HKLk Szentendre Kupa

A verseny szervezője
Honvéd Kossuth LK
A verseny helyszíne
2000 Szentendre, Dózsa György u. 12-14 (Honvéd Kossuth Lövészklub Lőtere)
A verseny kezdete
2019-06-21
A verseny vége
2019-06-22
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél vegyes - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél vegyes - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Horváth Mihály
1941
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Harangozó József
1946
Honvéd Kossuth LK
Turán Zsolt Ákos dr.
1947
Honvéd Kossuth LK
Abramov Pavel Vlagyimir
1957
Honvéd Kossuth LK
Dénes Sándor
1952
Honvéd Kossuth LK
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Mihály 1941. Honvéd Kossuth LK 185,0 0 I. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 175,0 0 I. osztály
3 Lokody Imre 1967. Honvéd Kossuth LK 172,0 0 I. osztály
4 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 170,0 0 I. osztály
5 Dénes Sándor 1952. Honvéd Kossuth LK 158,0 0 I. osztály
6 Harangozó József 1946. Honvéd Kossuth LK 148,0 0 II. osztály
7 Turán Zsolt Ákos dr. 1947. Honvéd Kossuth LK 146,0 0 II. osztály
8 Abramov Pavel Vlagyimir 1957. Honvéd Kossuth LK 130,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály
1941
Honvéd Kossuth LK
Pászka Tibor
1953
Honvéd Kossuth LK
Turán Zsolt Ákos dr.
1947
Honvéd Kossuth LK
Abramov Pavel Vlagyimir
1957
Honvéd Kossuth LK
Harangozó József
1946
Honvéd Kossuth LK
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Mihály 1941. Honvéd Kossuth LK 188,0 0 I. osztály
2 Lokody Imre 1967. Honvéd Kossuth LK 185,0 0 I. osztály
3 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 181,0 0 I. osztály
4 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 179,0 0 I. osztály
5 Pászka Tibor 1953. Honvéd Kossuth LK 171,0 0 I. osztály
6 Turán Zsolt Ákos dr. 1947. Honvéd Kossuth LK 161,0 0 I. osztály
7 Abramov Pavel Vlagyimir 1957. Honvéd Kossuth LK 131,0 0 II. osztály
8 Harangozó József 1946. Honvéd Kossuth LK 131,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

100m Nagyöbű Puska optikai irányzék 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 89,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Perem gyújtású Puskagyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Perem gyújtású Puskagyorslövés Opt. irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Peremgyújtású Pisztoly gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

300m Nagyöbű Puska optikai irányzék 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bedekovich Viktória 1989. Honvéd Kossuth LK 100,0 0 II. osztály
2 Lokody Imre 1967. Honvéd Kossuth LK 100,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

MultiGun Golyós puska 3 fegyver - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

MultiGun Sörétes puska 3 fegyver - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély