Falunap kupa

Versenyengedély szám
278/B
A verseny szervezője
Városföldi SE
A verseny helyszíne
Városföldi Sport Egyesület lőtere
A verseny kezdete
2017-08-19
A verseny vége
2017-08-19
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000 Ft/fő
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Marozsi Alexandra
2000
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 182,0 I. osztály

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 172,0 Ezüstjelvény

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Csaba
1998
Városföldi SE
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Gál Bence
1996
Vízügyi Lövészklub
Gál Botond
2001
Vízügyi Lövészklub
Gál Sándor
1966
Vízügyi Lövészklub
Gál Zsombor
1998
Vízügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Viktor 1986. Kalocsai Sport Egyesület 189,0 I. osztály
2 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 182,0 5 II. osztály
3 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 182,0 3 II. osztály
4 Geri Péter 1991. Kalocsai Sport Egyesület 180,0 II. osztály
5 Gál Bence 1996. Vízügyi Lövészklub 177,0 III. osztály
6 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 172,0 III. osztály
7 Gál Sándor 1966. Vízügyi Lövészklub 168,0 III. osztály
8 Gál Zsombor 1998. Vízügyi Lövészklub 165,0 IV. osztály
9 Gál Botond 2001. Vízügyi Lövészklub 156,0 IV. osztály

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (1a lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Csaba
1998
Városföldi SE
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Rácz György
1972
BHSE
Komáromi Csaba
1968
Vízügyi Lövészklub
Gál Bence
1996
Vízügyi Lövészklub
Gál Botond
2001
Vízügyi Lövészklub
Gál Sándor
1966
Vízügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 173,0 -
2 Tóth Viktor 1986. Kalocsai Sport Egyesület 164,0 -
3 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 148,0 -
4 Gál Sándor 1966. Vízügyi Lövészklub 146,0 -
5 Komáromi Csaba 1968. Vízügyi Lövészklub 145,0 -
6 Gál Bence 1996. Vízügyi Lövészklub 128,0 -
7 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 121,0 -
8 Gál Botond 2001. Vízügyi Lövészklub 109,0 -
9 Rácz György 1972. BHSE 102,0 -

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (1a lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Nagy Renáta
1979
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 171,0 -

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz Áron
2006
BHSE
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 179,0 Aranyjelvény
2 Rácz Áron 2006. BHSE 115,0 -

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oskolás Csaba
1998
Városföldi SE
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Komáromi Csaba
1968
Vízügyi Lövészklub
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komáromi Csaba 1968. Vízügyi Lövészklub 266,0 I. osztály
2 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 256,0 II. osztály
3 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 246,9 II. osztály
4 Tóth Viktor 1986. Kalocsai Sport Egyesület 245,0 II. osztály

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 163,0 I. osztály

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Csaba
1998
Városföldi SE
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Kocsis Tibor
1966
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 189,0 I. osztály
2 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 183,0 I. osztály
3 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 177,0 I. osztály
4 Tóth Viktor 1986. Kalocsai Sport Egyesület 175,0 I. osztály
5 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 173,0 I. osztály
6 Kocsis Tibor 1966. Kecskeméti Lövész SE 155,0 I. osztály
7 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 148,0 II. osztály

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy István
1947
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy István 1947. Kecskeméti Lövész SE 146,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély