Dunaújváros Kupa

A verseny egyben a Regionális Kupa 1. fordulója! Csak a feltüntetett versenyszámokban rendezzük meg a versenyt!

 

A verseny szervezője
Dunaújvárosi LSE
A verseny helyszíne
2400 Dunaújváros, Lőtér út 1.
A verseny kezdete
2019-05-11
A verseny vége
2019-05-19
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000 Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajusz Bernadett
2006
Dunaújvárosi LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Dr. Dobos Ferenc
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Sütő Zoltán
1978
Pontlövész SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csolák András
1961
Dunaújvárosi LSE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szucsák Mátyás
1974
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Dr. Dobos Ferenc
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Marton Péter
1978
Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Németh Ferenc
1963
Pontlövész SE
Oszvald Tamás
1959
Pontlövész SE
Sütő Zoltán
1978
Pontlövész SE
Kendl József
1954
Sasszem SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Horváth Helga dr
1974
Göcsej Sportlövész Egyesület
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Gurisatti Gyula
1944
Dunaújvárosi LSE
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Dr. Dobos Ferenc
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Marton Péter
1978
Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Németh Ferenc
1963
Pontlövész SE
Oszvald Tamás
1959
Pontlövész SE
Sütő Zoltán
1978
Pontlövész SE
Kendl József
1954
Sasszem SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Horváth Helga dr
1974
Göcsej Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Szucsák Mátyás
1974
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély