Barátság Kupa

A verseny szervezője
Városföldi SE
A verseny helyszíne
Városföldi Sport Egyesület lőtere
A verseny kezdete
2019-06-01
A verseny vége
2019-06-15
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 160,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Heszpuk Réka
2002
Szent László Lövészklub
Markovics Dominika
2003
Szent László Lövészklub
Pekker Boglárka
2003
Szent László Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekker Boglárka 2003. Szent László Lövészklub 152,0 Bronzjelvény
2 Markovics Dominika 2003. Szent László Lövészklub 124,0 -
3 Heszpuk Réka 2002. Szent László Lövészklub 120,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Molnár Kristóf
2006
Szent László Lövészklub
Eszlinger Mátyás
2004
Szent László Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Eszlinger Mátyás 2004. Szent László Lövészklub 146,0 Bronzjelvény
2 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 100,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tamási Máté
2002
Városföldi SE
Tamási Viktor
2004
Városföldi SE
Steigler Bence
1999
Szent László Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Steigler Bence 1999. Szent László Lövészklub 142,0 -
2 Tamási Máté 2002. Városföldi SE 106,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Csaba
1998
Városföldi SE
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Varga Antal
1956
Albertirsa SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 151,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 135,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Heszpuk Réka
2002
Szent László Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Heszpuk Réka 2002. Szent László Lövészklub 117,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 188,0 -
2 Győri Ágnes Judit 1980. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 178,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Eszlinger Mátyás
2004
Szent László Lövészklub
Tamási Viktor
2004
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Eszlinger Mátyás 2004. Szent László Lövészklub 171,0 Ezüstjelvény
2 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 107,0 -
3 Tamási Viktor 2004. Városföldi SE 79,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tamási Máté
2002
Városföldi SE
Tamási Viktor
2004
Városföldi SE
Steigler Bence
1999
Szent László Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Steigler Bence 1999. Szent László Lövészklub 149,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Csaba
1998
Városföldi SE
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Varga Antal
1956
Albertirsa SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 187,0 I. osztály
2 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 184,0 I. osztály
3 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 166,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Csaba
1998
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Adorján Béla
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Emődi Tibor
1963
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kalmár Norbert
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Székely Sándor Albert
1961
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kocsis Dezső
1966
Kecskeméti Lövész SE
Kocsis Tibor
1966
Kecskeméti Lövész SE
Mahlaj Róbert
1977
Tiszakécskei LTSZSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kalmár Norbert 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 189,0 -
2 Mahlaj Róbert 1977. Tiszakécskei LTSZSE 181,0 -
3 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 179,0 -
4 Székely Sándor Albert 1961. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 171,0 -
5 Adorján Béla 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 170,0 -
6 Emődi Tibor 1963. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 167,0 -
7 Kocsis Tibor 1966. Kecskeméti Lövész SE 160,0 -
8 Kocsis Dezső 1966. Kecskeméti Lövész SE 153,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior (férfiak) férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Varga Antal
1956
Albertirsa SE
Baka Zoltán Endre
1955
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Nagy István
1947
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 162,0 -
2 Nagy István 1947. Kecskeméti Lövész SE 157,0 -
3 Baka Zoltán Endre 1955. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 130,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Nagy Renáta
1979
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Renáta 1979. Városföldi SE 256,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Csaba
1998
Városföldi SE
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 267,0 -
2 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 263,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Lendér Ildikó
1970
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Palotai Réka Krisztina
2003
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Simonfi Izabella Noémi
1989
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lendér Ildikó 1970. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 165,0 I. osztály
2 Simonfi Izabella Noémi 1989. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 158,0 II. osztály
3 Palotai Réka Krisztina 2003. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 140,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély