 523,0 0 IV. osztály
8 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 504,0 0 IV. osztály
9 Takáts Attiláné dr. 1954. KSI SE 493,0 0 -
10 Balogh Anita 1998. Debreceni Lövészsuli SE 486,0 0 -
11 Bencs Lilla 2006. Százhalombattai Lövészklub 456,0 0 -
12 Papp Dóra 1992. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 450,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Jambrik István
1968
BHSE
Jambrik Olivér
1992
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Pál Zoltán
1980
BHSE
Eninger Gábor
1969
Finomító Sportlövész Klub
Csizmadia András
1974
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Szentes Máté
1994
KSI SE
Hegedűs András
1998
KSI SE
Tóth-Molnár Gábor János
1991
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Gurisatti Gyula
1944
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Czebe Sándor Mihály
1965
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Ferenci József
1952
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Tóth Attila
1976
Kisalföldi Lövészklub
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Réfi Levente Károly
1981
Mátyásföldi TLE
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Boros Armand
2003
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 581,0 0 Mester
2 Tóth Gábor 1973. UTE 563,0 0 II. osztály
3 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 558,0 0 III. osztály
4 Szabó Máté 1993. Csepel LE 555,0 10 III. osztály
5 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 555,0 7 III. osztály
6 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 553,0 12 III. osztály
7 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 553,0 9 III. osztály
8 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 552,0 9 III. osztály
9 Balogh Gergely 1973. APLE-VASAS SC 552,0 7 III. osztály
10 Kéri Attila 1971. Százhalombattai Lövészklub 550,0 0 III. osztály
11 Szalai Ferenc 1975. UTE 548,0 9 III. osztály
12 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 548,0 8 III. osztály
13 Jambrik Olivér 1992. BHSE 544,0 0 III. osztály
14 Boros László 1989. Győri Lövészklub 542,0 0 III. osztály
15 Takács Tibor 1967. Egri PLE 541,0 9 III. osztály
16 Pál Zoltán 1980. BHSE 541,0 8 III. osztály
17 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 540,0 9 III. osztály
18 Jambrik István 1968. BHSE 540,0 8 III. osztály
19 Takács László 1959. Egri PLE 539,0 0 IV. osztály
20 Réfi Levente Károly 1981. Mátyásföldi TLE 536,0 0 IV. osztály
21 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 534,0 0 IV. osztály
22 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 533,0 0 IV. osztály
23 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 532,0 0 IV. osztály
24 Kulcsár Péter dr. 1955. UTE 531,0 0 IV. osztály
25 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 528,0 0 IV. osztály
26 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 524,0 8 IV. osztály
27 Horváth András 1984. Debreceni Lövészsuli SE 524,0 5 IV. osztály
28 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 523,0 5 IV. osztály
29 Ferenci József 1952. APLE-VASAS SC 523,0 4 IV. osztály
30 Tóth-Molnár Gábor János 1991. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 516,0 3 IV. osztály
31 Czebe Sándor Mihály 1965. Honvéd Kossuth LK 516,0 2 IV. osztály
32 Tóth Attila 1976. Kisalföldi Lövészklub 514,0 0 IV. osztály
33 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 513,0 0 IV. osztály
34 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 511,0 0 IV. osztály
35 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 508,0 0 IV. osztály
36 Gurisatti Gyula 1944. Dunaújvárosi LSE 482,0 0 -
37 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 459,0 0 -
38 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 458,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bozóki Laura
2006
VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bozóki Laura 2006. VASAS SC-APLE 153,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tamási Máté
2002
Városföldi SE
Vezér Zalán
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Dániel
2000
Pestszenterzsébeti PLE
Perger Zoltán
2004
Pestszenterzsébeti PLE
Szabó Bence
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vezér Zalán 2001. Pestszenterzsébeti PLE 183,2 0 Aranyjelvény
2 Tóth Dániel 2000. Pestszenterzsébeti PLE 176,9 0 Aranyjelvény
3 Szabó Bence 2001. Pestszenterzsébeti PLE 176,6 0 Aranyjelvény
4 Perger Zoltán 2004. Pestszenterzsébeti PLE 134,2 0 -
5 Tamási Máté 2002. Városföldi SE 122,1 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bacsa Dorka
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csamangó Jázmin
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gárgyán Alina
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tolmacsov Eszter
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tóth Anna
2005
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Hemrich Boglárka
2005
UTE
Képes Edua
2007
UTE
Bodolai Boglárka
2006
APLE-VASAS SC
Fehér Anna
2007
APLE-VASAS SC
Török Fanni
2006
APLE-VASAS SC
Kalász Karina
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Terjék Nóra
2006
Komáromi VSE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PLE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sahin-Tóth Hanna
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 388,0 0 Aranyjelvény
2 Tóth Anna 2005. UTE 387,0 0 Aranyjelvény
3 Kobra Fruzsina 2006. Nagykanizsai PLE 384,0 0 Aranyjelvény
4 Toma Réka 2006. UTE 380,0 0 Aranyjelvény
5 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 378,0 0 Aranyjelvény
6 Fehér Anna 2007. APLE-VASAS SC 377,0 17 Aranyjelvény
7 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PLE 377,0 12 Aranyjelvény
8 Szegesdi Eszter 2005. UTE 372,0 15 Aranyjelvény
9 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 372,0 14 Aranyjelvény
10 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 370,0 0 Aranyjelvény
11 Molnár Kata 2007. Pécs Városi LK 368,0 14 Aranyjelvény
12 Gárgyán Alina 2006. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 368,0 6 Aranyjelvény
13 Bodolai Boglárka 2006. APLE-VASAS SC 366,0 0 Aranyjelvény
14 Képes Edua 2007. UTE 361,0 0 Aranyjelvény
15 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 357,0 0 Ezüstjelvény
16 Török Fanni 2006. APLE-VASAS SC 355,0 0 Ezüstjelvény
17 Bacsa Dorka 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 340,0 8 Ezüstjelvény
18 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 340,0 3 Ezüstjelvény
19 Csamangó Jázmin 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 337,0 0 Bronzjelvény
20 Tolmacsov Eszter 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 333,0 0 Bronzjelvény
21 Sahin-Tóth Hanna 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 332,0 0 Bronzjelvény
22 Rácz Panka Angyal 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 234,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Venczel Félix
2005
UTE
Nagy Nándor
2005
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Tóth Milán László
2007
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Mészáros Marcell
2008
UTE
Joachim Dániel
2006
UTE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szecsődi Áron
2009
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pintér Dávid
2005
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csík Vendel
2006
APLE-VASAS SC
Jáger Tamás Gergely
2006
APLE-VASAS SC
Szilágyi András
2005
VASAS SC-APLE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Steigervald Ádám
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Szakmáry Botond
2007
BHSE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 392,0 0 Aranyjelvény
2 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 386,0 0 Aranyjelvény
3 Tarr Gyula 2006. UTE 384,0 0 Aranyjelvény
4 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PLE 383,0 0 Aranyjelvény
5 Rácz Áron 2006. BHSE 376,0 0 Aranyjelvény
6 Nagy Nándor 2005. UTE 374,0 0 Aranyjelvény
7 Venczel Félix 2005. UTE 373,0 94 Aranyjelvény
8 Periskics Márton 2005. Pécs Városi LK 373,0 93 Aranyjelvény
9 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 371,0 0 Aranyjelvény
10 Szilágyi András 2005. APLE-VASAS SC 364,0 0 Ezüstjelvény
11 Baksics Dániel 2008. Pécs Városi LK 361,0 0 Ezüstjelvény
12 Fuglovics Armand 2007. UTE 356,0 0 Ezüstjelvény
13 Drótos Dániel 2006. UTE 350,0 0 Ezüstjelvény
14 Kertai Szabolcs 2007. UTE 349,0 86 Ezüstjelvény
15 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 349,0 84 Ezüstjelvény
16 Tóth Milán László 2007. UTE 347,0 0 Ezüstjelvény
17 Takács Dezső 2006. BHSE 345,0 88 Ezüstjelvény
18 Szakmáry Botond 2007. BHSE 345,0 86 Ezüstjelvény
19 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 342,0 0 Bronzjelvény
20 Joachim Dániel 2006. UTE 339,0 0 Bronzjelvény
21 Mészáros Marcell 2008. UTE 338,0 0 Bronzjelvény
22 Csík Vendel 2006. APLE-VASAS SC 337,0 0 Bronzjelvény
23 Szecsődi Áron 2009. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 327,0 0 Bronzjelvény
24 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 322,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Földházi Laura Katalin
2003
BHSE
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Szegesdi Dóra Brigitta
2003
UTE
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
VASAS SC-APLE
Szász Hanna Rebeka
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szász Hanna Rebeka 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 400,0 0 Aranyjelvény
2 Földházi Laura Katalin 2003. BHSE 395,4 0 Aranyjelvény
3 Somogyvári Flóra 2004. Pécs Városi LK 394,4 0 Aranyjelvény
4 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE-VASAS SC 394,3 0 Aranyjelvény
5 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 389,3 0 Ezüstjelvény
6 Szegesdi Dóra Brigitta 2003. UTE 388,5 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Jakab Márton
2004
BHSE
Szegedi Máté
2004
UTE
Farkas Gábor László
2003
UTE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Deák Bálint Péter
2004
APLE-VASAS SC
Nádudvari Marcell
2004
VASAS SC-APLE
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Csizmadia Balázs
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Szőlősy Mátyás
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szegedi Máté 2004. UTE 409,8 0 Aranyjelvény
2 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 407,3 0 Aranyjelvény
3 Csizmadia Balázs 2002. Pécs Városi LK 399,9 0 Aranyjelvény
4 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 399,8 0 Aranyjelvény
5 Jakab Márton 2004. BHSE 399,4 0 Aranyjelvény
6 Sallai Zsombor 2004. Pécs Városi LK 397,5 0 Aranyjelvény
7 Illés Dénes 2003. Pécs Városi LK 397,0 0 Aranyjelvény
8 Deák Bálint Péter 2004. APLE-VASAS SC 396,0 0 Aranyjelvény
9 Havjár Kristóf 2004. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 391,7 0 Aranyjelvény
10 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 382,7 0 Ezüstjelvény
11 Fatter Benett Benjamin 2004. ZTE Sportlövész Klub 382,1 0 Ezüstjelvény
12 Nádudvari Marcell 2004. APLE-VASAS SC 381,2 0 Ezüstjelvény
13 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 374,1 0 Bronzjelvény
14 Nemes Dániel 2004. Kecskeméti Lövész SE 368,0 0 Bronzjelvény
15 Szőlősy Mátyás 2004. Pécs Városi LK 361,7 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Toma Dorina
1999
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Drótos Kinga
2001
UTE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PLE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 628,9 0 Ifjú Mester
2 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 627,6 0 Ifjú Mester
3 Dénes Eszter 2001. UTE 627,1 0 Ifjú Mester
4 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 625,1 0 Ifjú Mester
5 Toma Dorina 1999. UTE 623,7 0 Ifjú Mester
6 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 621,3 0 Ifjú Mester
7 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 620,4 0 Ifjú Mester
8 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 617,3 0 Aranyjelvény
9 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 616,6 0 Aranyjelvény
10 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 613,9 0 Aranyjelvény
11 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 610,5 0 Ezüstjelvény
12 Tarr Vivien 2001. UTE 609,8 0 Ezüstjelvény
13 Lévai Krisztina 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 601,6 0 Ezüstjelvény
14 Seres Gréta 2001. Pécs Városi LK 596,4 0 Ezüstjelvény
15 Drótos Kinga 2001. UTE 589,9 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csernus Alex
2001
Kecskeméti Lövész SE
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Vajna Péter
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szilágyi Attila
2002
Komáromi VSE
Éri Dominik
2002
Komáromi VSE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Papp Benjámin
2003
Csepel LE
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 626,6 0 Ifjú Mester
2 Kiss Viktor 2001. UTE 625,9 0 Ifjú Mester
3 Török Ferenc 2003. Csepel LE 624,3 0 Ifjú Mester
4 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 624,0 0 Ifjú Mester
5 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 620,4 0 Ifjú Mester
6 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 612,3 0 Aranyjelvény
7 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 610,2 0 Ezüstjelvény
8 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 604,1 0 Ezüstjelvény
9 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 603,2 0 Ezüstjelvény
10 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 603,0 0 Ezüstjelvény
11 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 599,8 0 Ezüstjelvény
12 Papp Benjámin 2003. Csepel LE 598,7 0 Ezüstjelvény
13 Gazdig Olivér 2000. Finomító Sportlövész Klub 596,0 0 Ezüstjelvény
14 Vajna Péter 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 572,1 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Katalin
1971
Kecskeméti Lövész SE
Molnár Anikó
1967
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 625,1 0 Mester
2 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 619,8 0 I. osztály
3 Biatovszki Mira 1992. UTE 617,3 0 I. osztály
4 Hanák Gabriella 1996. BHSE 616,0 0 II. osztály
5 Farkas Ágnes 1997. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 604,1 0 II. osztály
6 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 600,4 0 II. osztály
7 Molnár Anikó 1967. UTE 595,2 0 III. osztály
8 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 541,5 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Koczor Péter
1989
UTE
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Prágai Patrik
1998
UTE
Simó Kornél
1984
BHSE
Farkas István
1956
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 603,9 0 II. osztály
2 Simó Kornél 1984. BHSE 599,7 0 III. osztály
3 Koczor Péter 1989. UTE 587,3 0 III. osztály
4 Farkas István 1956. APLE-VASAS SC 570,6 0 IV. osztály
5 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 564,8 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 548,0 0 -
2 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 496,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 álló SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Czövek László
1955
APLE-VASAS SC
Lemes Krisztián
1980
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 603,4 0 -
2 Lemes Krisztián 1980. Pestszenterzsébeti PLE 575,0 0 -
3 Czövek László 1955. APLE-VASAS SC 467,8 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély