Bodrogi László Emlékverseny

A versenyek helye: Salgótarján Zagyvarakodó Lőtér  ( HRSZ.: 2679 )

Versenyszámok:

  • Nyílt irányzékú kispuska 50 m, 30 lövés fekvő
  • Sportpisztoly 25 m, 10 lövés
  • Központi gyújtású pisztoly 25 m, 10 lövés

Próbalövés:
Az egyes versenyszámok megkezdése előtt minden kategóriában 5 próbalövés tehető, de ez nem kötelező.

Nevezés:
A versenykezdés előtt legalább 3 nappal, a Magyar Sportlövők Szövetsége számítógépes rendszerén keresztül, a versenyző saját sportegyesülete által. (Tehát a versenyző saját egyesületénél jelezze indulási szándékát kb. 1 héttel a verseny időpontja előtt, hogy az egyesülete időben benevezhesse. ) Csak érvényes versenyengedéllyel rendelkező sportlövő nevezhető!

Egyebek:
A verseny lebonyolítása a sportlövészet érvényben lévő szabályai szerint történik. A balesetvédelmi szabályok, lövészetvezetői és bírói utasítások betartása mindenki számára kötelező. A versenyzőknek maguknál kell tartani személyazonosító okmányukat, érvényes versenyengedélyüket és fegyvertartási engedélyüket.

Költségek:
A nevezési díj versenyszámonként 1000 forint, mely a helyszinen, a regisztráció alkalmával készpénzben fizetendő. Ez biztosítja a versenyen való részvételt. Minden egyéb költség a versenyzőt vagy egyesületét terheli.

Fegyver és lőszer:

  • Fegyvert és lőszert csak a Salgótarjáni Sportlövő Klub saját fegyverrel nem rendelkező tagjai számára biztosítunk.
  • Kispuska és sportpisztoly kalibere .22 LR.
  • Központi gyújtású pisztoly 7,62 – 9,65 mm kaliberig használható.

Kérünk minden saját fegyverrel rendelkező sportolót, hogy a fegyveréhez való lőszerről maga gondoskodjon, kisegíteni csak rendkívüli esetben tudjuk.

A verseny szervezője
Salgótarjáni Sportlövő Klub
A verseny helyszíne
Zagyvarakodói Lőtér
A verseny kezdete
2019-03-30
A verseny vége
2019-03-30
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hornyák Attila
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Gacsán Tibor
1964
Szügyi Lövészklub
Hornyánszki Tamás
1962
Százhalombattai Lövészklub
Abuczki Attila
1967
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Aulich Valentin Gábor
1982
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csige Zsolt
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fodor Miklós József
1940
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fodor Péter Miklós dr
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fülöp Nándor
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Gortva Ferenc
1960
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kazinczy László
1946
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kecskés István
1969
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kis László Róbert
1981
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Flóra Elina
1989
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Gyula
1946
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse József
1953
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Péter
1987
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kovács István
1937
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Maczák Tibor
1975
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mag Gyula dr.
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Molnár István
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mucsina László
1950
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Pászti István
1958
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szabó Csaba
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szvoren Erik
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Söregi Sándor
1957
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vass Ákos
1966
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vágvölgyi Oszkár
1955
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vámos Éva
1989
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Végh Jánosné Sári Julianna
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Veres Róbert
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Végh Jánosné Sári Julianna 1959. Salgótarjáni Sportlövő Klub 95,0 I. osztály
2 Maczák Tibor 1975. Salgótarjáni Sportlövő Klub 91,0 I. osztály
3 Knizse József 1953. Salgótarjáni Sportlövő Klub 84,0 3 I. osztály
4 Szvoren Erik 1976. Salgótarjáni Sportlövő Klub 84,0 1 I. osztály
5 Hornyák Attila 1977. Palóc Sportlövő Egylet 83,0 I. osztály
6 Vámos Éva 1989. Salgótarjáni Sportlövő Klub 79,0 I. osztály
7 Vágvölgyi Oszkár 1955. Salgótarjáni Sportlövő Klub 78,0 3 I. osztály
8 Csige Zsolt 1972. Salgótarjáni Sportlövő Klub 78,0 I. osztály
9 Abuczki Attila 1967. Salgótarjáni Sportlövő Klub 74,0 0 I. osztály
10 Söregi Sándor 1957. Salgótarjáni Sportlövő Klub 73,0 2 I. osztály
11 Pászti István 1958. Salgótarjáni Sportlövő Klub 73,0 1 I. osztály
12 Szabó Csaba 1976. Salgótarjáni Sportlövő Klub 72,0 3 I. osztály
13 Kis László Róbert 1981. Salgótarjáni Sportlövő Klub 72,0 I. osztály
14 Molnár István 1962. Salgótarjáni Sportlövő Klub 70,0 I. osztály
15 Fodor Miklós József 1940. Salgótarjáni Sportlövő Klub 69,0 I. osztály
16 Kovács István 1937. Salgótarjáni Sportlövő Klub 68,0 I. osztály
17 Gacsán Tibor 1964. Szügyi Lövészklub 67,0 I. osztály
18 Kecskés István 1969. Salgótarjáni Sportlövő Klub 66,0 I. osztály
19 Knizse Péter 1987. Salgótarjáni Sportlövő Klub 66,0 I. osztály
20 Fülöp Nándor 1959. Salgótarjáni Sportlövő Klub 65,0 I. osztály
21 Fodor Péter Miklós dr 1964. Salgótarjáni Sportlövő Klub 61,0 II. osztály
22 Mag Gyula dr. 1959. Salgótarjáni Sportlövő Klub 61,0 II. osztály
23 Vass Ákos 1966. Salgótarjáni Sportlövő Klub 60,0 1 II. osztály
24 Gortva Ferenc 1960. Salgótarjáni Sportlövő Klub 60,0 0 II. osztály
25 Knizse Gyula 1946. Salgótarjáni Sportlövő Klub 57,0 2 III. osztály
26 Knizse Flóra Elina 1989. Salgótarjáni Sportlövő Klub 57,0 0 III. osztály
27 Kazinczy László 1946. Salgótarjáni Sportlövő Klub 54,0 IV. osztály
28 Mucsina László 1950. Salgótarjáni Sportlövő Klub 54,0 IV. osztály
29 Veres Róbert 1962. Salgótarjáni Sportlövő Klub 52,0 1 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hornyák Attila
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Gacsán Tibor
1964
Szügyi Lövészklub
Hornyánszki Tamás
1962
Százhalombattai Lövészklub
Abuczki Attila
1967
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Babják János
1965
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Barta András
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Barta Ákos
1968
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Bodnár Béla
1954
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csarnai Tibor
1977
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csige Zsolt
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fodor Miklós József
1940
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fodor Péter Miklós dr
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fülöp Nándor
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Gortva Ferenc
1960
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kazinczy László
1946
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kecskés István
1969
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kis László Róbert
1981
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Flóra Elina
1989
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Gyula
1946
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse József
1953
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Péter
1987
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kovács István
1937
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Maczák Tibor
1975
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mag Gyula dr.
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Molnár István
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mucsina László
1950
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Schuyer Gyula
1948
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szabó Csaba
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szilágyi Lajos
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szvoren Erik
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Urbán Tibor
1941
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vass Ákos
1966
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Veres Róbert
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vágvölgyi Oszkár
1955
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vámos Éva
1989
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Végh Jánosné Sári Julianna
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Maczák Tibor 1975. Salgótarjáni Sportlövő Klub 92,0 I. osztály
2 Szvoren Erik 1976. Salgótarjáni Sportlövő Klub 91,0 I. osztály
3 Vágvölgyi Oszkár 1955. Salgótarjáni Sportlövő Klub 85,0 I. osztály
4 Vámos Éva 1989. Salgótarjáni Sportlövő Klub 78,0 I. osztály
5 Hornyák Attila 1977. Palóc Sportlövő Egylet 77,0 I. osztály
6 Knizse József 1953. Salgótarjáni Sportlövő Klub 76,0 I. osztály
7 Abuczki Attila 1967. Salgótarjáni Sportlövő Klub 74,0 I. osztály
8 Csige Zsolt 1972. Salgótarjáni Sportlövő Klub 72,0 1 I. osztály
9 Barta Ákos 1968. Salgótarjáni Sportlövő Klub 72,0 I. osztály
10 Bodnár Béla 1954. Salgótarjáni Sportlövő Klub 71,0 2 I. osztály
11 Molnár István 1962. Salgótarjáni Sportlövő Klub 71,0 1 I. osztály
12 Szilágyi Lajos 1972. Salgótarjáni Sportlövő Klub 71,0 I. osztály
13 Gacsán Tibor 1964. Szügyi Lövészklub 70,0 I. osztály
14 Schuyer Gyula 1948. Salgótarjáni Sportlövő Klub 69,0 I. osztály
15 Kecskés István 1969. Salgótarjáni Sportlövő Klub 68,0 I. osztály
16 Végh Jánosné Sári Julianna 1959. Salgótarjáni Sportlövő Klub 66,0 1 I. osztály
17 Kovács István 1937. Salgótarjáni Sportlövő Klub 66,0 I. osztály
18 Fodor Péter Miklós dr 1964. Salgótarjáni Sportlövő Klub 64,0 II. osztály
19 Fülöp Nándor 1959. Salgótarjáni Sportlövő Klub 63,0 4 II. osztály
20 Knizse Flóra Elina 1989. Salgótarjáni Sportlövő Klub 63,0 3 II. osztály
21 Kis László Róbert 1981. Salgótarjáni Sportlövő Klub 63,0 2 II. osztály
22 Mucsina László 1950. Salgótarjáni Sportlövő Klub 63,0 1 II. osztály
23 Gortva Ferenc 1960. Salgótarjáni Sportlövő Klub 62,0 II. osztály
24 Mag Gyula dr. 1959. Salgótarjáni Sportlövő Klub 61,0 1 II. osztály
25 Szabó Csaba 1976. Salgótarjáni Sportlövő Klub 61,0 II. osztály
26 Babják János 1965. Salgótarjáni Sportlövő Klub 60,0 1 II. osztály
27 Csarnai Tibor 1977. Salgótarjáni Sportlövő Klub 60,0 II. osztály
28 Knizse Péter 1987. Salgótarjáni Sportlövő Klub 58,0 III. osztály
29 Vass Ákos 1966. Salgótarjáni Sportlövő Klub 56,0 3 III. osztály
30 Veres Róbert 1962. Salgótarjáni Sportlövő Klub 56,0 2 III. osztály
31 Knizse Gyula 1946. Salgótarjáni Sportlövő Klub 55,0 III. osztály
32 Fodor Miklós József 1940. Salgótarjáni Sportlövő Klub 54,0 IV. osztály
33 Kazinczy László 1946. Salgótarjáni Sportlövő Klub 52,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hornyák Attila
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Gacsán Tibor
1964
Szügyi Lövészklub
Aulich Valentin Gábor
1982
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Cene Elemér
1952
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fodor Péter Miklós dr
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Gortva Ferenc
1960
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kecskés István
1969
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Maczák Tibor
1975
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Molnár István
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szvoren Erik
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vass Ákos
1966
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mucsina László
1950
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hornyák Attila 1977. Palóc Sportlövő Egylet 249,0 I. osztály
2 Szvoren Erik 1976. Salgótarjáni Sportlövő Klub 241,0 II. osztály
3 Gacsán Tibor 1964. Szügyi Lövészklub 217,0 II. osztály
4 Mucsina László 1950. Salgótarjáni Sportlövő Klub 215,0 II. osztály
5 Maczák Tibor 1975. Salgótarjáni Sportlövő Klub 212,0 II. osztály
6 Kecskés István 1969. Salgótarjáni Sportlövő Klub 208,0 III. osztály
7 Molnár István 1962. Salgótarjáni Sportlövő Klub 207,0 III. osztály
8 Fodor Péter Miklós dr 1964. Salgótarjáni Sportlövő Klub 206,0 III. osztály
9 Cene Elemér 1952. Salgótarjáni Sportlövő Klub 204,0 III. osztály
10 Vass Ákos 1966. Salgótarjáni Sportlövő Klub 197,0 IV. osztály
11 Gortva Ferenc 1960. Salgótarjáni Sportlövő Klub 193,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély