EB-VK Válogató 2019. II.

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2019-07-03
A verseny vége
2019-07-07
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
10m versenyszámonként 2.000,- Ft/fő, 25-50m versenyszámonként 3.000,- Ft/fő
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Magyar Sportlövők Szövetsége
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Péni István Márton
1997
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 631,4 0 Mester
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 626,4 0 Mester
3 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 625,3 0 Mester
4 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 622,3 0 I. osztály
5 Hári Péter 1989. BHSE 620,8 0 I. osztály
6 Prágai Patrik 1998. UTE 613,2 0 II. osztály
7 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 598,7 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Klenczner Márton
2001
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Halász István
2001
Egri PLE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Klenczner Márton 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 624,4 0 Ifjú Mester
2 Török Ferenc 2003. Csepel LE 624,1 0 Ifjú Mester
3 Kiss Viktor 2001. UTE 619,8 0 Ifjú Mester
4 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 616,2 0 Aranyjelvény
5 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 611,6 0 Ezüstjelvény
6 Halász István 2001. Egri PLE 608,1 0 Ezüstjelvény
7 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 604,7 0 Ezüstjelvény
8 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 604,5 0 Ezüstjelvény
9 Tóth Mátyás 2002. VASAS SC-APLE 589,9 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Jakab Márton
2004
BHSE
Nádudvari Marcell
2004
APLE-VASAS SC
Szilágyi András
2005
APLE-VASAS SC
Fatter Benett Benjamin
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 410,6 0 Aranyjelvény
2 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 406,0 0 Aranyjelvény
3 Jakab Márton 2004. BHSE 391,7 0 Aranyjelvény
4 Fatter Benett Benjamin 2004. ZTE Sportlövész Klub 391,4 0 Aranyjelvény
5 Nádudvari Marcell 2004. APLE-VASAS SC 388,0 0 Ezüstjelvény
6 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 387,3 0 Ezüstjelvény
7 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 385,0 0 Ezüstjelvény
8 Szilágyi András 2005. APLE-VASAS SC 383,5 0 Ezüstjelvény
9 Nemes Dániel 2004. Kecskeméti Lövész SE 362,7 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Rácz Áron
2006
BHSE
Jáger Tamás Gergely
2006
APLE-VASAS SC
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 390,0 0 Aranyjelvény
2 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 387,0 0 Aranyjelvény
3 Rácz Áron 2006. BHSE 380,0 0 Aranyjelvény
4 Jáger Tamás Gergely 2006. APLE-VASAS SC 368,0 0 Aranyjelvény
5 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 366,0 0 Aranyjelvény
6 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 338,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki Mira
1992
UTE
Bánki Dóra
1997
BHSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 623,2 0 Mester
2 Bánki Dóra 1997. BHSE 617,7 0 I. osztály
3 Hanák Gabriella 1996. BHSE 615,5 0 II. osztály
4 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 615,3 0 II. osztály
5 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 614,5 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Lovász Dorina
1999
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Mészáros Eszter
2002
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Borsos Fanni
2000
Nagykanizsai PLE
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Eszter 2002. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 630,2 0 Ifjú Mester
2 Dénes Eszter 2001. UTE 628,2 0 Ifjú Mester
3 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 626,6 0 Ifjú Mester
4 Lovász Dorina 1999. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 625,0 0 Ifjú Mester
5 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 624,5 0 Ifjú Mester
6 Toma Dorina 1999. UTE 624,1 0 Ifjú Mester
7 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 622,9 0 Ifjú Mester
8 Tarr Vivien 2001. UTE 619,2 0 Ifjú Mester
9 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 617,0 0 Aranyjelvény
10 Borsos Fanni 2000. Nagykanizsai PLE 614,9 0 Aranyjelvény
11 Kotré Judit 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 614,8 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE-VASAS SC
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Éva 2004. Finomító Sportlövész Klub 408,3 0 Aranyjelvény
2 Farkas Dóra 2003. Finomító Sportlövész Klub 404,4 0 Aranyjelvény
3 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE-VASAS SC 399,3 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Kovács Tibor
1972
Borjádi LK
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy György
1965
BHSE
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Szentes Máté
1994
KSI SE
Uchlaczki Gergely
1979
KSI SE
Nagy László
1970
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Takács László
1959
Egri PLE
Tóth Gábor
1973
UTE
Borbély Levente
1996
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Benei Bruno
1951
UTE
Virág István
1976
Százhalombattai Lövészklub
Hornyánszki Tamás
1962
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Michal Filip
1983
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 574,0 0 I. osztály
2 Nagy László 1970. BHSE 566,0 0 II. osztály
3 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 561,0 0 II. osztály
4 Tóth Gábor 1973. UTE 560,0 15 II. osztály
5 Szabó Máté 1993. Csepel LE 560,0 7 II. osztály
6 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 559,0 0 III. osztály
7 Takács László 1959. Egri PLE 556,0 0 III. osztály
8 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 555,0 0 III. osztály
9 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 548,0 0 III. osztály
10 Uchlaczki Gergely 1979. KSI SE 543,0 0 III. osztály
11 Virág István 1976. Százhalombattai Lövészklub 542,0 0 III. osztály
12 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 540,0 0 III. osztály
13 Benei Bruno 1951. UTE 531,0 4 IV. osztály
14 Horváth András 1984. Debreceni Lövészsuli SE 531,0 3 IV. osztály
15 Michal Filip 1983. KSI SE 524,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Válik Ferenc
2000
Kecskeméti Lövész SE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Hajdu László Márk
2002
KSI SE
Kende Attila
2001
KSI SE
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Nagy Zsombor
2004
Egri PLE
Iszprávnik Péter
2000
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Tóth Máté
2002
UTE
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Agárdy Vilmos
1999
Nyíregyházi PLE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Iszprávnik Péter 2000. UTE 559,0 12 Ezüstjelvény
2 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 559,0 10 Ezüstjelvény
3 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 556,0 0 Ezüstjelvény
4 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 554,0 10 Ezüstjelvény
5 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 554,0 4 Ezüstjelvény
6 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 552,0 0 Ezüstjelvény
7 Agárdy Vilmos 1999. Nyíregyházi PLE 552,0 0 Ezüstjelvény
8 Hegedűs László 1999. UTE 551,0 0 Ezüstjelvény
9 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 549,0 10 Ezüstjelvény
10 Tamási Péter 2000. KSI SE 549,0 7 Ezüstjelvény
11 Tóth Máté 2002. UTE 544,0 0 Bronzjelvény
12 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 542,0 0 Bronzjelvény
13 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 538,0 0 Bronzjelvény
14 Válik Ferenc 2000. Kecskeméti Lövész SE 535,0 0 Bronzjelvény
15 Rusvai Morgan 2001. KSI SE 477,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szilvási Balázs
2003
Kecskeméti Lövész SE
Lajtai Levente
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Blaner Dávid Márk
2003
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lajtai Levente 2002. Debreceni Lövészsuli SE 361,0 0 Ezüstjelvény
2 Rédecsi Máté 2004. BHSE 358,0 0 Ezüstjelvény
3 Blaner Dávid Márk 2003. Százhalombattai Lövészklub 341,0 0 Bronzjelvény
4 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 333,0 0 Bronzjelvény
5 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 331,0 0 Bronzjelvény
6 Szilvási Balázs 2003. Kecskeméti Lövész SE 329,0 0 -
7 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 307,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Mezei Konrád
2005
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 341,0 0 Ezüstjelvény
2 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 339,0 0 Ezüstjelvény
3 Mezei Konrád 2005. KSI SE 332,0 0 Ezüstjelvény
4 Weite Hayden 2008. KSI SE 317,0 0 Bronzjelvény
5 Stróbl Ádám 2006. Kecskeméti Lövész SE 283,0 0 -
6 Nagy Balázs 2008. KSI SE 277,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Egri Viktória
1998
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Takács Kornélia
1982
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Nagy Annamária
1978
Százhalombattai Lövészklub
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 576,0 0 I. osztály
2 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 571,0 0 I. osztály
3 Sike Renáta 1978. BHSE 567,0 0 II. osztály
4 Egri Viktória 1998. KSI SE 565,0 0 II. osztály
5 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 559,0 0 III. osztály
6 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 555,0 0 III. osztály
7 Takács Kornélia 1982. BHSE 554,0 0 III. osztály
8 Tóth Anikó 1975. BHSE 547,0 0 III. osztály
9 Virágné Bucsi Anikó Sára 1976. Százhalombattai Lövészklub 543,0 0 III. osztály
10 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 540,0 0 III. osztály
11 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 523,0 0 IV. osztály
12 Kajdi Katalin 1987. KSI SE 497,0 0 -
13 Takáts Attiláné dr. 1954. KSI SE 468,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Simon Lili
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 558,0 0 Ezüstjelvény
2 Varga Zalay Babett 2002. UTE 548,0 9 Ezüstjelvény
3 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 548,0 7 Ezüstjelvény
4 Rédecsi Anita 2002. BHSE 545,0 0 Ezüstjelvény
5 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 535,0 0 Bronzjelvény
6 Mikola Kitti 2001. UTE 534,0 0 Bronzjelvény
7 Somhegyi Edina 2003. UTE 525,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Aszt Réka
2002
Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga
2002
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Györgyi Kinga 2002. Alba Volán SC 347,0 0 Ezüstjelvény
2 Aszt Réka 2002. Százhalombattai Lövészklub 343,0 0 Ezüstjelvény
3 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 327,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boros Viktória
2005
KSI SE
Budai Brigitta
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Budai Brigitta 2005. KSI SE 348,0 0 Aranyjelvény
2 Boros Viktória 2005. KSI SE 341,0 0 Aranyjelvény
3 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 338,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hornyánszki Tamás
1962
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Virág István
1976
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Annamária
1978
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Györgyi Kinga
2002
Alba Volán SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Egri Viktória
1998
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Sike Renáta
1978
BHSE
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Egri Viktória 1998. KSI SE 577,0 0 I. osztály
2 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 572,0 18 II. osztály
3 Sike Renáta 1978. BHSE 572,0 15 II. osztály
4 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 569,0 0 II. osztály
5 Dávid Krisztina 1975. BHSE 556,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Mikola Kitti
2001
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 577,0 0 Ifjú Mester
2 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 572,0 0 Ifjú Mester
3 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 557,0 0 Ezüstjelvény
4 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 554,0 0 Ezüstjelvény
5 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 532,0 0 Bronzjelvény
6 Mikola Kitti 2001. UTE 531,0 0 Bronzjelvény
7 Somhegyi Edina 2003. UTE 528,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Boros György
1956
BHSE
Budai Csaba
1968
UTE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 556,0 11 III. osztály
2 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 556,0 7 III. osztály
3 Boros György 1956. BHSE 551,0 0 III. osztály
4 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 532,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hegedűs László
1999
UTE
Agárdy Vilmos
1999
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Agárdy Vilmos 1999. Nyíregyházi PLE 559,0 0 -
2 Hegedűs László 1999. UTE 544,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Jambrik István
1968
BHSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Csizmadia András
1974
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 565,0 0 I. osztály
2 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 551,0 0 II. osztály
3 Csizmadia András 1974. UTE 538,0 0 III. osztály
4 Jambrik István 1968. BHSE 536,0 0 III. osztály
5 Tamási Péter 2000. KSI SE 530,0 0 III. osztály
6 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 515,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Bérces Béla
1972
Győri Polgári LE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Boros György
1956
BHSE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Budai Csaba
1968
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 580,0 0 Mester
2 Boros György 1956. BHSE 560,0 0 III. osztály
3 Csizmadia András 1974. UTE 534,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 570,0 0 II. osztály
2 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 562,0 0 III. osztály
3 Nagy Máté László 1999. BHSE 555,0 0 III. osztály
4 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 506,0 0 -
5 Geier Dániel 1999. Csepel LE 458,0 0 -
6 Jambrik István 1968. BHSE 263,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Péni István Márton
1997
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Farkas István
1956
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabián Norbert 1982. UTE 622,0 0 Mester
2 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 621,0 0 Mester
3 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 618,0 0 Mester
4 Prágai Patrik 1998. UTE 617,0 0 Mester
5 Péni István Márton 1997. UTE 616,0 0 Mester
6 Hári Péter 1989. BHSE 615,0 0 Mester
7 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 611,0 0 Mester
8 Simó Kornél 1984. BHSE 609,0 0 Mester
9 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 608,0 0 Mester
10 Bukovszky Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 607,0 0 Mester
11 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 605,0 0 Mester
12 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 602,0 0 Mester
13 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 592,0 0 I. osztály
14 Koczor Péter 1989. UTE 591,0 0 II. osztály
15 Farkas István 1956. APLE-VASAS SC 589,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Klenczner Márton
2001
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 611,0 0 Ifjú Mester
2 Gazdig Olivér 2000. Finomító Sportlövész Klub 601,0 0 Ifjú Mester
3 Klenczner Márton 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 601,0 0 Ifjú Mester
4 Kiss Viktor 2001. UTE 600,0 0 Ifjú Mester
5 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 598,0 0 Ifjú Mester
6 Török Ferenc 2003. Csepel LE 596,0 0 Ifjú Mester
7 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 577,0 0 Bronzjelvény
8 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 575,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Illés Dénes
2003
Pécs Városi LK
Sallai Zsombor
2004
Pécs Városi LK
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 609,0 0 Aranyjelvény
2 Illés Dénes 2003. Pécs Városi LK 591,0 0 Aranyjelvény
3 Sallai Zsombor 2004. Pécs Városi LK 584,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki Mira
1992
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Bánki Dóra
1997
BHSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 616,0 0 Mester
2 Hanák Gabriella 1996. BHSE 609,0 0 Mester
3 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 607,0 0 Mester
4 Molnár Anikó 1967. UTE 602,0 0 Mester
5 Seffer Kata 1992. BHSE 600,0 0 Mester
6 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 600,0 0 Mester
7 Bánki Dóra 1997. BHSE 572,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Lovász Dorina
1999
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Mészáros Eszter
2002
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Borsos Fanni
2000
Nagykanizsai PLE
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 623,0 0 Ifjú Mester
2 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 617,0 0 Ifjú Mester
3 Dénes Eszter 2001. UTE 616,0 0 Ifjú Mester
4 Toma Dorina 1999. UTE 612,0 0 Ifjú Mester
5 Lovász Dorina 1999. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 612,0 0 Ifjú Mester
6 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 611,0 0 Ifjú Mester
7 Mészáros Eszter 2002. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 608,0 0 Ifjú Mester
8 Borsos Fanni 2000. Nagykanizsai PLE 603,0 0 Ifjú Mester
9 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 601,0 0 Ifjú Mester
10 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 598,0 0 Ifjú Mester
11 Kotré Judit 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 595,0 0 Ifjú Mester
12 Tarr Vivien 2001. UTE 591,0 0 Ifjú Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Péni István Márton
1997
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 1 168,0 0 I. osztály
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 1 165,0 0 I. osztály
3 Hári Péter 1989. BHSE 1 157,0 0 II. osztály
4 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 1 148,0 0 II. osztály
5 Prágai Patrik 1998. UTE 1 143,0 0 II. osztály
6 Szabián Norbert 1982. UTE 1 124,0 0 III. osztály
7 Simó Kornél 1984. BHSE 1 122,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Klenczner Márton
2001
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Klenczner Márton 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 1 151,0 0 Aranyjelvény
2 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 1 147,0 0 Aranyjelvény
3 Kiss Viktor 2001. UTE 1 137,0 0 Ezüstjelvény
4 Török Ferenc 2003. Csepel LE 1 133,0 0 Ezüstjelvény
5 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 1 099,0 0 -
6 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 1 078,0 0 -
7 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 1 077,0 0 -
8 Tóth Mátyás 2002. VASAS SC-APLE 1 039,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki Mira
1992
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 1 150,0 0 II. osztály
2 Hanák Gabriella 1996. BHSE 1 145,0 0 II. osztály
3 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 1 140,0 0 II. osztály
4 Molnár Anikó 1967. UTE 1 106,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Lovász Dorina
1999
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Mészáros Eszter
2002
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Borsos Fanni
2000
Nagykanizsai PLE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Toma Dorina 1999. UTE 1 172,0 0 Mester
2 Mészáros Eszter 2002. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 1 163,0 0 I. osztály
3 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 1 161,0 0 I. osztály
4 Dénes Eszter 2001. UTE 1 160,0 56 II. osztály
5 Lovász Dorina 1999. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 1 160,0 46 II. osztály
6 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 1 158,0 0 II. osztály
7 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 1 150,0 0 II. osztály
8 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 1 124,0 0 III. osztály
9 Tarr Vivien 2001. UTE 1 117,0 0 III. osztály
10 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 1 116,0 0 III. osztály
11 Borsos Fanni 2000. Nagykanizsai PLE 1 111,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Illés Dénes
2003
Pécs Városi LK
Sallai Zsombor
2004
Pécs Városi LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Nagy László
1970
BHSE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy László 1970. BHSE 533,0 0 II. osztály
2 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 522,0 0 III. osztály
3 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 513,0 0 III. osztály
4 Szűcs Gergely 1977. UTE 503,0 0 IV. osztály
5 Hollandi Pál 1949. Mátyásföldi TLE 398,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Máté László
1999
BHSE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Máté László 1999. BHSE 533,0 0 Aranyjelvény
2 Geier Dániel 1999. Csepel LE 485,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély