Egy ezüst és két bronz éremmel zártuk a Vb-t. / Fair Play Díj; Palotai Gyulának Számszeríjász VB 2017.07.09-16. Eszék

Egy ezüst és két bronz éremmel zártuk a Vb-t.

Sidi Péter az eszéki Számszeríjász Világbajnokságon fantasztikus versenyzéssel jutott döntőbe, ahol ezüstérmes lett, a 10 m match számszeríj versenyen.

Jákó Csaba két bronzérmet nyert! 30 m match crossbow senior VB és 30 m match álló senior

Fair Play Díj; Palotai Gyulának!
A hétvégén Eszéken rendezett Számszeríjász Világbajnokságon, a field 65 m-es versenyén, Palotai Gyula versenyzőnk nyílvesszőjét körön kívülre lőtte, melyet 10-esnek jegyeztek be. A magyar versenyző amint észrevette a tévedést, jelezte a főbírónak. A sportszerű versenyző, a sportszerű cselekedetével az ünnepélyes eredményhirdetés pillanataiban, Fair Play kitüntetésben részesült.
,,a becsületes cselekedet, méltó elismerést nyert"

19th IAU CROSSBOW WORLD CHAMPIONSHIP

MATCH / FIELD
Osijek - Croatia
July 10th – July 16th 2017

EREDMÉNYEK

A Számszeríjász szakág idei világbajnoksága egy hét múlva kezdődik, és ilyen közel hozzánk még nem rendeztek világversenyt, ugyanis a horvátországi Eszék (Osijek) lesz a házigazdája a Match (lőtéri) és a Field (szabadtéri) versenyeknek...

2017. július 11 és 15 között, a "Pampas" lőtéren
( ul. Šandora Petefija 204/a, Osijek )

Szeretettel meghívlak benneteket,- és általatok főleg a fiatal puskás versenyzőinket is - hogy utazzatok le a 280 km-re lévő Eszékre, és nézzétek meg a nyílpuskások legnívósabb, látványos versenyét.

A legideálisabb versenynap a pénteki-szombati, (07.14-15)