Dávid Krisztina új világrekorddal Világ Kupa GYŐZTES a 10m légpisztoly számban, Gurisatti Gyula a 25m sportpisztoly számban 2. lett!

2017. február 20-26. között az Egyesült Arab Emirátusokban, Al-Ainban rendezik meg az idei első IPC Világ Kupát.

Az eseményen két paralimpikonunk, Dávid Krisztina és Gurisatti Gyula vesznek részt

P4 50m PISTOL MIXED SH1 (SUN 26 FEB 2017)

Dávid Kriszta az ötödik helyen döntős 522 körrel, ahol a 8. helyezett lett! Gurisatti Gyula 511 körrel éppen lemaradt a döntőről 9. helyen végzett!

P2 10m AIR PISTOL WOMEN SH1 (FRI 24 FEB 2017)

VÉGEREDMÉNY:

Dávid Krisztina Világ Kupa GYŐZTES!

A kvalifikáció során 377 körrel magabiztosan vezetve az első helyen került a döntőbe, ahol ÚJ világrekorddal, 230,7 körrel győzött!

GRATULÁLUNK!

P3 25m PISTOL MIXED SH1 (WED 22 FEB 2017) A magyar idő szerint 11.15-kor kezdödő döntőbe mind a két sportlövőnk kvalifikálta magát!

Gurisatti Gyula 564 körrel 2. helyen, Dávid Krisztina 549 körrel 8. helyen döntős!!!