"Házinyúlra nem lövünk" Steel Challange verseny.

Versenyengedély szám
211/Rs

Tisztelt Sporttársak.

 

Szeretettel meghívlak benneteket a 04.20.-án Dunaújvárosban tartandó " Házinyúlra nem lövünk" Steel Challenge versenyünkre.

Nevezési díj: 2000 Ft első kategória + kategória 1000 Ft / db.

Ebben az árban benne foglaltatik egy tál meleg étel is.

Nevezéseiteket a SVIR rendszerben tegyétek meg.

 

Versenyen való részvétel feltételei: Érvényes orvosi alkalmasság, érvényes MSSZ versenyengedély, a verseny idején jogosan birtokolt lőfegyver.

 

Verseny tervezett menetrendje:  8 órától regisztráció, 8-30 - 9-00 órától verseny. Kb 13 órától ebéd, és eredmény hirdetés.

 

Díjazás: Kategóriánként 1-2-3. helyezettek éremben részesülnek.

 

A verseny kategóriái:

Kiskaliberű pisztoly (31)

Központi gyújtású pisztoly (32)

Kiskaliberű puska (34)

Nagyöbű puska (35)

Sörétes puska (33)

 

A verseny 3 pálya min 75 lövés, és sörétes versenyszámban 2 pálya min 50 lövés kerül lebonyolításra, így I.osztályú minősítést adhat!

 

Szem és hallásvédő ,MINDENKI SZÁMÁRA KÖTELEZŐ!!!

 

A verseny lebonyolítása időjárás függő, esős idő esetén nem kerül megrendezésre!!!

 

Érdeklődni a versenyről, a gerhathster@gmail.com e-mail címen, és a 30/ 2685778 mobilszámon Gerháth Zoltán versenyszervezőnél lehet.

 

Várunk benneteket sok szeretettel!

 

 

 

 

A verseny szervezője
Dunaújvárosi LSE
A verseny helyszíne
2400 Dunaújváros, Lőtér út 1.
A verseny kezdete
2019-04-20
A verseny vége
2019-04-20
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000 Ft első kategória, + kategória 1000 Ft/ db.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László
1958
Sárospataki Elektromos SE
Bacsó Péter
1981
Dunaújvárosi LSE
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Király Ákos
1975
Sasszem SE
Olasz János
1968
Sasszem SE
Olasz Jánosné
1968
Sasszem SE
Ivánics Sándor
1978
Sasszem SE
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 100,0 I. osztály
2 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 91,0 I. osztály
3 Ivánics Sándor 1978. Sasszem SE 79,0 I. osztály
4 Köteles László 1958. Sárospataki Elektromos SE 73,0 I. osztály
5 Bor Norbert 1980. Dunaújvárosi LSE 66,0 I. osztály
6 Olasz János 1968. Sasszem SE 65,0 I. osztály
7 Tobak Balázs 1976. Polgárdi Lövészklub 62,0 I. osztály
8 Bacsó Péter 1981. Dunaújvárosi LSE 60,0 I. osztály
9 Bednár Tamás 1991. Sasszem SE 53,0 II. osztály
10 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 52,0 II. osztály
11 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 52,0 II. osztály
12 Istvánovics Mihály 1974. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 51,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László
1958
Sárospataki Elektromos SE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 100,0 I. osztály
2 Tobak Balázs 1976. Polgárdi Lövészklub 88,0 I. osztály
3 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 61,0 I. osztály
4 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 61,0 I. osztály
5 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 60,0 I. osztály
6 Istvánovics Mihály 1974. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 60,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László
1958
Sárospataki Elektromos SE
Király Ákos
1975
Sasszem SE
Bacsó Péter
1981
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 100,0 I. osztály
2 Tobak Balázs 1976. Polgárdi Lövészklub 99,0 I. osztály
3 Bor Norbert 1980. Dunaújvárosi LSE 92,0 I. osztály
4 Király Ákos 1975. Sasszem SE 73,0 I. osztály
5 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 65,0 I. osztály
6 Bacsó Péter 1981. Dunaújvárosi LSE 63,0 I. osztály
7 Istvánovics Mihály 1974. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 60,0 I. osztály
8 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 60,0 I. osztály
9 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 58,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László
1958
Sárospataki Elektromos SE
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Szőke Zoltán
1986
Polgárdi Lövészklub
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 100,0 I. osztály
2 Bor Norbert 1980. Dunaújvárosi LSE 87,0 I. osztály
3 Köteles László 1958. Sárospataki Elektromos SE 77,0 I. osztály
4 Tobak Balázs 1976. Polgárdi Lövészklub 60,0 I. osztály
5 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 58,0 II. osztály
6 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 56,0 II. osztály
7 Istvánovics Mihály 1974. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 56,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László
1958
Sárospataki Elektromos SE
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Szőke Zoltán
1986
Polgárdi Lövészklub
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tobak Balázs 1976. Polgárdi Lövészklub 100,0 I. osztály
2 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 73,0 I. osztály
3 Köteles László 1958. Sárospataki Elektromos SE 67,0 I. osztály
4 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 28,0 II. osztály
5 Istvánovics Mihály 1974. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 27,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély