EB-VK Válogató 2019. I.

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2019-07-03
A verseny vége
2019-07-07
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
10m versenyszámonként 2.000,- Ft/fő, 25-50m versenyszámonként 3.000,- Ft/fő
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Magyar Sportlövők Szövetsége
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Péni István Márton
1997
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki Mira
1992
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Kovács Tibor
1972
Borjádi LK
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy György
1965
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Válik Ferenc
2000
Kecskeméti Lövész SE
Tamási Péter
2000
KSI SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szilvási Balázs
2003
Kecskeméti Lövész SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Egri Viktória
1998
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Egri Viktória
1998
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Bérces Béla
1972
Győri Polgári LE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabián Norbert
1982
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Anikó
1967
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Prágai Patrik
1998
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki Mira
1992
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély