Dunántúli Regionális Kupa 3. forduló

A verseny szervezője
Dunaújvárosi LSE
A verseny helyszíne
2400 Dunaújváros, Lőtér út 1.
A verseny kezdete
2017-06-03
A verseny vége
2017-06-03
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 159,0 Ezüstjelvény

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Járai Balázs
2001
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Éva Béla
1985
Dunaújvárosi LSE
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 I. osztály
2 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 170,0 II. osztály
3 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 159,0 III. osztály
4 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 152,0 III. osztály
5 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 125,0 -

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Virágné Bucsi Anikó Sára 1976. Százhalombattai Lövészklub 182,0 I. osztály
2 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 175,0 II. osztály
3 Mozsgai Dominika 1994. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 150,0 IV. osztály

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Radics Zoltán
1976
Dunaújvárosi LSE
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Hornyánszki Tamás
1962
Százhalombattai Lövészklub
Veres György
1968
Százhalombattai Lövészklub
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Dezső Dániel
1992
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 184,0 II. osztály
2 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 182,0 II. osztály
3 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 179,0 III. osztály
4 Dezső Dániel 1992. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 III. osztály
5 Hévézi Sándor 1991. Göcsej Sportlövész Egyesület 173,0 III. osztály
6 Veres György 1968. Százhalombattai Lövészklub 170,0 III. osztály
7 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 167,0 IV. osztály
8 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 120,0 -

10m Légpisztoly 40 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kelemen Sára
2002
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Viktória
2001
Keszthelyi Erdész LK
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 340,0 IV. osztály
2 Virágné Bucsi Anikó Sára 1976. Százhalombattai Lövészklub 338,0 IV. osztály

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Dippong Magdolna
1950
Zuglő Klub SLE
Kékesi Gabriella
1988
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kékesi Gabriella 1988. Csepel LE 185,0 I. osztály
2 Dippong Magdolna 1950. Zuglő Klub SLE 177,0 I. osztály
3 Virágné Bucsi Anikó Sára 1976. Százhalombattai Lövészklub 151,0 I. osztály
4 Mozsgai Dominika 1994. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 133,0 II. osztály

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Radics Zoltán
1976
Dunaújvárosi LSE
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Kékesi Gabriella
1988
Csepel LE
Dippong Magdolna
1950
Zuglő Klub SLE
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Deme Zoltán
1981
Csepel LE
Bélafi Dávid
1978
Pécs Városi LK
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Veres Péter
2000
Százhalombattai Lövészklub
Veres György
1968
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lindenlaub Roland 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 184,0 I. osztály
2 Deme Zoltán 1981. Csepel LE 179,0 I. osztály
3 Horváth Ferenc 1959. Dunaújvárosi LSE 175,0 I. osztály
4 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 170,0 I. osztály
5 Bélafi Dávid 1978. Pécs Városi LK 167,0 I. osztály
6 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 166,0 I. osztály
7 Radics Zoltán 1976. Dunaújvárosi LSE 155,0 I. osztály
8 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 151,0 I. osztály
9 Veres György 1968. Százhalombattai Lövészklub 141,0 II. osztály
10 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 130,0 II. osztály

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bak Imre
1955
Pécs Városi LK
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Kurzbach Andreas
1945
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Molnár Péter
1952
Zuglő Klub SLE
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 187,0 I. osztály
2 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 I. osztály
3 Molnár Péter 1952. Zuglő Klub SLE 173,0 I. osztály
4 Kurzbach Andreas 1945. Zalaegerszegi PLE 171,0 I. osztály
5 Bak Imre 1955. Zalaegerszegi PLE 160,0 I. osztály
6 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 159,0 I. osztály
7 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 125,0 III. osztály

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bélafi Dávid
1978
Pécs Városi LK
Radics Zoltán
1976
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 178,0 I. osztály
2 Lindenlaub Roland 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 I. osztály
3 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 166,0 I. osztály
4 Bélafi Dávid 1978. Pécs Városi LK 165,0 I. osztály
5 Radics Zoltán 1976. Dunaújvárosi LSE 150,0 I. osztály

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kékesi Gabriella
1988
Csepel LE
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kékesi Gabriella 1988. Csepel LE 176,0 I. osztály
2 Mozsgai Dominika 1994. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 140,0 I. osztály

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kurzbach Andreas
1945
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 180,0 I. osztály
2 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 163,0 I. osztály
3 Kurzbach Andreas 1945. Zalaegerszegi PLE 161,0 I. osztály

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Járai Balázs
2001
Dunaújvárosi LSE
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 261,0 I. osztály
2 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 250,0 I. osztály
3 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 240,0 II. osztály

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 254,0 II. osztály

10m Légpisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Kurzbach Andreas
1945
Zalaegerszegi PLE
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Bak Imre
1955
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 180,0 I. osztály
2 Kurzbach Andreas 1945. Zalaegerszegi PLE 179,0 II. osztály
3 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 173,0 II. osztály
4 Bak Imre 1955. Zalaegerszegi PLE 160,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hornyánszki Tamás
1962
Százhalombattai Lövészklub
Veres György
1968
Százhalombattai Lövészklub
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 548,0 III. osztály
2 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 543,0 III. osztály
3 Hévézi Sándor 1991. Göcsej Sportlövész Egyesület 526,0 IV. osztály
4 Veres György 1968. Százhalombattai Lövészklub 501,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély