Haendler & Natermann + Steyr Sport - PeLE Kupa 2020

Versenyengedély szám
354/B-11/18/2020
A verseny szervezője
Pestszenterzsébeti PLE
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2020-11-14
A verseny vége
2020-11-15
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
20 lövés 2.000 ft/fő/versenyszám, a többi 2.600 ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Számlaszám: Pestszenterzsébeti Polgári Lövészegylet OTP Bank Nyrt: 11720001-20121119.

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Janka Flóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Reisz Enikő
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Tóth Lidia
2006
APLE-VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 351,0 8 Aranyjelvény
2 Lázár Míra 2006. Csepel LE 350,0 4 Aranyjelvény
3 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 350,0 4 Aranyjelvény
4 Tóth Lidia 2006. APLE-VASAS SC 348,0 4 Aranyjelvény
5 Fazekas Milla 2006. KSI SE 345,0 2 Aranyjelvény
6 Reisz Enikő 2007. Debreceni Lövészsuli SE 330,0 2 Ezüstjelvény
7 Komlós Diána 2008. KSI SE 318,0 1 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Sűrű Erik
2007
Egri PLE
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Lovas Olivér
2008
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tábori András
2009
Százhalombattai Lövészklub
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Gönczöl Ábel
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Ozsváth Csanád
2007
KSI SE
Szakály Borisz
2009
KSI SE
Szuromi Kristóf Gábor
2007
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 355,0 3 Aranyjelvény
2 Balázs Tamás 2006. KSI SE 350,0 2 Aranyjelvény
3 Weite Hayden 2008. KSI SE 346,0 4 Aranyjelvény
4 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 326,0 1 Bronzjelvény
5 Ozsváth Csanád 2007. KSI SE 325,0 2 Bronzjelvény
6 Nagy Balázs 2008. KSI SE 323,0 0 Bronzjelvény
7 Stróbl Ádám 2006. Kecskeméti Lövész SE 318,0 1 Bronzjelvény
8 Gönczöl Ábel 2006. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 296,0 2 -
9 Szuromi Kristóf Gábor 2007. KSI SE 258,0 1 -
10 Szakály Borisz 2009. KSI SE 238,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Ródler Kinga
2004
UTE
Birkás Anett
2003
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Budai Brigitta
2005
KSI SE
Tóth Anna Jázmin
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Somhegyi Edina
2003
UTE
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Soós Viktória Mónika
2004
KSI SE
Oláh Zsófia Anna
2003
Debreceni Lövészsuli SE
Takács Tünde
2004
Debreceni Lövészsuli SE
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Boros Viktória 2005. KSI SE 367,0 8 Aranyjelvény
2 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 365,0 5 Aranyjelvény
3 Budai Brigitta 2005. KSI SE 360,0 5 Aranyjelvény
4 Ródler Kinga 2004. UTE 360,0 5 Aranyjelvény
5 Soós Viktória Mónika 2004. KSI SE 358,0 3 Ezüstjelvény
6 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 357,0 8 Ezüstjelvény
7 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 357,0 3 Ezüstjelvény
8 Somhegyi Edina 2003. UTE 356,0 3 Ezüstjelvény
9 Takács Tünde 2004. Debreceni Lövészsuli SE 352,0 4 Ezüstjelvény
10 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 351,0 3 Ezüstjelvény
11 Domsits Olivia 2004. UTE 348,0 2 Ezüstjelvény
12 Birkás Anett 2003. UTE 328,0 2 Bronzjelvény
13 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 327,0 3 Bronzjelvény
14 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 321,0 2 Bronzjelvény
15 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 319,0 3 -
16 Oláh Zsófia Anna 2003. Debreceni Lövészsuli SE 316,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Bánhegyi Dániel
2005
Kecskeméti Lövész SE
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kovács Erik Gergő
2005
Egri PLE
Boros Armand
2003
Mátyásföldi TLE
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Matasdi Bendegúz
2004
KSI SE
Ványi András
2004
KSI SE
Jancsó Joakim
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Péterdi Márton
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Fehér Milán
2005
KSI SE
Martoncsik Levente
2004
KSI SE
Busi Bálint
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Rádai Soma
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Holczmann Gergő
2003
APLE-VASAS SC
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rádai Soma 2005. Debreceni Lövészsuli SE 365,0 6 Aranyjelvény
2 Szalma Bence László 2005. UTE 365,0 4 Aranyjelvény
3 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 363,0 5 Aranyjelvény
4 Ványi András 2004. KSI SE 359,0 10 Ezüstjelvény
5 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 351,0 4 Ezüstjelvény
6 Tóth Braun Márton 2005. UTE 351,0 4 Ezüstjelvény
7 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 349,0 5 Bronzjelvény
8 Boros Armand 2003. Mátyásföldi TLE 348,0 5 Bronzjelvény
9 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 343,0 5 Bronzjelvény
10 Matasdi Bendegúz 2004. KSI SE 341,0 2 Bronzjelvény
11 Kovács Erik Gergő 2005. Egri PLE 337,0 3 Bronzjelvény
12 Tatár Soma 2006. KSI SE 335,0 3 Bronzjelvény
13 Busi Bálint 2005. Debreceni Lövészsuli SE 334,0 2 Bronzjelvény
14 Baráth Vilmos Károly 2005. UTE 331,0 3 Bronzjelvény
15 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 330,0 1 Bronzjelvény
16 Bánhegyi Dániel 2005. Kecskeméti Lövész SE 326,0 3 -
17 Martoncsik Levente 2004. KSI SE 303,0 1 -
18 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 296,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bőti Bettina
2002
APLE-VASAS SC
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 569,0 20 Aranyjelvény
2 Palánki Klaudia 2000. UTE 569,0 17 Aranyjelvény
3 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 568,0 14 Aranyjelvény
4 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 567,0 18 Aranyjelvény
5 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 557,0 7 Ezüstjelvény
6 Varga Zalay Babett 2002. UTE 547,0 13 Ezüstjelvény
7 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 536,0 8 Bronzjelvény
8 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 529,0 9 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Máté
2002
UTE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Szakács Bence
2000
Mátyásföldi TLE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Éliás Zsombor
2001
KSI SE
Schindler Levente
2002
UTE
Erős Hunor
2000
Komáromi VSE
Reisz Rudolf Ádám
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Terdik Máté
2002
Csepel LE
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 561,0 11 Ezüstjelvény
2 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 548,0 12 Ezüstjelvény
3 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 548,0 8 Ezüstjelvény
4 Tóth Máté 2002. UTE 546,0 5 Ezüstjelvény
5 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 539,0 7 Bronzjelvény
6 Mezei Kornél 2002. KSI SE 538,0 7 Bronzjelvény
7 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 538,0 3 Bronzjelvény
8 Erős Hunor 2000. Komáromi VSE 537,0 11 Bronzjelvény
9 Csapó Máté 2001. Csepel LE 527,0 7 Bronzjelvény
10 Éliás Zsombor 2001. KSI SE 508,0 1 -
11 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 505,0 3 -
12 Reisz Rudolf Ádám 2002. Debreceni Lövészsuli SE 498,0 2 -
13 Rusvai Morgan 2001. KSI SE 494,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Borbényiné Szabó Mariann
1970
UTE
Bakonyi Nóra
1999
Százhalombattai Lövészklub
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Farkas Bernadett
1987
APLE-VASAS SC
Kresalek Noémi
1990
APLE-VASAS SC
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 582,0 17 Mester
2 Farkas Bernadett 1987. APLE-VASAS SC 539,0 9 IV. osztály
3 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 536,0 5 IV. osztály
4 Kresalek Noémi 1990. APLE-VASAS SC 535,0 3 IV. osztály
5 Takáts Attiláné dr. 1954. KSI SE 526,0 7 IV. osztály
6 Borbényiné Szabó Mariann 1970. UTE 499,0 1 -
7 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 484,0 4 -
8 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 457,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Tóth Gábor
1973
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Nyiri András
1991
KSI SE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Tóth Attila
1976
Kisalföldi Lövészklub
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Sipka Péter
1958
APLE-VASAS SC
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Farkas Gábor
1970
Finomító Sportlövész Klub
Eninger Gábor
1969
Finomító Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hegedűs László 1999. UTE 566,0 12 II. osztály
2 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 562,0 18 II. osztály
3 Tóth Gábor 1973. UTE 561,0 12 II. osztály
4 Nagy László 1970. BHSE 561,0 10 II. osztály
5 Szűcs Gergely 1977. UTE 555,0 10 III. osztály
6 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 554,0 8 III. osztály
7 Takács László 1959. Egri PLE 554,0 7 III. osztály
8 Nagy Máté László 1999. BHSE 552,0 14 III. osztály
9 Nyiri András 1991. KSI SE 552,0 13 III. osztály
10 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 552,0 7 III. osztály
11 Balogh Gergely 1973. APLE-VASAS SC 550,0 6 III. osztály
12 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 548,0 10 III. osztály
13 Farkas Gábor 1970. Finomító Sportlövész Klub 547,0 12 III. osztály
14 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 545,0 7 III. osztály
15 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 544,0 11 III. osztály
16 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Százhalombattai Lövészklub 542,0 4 III. osztály
17 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 539,0 7 IV. osztály
18 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 537,0 4 IV. osztály
19 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 533,0 10 IV. osztály
20 Szalai Ferenc 1975. UTE 531,0 3 IV. osztály
21 Horváth András 1984. Debreceni Lövészsuli SE 530,0 6 IV. osztály
22 Orbán Zsolt ifj 1995. Mátyásföldi TLE 529,0 6 IV. osztály
23 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 527,0 10 IV. osztály
24 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 524,0 8 IV. osztály
25 Kresalek Ottó László 1958. APLE-VASAS SC 518,0 4 IV. osztály
26 Tóth Attila 1976. Kisalföldi Lövészklub 516,0 8 IV. osztály
27 Szalai Csaba 1982. Győri Lövészklub 513,0 3 IV. osztály
28 Szekér Szilárd 1970. UTE 510,0 4 IV. osztály
29 Mózer Zsolt 1971. Mátyásföldi TLE 494,0 5 -
30 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 490,0 5 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Koncz Endre
2005
Finomító Sportlövész Klub
Koncz József
2009
Finomító Sportlövész Klub
Koncz Levente
2003
Finomító Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Stier Eszter
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Toma Réka
2006
UTE
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Sowerby Katalin
2006
Komáromi VSE
Terjék Nóra
2006
Komáromi VSE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Gárgyán Alina
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bodolai Boglárka
2006
APLE-VASAS SC
Fehér Anna
2007
APLE-VASAS SC
Képes Edua
2007
APLE-VASAS SC
Barakka-Hoffmann Zita
2008
Finomító Sportlövész Klub
Bozóki Laura
2006
VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 391,0 21 Aranyjelvény
2 Bodolai Boglárka 2006. APLE-VASAS SC 388,0 19 Aranyjelvény
3 Gárgyán Alina 2006. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 387,0 18 Aranyjelvény
4 Toma Réka 2006. UTE 386,0 20 Aranyjelvény
5 Fehér Anna 2007. APLE-VASAS SC 384,0 20 Aranyjelvény
6 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 381,0 20 Aranyjelvény
7 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 378,0 12 Aranyjelvény
8 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 373,0 13 Aranyjelvény
9 Barakka-Hoffmann Zita 2008. Finomító Sportlövész Klub 370,0 14 Aranyjelvény
10 Sowerby Katalin 2006. Komáromi VSE 368,0 12 Aranyjelvény
11 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 366,0 11 Aranyjelvény
12 Rácz Panka Angyal 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 356,0 6 Ezüstjelvény
13 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 356,0 5 Ezüstjelvény
14 Stier Eszter 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 352,0 5 Ezüstjelvény
15 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 340,0 4 Ezüstjelvény
16 Bozóki Laura 2006. VASAS SC-APLE 316,0 3 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Czirok András Márton
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Fotiadis Dávid
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Steigervald Ádám
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Tóth Richárd
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Marcell
2008
UTE
Csonti József
2009
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Joachim Dániel
2006
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Szakmáry Botond
2007
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Benkő Áron
2009
UTE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Dévényi Botond
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Csongor
2008
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Cavriani Marcello Bruno
2010
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csík Vendel
2006
APLE-VASAS SC
Jáger Tamás Gergely
2006
APLE-VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 395,0 27 Aranyjelvény
2 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 387,0 22 Aranyjelvény
3 Rácz Áron 2006. BHSE 382,0 16 Aranyjelvény
4 Kertai Szabolcs 2007. UTE 381,0 19 Aranyjelvény
5 Tarr Gyula 2006. UTE 381,0 17 Aranyjelvény
6 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 377,0 13 Aranyjelvény
7 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 375,0 11 Aranyjelvény
8 Fuglovics Armand 2007. UTE 372,0 13 Aranyjelvény
9 Drótos Dániel 2006. UTE 371,0 12 Aranyjelvény
10 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 368,0 13 Aranyjelvény
11 Lévai Csongor 2008. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 365,0 10 Aranyjelvény
12 Mészáros Marcell 2008. UTE 361,0 14 Ezüstjelvény
13 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 360,0 6 Ezüstjelvény
14 Takács Dezső 2006. BHSE 359,0 8 Ezüstjelvény
15 Joachim Dániel 2006. BHSE 358,0 9 Ezüstjelvény
16 Povázsay János 2008. Komáromi VSE 357,0 7 Ezüstjelvény
17 Ivánka Csongor Csaba 2009. UTE 342,0 6 Bronzjelvény
18 Steigervald Ádám 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 339,0 5 Bronzjelvény
19 Csík Vendel 2006. APLE-VASAS SC 332,0 3 Bronzjelvény
20 Fotiadis Dávid 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 330,0 4 Bronzjelvény
21 Holovecz Ákos 2009. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 328,0 3 Bronzjelvény
22 Tóvári Szabolcs 2009. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 328,0 3 Bronzjelvény
23 Csonti József 2009. UTE 324,0 3 Bronzjelvény
24 Cavriani Marcello Bruno 2010. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 307,0 5 -
25 Benkő Áron 2009. UTE 254,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szász Hanna Rebeka
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Nemes Helga
2004
Komáromi VSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Sahin-Tóth Hanna
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
VASAS SC-APLE
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Vintze Regina
2005
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 411,2 26 Aranyjelvény
2 Vintze Regina 2005. Finomító Sportlövész Klub 407,2 25 Aranyjelvény
3 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 404,2 21 Aranyjelvény
4 Farkas Dóra 2003. Finomító Sportlövész Klub 402,6 18 Aranyjelvény
5 Szegesdi Eszter 2005. UTE 402,2 19 Aranyjelvény
6 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. VASAS SC-APLE 399,8 14 Aranyjelvény
7 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 396,5 12 Aranyjelvény
8 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 394,6 16 Aranyjelvény
9 Sahin-Tóth Hanna 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 388,2 10 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PLE
Széll Petra
2006
Nagykanizsai PLE
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Szőlősy Mátyás
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Venczel Félix
2005
UTE
Nagy Nándor
2005
UTE
Farkas Gábor László
2003
UTE
Szegedi Máté
2004
UTE
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Jakab Márton
2004
BHSE
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Nádudvari Marcell
2004
VASAS SC-APLE
Szilágyi András
2005
VASAS SC-APLE
Lukács Róbert
2004
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 411,8 27 Aranyjelvény
2 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 408,7 25 Aranyjelvény
3 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 407,3 23 Aranyjelvény
4 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 405,6 21 Aranyjelvény
5 Lakner Áron 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 402,8 21 Aranyjelvény
6 Farkas Gábor László 2003. UTE 402,4 16 Aranyjelvény
7 Nagy Nándor 2005. UTE 400,5 19 Aranyjelvény
8 Szegedi Máté 2004. UTE 399,8 15 Aranyjelvény
9 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 397,8 16 Aranyjelvény
10 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 396,4 14 Aranyjelvény
11 Venczel Félix 2005. UTE 394,8 12 Aranyjelvény
12 Havjár Kristóf 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 393,6 12 Aranyjelvény
13 Fatter Benett Benjamin 2004. BHSE 388,3 14 Ezüstjelvény
14 Szőlősy Mátyás 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 387,6 13 Ezüstjelvény
15 Jakab Márton 2004. BHSE 385,4 7 Ezüstjelvény
16 Periskics Márton 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 383,8 6 Ezüstjelvény
17 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 378,4 6 Bronzjelvény
18 Magyar Bence 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 378,3 7 Bronzjelvény
19 Nádudvari Marcell 2004. VASAS SC-APLE 377,8 6 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 628,8 54 Ifjú Mester
2 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 628,4 52 Ifjú Mester
3 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 626,4 51 Ifjú Mester
4 Tarr Vivien 2001. UTE 619,6 44 Ifjú Mester
5 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 619,1 43 Ifjú Mester
6 Tóth Anna 2005. UTE 616,3 40 Aranyjelvény
7 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 614,9 40 Aranyjelvény
8 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 610,7 32 Ezüstjelvény
9 Lévai Krisztina 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 610,4 36 Ezüstjelvény
10 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 606,8 35 Ezüstjelvény
11 Szász Hanna Rebeka 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 596,0 24 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Juronics Máté Tamás
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Vajna Péter
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 629,0 54 Ifjú Mester
2 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 624,3 48 Ifjú Mester
3 Török Ferenc 2003. Csepel LE 621,8 48 Ifjú Mester
4 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 621,3 49 Ifjú Mester
5 Kiss Viktor 2001. UTE 620,6 45 Ifjú Mester
6 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 617,5 41 Aranyjelvény
7 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 617,5 40 Aranyjelvény
8 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 613,5 36 Aranyjelvény
9 Glázer Gergely Bence 2002. UTE 610,2 34 Ezüstjelvény
10 Gazdig Olivér 2000. Finomító Sportlövész Klub 607,3 32 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Toma Dorina
1999
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Toma Dorina 1999. UTE 626,4 50 Mester
2 VUKASINOVIC Sanja 1997. SRB 625,5 52 Mester
3 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 624,1 49 Mester
4 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 618,3 42 I. osztály
5 Hanák Gabriella 1996. BHSE 615,5 36 II. osztály
6 Seffer Kata 1992. BHSE 614,5 35 II. osztály
7 Biatovszki Mira 1992. UTE 613,7 38 II. osztály
8 Farkas Ágnes 1997. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 609,7 29 II. osztály
9 Szalai Fatime 1999. VASAS SC-APLE 601,2 25 II. osztály
10 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 601,2 25 II. osztály
11 Molnár Anikó 1967. UTE 581,1 17 III. osztály
12 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 481,2 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Péni István Márton
1997
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Biatovszki László
1963
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 629,2 55 Mester
2 Simó Kornél 1984. BHSE 606,8 31 II. osztály
3 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 604,7 24 II. osztály
4 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 592,2 20 III. osztály
5 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 576,7 13 IV. osztály
6 Biatovszki László 1963. UTE 561,8 11 IV. osztály
7 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 547,7 11 IV. osztály
8 Rácz György 1972. BHSE 544,2 10 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kajdi Katalin 1987. KSI SE 489,0 5 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 562,0 0 -
2 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 504,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 álló SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 615,3 40 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Simonfi Izabella Noémi
1989
Városföldi SE
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonfi Izabella Noémi 1989. Városföldi SE 173,0 1 II. osztály
2 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 170,0 1 III. osztály
3 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 166,0 0 III. osztály
4 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 156,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Emődi Tibor
1963
Városföldi SE
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Nagy István
1947
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szilágyi Erik 1963. Pestszenterzsébeti PLE 187,0 4 I. osztály
2 Egyed Lajos 1946. Salgótarjáni Sportlövő Klub 185,0 6 II. osztály
3 Emődi Tibor 1963. Városföldi SE 185,0 5 II. osztály
4 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 174,0 0 III. osztály
5 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 169,0 2 III. osztály
6 Nagy István 1947. Városföldi SE 159,0 1 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bozóki Laura
2006
VASAS SC-APLE
Csikász Panni
2008
VASAS SC-APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély