Évadnyitó verseny Egri PLE

V E R S E N Y K I Í R Á S

 

      Évadnyitó Sportlövő Verseny     

 

A verseny célja: A Az Egri Polgári Lövészegylet alapításának 254. évfordulója alkalmából  2017. évi sportévad  nyitása, minősülési lehetőség biztosítása, sportbaráti kapcsolatok ápolása.

A verseny rendezője:  Egri Polgári Lövészegylet                             

A verseny időpontja:   2017. április 29. szombat de. 8.30 órától

A verseny helye:         Egri PLE lőtere, Eger, Legányi F. u 3.

 

Nemzeti versenyszámok:           kispuska 30 lövés fekvő, standardpuska 30 lövés fekvő

                                                  sportpisztoly 20 lövés

                                                  központi gyújtású pisztoly 20 lövés

                                                 légpisztoly 20, 40,60 lövés

                                                 légpuska 20,40,60 lövés

Nemzetközi versenyszámok:    sportpisztoly 30+30 felnőtt nő, férfi

                                                 központi gyújtású pisztoly 30+30

                                                 gyorstüzelő pisztoly 2x30

                                                 standardpisztoly 20+20+20

                                                szabadpisztoly 60

                                                

Minősítő versenyszámok: sportpisztoly, központi gyújtású pisztoly 10 lövés( csak minősítés megszerzésére )

 

Résztvevők:  Nyílt verseny, bárki nevezhet, aki e kiírásban foglaltaknak eleget tesz.

                    A versenyen csak érvényes MSSz rajtengedéllyel és sportorvos igazolással lehet  részt venni !

 

Nevezés:  takacs.tibor.tamas@gmail.com e-mail címen illetve a Magyar Sportlövők Szövetsége SVIR rendszerén   2017.04.25.-ig helyszínen a sorozatok megkezdése előtt, 8.00 órától 09 óráig                  

Nevezési díj:    Nemzeti versenyszámokban:     - egy versenyszám esetén:  1500,- F

                    - további nemzeti versenyszámonként 800,- Ft

                    - sportpisztoly 30+30 férfi 2000,-Ft

                         Nemzetközi versenyszámokban versenyszámonként: - egy versenyszám esetén:  2000,- Ft

              -  további nemzetközi versenyszámonként 1000Ft

    

Értékelés:        Az MSSz Általános Technikai Szabályzata szerint.

Díjazás:          Az egyéni I-III. helyezettek érem és oklevél díjazásban részesülnek.

Költségek: A rendezés költségei a Rendezőt, a nevezési díjak és egyéb költségek a résztvevőket terhelik.

Technikai előírások: A fegyverre, lőszerre, öltözékre az MSSz Általános Technikai Szabályzata érvényes.

 

Megjegyzés: A résztvevők a nevezéseikkel elfogadják a kiírás és a rendezés előírásait, a versenybíróság határozatait. Vitás kérdésekben a vezető versenybíró döntése a mérvadó.

Versenybírókat a Heves Megyei Sportlövő Szövetség biztosítja.

 

E g e r, 2017. Április 14.                                                                              Rendezőbizottság

                                                                                                                              EPLE

A verseny szervezője
Egri PLE
A verseny helyszíne
3300 Eger, Legányi F. út 3.
A verseny kezdete
2017-04-29
A verseny vége
2017-04-30
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500-800,2000-1000
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Skapinyecz Tibor dr
1955
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Bónusz György
1951
Egri PLE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Juhász Péter
1976
Egri PLE
Kerékgyártó László
1961
Egri PLE
Kovács László
1946
Egri PLE
Rapcsák Róbert
1976
Egri PLE
Rapi László
1944
Egri PLE
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Székely István
1958
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Troskin Nyikolaj
1950
Egri PLE
Zele Imre
1956
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Melles András
1954
Nyíregyházi PLE
Kiss Gábor
1980
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
László Róbert
1966
Jászfelsőszentgyörgy LK
Szűcs Zoltán
1955
Feldebrői Lövész Klub
Liptai Gábor
1943
Edelény Város TTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács László 1959. Egri PLE 186,0 I. osztály
2 Kiss Gábor 1980. Káli Lövész Sport Klub 185,0 I. osztály
3 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 183,0 I. osztály
4 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 182,0 I. osztály
5 Zele Imre 1956. Egri PLE 179,0 I. osztály
6 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 179,0 I. osztály
7 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 177,0 2 I. osztály
8 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 177,0 I. osztály
9 Kerékgyártó László 1961. Egri PLE 177,0 I. osztály
10 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 175,0 I. osztály
11 Melles András 1954. Nyíregyházi PLE 171,0 I. osztály
12 Skapinyecz Tibor dr 1955. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 166,0 I. osztály
13 László Róbert 1966. Jászfelsőszentgyörgy LK 166,0 I. osztály
14 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 163,0 I. osztály
15 Surányiné Takács Melinda 1983. Egri PLE 162,0 I. osztály
16 Rapi László 1944. Egri PLE 159,0 I. osztály
17 Szűcs Zoltán 1955. Feldebrői Lövész Klub 157,0 I. osztály
18 Bernáth Sándor 1956. Honvéd Kossuth LK 154,0 I. osztály
19 Földesi Csaba 1974. Egri PLE 101,0 -
20 Liptai Gábor 1943. Edelény Város TTE 95,0 -

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Anikó
1975
BHSE
Babicz Sára
1990
UTE
Kónya Viola
2002
UTE
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Sike Renáta
1978
BHSE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Babicz Sára 1990. UTE 572,0 II. osztály
2 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 568,0 II. osztály
3 Tóth Anikó 1975. BHSE 541,0 III. osztály
4 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 533,0 III. osztály
5 Kónya Viola 2002. UTE 509,0 IV. osztály

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csizmadia András
1974
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Takács László
1959
Egri PLE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 562,0 II. osztály
2 Takács László 1959. Egri PLE 561,0 II. osztály
3 Csizmadia András 1974. UTE 558,0 III. osztály
4 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 540,0 III. osztály
5 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 527,0 III. osztály
6 Kalmár Tamás 1995. UTE 503,0 IV. osztály
7 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 437,0 -

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csizmadia András
1974
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Jambrik István
1968
BHSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 567,0 I. osztály
2 Jambrik István 1968. BHSE 555,0 II. osztály
3 Csizmadia András 1974. UTE 540,0 II. osztály
4 Kalmár Tamás 1995. UTE 530,0 III. osztály
5 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 518,0 III. osztály
6 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 484,0 IV. osztály

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Skapinyecz Tibor dr
1955
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Bónusz György
1951
Egri PLE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Juhász Péter
1976
Egri PLE
Kerékgyártó László
1961
Egri PLE
Kovács László
1946
Egri PLE
Rapcsák Róbert
1976
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Troskin Nyikolaj
1950
Egri PLE
Zele Imre
1956
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Melles András
1954
Nyíregyházi PLE
Farkas Imre
1950
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
László Róbert
1966
Jászfelsőszentgyörgy LK
Liptai Gábor
1943
Edelény Város TTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Imre 1950. VAMAV LSK 186,0 I. osztály
2 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 182,0 I. osztály
3 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 180,0 I. osztály
4 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 180,0 I. osztály
5 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 174,0 I. osztály
6 Zele Imre 1956. Egri PLE 173,0 I. osztály
7 Skapinyecz Tibor dr 1955. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 170,0 I. osztály
8 Melles András 1954. Nyíregyházi PLE 168,0 I. osztály
9 Bernáth Sándor 1956. Honvéd Kossuth LK 167,0 I. osztály
10 László Róbert 1966. Jászfelsőszentgyörgy LK 160,0 I. osztály
11 Kerékgyártó László 1961. Egri PLE 159,0 I. osztály
12 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 153,0 I. osztály
13 Földesi Csaba 1974. Egri PLE 116,0 IV. osztály
14 Liptai Gábor 1943. Edelény Város TTE 93,0 -

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csizmadia András
1974
UTE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 544,0 III. osztály

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szűcs Gergely
1977
UTE
Szilárd Bendegúz
2001
UTE
Karacs Zsolt
1966
UTE
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Karacs Zsolt 1966. UTE 543,0 II. osztály
2 Szűcs Gergely 1977. UTE 523,0 III. osztály
3 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 522,0 III. osztály
4 Szilárd Bendegúz 2001. UTE 482,0 IV. osztály

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Jambrik István
1968
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 572,0 II. osztály
2 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 509,0 -
3 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 490,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Liptai Gábor
1943
Edelény Város TTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Liptai Gábor 1943. Edelény Város TTE 217,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Huszti Róbert
1965
Káli Lövész Sport Klub
Blahó László
1977
Káli Lövész Sport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Huszti Róbert 1965. Káli Lövész Sport Klub 87,0 I. osztály
2 Blahó László 1977. Káli Lövész Sport Klub 75,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Karacs Zsolt
1966
UTE
Szilárd Bendegúz
2001
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Karacs Zsolt 1966. UTE 569,0 II. osztály
2 Szilárd Bendegúz 2001. UTE 533,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély