2019. évi Téli Budapest Kupa III. forduló

Kedves Sporttársak!

A Téli Budapest Kupa III. fordulójára a nevezéseket 2019.03.29-ig várjuk!

Üdvözlettel:

Péni Istvánné Lencz Erika 

A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
1149 Budapest, Mexikói út 21-23. (UTE)
A verseny kezdete
2019-04-06
A verseny vége
2019-04-07
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1600.- Ft./fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Réka
2006
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Képes Edua
2007
UTE
Hemrich Boglárka
2005
UTE
Bodolai Boglárka
2006
APLE-VASAS SC
Fehér Anna
2007
APLE-VASAS SC
Kalász Karina
2006
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szegesdi Dóra Brigitta
2003
UTE
Bárány Boglárka Anna
2004
UTE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE-VASAS SC
Szász Hanna Rebeka
2003
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Molnár Hanna
2004
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Nándor
2005
UTE
Venczel Félix
2005
UTE
Szilvási Tamás
2005
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Joachim Dániel
2006
UTE
Tóth Milán László
2007
UTE
Banos Attila
2005
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Madács Márton
2005
UTE
Csík Vendel
2006
APLE-VASAS SC
Jáger Tamás Gergely
2006
APLE-VASAS SC
Szilágyi András
2005
APLE-VASAS SC
Rácz Áron
2006
BHSE
Aszt Levente
2006
Százhalombattai Lövészklub
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szegedi Máté
2004
UTE
Farkas Gábor László
2003
UTE
Fatter Benett Benjamin
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Deák Bálint Péter
2004
APLE-VASAS SC
Nádudvari Marcell
2004
APLE-VASAS SC
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Havjár Péter
2004
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Fejérvári Bálint
2004
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Jakab Márton
2004
BHSE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Papp Benjámin
2003
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bencs Lilla
2006
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Lázár Míra
2006
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Tóth Anna Jázmin
2003
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Kaspár Gyöngyvér
2002
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Aszt Réka
2002
Százhalombattai Lövészklub
Cséri Dorottya
2003
Százhalombattai Lövészklub
Osvald Lora
2003
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Bakó Tamás
2006
Egri PLE
Kovács Erik Gergő
2005
Egri PLE
Hegedűs Martin
2005
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pfeffer Botond
2003
UTE
Görgényi Áron
2004
UTE
Varga Henrik
2004
UTE
Holczmann Gergő
2003
APLE-VASAS SC
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Nagy Zsombor
2004
Egri PLE
Vlaszács Tamás
2003
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Brunner Bence
2003
Százhalombattai Lövészklub
Szilvási Balázs
2003
Kecskeméti Lövész SE
Balla Krisztián
2004
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Vajna Péter
2001
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Bauer Dominik
2001
Csepel LE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Drótos Kinga
2001
UTE
Keltai Dóra
2000
APLE-VASAS SC
Hurai Viktória
2000
VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Beer Leila Alexa
2001
BHSE
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szilárd Bendegúz
2001
UTE
Iszprávnik Péter
2000
UTE
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Molnár Mátyás
2001
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Csernus Alex
2001
Kecskeméti Lövész SE
Válik Ferenc
2000
Kecskeméti Lövész SE
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mikola Kitti
2001
UTE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély