III. #csakaHonvéd Kupa - VÁLTOZÁS!

Versenyengedély szám
002/B-01/02/2023
A verseny szervezője
BHSE
A verseny helyszíne
"BHSE, 1134 Budapest, Klapka u. 12."
A verseny kezdete
2023-01-21
A verseny vége
2023-01-22
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
60 lövés 4000,- Ft/fő, 40 lövés 3000,- Ft/fő, 6000, Ft/fő/2 indulás a ranglista 1-10. helyezett részére
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Bianka
2009
Kecskeméti Lövész SE
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Szilva Szonja
2011
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tamás Hanna
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Őri Hajnalka
2010
BHSE
Molnár Sára
2011
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Andrássy Fruzsina
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Bánszegi Melodi
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Mózes Ilona
2009
APLE
Mudri Zsófia
2009
APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Lengyel Ádám
2010
MATE-GEAC
Vas Albert
2010
UTE
Regőczi Ambrus
2009
UTE
Marton Tamás László
2010
UTE
Leopold Milán
2011
UTE
Leopold Zoltán
2009
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Kustyán Gergő István
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Poncsák Zétény
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Pap Jerne Zsófia
2007
Tisza Volán SC
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Tóth Bettina
2007
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zakár Emma Eszter
2008
BHSE
Fehér Anna
2007
APLE
Dósa Baranics Dea
2008
APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Móna Botond
2007
MATE-GEAC
Szűcs-Kristóf Vilmos
2007
MATE-GEAC
Varjú Mátyás
2006
MATE-GEAC
Kőházi Bence Kornél
2006
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Bajnai Brúnó Roland
2007
Kecskeméti Lövész SE
Tarr Gyula
2006
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Takács Dezső
2006
BHSE
Márta Ákos
2007
BHSE
Árvai Nimród Bendegúz
2006
ZTE Sportlövész Klub
Balázs Dániel
2008
APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Popovics Pálma
2005
MATE-GEAC
Lukács Veronika Johanna
2006
Zámolyi Lövészklub
Molnár Sophie Csilla
2005
UTE
Dombi Emma Vivien
2009
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Farkas Dóra
2003
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Vintze Regina
2005
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Dénes András
2003
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Drótos Benedek
2003
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Mlinkovics Máté
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Wittmann Péter
2003
APLE
Rácz Áron
2006
BHSE
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki Mira
1992
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Lovász Dorina Eszter
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Vas Katalin
1977
UTE
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Szijj Katinka
1993
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Bajos Gitta
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Szalai Fatime
1999
APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Vas Péter
1998
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Pekler Zalán Tibor
2000
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Hári Péter
1989
BHSE
Szalai Mihály
1972
APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szőnyi Sarolta Izabella
2009
KSI SE
Varga Tímea Lilla
2010
Százhalombattai Lövészklub
Koza Gréta
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dobo Zsolt
2009
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Patay Zéta
2009
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kiss Olivér
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Kovács Máté
2011
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi András László
2009
Kecskeméti Lövész SE
Kispál Bernát
2010
UTE
Horváth Miron
2011
Százhalombattai Lövészklub
Kun Benedek
2009
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Kabina Fanni
2007
KSI SE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Szabó-Galiba Noémi
2006
MATE-GEAC
Kassai Antónia
2008
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kismődi Nóra
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Gelányi Luca
2007
Kecskeméti Lövész SE
Vas Emma
2007
UTE
Érckövi Nikoletta
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Kacsurják Gréta Mercédesz
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Török Fanni
2006
APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Kiss Benedek Márton
2007
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Gyarmati Dávid
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Nagy Dávid Ambrus
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Volenszki Bálint
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Molnár Ádám
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Kiss Olivér
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Deák Kevin
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Barabás Bence
2006
VAMAV LSK
Kónya Dániel
2007
VAMAV LSK
Szabó Ákos
2007
UTE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Ravaille Maxime
2008
BHSE
Sitkei Tamás
2008
APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Kalmár Blanka
2004
Városföldi SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Soós Viktória Mónika
2004
KSI SE
Szemán Gréta
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Kovács Boglárka
2005
Kecskeméti Lövész SE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Dragoiu Alexa
2005
KSI SE
Kálóczi Regina
2007
Csepel LE
Dulai Kinga Lilla
2003
BHSE
Fazekas Orsi
2004
Egri PLE
Virág Rebeka
2005
Egri PLE
Aradi Hanna
2004
Egri PLE
Murányi Réka
2004
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Molnár Ádám
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Nagy Ákos Károly
2005
Tisza Volán SC
Rajkó Olivér
2005
KSI SE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csonka Zsófia Katalin
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Berde Viktória
2001
KSI SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Szemán Gréta
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Gyuláné
1976
Göcsej Sportlövész Egyesület
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel LE
Kérészi Ferenc Károlyné
1954
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Szakács Tünde
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Vas Virág dr
1977
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Farkas Bernadett
1987
APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csizmadia András
1974
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Trájer Szabolcs
2001
KSI SE
Polyák Norbert Zsolt
1975
KSI SE
Rácz Péter
1974
KSI SE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Márton Balázs
1982
Csepel LE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szekér Szilárd Gábor
1970
UTE
Gilly Ádám Roland
1988
UTE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Kálmán Csaba Levente
1970
Alba Volán SC
Gyimesi László
1978
KSI SE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Nagy László
1970
Tisza Volán SC
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Bérces Béla
1972
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Zuglő Klub SLE
Tátrai-Fejes Miklós
1986
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Jambrik István
1968
BHSE
Tantó Milán
1996
Keszthelyi Erdész LK
Agot György
1960
APLE
Balogh Gergely
1973
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Porcsalmy Imre Zoltán
1963
APLE
Sipka Péter
1958
APLE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély