Dormán József Emlékverseny

Versenyengedély szám
009/B

A versenyek helye: Salgótarján Zagyvarakodó Lőtér  ( HRSZ.: 2679 )

Versenyszámok:

  • Nyílt irányzékú kispuska 50 m, 30 lövés fekvő
  • Sportpisztoly 25 m, 10 lövés
  • Központi gyújtású pisztoly 25 m, 10 lövés

Próbalövés:
Az egyes versenyszámok megkezdése előtt minden kategóriában 5 próbalövés tehető, de ez nem kötelező.

Nevezés:
A versenykezdés előtt legalább 3 nappal, a Magyar Sportlövők Szövetsége számítógépes rendszerén keresztül, a versenyző saját sportegyesülete által. (Tehát a versenyző saját egyesületénél jelezze indulási szándékát kb. 1 héttel a verseny időpontja előtt, hogy az egyesülete időben benevezhesse. ) Csak érvényes versenyengedéllyel rendelkező sportlövő nevezhető!

Egyebek:
A verseny lebonyolítása a sportlövészet érvényben lévő szabályai szerint történik. A balesetvédelmi szabályok, lövészetvezetői és bírói utasítások betartása mindenki számára kötelező. A versenyzőknek maguknál kell tartani személyazonosító okmányukat, érvényes versenyengedélyüket és fegyvertartási engedélyüket.

Költségek:
A nevezési díj versenyszámonként 1000 forint, mely a helyszinen, a regisztráció alkalmával készpénzben fizetendő. Ez biztosítja a versenyen való részvételt. Minden egyéb költség a versenyzőt vagy egyesületét terheli.

Fegyver és lőszer:

  • Fegyvert és lőszert csak a Salgótarjáni Sportlövő Klub saját fegyverrel nem rendelkező tagjai számára biztosítunk.
  • Kispuska és sportpisztoly kalibere .22 LR.
  • Központi gyújtású pisztoly 7,62 – 9,65 mm kaliberig használható.

Kérünk minden saját fegyverrel rendelkező sportolót, hogy a fegyveréhez való lőszerről maga gondoskodjon, kisegíteni csak rendkívüli esetben tudjuk.

A verseny szervezője
Salgótarjáni Sportlövő Klub
A verseny helyszíne
Zagyvarakodói Lőtér
A verseny kezdete
2019-04-13
A verseny vége
2019-04-13
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bökönyi Sándor
1956
Meteor LK.
Galicza Csaba dr
1972
Meteor LK.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Ruttkay Béla
1933
Meteor LK.
Gacsán Tibor
1964
Szügyi Lövészklub
Hornyák Attila
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Abuczki Attila
1967
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Aulich Valentin Gábor
1982
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csige Zsolt
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fodor Miklós József
1940
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fodor Péter Miklós dr
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fülöp Nándor
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Gortva Ferenc
1960
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kazinczy László
1946
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kecskés István
1969
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kis László Róbert
1981
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Flóra Elina
1989
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse József
1953
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Péter
1987
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kovács István
1937
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Maczák Tibor
1975
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mag Gyula dr.
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Molnár István
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mucsina László
1950
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Pászti István
1958
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szabó Csaba
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szvoren Erik
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Söregi Sándor
1957
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vass Ákos
1966
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Veres Róbert
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vágvölgyi Oszkár
1955
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vámos Éva
1989
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Végh Jánosné Sári Julianna
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szvoren Erik 1976. Salgótarjáni Sportlövő Klub 91,0 I. osztály
2 Bökönyi Sándor 1956. Meteor LK. 90,0 4 I. osztály
3 Knizse József 1953. Salgótarjáni Sportlövő Klub 90,0 2 I. osztály
4 Aulich Valentin Gábor 1982. Salgótarjáni Sportlövő Klub 89,0 I. osztály
5 Pintér László 1961. Meteor LK. 88,0 5 I. osztály
6 Maczák Tibor 1975. Salgótarjáni Sportlövő Klub 88,0 3 I. osztály
7 Söregi Sándor 1957. Salgótarjáni Sportlövő Klub 88,0 2 I. osztály
8 Abuczki Attila 1967. Salgótarjáni Sportlövő Klub 84,0 I. osztály
9 Vámos Éva 1989. Salgótarjáni Sportlövő Klub 79,0 I. osztály
10 Fodor Péter Miklós dr 1964. Salgótarjáni Sportlövő Klub 76,0 I. osztály
11 Fülöp Nándor 1959. Salgótarjáni Sportlövő Klub 74,0 I. osztály
12 Molnár István 1962. Salgótarjáni Sportlövő Klub 70,0 I. osztály
13 Ruttkay Béla 1933. Meteor LK. 69,0 I. osztály
14 Pászti István 1958. Salgótarjáni Sportlövő Klub 67,0 I. osztály
15 Knizse Flóra Elina 1989. Salgótarjáni Sportlövő Klub 66,0 I. osztály
16 Kovács István 1937. Salgótarjáni Sportlövő Klub 65,0 I. osztály
17 Knizse Péter 1987. Salgótarjáni Sportlövő Klub 64,0 II. osztály
18 Galicza Csaba dr 1972. Meteor LK. 63,0 II. osztály
19 Fodor Miklós József 1940. Salgótarjáni Sportlövő Klub 62,0 II. osztály
20 Csige Zsolt 1972. Salgótarjáni Sportlövő Klub 61,0 II. osztály
21 Vass Ákos 1966. Salgótarjáni Sportlövő Klub 51,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bökönyi Sándor
1956
Meteor LK.
Galicza Csaba dr
1972
Meteor LK.
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Ruttkay Béla
1933
Meteor LK.
Gacsán Tibor
1964
Szügyi Lövészklub
Hornyák Attila
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Abuczki Attila
1967
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Barta Ákos
1968
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Bodnár Béla
1954
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csarnai Tibor
1977
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csige Zsolt
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csorba Bertalan Csaba dr
1956
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fodor Miklós József
1940
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fodor Péter Miklós dr
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fülöp Nándor
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Gortva Ferenc
1960
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kazinczy László
1946
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kecskés István
1969
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kis Csaba Géza
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kis László Róbert
1981
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Flóra Elina
1989
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse József
1953
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Péter
1987
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kovács István
1937
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Maczák Tibor
1975
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mag Gyula dr.
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Molnár István
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mucsina László
1950
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Schuyer Gyula
1948
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szabó Csaba
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szilágyi Lajos
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szvoren Erik
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Sági Simon
1963
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Söregi Sándor
1957
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vass Ákos
1966
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Veres Róbert
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vágvölgyi Oszkár
1955
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vámos Éva
1989
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Végh Jánosné Sári Julianna
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Urbán Tibor
1941
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Maczák Tibor 1975. Salgótarjáni Sportlövő Klub 95,0 I. osztály
2 Szvoren Erik 1976. Salgótarjáni Sportlövő Klub 90,0 I. osztály
3 Bökönyi Sándor 1956. Meteor LK. 89,0 I. osztály
4 Pintér László 1961. Meteor LK. 87,0 I. osztály
5 Vámos Éva 1989. Salgótarjáni Sportlövő Klub 84,0 I. osztály
6 Vágvölgyi Oszkár 1955. Salgótarjáni Sportlövő Klub 82,0 I. osztály
7 Szilágyi Lajos 1972. Salgótarjáni Sportlövő Klub 79,0 I. osztály
8 Söregi Sándor 1957. Salgótarjáni Sportlövő Klub 78,0 I. osztály
9 Knizse József 1953. Salgótarjáni Sportlövő Klub 77,0 I. osztály
10 Csige Zsolt 1972. Salgótarjáni Sportlövő Klub 76,0 I. osztály
11 Schuyer Gyula 1948. Salgótarjáni Sportlövő Klub 75,0 I. osztály
12 Abuczki Attila 1967. Salgótarjáni Sportlövő Klub 74,0 I. osztály
13 Ruttkay Béla 1933. Meteor LK. 70,0 2 I. osztály
14 Molnár István 1962. Salgótarjáni Sportlövő Klub 70,0 1 I. osztály
15 Barta Ákos 1968. Salgótarjáni Sportlövő Klub 69,0 I. osztály
16 Kovács István 1937. Salgótarjáni Sportlövő Klub 68,0 I. osztály
17 Knizse Flóra Elina 1989. Salgótarjáni Sportlövő Klub 67,0 I. osztály
18 Sági Simon 1963. Salgótarjáni Sportlövő Klub 66,0 I. osztály
19 Fülöp Nándor 1959. Salgótarjáni Sportlövő Klub 64,0 2 II. osztály
20 Urbán Tibor 1941. Salgótarjáni Sportlövő Klub 64,0 II. osztály
21 Fodor Péter Miklós dr 1964. Salgótarjáni Sportlövő Klub 59,0 1 III. osztály
22 Galicza Csaba dr 1972. Meteor LK. 59,0 III. osztály
23 Vass Ákos 1966. Salgótarjáni Sportlövő Klub 57,0 III. osztály
24 Csorba Bertalan Csaba dr 1956. Salgótarjáni Sportlövő Klub 56,0 III. osztály
25 Fodor Miklós József 1940. Salgótarjáni Sportlövő Klub 54,0 1 IV. osztály
26 Knizse Péter 1987. Salgótarjáni Sportlövő Klub 54,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Gacsán Tibor
1964
Szügyi Lövészklub
Hornyák Attila
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Aulich Valentin Gábor
1982
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Cene Elemér
1952
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fodor Péter Miklós dr
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Gortva Ferenc
1960
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kecskés István
1969
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Maczák Tibor
1975
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Molnár István
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mucsina László
1950
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szvoren Erik
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vass Ákos
1966
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pintér László 1961. Meteor LK. 261,0 I. osztály
2 Aulich Valentin Gábor 1982. Salgótarjáni Sportlövő Klub 251,0 I. osztály
3 Szvoren Erik 1976. Salgótarjáni Sportlövő Klub 243,0 II. osztály
4 Maczák Tibor 1975. Salgótarjáni Sportlövő Klub 213,0 II. osztály
5 Fodor Péter Miklós dr 1964. Salgótarjáni Sportlövő Klub 211,0 II. osztály
6 Vass Ákos 1966. Salgótarjáni Sportlövő Klub 198,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély