Évadzáró Lőverseny BÁZIS

Versenyengedély szám
117/B

Versenyre való nevezésről, lőtér megközelítéséről és a versennyel kapcsolatos információkról a +36 20 9477-018-as számon lehet érdeklődni 8:00-16:00 hétköznap Szabó Árpád elnök úrnál.

A verseny szervezője
Bázis Sportlövész Egyesület
A verseny helyszíne
Stüszi Lőtér Kemenesmagasi
A verseny kezdete
2018-09-23
A verseny vége
2018-09-23
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000 Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Rácz Balázs
1999
Fertőrákosi Lövészklub
Papp András
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Szép András László
1969
Bázis Sportlövész Egyesület
Kocsis László dr
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Gana Balázs
1975
Bázis Sportlövész Egyesület
Borbély Gábor
1971
Bázis Sportlövész Egyesület
Lengyel László
1959
Bázis Sportlövész Egyesület
Bérces Béla
1972
Győri Polgári LE
Kovács Lajos
1978
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rácz Balázs 1999. Fertőrákosi Lövészklub 281,0 I. osztály
2 Papp András 1955. Bázis Sportlövész Egyesület 276,0 I. osztály
3 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 267,0 I. osztály
4 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 262,0 I. osztály
5 Kovács Lajos 1978. Győri Polgári LE 259,0 I. osztály
6 Szép András László 1969. Bázis Sportlövész Egyesület 252,0 I. osztály
7 Kocsis László dr 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 247,0 I. osztály
8 Gana Balázs 1975. Bázis Sportlövész Egyesület 245,0 I. osztály
9 Borbély Gábor 1971. Bázis Sportlövész Egyesület 239,0 II. osztály
10 Lengyel László 1959. Bázis Sportlövész Egyesület 221,0 II. osztály

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rosenacker Claudia Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rosenacker Claudia Jasmin 2001. Fertőrákosi Lövészklub 270,0 I. osztály

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Kovács Lajos
1978
Győri Polgári LE
Bérces Béla
1972
Győri Polgári LE
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Rácz Balázs
1999
Fertőrákosi Lövészklub
Kiss Sándor
1972
Bázis Sportlövész Egyesület
Dominek Béla
1963
Bázis Sportlövész Egyesület
Gana Balázs
1975
Bázis Sportlövész Egyesület
Kocsis László dr
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Horváth Lajos
1958
Bázis Sportlövész Egyesület
Szép András László
1969
Bázis Sportlövész Egyesület
Bebes Krisztián
1980
Bázis Sportlövész Egyesület
Borbély Gábor
1971
Bázis Sportlövész Egyesület
Zámbó Csaba
1980
Bázis Sportlövész Egyesület
Nyikos Bendegúz Richárd
1991
Bázis Sportlövész Egyesület
Nyikos Tivadar
1957
Bázis Sportlövész Egyesület
Papp András
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Ács István
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Kis László
1970
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 191,0 I. osztály
2 Kovács Lajos 1978. Győri Polgári LE 186,0 I. osztály
3 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 184,0 I. osztály
4 Kiss Sándor 1972. Bázis Sportlövész Egyesület 183,0 I. osztály
5 Dominek Béla 1963. Bázis Sportlövész Egyesület 180,0 I. osztály
6 Gana Balázs 1975. Bázis Sportlövész Egyesület 174,0 I. osztály
7 Rácz Balázs 1999. Fertőrákosi Lövészklub 172,0 I. osztály
8 Kis László 1970. Bázis Sportlövész Egyesület 171,0 I. osztály
9 Kocsis László dr 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 171,0 I. osztály
10 Horváth Lajos 1958. Bázis Sportlövész Egyesület 169,0 I. osztály
11 Szép András László 1969. Bázis Sportlövész Egyesület 165,0 I. osztály
12 Bebes Krisztián 1980. Bázis Sportlövész Egyesület 165,0 I. osztály
13 Zámbó Csaba 1980. Bázis Sportlövész Egyesület 159,0 I. osztály
14 Borbély Gábor 1971. Bázis Sportlövész Egyesület 153,0 I. osztály
15 Nyikos Tivadar 1957. Bázis Sportlövész Egyesület 152,0 I. osztály
16 Nyikos Bendegúz Richárd 1991. Bázis Sportlövész Egyesület 148,0 II. osztály
17 Papp András 1955. Bázis Sportlövész Egyesület 142,0 II. osztály
18 Ács István 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 140,0 II. osztály

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rosenacker Claudia Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rosenacker Claudia Jasmin 2001. Fertőrákosi Lövészklub 178,0 I. osztály

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Kovács Lajos
1978
Győri Polgári LE
Bérces Béla
1972
Győri Polgári LE
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Gana Balázs
1975
Bázis Sportlövész Egyesület
Kiss Sándor
1972
Bázis Sportlövész Egyesület
Dominek Béla
1963
Bázis Sportlövész Egyesület
Szép András László
1969
Bázis Sportlövész Egyesület
Bebes Krisztián
1980
Bázis Sportlövész Egyesület
Karakai Zsolt
1968
Bázis Sportlövész Egyesület
Fülep Tibor
1972
Bázis Sportlövész Egyesület
Horváth Lajos
1958
Bázis Sportlövész Egyesület
Borbély Gábor
1971
Bázis Sportlövész Egyesület
Nyikos Tivadar
1957
Bázis Sportlövész Egyesület
Vajda Gábor
1982
Szombathelyi PLE
Vajda Szabolcs
1979
Szombathelyi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 195,0 I. osztály
2 Kovács Lajos 1978. Győri Polgári LE 190,0 I. osztály
3 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 185,0 I. osztály
4 Gana Balázs 1975. Bázis Sportlövész Egyesület 181,0 I. osztály
5 Kiss Sándor 1972. Bázis Sportlövész Egyesület 181,0 I. osztály
6 Dominek Béla 1963. Bázis Sportlövész Egyesület 178,0 I. osztály
7 Szép András László 1969. Bázis Sportlövész Egyesület 171,0 I. osztály
8 Bebes Krisztián 1980. Bázis Sportlövész Egyesület 169,0 I. osztály
9 Karakai Zsolt 1968. Bázis Sportlövész Egyesület 161,0 I. osztály
10 Fülep Tibor 1972. Bázis Sportlövész Egyesület 160,0 I. osztály
11 Horváth Lajos 1958. Bázis Sportlövész Egyesület 151,0 I. osztály
12 Nyikos Tivadar 1957. Bázis Sportlövész Egyesület 150,0 I. osztály
13 Borbély Gábor 1971. Bázis Sportlövész Egyesület 147,0 II. osztály
14 Vajda Szabolcs 1979. Szombathelyi PLE 146,0 II. osztály
15 Vajda Gábor 1982. Szombathelyi PLE 144,0 II. osztály

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

Skeet 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Karakai Zsolt
1968
Bázis Sportlövész Egyesület
Fülep Tibor
1972
Bázis Sportlövész Egyesület
Gana Balázs
1975
Bázis Sportlövész Egyesület
Csonka Zoltán
1981
Bázis Sportlövész Egyesület
Szép András László
1969
Bázis Sportlövész Egyesület
Papp András
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Balka Balázs
1979
Bázis Sportlövész Egyesület
Bérces Béla
1972
Győri Polgári LE
Vajda Gábor
1982
Szombathelyi PLE
Vajda Szabolcs
1979
Szombathelyi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Karakai Zsolt 1968. Bázis Sportlövész Egyesület 20,0 I. osztály
2 Fülep Tibor 1972. Bázis Sportlövész Egyesület 19,0 II. osztály
3 Gana Balázs 1975. Bázis Sportlövész Egyesület 18,0 II. osztály
4 Vajda Gábor 1982. Szombathelyi PLE 18,0 II. osztály
5 Csonka Zoltán 1981. Bázis Sportlövész Egyesület 17,0 III. osztály
6 Szép András László 1969. Bázis Sportlövész Egyesület 16,0 III. osztály
7 Vajda Szabolcs 1979. Szombathelyi PLE 15,0 IV. osztály
8 Papp András 1955. Bázis Sportlövész Egyesület 14,0 IV. osztály
9 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 14,0 IV. osztály
10 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 13,0 IV. osztály
11 Balka Balázs 1979. Bázis Sportlövész Egyesület 12,0 IV. osztály