Gyöngyös Kupa II. forduló

A verseny szervezője
VAMAV LSK
A verseny helyszíne
3200 Gyöngyös, Gyártelep u. 1.
A verseny kezdete
2019-06-23
A verseny vége
2019-08-01
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000 Ft/Fő/ versenyszám 1500 Ft /csapat
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Molnár Péter
1980
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Csete Sándor
1961
VAMAV LSK
Farkas Imre
1950
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Gedei Imre Tamás
1999
VAMAV LSK
Gedei Zoltán Péter
1973
VAMAV LSK
Ludányi Gábor
1993
VAMAV LSK
Major Gyula dr
1969
VAMAV LSK
Mata Gábor
1976
VAMAV LSK
Szécsényi Gábor
1971
VAMAV LSK
Tóth Tamás
1971
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub
Simonyi László
1960
Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 189,0 11 I. osztály
2 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 189,0 10 I. osztály
3 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 189,0 9 I. osztály
4 Kárpáti Zoltán 1964. Debreceni Rendőr SE 188,0 10 I. osztály
5 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 185,0 I. osztály
6 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 180,0 I. osztály
7 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 177,0 I. osztály
8 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 176,0 I. osztály
9 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 174,0 I. osztály
10 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 174,0 I. osztály
11 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 173,0 I. osztály
12 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 171,0 I. osztály
13 Simonyi László 1960. Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub 169,0 I. osztály
14 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 169,0 I. osztály
15 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 168,0 I. osztály
16 Major Gyula dr 1969. VAMAV LSK 160,0 I. osztály
17 Molnár Péter 1980. Káli Lövész Sport Klub 159,0 I. osztály
18 Kovács Béla 1960. Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub 156,0 I. osztály
19 Ludányi Gábor 1993. VAMAV LSK 154,0 I. osztály
20 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 148,0 II. osztály
21 Csete Sándor 1961. VAMAV LSK 142,0 II. osztály
22 Tóth Tamás 1971. VAMAV LSK 136,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Tóthné Bengyel Edina
1978
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóthné Bengyel Edina 1978. VAMAV LSK 161,0 I. osztály
2 Surányiné Takács Melinda 1983. Egri PLE 123,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Takács László
1959
Egri PLE
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Molnár Péter
1980
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Csete Sándor
1961
VAMAV LSK
Farkas Imre
1950
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Gedei Imre Tamás
1999
VAMAV LSK
Gedei Zoltán Péter
1973
VAMAV LSK
Major Gyula dr
1969
VAMAV LSK
Mata Gábor
1976
VAMAV LSK
Szécsényi Gábor
1971
VAMAV LSK
Tóth Tamás
1971
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub
Simonyi László
1960
Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 190,0 I. osztály
2 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 189,0 I. osztály
3 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 188,0 I. osztály
4 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 185,0 I. osztály
5 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 184,0 I. osztály
6 Kárpáti Zoltán 1964. Debreceni Rendőr SE 183,0 I. osztály
7 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 181,0 I. osztály
8 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 180,0 I. osztály
9 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 179,0 I. osztály
10 Takács László 1959. Egri PLE 177,0 I. osztály
11 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 172,0 5 I. osztály
12 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 172,0 4 I. osztály
13 Kovács Béla 1960. Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub 169,0 I. osztály
14 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 166,0 I. osztály
15 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 161,0 I. osztály
16 Simonyi László 1960. Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub 160,0 I. osztály
17 Molnár Péter 1980. Káli Lövész Sport Klub 159,0 I. osztály
18 Szécsényi Gábor 1971. VAMAV LSK 140,0 II. osztály
19 Major Gyula dr 1969. VAMAV LSK 136,0 II. osztály
20 Csete Sándor 1961. VAMAV LSK 136,0 II. osztály
21 Tóth Tamás 1971. VAMAV LSK 135,0 II. osztály
22 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 131,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Farkas Tamás
1978
VAMAV LSK
Molnár Imre
1950
MTTSZ "Dobó István" Domoszló
Sztancsik Csaba
1975
Gyöngyösi AMBO LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sztancsik Csaba 1975. Gyöngyösi AMBO LSE 263,0 I. osztály
2 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 259,0 I. osztály
3 Molnár Imre 1950. MTTSZ "Dobó István" Domoszló 228,0 II. osztály
4 Farkas Tamás 1978. VAMAV LSK 226,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Farkas Tamás
1978
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 293,0 I. osztály
2 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 282,0 I. osztály
3 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 273,0 I. osztály
4 Stefán Imre 1961. Egri PLE 255,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély