EB-VK Válogató 2019. I.

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2019-07-03
A verseny vége
2019-07-07
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
10m versenyszámonként 2.000,- Ft/fő, 25-50m versenyszámonként 3.000,- Ft/fő
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Magyar Sportlövők Szövetsége
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Péni István Márton
1997
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 633,1 0 Mester
2 Péni István Márton 1997. UTE 628,8 0 Mester
3 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 627,3 0 Mester
4 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 624,6 0 Mester
5 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 621,6 0 I. osztály
6 Prágai Patrik 1998. UTE 610,2 0 II. osztály
7 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 605,1 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Klenczner Márton
2001
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Halász István
2001
Egri PLE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Klenczner Márton 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 623,4 0 Ifjú Mester
2 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 621,4 0 Ifjú Mester
3 Kiss Viktor 2001. UTE 620,5 0 Ifjú Mester
4 Török Ferenc 2003. Csepel LE 619,6 0 Ifjú Mester
5 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 617,7 0 Aranyjelvény
6 Halász István 2001. Egri PLE 607,4 0 Ezüstjelvény
7 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 605,9 0 Ezüstjelvény
8 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 605,8 0 Ezüstjelvény
9 Tóth Mátyás 2002. VASAS SC-APLE 590,2 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Jakab Márton
2004
BHSE
Nádudvari Marcell
2004
APLE-VASAS SC
Szilágyi András
2005
APLE-VASAS SC
Fatter Benett Benjamin
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 407,5 0 Aranyjelvény
2 Fatter Benett Benjamin 2004. ZTE Sportlövész Klub 390,9 0 Aranyjelvény
3 Nádudvari Marcell 2004. APLE-VASAS SC 390,6 0 Aranyjelvény
4 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 388,1 0 Ezüstjelvény
5 Jakab Márton 2004. BHSE 387,8 0 Ezüstjelvény
6 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 383,5 0 Ezüstjelvény
7 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 383,5 0 Ezüstjelvény
8 Szilágyi András 2005. APLE-VASAS SC 383,1 0 Ezüstjelvény
9 Nemes Dániel 2004. Kecskeméti Lövész SE 374,2 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Rácz Áron
2006
BHSE
Jáger Tamás Gergely
2006
APLE-VASAS SC
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 395,0 0 Aranyjelvény
2 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 394,0 0 Aranyjelvény
3 Rácz Áron 2006. BHSE 378,0 0 Aranyjelvény
4 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 364,0 0 Ezüstjelvény
5 Jáger Tamás Gergely 2006. APLE-VASAS SC 358,0 0 Ezüstjelvény
6 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 337,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki Mira
1992
UTE
Bánki Dóra
1997
BHSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 621,7 0 I. osztály
2 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 620,9 0 I. osztály
3 Hanák Gabriella 1996. BHSE 617,5 0 I. osztály
4 Bánki Dóra 1997. BHSE 614,3 0 II. osztály
5 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 612,3 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Tarr Vivien
2001
UTE
Lovász Dorina
1999
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Mészáros Eszter
2002
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Borsos Fanni
2000
Nagykanizsai PLE
Hurai Viktória
2000
VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Eszter 2002. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 629,7 0 Ifjú Mester
2 Dénes Eszter 2001. UTE 629,0 0 Ifjú Mester
3 Toma Dorina 1999. UTE 626,3 0 Ifjú Mester
4 Tarr Vivien 2001. UTE 623,3 0 Ifjú Mester
5 Lovász Dorina 1999. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 622,5 0 Ifjú Mester
6 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 622,3 0 Ifjú Mester
7 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 622,0 0 Ifjú Mester
8 Borsos Fanni 2000. Nagykanizsai PLE 620,6 0 Ifjú Mester
9 Hurai Viktória 2000. VASAS SC-APLE 619,1 0 Ifjú Mester
10 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 617,9 0 Aranyjelvény
11 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 616,2 0 Aranyjelvény
12 Kotré Judit 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 608,4 0 Ezüstjelvény
13 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 606,8 0 Ezüstjelvény
14 Szalai Fatime 1999. VASAS SC-APLE 600,9 0 Ezüstjelvény
15 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 595,9 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE-VASAS SC
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Éva 2004. Finomító Sportlövész Klub 405,4 0 Aranyjelvény
2 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE-VASAS SC 399,5 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Kovács Tibor
1972
Borjádi LK
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy György
1965
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Borbély Levente
1996
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Hornyánszki Tamás
1962
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 567,0 0 II. osztály
2 Szűcs Gergely 1977. UTE 559,0 0 III. osztály
3 Tóth Gábor 1973. UTE 557,0 0 III. osztály
4 Horváth András 1984. Debreceni Lövészsuli SE 554,0 0 III. osztály
5 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 553,0 0 III. osztály
6 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 553,0 0 III. osztály
7 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 551,0 0 III. osztály
8 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 541,0 0 III. osztály
9 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 537,0 0 IV. osztály
10 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 534,0 0 IV. osztály
11 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 508,0 0 IV. osztály
12 Nagy László 1970. BHSE 145,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Válik Ferenc
2000
Kecskeméti Lövész SE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Nagy Zsombor
2004
Egri PLE
Iszprávnik Péter
2000
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Tóth Máté
2002
UTE
Agárdy Vilmos
1999
Nyíregyházi PLE
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 561,0 0 Ezüstjelvény
2 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 560,0 14 Ezüstjelvény
3 Nagy Máté László 1999. BHSE 560,0 9 Ezüstjelvény
4 Válik Ferenc 2000. Kecskeméti Lövész SE 557,0 0 Ezüstjelvény
5 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 552,0 0 Ezüstjelvény
6 Iszprávnik Péter 2000. UTE 551,0 0 Ezüstjelvény
7 Tamási Péter 2000. KSI SE 549,0 0 Ezüstjelvény
8 Hegedűs László 1999. UTE 548,0 0 Ezüstjelvény
9 Agárdy Vilmos 1999. Nyíregyházi PLE 546,0 0 Ezüstjelvény
10 Tóth Máté 2002. UTE 538,0 0 Bronzjelvény
11 Csapó Máté 2001. Csepel LE 528,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szilvási Balázs
2003
Kecskeméti Lövész SE
Lajtai Levente
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lajtai Levente 2002. Debreceni Lövészsuli SE 341,0 0 Bronzjelvény
2 Szilvási Balázs 2003. Kecskeméti Lövész SE 304,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 339,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Egri Viktória
1998
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Takács Kornélia
1982
BHSE
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike Renáta 1978. BHSE 570,0 0 II. osztály
2 Egri Viktória 1998. KSI SE 568,0 0 II. osztály
3 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 568,0 0 II. osztály
4 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 566,0 0 II. osztály
5 Dávid Krisztina 1975. BHSE 564,0 0 II. osztály
6 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 562,0 0 II. osztály
7 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 555,0 0 III. osztály
8 Takács Kornélia 1982. BHSE 553,0 0 III. osztály
9 Gulyás Claudia 1998. BHSE 542,0 0 III. osztály
10 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 525,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Simon Lili
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Palánki Klaudia
2000
UTE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 561,0 0 Ezüstjelvény
2 Varga Zalay Babett 2002. UTE 550,0 0 Ezüstjelvény
3 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 549,0 0 Ezüstjelvény
4 Rédecsi Anita 2002. BHSE 549,0 0 Ezüstjelvény
5 Mikola Kitti 2001. UTE 539,0 0 Bronzjelvény
6 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 536,0 0 Bronzjelvény
7 Somhegyi Edina 2003. UTE 528,0 0 Bronzjelvény
8 Palánki Klaudia 2000. UTE 522,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Györgyi Kinga
2002
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Györgyi Kinga 2002. Alba Volán SC 351,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Hornyánszki Tamás
1962
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Györgyi Kinga
2002
Alba Volán SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Egri Viktória
1998
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Sike Renáta
1978
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 578,0 0 I. osztály
2 Egri Viktória 1998. KSI SE 576,0 0 I. osztály
3 Sike Renáta 1978. BHSE 572,0 0 II. osztály
4 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 569,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Mikola Kitti
2001
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 569,0 0 Ifjú Mester
2 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 564,0 0 Aranyjelvény
3 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 555,0 0 Ezüstjelvény
4 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 551,0 0 Ezüstjelvény
5 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 547,0 0 Ezüstjelvény
6 Mikola Kitti 2001. UTE 537,0 0 Bronzjelvény
7 Varga Zalay Babett 2002. UTE 531,0 0 Bronzjelvény
8 Somhegyi Edina 2003. UTE 504,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Boros György
1956
BHSE
Budai Csaba
1968
UTE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 560,0 0 II. osztály
2 Boros György 1956. BHSE 552,0 0 III. osztály
3 Budai Csaba 1968. UTE 539,0 0 III. osztály
4 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 527,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hegedűs László
1999
UTE
Agárdy Vilmos
1999
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hegedűs László 1999. UTE 555,0 0 -
2 Agárdy Vilmos 1999. Nyíregyházi PLE 547,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Jambrik István
1968
BHSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Csizmadia András
1974
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 559,0 0 I. osztály
2 Jambrik István 1968. BHSE 549,0 0 II. osztály
3 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 541,0 0 II. osztály
4 Csizmadia András 1974. UTE 520,0 0 III. osztály
5 Budai Csaba 1968. UTE 501,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Bérces Béla
1972
Győri Polgári LE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Boros György
1956
BHSE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Budai Csaba
1968
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 574,0 0 I. osztály
2 Boros György 1956. BHSE 547,0 0 III. osztály
3 Csizmadia András 1974. UTE 529,0 0 -
4 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 502,0 0 -
5 Hollandi Pál 1949. Mátyásföldi TLE 377,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 573,0 0 I. osztály
2 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 563,0 0 III. osztály
3 Jambrik István 1968. BHSE 553,0 0 III. osztály
4 Nagy Máté László 1999. BHSE 519,0 0 -
5 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 474,0 0 -
6 Geier Dániel 1999. Csepel LE 452,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabián Norbert
1982
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabián Norbert 1982. UTE 623,4 0 Mester
2 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 622,3 0 Mester
3 Péni István Márton 1997. UTE 620,9 0 Mester
4 Simó Kornél 1984. BHSE 619,1 0 Mester
5 Bukovszky Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 615,9 0 Mester
6 Prágai Patrik 1998. UTE 614,6 0 Mester
7 Hári Péter 1989. BHSE 612,6 0 Mester
8 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 612,5 0 Mester
9 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 611,1 0 Mester
10 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 606,2 0 Mester
11 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 602,1 0 Mester
12 Koczor Péter 1989. UTE 598,7 0 Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Klenczner Márton
2001
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 620,2 0 Ifjú Mester
2 Gazdig Olivér 2000. Finomító Sportlövész Klub 615,8 0 Ifjú Mester
3 Kiss Viktor 2001. UTE 615,6 0 Ifjú Mester
4 Török Ferenc 2003. Csepel LE 607,9 0 Ifjú Mester
5 Klenczner Márton 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 605,2 0 Ifjú Mester
6 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 601,6 0 Ifjú Mester
7 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 599,2 0 Ifjú Mester
8 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 579,1 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Illés Dénes
2003
Pécs Városi LK
Sallai Zsombor
2004
Pécs Városi LK
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Illés Dénes 2003. Pécs Városi LK 589,2 0 Aranyjelvény
2 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 575,7 0 Aranyjelvény
3 Sallai Zsombor 2004. Pécs Városi LK 565,2 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Anikó
1967
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Bánki Dóra
1997
BHSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 623,3 0 Mester
2 Molnár Anikó 1967. UTE 619,0 0 Mester
3 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 615,1 0 Mester
4 Hanák Gabriella 1996. BHSE 611,2 0 Mester
5 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 598,6 0 Mester
6 Bánki Dóra 1997. BHSE 591,8 0 I. osztály
7 Seffer Kata 1992. BHSE 591,5 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Tarr Vivien
2001
UTE
Lovász Dorina
1999
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Mészáros Eszter
2002
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Borsos Fanni
2000
Nagykanizsai PLE
Hurai Viktória
2000
VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 624,3 0 Ifjú Mester
2 Dénes Eszter 2001. UTE 624,1 0 Ifjú Mester
3 Toma Dorina 1999. UTE 623,0 0 Ifjú Mester
4 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 617,3 0 Ifjú Mester
5 Lovász Dorina 1999. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 616,5 0 Ifjú Mester
6 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 616,1 0 Ifjú Mester
7 Mészáros Eszter 2002. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 615,9 0 Ifjú Mester
8 Borsos Fanni 2000. Nagykanizsai PLE 608,6 0 Ifjú Mester
9 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 607,7 0 Ifjú Mester
10 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 600,4 0 Ifjú Mester
11 Szalai Fatime 1999. VASAS SC-APLE 598,8 0 Ifjú Mester
12 Tarr Vivien 2001. UTE 596,4 0 Ifjú Mester
13 Kotré Judit 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 592,7 0 Ifjú Mester
14 Hurai Viktória 2000. VASAS SC-APLE 591,0 0 Ifjú Mester
15 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 590,8 0 Ifjú Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Prágai Patrik
1998
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 1 180,0 0 Mester
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 1 171,0 0 Mester
3 Hári Péter 1989. BHSE 1 158,0 0 II. osztály
4 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 1 157,0 0 II. osztály
5 Prágai Patrik 1998. UTE 1 152,0 0 II. osztály
6 Simó Kornél 1984. BHSE 1 122,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Klenczner Márton
2001
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 1 158,0 0 Ifjú Mester
2 Klenczner Márton 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 1 146,0 0 Aranyjelvény
3 Kiss Viktor 2001. UTE 1 139,0 0 Ezüstjelvény
4 Török Ferenc 2003. Csepel LE 1 130,0 0 Ezüstjelvény
5 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 1 122,0 0 Ezüstjelvény
6 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 1 115,0 0 Bronzjelvény
7 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 1 073,0 0 -
8 Tóth Mátyás 2002. VASAS SC-APLE 1 030,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki Mira
1992
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 1 162,0 0 I. osztály
2 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 1 156,0 0 II. osztály
3 Molnár Anikó 1967. UTE 1 088,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Tarr Vivien
2001
UTE
Lovász Dorina
1999
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Mészáros Eszter
2002
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Borsos Fanni
2000
Nagykanizsai PLE
Hurai Viktória
2000
VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Toma Dorina 1999. UTE 1 165,0 0 I. osztály
2 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 1 165,0 0 I. osztály
3 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 1 159,0 0 II. osztály
4 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 1 156,0 0 II. osztály
5 Lovász Dorina 1999. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 1 155,0 0 II. osztály
6 Dénes Eszter 2001. UTE 1 153,0 0 II. osztály
7 Mészáros Eszter 2002. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 1 150,0 0 II. osztály
8 Borsos Fanni 2000. Nagykanizsai PLE 1 115,0 0 III. osztály
9 Tarr Vivien 2001. UTE 1 113,0 0 III. osztály
10 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 1 112,0 0 III. osztály
11 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 1 110,0 0 III. osztály
12 Hurai Viktória 2000. VASAS SC-APLE 1 104,0 0 -
13 Szalai Fatime 1999. VASAS SC-APLE 1 065,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Illés Dénes
2003
Pécs Városi LK
Sallai Zsombor
2004
Pécs Városi LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Nagy László
1970
BHSE
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Szűcs Gergely
1977
UTE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy László 1970. BHSE 541,0 0 II. osztály
2 Szűcs Gergely 1977. UTE 534,0 0 II. osztály
3 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 527,0 0 III. osztály
4 Tátrai Miklós 1986. BHSE 520,0 0 III. osztály
5 Dávid Krisztina 1975. BHSE 513,0 0 III. osztály
6 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 510,0 0 III. osztály
7 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 493,0 0 IV. osztály
8 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 414,0 0 -
9 Hollandi Pál 1949. Mátyásföldi TLE 373,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tamási Péter
2000
KSI SE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Agárdy Vilmos
1999
Nyíregyházi PLE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Máté László 1999. BHSE 525,0 0 Ezüstjelvény
2 Tamási Péter 2000. KSI SE 515,0 0 Bronzjelvény
3 Geier Dániel 1999. Csepel LE 497,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély