Duna Kupa (I. EB válogató)

Versenyengedély szám
133/B-04/17/2021
A verseny szervezője
Komáromi VSE
A verseny helyszíne
Komárom, Stadion út 1
A verseny kezdete
2021-04-09
A verseny vége
2021-04-11
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Nagy László
1970
BHSE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Erős Hunor
2000
Komáromi VSE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy László 1970. BHSE 541,0 5 II. osztály
2 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 533,0 7 II. osztály
3 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 517,0 8 III. osztály
4 Csikós Botond dr 1974. Győri Polgári LE 485,0 3 IV. osztály
5 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 379,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Dorina
1999
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 617,6 0 Mester
2 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 613,7 0 Mester
3 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 612,5 0 Mester
4 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 612,3 0 Mester
5 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 609,8 0 Mester
6 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 609,4 0 Mester
7 Hanák Gabriella 1996. BHSE 607,9 0 Mester
8 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 607,4 0 Mester
9 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 604,6 0 Mester
10 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 602,6 0 Mester
11 Farkas Dóra 2003. Komáromi VSE 595,6 0 Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dévényi Botond
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Simó Kornél
1984
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Wittmann Péter
2003
APLE
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabián Norbert 1982. UTE 622,1 0 Mester
2 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 621,9 0 Mester
3 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 621,0 0 Mester
4 Gazdig Olivér 2000. Komáromi VSE 620,8 0 I. osztály
5 Kiss Viktor 2001. UTE 619,1 0 I. osztály
6 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 618,4 0 I. osztály
7 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 617,4 0 I. osztály
8 Török Ferenc 2003. Csepel LE 617,2 0 I. osztály
9 Wittmann Péter 2003. APLE 613,9 0 II. osztály
10 Simó Kornél 1984. BHSE 613,4 0 II. osztály
11 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 611,0 0 II. osztály
12 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 607,3 0 III. osztály
13 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 602,3 0 III. osztály
14 Havjár Kristóf 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 602,2 0 III. osztály
15 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 598,3 0 III. osztály
16 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 596,3 0 III. osztály
17 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 593,0 0 III. osztály
18 Lakner Áron 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 588,7 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 163,0 63 I. osztály
2 Dénes Eszter 2001. UTE 1 162,0 49 I. osztály
3 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 1 151,0 45 II. osztály
4 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 1 146,0 45 II. osztály
5 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 1 145,0 43 II. osztály
6 Farkas Dóra 2003. Komáromi VSE 1 092,0 29 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Dorina
1999
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Vukasinovic Sanja
1997
SRB
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vukasinovic Sanja 1997. SRB 1 178,0 71 Mester
2 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 1 175,0 59 Mester
3 Toma Dorina 1999. UTE 1 175,0 56 Mester
4 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 1 173,0 59 Mester
5 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 1 170,0 68 Mester
6 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 164,0 52 I. osztály
7 Hanák Gabriella 1996. BHSE 1 147,0 41 II. osztály
8 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 1 137,0 34 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Wittmann Péter
2003
APLE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 1 169,0 61 Ifjú Mester
2 Kiss Viktor 2001. UTE 1 155,0 40 Ifjú Mester
3 Wittmann Péter 2003. APLE 1 144,0 37 Aranyjelvény
4 Török Ferenc 2003. Csepel LE 1 141,0 39 Aranyjelvény
5 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 134,0 28 Ezüstjelvény
6 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 1 105,0 24 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 1 189,0 83 Mester
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 1 183,0 68 Mester
3 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 1 177,0 59 Mester
4 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 1 164,0 51 I. osztály
5 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 1 136,0 34 III. osztály
6 Simó Kornél 1984. BHSE 1 116,0 25 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély