2022. évi Légfegyveres Budapest Bajnokság

Versenyengedély szám
047/B-03/13/2022
A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
1149 Budapest, Mexikói út 21-23. (UTE)
A verseny kezdete
2022-03-12
A verseny vége
2022-03-13
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2500.- Ft/ versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Andrássy Fruzsina
2008
Komáromi VSE
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Dombi Emma Vivien
2009
Komáromi VSE
Somogyi Dorina
2009
Komáromi VSE
Molnár Sára
2011
Komáromi VSE
Mózes Ilona
2009
APLE
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Tamás Hanna
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 391,0 0 Aranyjelvény
2 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 391,0 0 Aranyjelvény
3 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 386,0 0 Aranyjelvény
4 Andrássy Fruzsina 2008. Komáromi VSE 379,0 0 Aranyjelvény
5 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 376,0 0 Aranyjelvény
6 Dombi Emma Vivien 2009. Komáromi VSE 374,0 0 Aranyjelvény
7 Czemmel Sarolt 2008. Komáromi VSE 368,0 0 Aranyjelvény
8 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 366,0 0 Aranyjelvény
9 Tamás Hanna 2009. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 364,0 0 Aranyjelvény
10 Molnár Sára 2011. Komáromi VSE 360,0 0 Aranyjelvény
11 Mózes Ilona 2009. APLE 359,0 0 Ezüstjelvény
12 Somogyi Dorina 2009. Komáromi VSE 350,0 0 Ezüstjelvény
13 Héra Georgina 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 348,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Takács Pál Ignác
2008
Tisza Volán SC
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Poncsák Zétény
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Kustyán Gergő István
2008
Komáromi VSE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Benkő Áron
2009
UTE
Leopold Zoltán
2009
UTE
Marton Tamás
2010
UTE
Illés Péter
2009
UTE
Regőczi Ambrus
2009
UTE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Leopold Milán
2011
UTE
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 393,0 0 Aranyjelvény
2 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 386,0 0 Aranyjelvény
3 Povázsay János 2008. Komáromi VSE 386,0 0 Aranyjelvény
4 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 381,0 0 Aranyjelvény
5 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 371,0 0 Aranyjelvény
6 Ivánka Csongor Csaba 2009. UTE 362,0 0 Ezüstjelvény
7 Takács Pál Ignác 2008. Tisza Volán SC 357,0 0 Ezüstjelvény
8 Leopold Zoltán 2009. UTE 354,0 0 Ezüstjelvény
9 Poncsák Zétény 2008. Komáromi VSE 353,0 0 Ezüstjelvény
10 Marton Tamás 2010. UTE 344,0 0 Bronzjelvény
11 Benkő Áron 2009. UTE 339,0 0 Bronzjelvény
12 Regőczi Ambrus 2009. UTE 313,0 0 -
13 Illés Péter 2009. UTE 300,0 0 -
14 Leopold Milán 2011. UTE 265,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajusz Bernadett
2006
Kecskeméti Lövész SE
Vákics Doren Regina
2004
Meteor LK.
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Váradi Emma Hanna
2006
Komáromi VSE
Toma Réka
2006
UTE
Molnár Sophie
2005
UTE
Fehér Anna
2007
APLE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PSLE
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Toma Réka 2006. UTE 417,8 0 Aranyjelvény
2 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 411,5 0 Aranyjelvény
3 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PSLE 399,5 0 Aranyjelvény
4 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 398,9 0 Aranyjelvény
5 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 396,7 0 Aranyjelvény
6 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 392,6 0 Aranyjelvény
7 Fehér Anna 2007. APLE 389,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Bajnai Brúnó Roland
2007
Kecskeméti Lövész SE
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Takács Pál Ignác
2008
Tisza Volán SC
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Szilágyi András
2005
APLE
Horogh Soma
2006
Nagykanizsai PSLE
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Móna Botond
2007
MATE-GEAC
Szűcs-Kristóf Vilmos
2007
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rácz Áron 2006. BHSE 414,8 0 Aranyjelvény
2 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 406,3 0 Aranyjelvény
3 Szilágyi András 2005. APLE 405,7 0 Aranyjelvény
4 Takács Dezső 2006. BHSE 404,2 0 Aranyjelvény
5 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 403,5 0 Aranyjelvény
6 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 401,9 0 Aranyjelvény
7 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 401,8 0 Aranyjelvény
8 Kertai Szabolcs 2007. UTE 401,3 0 Aranyjelvény
9 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 400,6 0 Aranyjelvény
10 Takács Péter ifj 2005. Tisza Volán SC 394,2 0 Aranyjelvény
11 Tóth Bajnai Brúnó Roland 2007. Kecskeméti Lövész SE 389,7 0 Ezüstjelvény
12 Fuglovics Armand 2007. UTE 389,3 0 Ezüstjelvény
13 Móna Botond 2007. MATE-GEAC 381,6 0 Ezüstjelvény
14 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 381,0 0 Ezüstjelvény
15 Szűcs-Kristóf Vilmos 2007. MATE-GEAC 371,8 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Kiss Éva
2004
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Tóth Anna
2005
UTE
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 632,8 0 Ifjú Mester
2 Tóth Anna 2005. UTE 625,5 0 Ifjú Mester
3 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 623,0 0 Ifjú Mester
4 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 622,5 0 Ifjú Mester
5 Kiss Éva 2004. Komáromi VSE 611,8 0 Ezüstjelvény
6 Farkas Dóra 2003. Komáromi VSE 608,1 0 Ezüstjelvény
7 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 597,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Kozma Bence
2002
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 627,3 0 Ifjú Mester
2 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 622,8 0 Ifjú Mester
3 Wittmann Péter 2003. APLE 621,9 0 Ifjú Mester
4 Török Ferenc 2003. Csepel LE 617,2 0 Aranyjelvény
5 Glázer Gergely Bence 2002. UTE 612,8 0 Aranyjelvény
6 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 605,0 0 Ezüstjelvény
7 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 600,7 0 Ezüstjelvény
8 Kozma Bence 2002. APLE 598,6 0 Ezüstjelvény
9 Jakab Márton Péter 2004. BHSE 596,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Bihariné Gábriel Emese
1984
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Szalai Fatime
1999
APLE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Novák Zsófia
1994
BHSE
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 633,0 0 Mester
2 Toma Dorina 1999. UTE 629,5 0 Mester
3 Biatovszki Mira 1992. UTE 626,0 0 Mester
4 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 624,4 0 Mester
5 Tarr Vivien 2001. UTE 621,7 0 I. osztály
6 Szalai Fatime 1999. APLE 615,2 0 II. osztály
7 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 610,9 0 II. osztály
8 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 608,3 0 II. osztály
9 Hanák Gabriella 1996. BHSE 603,4 0 II. osztály
10 Bihariné Gábriel Emese 1984. UTE 603,3 0 II. osztály
11 Farkas Ágnes 1997. MATE-GEAC 602,0 0 II. osztály
12 Molnár Anikó 1967. UTE 600,2 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Péni István Márton
1997
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Szalai Mihály
1972
APLE
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 633,2 0 Mester
2 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 626,8 0 Mester
3 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 623,9 0 Mester
4 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 622,5 0 I. osztály
5 Hári Péter 1989. BHSE 619,8 0 I. osztály
6 Simó Kornél 1984. BHSE 613,4 0 II. osztály
7 Szalai Mihály 1972. APLE 605,6 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Kapás Tímea Dorka
2008
KSI SE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Mucsányi Csenge
2010
KSI SE
Szőnyi Sarolta Izabella
2009
KSI SE
Torma Fruzsina
2009
KSI SE
Grósz-Sveda Nóra
2008
Százhalombattai Lövészklub
Milei Regina
2009
Százhalombattai Lövészklub
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 357,0 0 Aranyjelvény
2 Komlós Diána 2008. KSI SE 344,0 0 Aranyjelvény
3 Hadnagy Viktória Anna 2008. KSI SE 322,0 0 Bronzjelvény
4 Milei Regina 2009. Százhalombattai Lövészklub 312,0 0 Bronzjelvény
5 Grósz-Sveda Nóra 2008. Százhalombattai Lövészklub 308,0 0 Bronzjelvény
6 Torma Fruzsina 2009. KSI SE 297,0 0 -
7 Kapás Tímea Dorka 2008. KSI SE 254,0 0 -
8 Mucsányi Csenge 2010. KSI SE 112,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fésűs Fülöp
2008
Kecskeméti Lövész SE
Gosztola Gergő
2010
KSI SE
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Szakály Borisz
2009
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Kiss Molnár Bence
2008
Százhalombattai Lövészklub
Csécs Dávid
2008
Százhalombattai Lövészklub
Tábori András
2009
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Szmatona Gábor
2010
Győri Lövészklub
Császár Koppány Vajk
2008
Kisalföldi Lövészklub
Szkiba Ákos
2009
Kisalföldi Lövészklub
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Szedlák Ádám
2010
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 349,0 0 Aranyjelvény
2 Weite Hayden 2008. KSI SE 349,0 0 Aranyjelvény
3 Nagy Balázs 2008. KSI SE 339,0 0 Ezüstjelvény
4 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 334,0 0 Ezüstjelvény
5 Szmatona Gábor 2010. Győri Lövészklub 329,0 0 Bronzjelvény
6 Szedlák Ádám 2010. Keszthelyi Erdész LK 328,0 0 Bronzjelvény
7 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 322,0 0 Bronzjelvény
8 Pintér Ármin 2009. MATE-GEAC 315,0 0 Bronzjelvény
9 Korondi Balázs 2009. KSI SE 315,0 0 Bronzjelvény
10 Támba Kristóf 2009. Nyíregyházi PLE 312,0 0 Bronzjelvény
11 Fésűs Fülöp 2008. Kecskeméti Lövész SE 309,0 0 -
12 Szakály Borisz 2009. KSI SE 306,0 0 -
13 Kiss Molnár Bence 2008. Százhalombattai Lövészklub 294,0 0 -
14 Császár Koppány Vajk 2008. Kisalföldi Lövészklub 279,0 0 -
15 Csécs Dávid 2008. Százhalombattai Lövészklub 256,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pásztor Kitti
2006
Kecskeméti Lövész SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Dragoiu Alexa
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Virág Rebeka
2005
Egri PLE
Tabajdi Bíbor
2006
UTE
Vas Emma
2007
UTE
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Németh Lilla
2006
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Belényesi Dóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Kincses Adrienn Edda
2005
Csepel LE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 362,0 0 Aranyjelvény
2 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 361,0 0 Aranyjelvény
3 Lázár Míra 2006. Csepel LE 360,0 0 Aranyjelvény
4 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 354,0 0 Ezüstjelvény
5 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 351,0 0 Ezüstjelvény
6 Vas Emma 2007. UTE 348,0 0 Ezüstjelvény
7 Gergő Lilla 2006. KSI SE 345,0 0 Ezüstjelvény
8 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 342,0 0 Ezüstjelvény
9 Kincses Adrienn Edda 2005. Csepel LE 339,0 0 Bronzjelvény
10 Virág Rebeka 2005. Egri PLE 339,0 0 Bronzjelvény
11 Lenner Vanda 2007. Keszthelyi Erdész LK 336,0 0 Bronzjelvény
12 Dragoiu Alexa 2005. KSI SE 332,0 0 Bronzjelvény
13 Sobiech Nicole 2006. Győri Lövészklub 326,0 0 Bronzjelvény
14 Pásztor Kitti 2006. Kecskeméti Lövész SE 326,0 0 Bronzjelvény
15 Németh Lilla 2006. Százhalombattai Lövészklub 325,0 0 Bronzjelvény
16 Tabajdi Bíbor 2006. UTE 322,0 0 Bronzjelvény
17 Horinka Abigél 2006. KSI SE 321,0 0 Bronzjelvény
18 Márkus Eszter 2006. Százhalombattai Lövészklub 111,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Kornél
2007
Kecskeméti Lövész SE
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Kiss Benedek Márton
2007
KSI SE
Matasdi Bendegúz
2004
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Barabás Bence
2006
VAMAV LSK
Darabos Donát
2005
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Gulyás Benedek
2006
BHSE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Braun Márton 2005. UTE 375,0 0 Aranyjelvény
2 Balázs Tamás 2006. KSI SE 366,0 0 Aranyjelvény
3 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 364,0 0 Aranyjelvény
4 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 364,0 0 Aranyjelvény
5 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 361,0 0 Ezüstjelvény
6 Szalma Bence László 2005. UTE 360,0 0 Ezüstjelvény
7 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 358,0 0 Ezüstjelvény
8 Barabás Bence 2006. VAMAV LSK 358,0 0 Ezüstjelvény
9 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 353,0 0 Ezüstjelvény
10 Polacsek László András 2006. KSI SE 347,0 0 Bronzjelvény
11 Darabos Donát 2005. Százhalombattai Lövészklub 342,0 0 Bronzjelvény
12 Balogh Márton 2007. Százhalombattai Lövészklub 341,0 0 Bronzjelvény
13 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 333,0 0 Bronzjelvény
14 Tatár Soma 2006. KSI SE 332,0 0 Bronzjelvény
15 Gönczöl Ábel 2006. MATE-GEAC 331,0 0 Bronzjelvény
16 Stróbl Ádám 2006. Kecskeméti Lövész SE 325,0 0 -
17 Kiss Benedek Márton 2007. KSI SE 320,0 0 -
18 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 312,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Aradi Hanna
2004
Egri PLE
Fazekas Orsi
2004
Egri PLE
Murányi Réka
2004
Egri PLE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Czebe Tünde Boróka
2004
Honvéd Kossuth LK
Kalmár Blanka
2004
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 568,0 0 Aranyjelvény
2 Varga Zalay Babett 2002. UTE 559,0 0 Ezüstjelvény
3 Somhegyi Edina 2003. UTE 554,0 0 Ezüstjelvény
4 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 545,0 0 Ezüstjelvény
5 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 542,0 0 Bronzjelvény
6 Domsits Olivia 2004. UTE 542,0 0 Bronzjelvény
7 Fazekas Orsi 2004. Egri PLE 541,0 0 Bronzjelvény
8 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 536,0 0 Bronzjelvény
9 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 528,0 0 Bronzjelvény
10 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 527,0 0 Bronzjelvény
11 Czebe Tünde Boróka 2004. Honvéd Kossuth LK 496,0 0 -
12 Aradi Hanna 2004. Egri PLE 494,0 0 -
13 Murányi Réka 2004. Egri PLE 467,0 0 -
14 Kalmár Blanka 2004. Városföldi SE 342,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Tóth Máté
2002
UTE
Holczmann Gergő
2003
APLE
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Jancsó Joakim
2004
MATE-GEAC
Matasdi Bendegúz
2004
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 565,0 0 Aranyjelvény
2 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 560,0 0 Ezüstjelvény
3 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 546,0 0 Ezüstjelvény
4 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 545,0 0 Ezüstjelvény
5 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 544,0 0 Bronzjelvény
6 Mezei Kornél 2002. KSI SE 544,0 0 Bronzjelvény
7 Holczmann Gergő 2003. APLE 543,0 0 Bronzjelvény
8 Tóth Máté 2002. UTE 541,0 0 Bronzjelvény
9 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 525,0 0 Bronzjelvény
10 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 521,0 0 Bronzjelvény
11 Jancsó Joakim 2004. MATE-GEAC 515,0 0 -
12 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 501,0 0 -
13 Matasdi Bendegúz 2004. KSI SE 491,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Fanni
2000
Meteor LK.
Berde Viktória
2001
KSI SE
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Sebesi Franciska
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 568,0 0 II. osztály
2 Berde Viktória 2001. KSI SE 561,0 0 II. osztály
3 Sike Renáta 1978. BHSE 561,0 0 II. osztály
4 Tóth Anikó 1975. BHSE 551,0 0 III. osztály
5 Sebesi Franciska 1995. Dorog Városi Lövészegyesület 548,0 0 III. osztály
6 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 539,0 0 IV. osztály
7 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 538,0 0 IV. osztály
8 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 533,0 0 IV. osztály
9 Horváth Fanni 2000. Meteor LK. 531,0 0 IV. osztály
10 Takáts Attiláné dr. 1954. KSI SE 517,0 0 IV. osztály
11 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 491,0 0 -
12 Kajdi Katalin 1987. KSI SE 466,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Polyák Norbert Zsolt
1975
KSI SE
Rácz Péter
1974
KSI SE
Varga András
1991
KSI SE
Gyimesi László
1978
KSI SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Tóth Gábor
1973
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Agot György
1960
APLE
Ferenci József
1952
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Porcsalmy Imre Zoltán
1963
APLE
Sipka Péter
1958
APLE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Czebe Sándor Mihály
1965
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Szabó Zoltán
1976
Csepel LE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Sipos János
1969
Komáromi VSE
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 574,0 0 I. osztály
2 Tóth Gábor 1973. UTE 570,0 0 II. osztály
3 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 567,0 0 II. osztály
4 Szűcs Gergely 1977. UTE 567,0 0 II. osztály
5 Nagy László 1970. BHSE 566,0 0 II. osztály
6 Csizmadia András 1974. UTE 565,0 0 II. osztály
7 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 562,0 0 II. osztály
8 Jambrik István 1968. BHSE 554,0 0 III. osztály
9 Varga András 1991. KSI SE 553,0 0 III. osztály
10 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 553,0 0 III. osztály
11 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 551,0 0 III. osztály
12 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 551,0 0 III. osztály
13 Takács László 1959. Egri PLE 551,0 0 III. osztály
14 Nagy Tibor 1964. BHSE 549,0 0 III. osztály
15 Gyimesi László 1978. KSI SE 547,0 0 III. osztály
16 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 544,0 0 III. osztály
17 Ferenci József 1952. APLE 543,0 0 III. osztály
18 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 542,0 0 III. osztály
19 Agot György 1960. APLE 542,0 0 III. osztály
20 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 542,0 0 III. osztály
21 Eninger Gábor 1969. Komáromi VSE 542,0 0 III. osztály
22 Sipos János 1969. Komáromi VSE 538,0 0 IV. osztály
23 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 535,0 0 IV. osztály
24 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 532,0 0 IV. osztály
25 Czebe Sándor Mihály 1965. Honvéd Kossuth LK 531,0 0 IV. osztály
26 Rácz Péter 1974. KSI SE 529,0 0 IV. osztály
27 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 529,0 0 IV. osztály
28 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 523,0 0 IV. osztály
29 Kulcsár Péter dr. 1955. UTE 521,0 0 IV. osztály
30 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 518,0 0 IV. osztály
31 Porcsalmy Imre Zoltán 1963. APLE 513,0 0 IV. osztály
32 Szabó Zoltán 1976. Csepel LE 509,0 0 IV. osztály
33 Rusvai Morgan 2001. KSI SE 508,0 0 IV. osztály
34 Sipka Péter 1958. APLE 504,0 0 IV. osztály
35 Polyák Norbert Zsolt 1975. KSI SE 502,0 0 IV. osztály
36 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 498,0 0 -
37 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 493,0 0 -
38 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 474,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély