Hannover 2017. évi nemzetközi versenyen (IPC) / Gurisatti Gyula második / P4/SH1 50m pisztolyban győzött a MAGYAR CSAPAT! / Gurisatti Gyula ismét második

A magyar mozgáskorlátozott sportlövő válogatott 2017. május 7-12. között a németországi Hannoverben vesz részt integrált Grand Prix versenyen, amelyen összesen 1600 sportlövő vesz részt a világ minden részéről.

2017. május 08

IPC P3 - 25m PISTOL MIXED SH1 versenyszámban

Gurisatti Gyula EZÜST ÉRMET NYERT az Ukrán DENYSIUK Oleksii mögött!

Gratulálunk!

A selejtezőben Gyula 553 kört ért el ezzel a 6. helyen jutott a döntőbe, Dávid Krisztina 530 körrel a 18. helyen végzett.

2017. május 09.

IPC P4 - 50m PISTOL MIXED SH1

CSAPATBAN győzött a magyar trió!

Dávid Krisztina , Gurisatti Gyula, Lörinczi Tibor 1554 körrel!!

Gurisatti Gyula 531 körrel a 4. helyen, DAVID Krisztina  a 6. helyen  jutottak be a döntőbe, ahol Gyuszi az 5., Kriszta a 7. helyezett lett! Lörinczi Tibor 24. 497 körrel,

GRATULÁLUNK!

IPC P5 - 10m AIR PISTOL STANDARD MIXED SH1

4. lett Lörinczi Tibor 1 körrel lemaradva a dobogós Brazil ROSENTHAL Geraldo-mögött. Gurisatti Gyula 7. lett

2017. május 10.

Gurisatti Gyula ismét a dobogó második fokán!

a harmadik versenynapon a női és a férfi légpisztolyos versenyszámok kerültek megrendezésre. Dávid Kriszta nagyszerű eredménnyel nyerte az alapversenyt, a döntőben is vezetett, amíg el nem tört egy alkatrész a pisztolyában. Így végül a negyedik helyet szerezte meg.

Gurisatti Gyula is kiváló alaperedményt lőtt, az elsővel megegyező eredménnyel a harmadik helyen került döntőbe, ahol végül az ezüstérmet gyűjtötte be. Lőrinczi Tibor 31. lett.

Holnap az utolsó versenynapon Lemes Krisztián lő légpuska állót.

2017. Május 11.

Lemes Krisztián 580,9 körrel az IPC R1 - 10m AIR RIFLE STANDING MEN SH1 versenyszámban 25. lett.