Haendler & Natermann - PeLE Kupa 2022.03.27. VASÁRNAP!

Versenyengedély szám
043/B-03/10/2022
A verseny szervezője
Pestszenterzsébeti PLE
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2022-03-27
A verseny vége
2022-03-27
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000 ft/fő/versenyszám, 20 lövés: 1000 ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Számlaszám: Pestszenterzsébeti Polgári Lövészegylet OTP Bank Nyrt: 11720001-20121119.

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Kapás Tímea Dorka
2008
KSI SE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Szőnyi Sarolta Izabella
2009
KSI SE
Torma Fruzsina
2009
KSI SE
Grósz-Sveda Nóra
2008
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szőnyi Sarolta Izabella 2009. KSI SE 340,0 2 Aranyjelvény
2 Komlós Diána 2008. KSI SE 339,0 6 Aranyjelvény
3 Hadnagy Viktória Anna 2008. KSI SE 328,0 3 Ezüstjelvény
4 Grósz-Sveda Nóra 2008. Százhalombattai Lövészklub 327,0 1 Ezüstjelvény
5 Kapás Tímea Dorka 2008. KSI SE 263,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fésűs Fülöp
2008
Kecskeméti Lövész SE
Gosztola Gergő
2010
KSI SE
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Szakály Borisz
2009
KSI SE
Hajdu Csongor
2010
VAMAV LSK
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Csécs Dávid
2008
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Molnár Bence
2008
Százhalombattai Lövészklub
Tábori András
2009
Százhalombattai Lövészklub
Szkiba Ákos
2009
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Weite Hayden 2008. KSI SE 360,0 8 Aranyjelvény
2 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 360,0 4 Aranyjelvény
3 Korondi Balázs 2009. KSI SE 337,0 1 Ezüstjelvény
4 Szedlák Ádám 2010. Keszthelyi Erdész LK 334,0 2 Ezüstjelvény
5 Kaló Balázs 2008. Debreceni Lövészsuli SE 329,0 1 Bronzjelvény
6 Fésűs Fülöp 2008. Kecskeméti Lövész SE 327,0 6 Bronzjelvény
7 Nagy Balázs 2008. KSI SE 322,0 1 Bronzjelvény
8 Kiss Molnár Bence 2008. Százhalombattai Lövészklub 320,0 2 Bronzjelvény
9 Szakály Borisz 2009. KSI SE 318,0 3 Bronzjelvény
10 Gosztola Gergő 2010. KSI SE 311,0 4 Bronzjelvény
11 Hajdu Csongor 2010. VAMAV LSK 310,0 2 Bronzjelvény
12 Csécs Dávid 2008. Százhalombattai Lövészklub 309,0 2 -
13 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 304,0 0 -
14 Pintér Ármin 2009. MATE-GEAC 299,0 3 -
15 Tábori András 2009. Százhalombattai Lövészklub 291,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pásztor Kitti
2006
Kecskeméti Lövész SE
Virág Rebeka
2005
Egri PLE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Dragoiu Alexa
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Tabajdi Bíbor
2006
UTE
Vas Emma
2007
UTE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Szabó-Galiba Noémi
2006
MATE-GEAC
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Belényesi Dóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Németh Lilla
2006
Százhalombattai Lövészklub
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 373,0 9 Aranyjelvény
2 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 370,0 4 Aranyjelvény
3 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 362,0 3 Aranyjelvény
4 Virág Rebeka 2005. Egri PLE 359,0 8 Ezüstjelvény
5 Fazekas Milla 2006. KSI SE 358,0 5 Ezüstjelvény
6 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 357,0 4 Ezüstjelvény
7 Benedek Ágnes Veronika 2005. Keszthelyi Erdész LK 356,0 4 Ezüstjelvény
8 Lázár Míra 2006. Csepel LE 356,0 4 Ezüstjelvény
9 Gergő Lilla 2006. KSI SE 349,0 2 Ezüstjelvény
10 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 347,0 1 Ezüstjelvény
11 Vas Emma 2007. UTE 343,0 3 Ezüstjelvény
12 Pásztor Kitti 2006. Kecskeméti Lövész SE 343,0 3 Ezüstjelvény
13 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 340,0 3 Ezüstjelvény
14 Dragoiu Alexa 2005. KSI SE 339,0 4 Bronzjelvény
15 Szabó-Galiba Noémi 2006. MATE-GEAC 338,0 5 Bronzjelvény
16 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 336,0 2 Bronzjelvény
17 Belényesi Dóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 326,0 2 Bronzjelvény
18 Horinka Abigél 2006. KSI SE 312,0 1 -
19 Németh Lilla 2006. Százhalombattai Lövészklub 301,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Kornél
2007
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Béres Máté
2005
APLE
Gulyás Benedek
2006
BHSE
Barabás Bence
2006
VAMAV LSK
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Tóth Balázs
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Perger László Péter
2007
Nyíregyházi PLE
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalma Bence László 2005. UTE 373,0 9 Aranyjelvény
2 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 372,0 11 Aranyjelvény
3 Tóth Braun Márton 2005. UTE 371,0 8 Aranyjelvény
4 Balázs Tamás 2006. KSI SE 368,0 6 Aranyjelvény
5 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 366,0 6 Aranyjelvény
6 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 364,0 9 Aranyjelvény
7 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 356,0 6 Ezüstjelvény
8 Tóth Balázs 2006. Debreceni Lövészsuli SE 355,0 5 Ezüstjelvény
9 Polacsek László András 2006. KSI SE 355,0 3 Ezüstjelvény
10 Barabás Bence 2006. VAMAV LSK 348,0 4 Bronzjelvény
11 Baráth Vilmos Károly 2005. UTE 347,0 2 Bronzjelvény
12 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 345,0 7 Bronzjelvény
13 Gulyás Benedek 2006. BHSE 345,0 3 Bronzjelvény
14 Béres Máté 2005. APLE 344,0 3 Bronzjelvény
15 Tatár Soma 2006. KSI SE 339,0 1 Bronzjelvény
16 Stróbl Ádám 2006. Kecskeméti Lövész SE 336,0 0 Bronzjelvény
17 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 326,0 2 -
18 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 322,0 4 -
19 Gönczöl Ábel 2006. MATE-GEAC 322,0 3 -
20 Perger László Péter 2007. Nyíregyházi PLE 319,0 1 -
21 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 312,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Aradi Hanna
2004
Egri PLE
Fazekas Orsi
2004
Egri PLE
Murányi Réka
2004
Egri PLE
Kalmár Blanka
2004
Városföldi SE
Czebe Tünde Boróka
2004
Honvéd Kossuth LK
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Soós Viktória Mónika
2004
KSI SE
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Domsits Olivia
2004
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Zalay Babett 2002. UTE 563,0 13 Aranyjelvény
2 Domsits Olivia 2004. UTE 557,0 10 Ezüstjelvény
3 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 547,0 10 Ezüstjelvény
4 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 543,0 6 Bronzjelvény
5 Somhegyi Edina 2003. UTE 541,0 5 Bronzjelvény
6 Fazekas Orsi 2004. Egri PLE 528,0 4 Bronzjelvény
7 Soós Viktória Mónika 2004. KSI SE 520,0 5 Bronzjelvény
8 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 512,0 4 -
9 Aradi Hanna 2004. Egri PLE 509,0 5 -
10 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 503,0 3 -
11 Czebe Tünde Boróka 2004. Honvéd Kossuth LK 486,0 5 -
12 Murányi Réka 2004. Egri PLE 474,0 3 -
13 Kalmár Blanka 2004. Városföldi SE 422,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Tóth Máté
2002
UTE
Jancsó Joakim
2004
MATE-GEAC
Péterdi Márton
2003
MATE-GEAC
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 566,0 11 Aranyjelvény
2 Mezei Kornél 2002. KSI SE 554,0 12 Ezüstjelvény
3 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 554,0 10 Ezüstjelvény
4 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 551,0 7 Ezüstjelvény
5 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 547,0 3 Ezüstjelvény
6 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 546,0 7 Ezüstjelvény
7 Tóth Máté 2002. UTE 533,0 2 Bronzjelvény
8 Nagy Kadosa Tamás 2002. Csepel LE 530,0 4 Bronzjelvény
9 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 527,0 6 Bronzjelvény
10 Péterdi Márton 2003. MATE-GEAC 485,0 5 -
11 Jancsó Joakim 2004. MATE-GEAC 479,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Horváth Fanni
2000
Meteor LK.
Berde Viktória
2001
KSI SE
Sebesi Franciska
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Palánki Klaudia 2000. UTE 557,0 8 III. osztály
2 Berde Viktória 2001. KSI SE 553,0 10 III. osztály
3 Sebesi Franciska 1995. Dorog Városi Lövészegyesület 536,0 5 IV. osztály
4 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 531,0 8 IV. osztály
5 Horváth Fanni 2000. Meteor LK. 527,0 7 IV. osztály
6 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 527,0 4 IV. osztály
7 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 520,0 5 IV. osztály
8 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 488,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Czebe Sándor Mihály
1965
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Gyimesi László
1978
KSI SE
Polyák Norbert Zsolt
1975
KSI SE
Rácz Péter
1974
KSI SE
Varga András
1991
KSI SE
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Agot György
1960
APLE
Ferenci József
1952
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Sipka Péter
1958
APLE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Farkas Gábor
1970
Komáromi VSE
Sipos János
1969
Komáromi VSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Zádori Tamás
1968
Bácsbokodi LTSzE
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Csizmadia András
1974
UTE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Perger Zoltán
2004
Pestszenterzsébeti PLE
Szilágyi Erik
1963
Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Tamás György
1967
Pestszenterzsébeti PLE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Gábor 1973. UTE 568,0 16 II. osztály
2 Nagy László 1970. BHSE 567,0 16 II. osztály
3 Szűcs Gergely 1977. UTE 562,0 10 II. osztály
4 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 561,0 13 II. osztály
5 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 561,0 11 II. osztály
6 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 557,0 11 III. osztály
7 Takács László 1959. Egri PLE 557,0 9 III. osztály
8 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 554,0 10 III. osztály
9 Nagy Tibor 1964. BHSE 552,0 8 III. osztály
10 Varga András 1991. KSI SE 551,0 10 III. osztály
11 Szalai Ferenc 1975. UTE 548,0 8 III. osztály
12 Csizmadia András 1974. UTE 548,0 8 III. osztály
13 Eninger Gábor 1969. Komáromi VSE 547,0 8 III. osztály
14 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 547,0 7 III. osztály
15 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 547,0 5 III. osztály
16 Jambrik István 1968. BHSE 543,0 10 III. osztály
17 Farkas Gábor 1970. Komáromi VSE 541,0 6 III. osztály
18 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 540,0 6 III. osztály
19 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 540,0 5 III. osztály
20 Agot György 1960. APLE 539,0 5 IV. osztály
21 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 537,0 6 IV. osztály
22 Szász Gábor 1996. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 534,0 9 IV. osztály
23 Kulcsár Péter dr. 1955. UTE 533,0 7 IV. osztály
24 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 533,0 5 IV. osztály
25 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 533,0 2 IV. osztály
26 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 531,0 8 IV. osztály
27 Sipos János 1969. Komáromi VSE 529,0 4 IV. osztály
28 Szilágyi Erik 1963. Pestszenterzsébeti PLE 525,0 5 IV. osztály
29 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 520,0 10 IV. osztály
30 Czebe Sándor Mihály 1965. Honvéd Kossuth LK 519,0 6 IV. osztály
31 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 519,0 2 IV. osztály
32 Ferenci József 1952. APLE 513,0 2 IV. osztály
33 Rácz Péter 1974. KSI SE 511,0 2 IV. osztály
34 Kresalek Ottó László 1958. APLE 509,0 2 IV. osztály
35 Tóth Tamás György 1967. Pestszenterzsébeti PLE 507,0 5 IV. osztály
36 Rusvai Morgan 2001. KSI SE 505,0 2 IV. osztály
37 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 504,0 3 IV. osztály
38 Szekér Szilárd 1970. UTE 495,0 5 -
39 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 483,0 4 -
40 Sipka Péter 1958. APLE 480,0 1 -
41 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 465,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szőke Natasa Szófia
2009
UTE
Csák Anna Rebeka
2009
APLE
Mózes Ilona
2009
APLE
Andrássy Fruzsina
2008
Komáromi VSE
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Molnár Sára
2011
Komáromi VSE
Somogyi Dorina
2009
Komáromi VSE
Dombi Emma Vivien
2009
Komáromi VSE
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 391,0 25 Aranyjelvény
2 Dombi Emma Vivien 2009. Komáromi VSE 377,0 12 Aranyjelvény
3 Czemmel Sarolt 2008. Komáromi VSE 365,0 9 Aranyjelvény
4 Mózes Ilona 2009. APLE 365,0 8 Aranyjelvény
5 Molnár Sára 2011. Komáromi VSE 363,0 13 Aranyjelvény
6 Andrássy Fruzsina 2008. Komáromi VSE 363,0 12 Aranyjelvény
7 Somogyi Dorina 2009. Komáromi VSE 363,0 9 Aranyjelvény
8 Szőke Natasa Szófia 2009. UTE 355,0 7 Ezüstjelvény
9 Csák Anna Rebeka 2009. APLE 350,0 7 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Leopold Milán
2011
UTE
Leopold Zoltán
2009
UTE
Marton Tamás
2010
UTE
Benkő Áron
2009
UTE
Illés Péter
2009
UTE
Regőczi Ambrus
2009
UTE
Kiss-Vámosi Zsombor
2010
UTE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Poncsák Zétény
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Kustyán Gergő István
2008
Komáromi VSE
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 392,0 28 Aranyjelvény
2 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 383,0 13 Aranyjelvény
3 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 373,0 10 Aranyjelvény
4 Leopold Zoltán 2009. UTE 365,0 7 Aranyjelvény
5 Ivánka Csongor Csaba 2009. UTE 361,0 6 Ezüstjelvény
6 Marton Tamás 2010. UTE 356,0 10 Ezüstjelvény
7 Benkő Áron 2009. UTE 354,0 6 Ezüstjelvény
8 Poncsák Zétény 2008. Komáromi VSE 344,0 2 Bronzjelvény
9 Regőczi Ambrus 2009. UTE 296,0 0 -
10 Illés Péter 2009. UTE 296,0 0 -
11 Leopold Milán 2011. UTE 274,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajusz Bernadett
2006
Kecskeméti Lövész SE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Toma Réka
2006
UTE
Coric Una
2006
UTE
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Béres Kata
2007
APLE
Képes Edua
2007
APLE
Fehér Anna
2007
APLE
Molnár Sophie
2005
UTE
Váradi Emma Hanna
2006
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PSLE
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Imeli Virág Imola
2007
MATE-GEAC
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 412,8 29 Aranyjelvény
2 Bodolai Boglárka 2006. APLE 412,5 30 Aranyjelvény
3 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 409,6 28 Aranyjelvény
4 Coric Una 2006. UTE 405,4 21 Aranyjelvény
5 Váradi Emma Hanna 2006. Komáromi VSE 395,9 16 Aranyjelvény
6 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 395,9 12 Aranyjelvény
7 Fehér Anna 2007. APLE 395,5 16 Aranyjelvény
8 Benedek Ágnes Veronika 2005. Keszthelyi Erdész LK 393,2 15 Aranyjelvény
9 Kobra Fruzsina 2006. Nagykanizsai PSLE 393,1 12 Aranyjelvény
10 Molnár Sophie 2005. UTE 380,6 14 Ezüstjelvény
11 Képes Edua 2007. APLE 380,6 10 Ezüstjelvény
12 Béres Kata 2007. APLE 373,9 5 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Bajnai Brúnó Roland
2007
Kecskeméti Lövész SE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Szilágyi András
2005
APLE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Márta Ákos
2007
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Horogh Soma
2006
Nagykanizsai PSLE
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Móna Botond
2007
MATE-GEAC
Szűcs-Kristóf Vilmos
2007
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 417,0 31 Aranyjelvény
2 Rácz Áron 2006. BHSE 413,7 27 Aranyjelvény
3 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 407,0 25 Aranyjelvény
4 Tankovics Tamás 2006. ZTE Sportlövész Klub 404,5 22 Aranyjelvény
5 Kertai Szabolcs 2007. UTE 403,1 19 Aranyjelvény
6 Szilágyi András 2005. APLE 397,6 14 Aranyjelvény
7 Takács Dezső 2006. BHSE 396,3 17 Aranyjelvény
8 Fuglovics Armand 2007. UTE 392,9 11 Aranyjelvény
9 Drótos Dániel 2006. UTE 388,4 9 Ezüstjelvény
10 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 388,1 11 Ezüstjelvény
11 Dévényi Botond 2006. MATE-GEAC 387,4 17 Ezüstjelvény
12 Horogh Soma 2006. Nagykanizsai PSLE 387,4 9 Ezüstjelvény
13 Móna Botond 2007. MATE-GEAC 380,1 11 Ezüstjelvény
14 Tóth Bajnai Brúnó Roland 2007. Kecskeméti Lövész SE 379,0 8 Bronzjelvény
15 Márta Ákos 2007. BHSE 378,0 10 Bronzjelvény
16 Szűcs-Kristóf Vilmos 2007. MATE-GEAC 377,0 11 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Tóth Anna
2005
UTE
Kiss Éva
2004
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Bánhidi Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 627,8 53 Ifjú Mester
2 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 622,0 42 Ifjú Mester
3 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 618,2 47 Aranyjelvény
4 Farkas Dóra 2003. Komáromi VSE 604,6 27 Ezüstjelvény
5 Bánhidi Ariella 2004. Százhalombattai Lövészklub 532,8 8 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Wittmann Péter
2003
APLE
Gillich Bálint
2004
Városföldi SE
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Havjár Kristóf
2004
MATE-GEAC
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 621,0 46 Ifjú Mester
2 Rácz Áron 2006. BHSE 617,8 43 Aranyjelvény
3 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 614,7 42 Aranyjelvény
4 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 614,4 35 Aranyjelvény
5 Lakner Áron 2004. MATE-GEAC 599,9 23 Ezüstjelvény
6 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 599,8 24 Ezüstjelvény
7 Jakab Márton Péter 2004. BHSE 596,1 22 Ezüstjelvény
8 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 572,1 11 Bronzjelvény
9 Gillich Bálint 2004. Városföldi SE 525,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki Mira
1992
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Bihariné Gábriel Emese
1984
UTE
Szalai Fatime
1999
APLE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biatovszki Mira 1992. UTE 627,5 51 Mester
2 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 627,1 54 Mester
3 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 624,9 50 Mester
4 Tarr Vivien 2001. UTE 620,9 46 I. osztály
5 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 617,9 44 I. osztály
6 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 609,1 34 II. osztály
7 Szalai Fatime 1999. APLE 607,8 31 II. osztály
8 Hanák Gabriella 1996. BHSE 606,9 32 II. osztály
9 Farkas Ágnes 1997. MATE-GEAC 606,2 31 II. osztály
10 Bihariné Gábriel Emese 1984. UTE 600,3 27 II. osztály
11 Molnár Anikó 1967. UTE 594,5 22 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki László
1963
UTE
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Szalai Mihály
1972
APLE
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Hári Péter
1989
BHSE
Rácz György Sándor
1972
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Koczor Péter
1989
UTE
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Lemes Krisztián
1980
Pestszenterzsébeti PLE
Szabó Bence
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 613,3 36 II. osztály
2 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 593,9 18 III. osztály
3 Szalai Mihály 1972. APLE 589,7 18 III. osztály
4 Koczor Péter 1989. UTE 581,3 20 III. osztály
5 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 563,8 10 IV. osztály
6 Biatovszki László 1963. UTE 540,8 5 IV. osztály
7 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 539,4 7 -
8 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 445,1 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (1a lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Diósi Tamás
2005
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 194,0 7 -
2 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 191,0 6 -
3 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 190,0 4 -
4 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 144,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (1a lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Marossy Noé
2009
Pestszenterzsébeti PLE
Szöllősi Nikolett
2004
Pestszenterzsébeti PLE
Pálfi Anna
1975
Pestszenterzsébeti PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Márton Balázs
1982
Csepel LE
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bocsi Imre dr.
1966
BHSE
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Csépány Krisztián
1978
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 187,0 4 I. osztály
2 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 182,0 3 II. osztály
3 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 181,0 3 II. osztály
4 Nagy Tibor 1964. BHSE 179,0 4 III. osztály
5 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 179,0 3 III. osztály
6 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 178,0 3 III. osztály
7 Csépány Krisztián 1978. VAMAV LSK 171,0 3 III. osztály
8 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 171,0 1 III. osztály
9 Márton Balázs 1982. Csepel LE 156,0 1 IV. osztály
10 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 154,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Kalmár Blanka
2004
Városföldi SE
Gillichné Makáry Petra
1976
Városföldi SE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Baranyai Krisztina
1968
Pestszenterzsébeti PLE
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 173,0 2 II. osztály
2 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 173,0 2 II. osztály
3 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 171,0 3 III. osztály
4 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 153,0 1 IV. osztály
5 Baranyai Krisztina 1968. Pestszenterzsébeti PLE 153,0 0 IV. osztály
6 Gillichné Makáry Petra 1976. Városföldi SE 148,0 1 -
7 Kalmár Blanka 2004. Városföldi SE 99,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély