"Házinyúlra nem lövünk" Steel Challange verseny.

Tisztelt Sporttársak.

 

Szeretettel meghívlak benneteket a 04.20.-án Dunaújvárosban tartandó " Házinyúlra nem lövünk" Steel Challenge versenyünkre.

Nevezési díj: 2000 Ft első kategória + kategória 1000 Ft / db.

Ebben az árban benne foglaltatik egy tál meleg étel is.

Nevezéseiteket a SVIR rendszerben tegyétek meg.

 

Versenyen való részvétel feltételei: Érvényes orvosi alkalmasság, érvényes MSSZ versenyengedély, a verseny idején jogosan birtokolt lőfegyver.

 

Verseny tervezett menetrendje:  8 órától regisztráció, 8-30 - 9-00 órától verseny. Kb 13 órától ebéd, és eredmény hirdetés.

 

Díjazás: Kategóriánként 1-2-3. helyezettek éremben részesülnek.

 

A verseny kategóriái:

Kiskaliberű pisztoly (31)

Központi gyújtású pisztoly (32)

Kiskaliberű puska (34)

Nagyöbű puska (35)

Sörétes puska (33)

 

A verseny 3 pálya min 75 lövés, és sörétes versenyszámban 2 pálya min 50 lövés kerül lebonyolításra, így I.osztályú minősítést adhat!

 

Szem és hallásvédő ,MINDENKI SZÁMÁRA KÖTELEZŐ!!!

 

A verseny lebonyolítása időjárás függő, esős idő esetén nem kerül megrendezésre!!!

 

Érdeklődni a versenyről, a gerhathster@gmail.com e-mail címen, és a 30/ 2685778 mobilszámon Gerháth Zoltán versenyszervezőnél lehet.

 

Várunk benneteket sok szeretettel!

 

 

 

 

A verseny szervezője
Dunaújvárosi LSE
A verseny helyszíne
2400 Dunaújváros, Lőtér út 1.
A verseny kezdete
2019-04-20
A verseny vége
2019-04-20
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000 Ft első kategória, + kategória 1000 Ft/ db.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László
1958
Sárospataki Elektromos SE
Bacsó Péter
1981
Dunaújvárosi LSE
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Király Ákos
1975
Sasszem SE
Olasz János
1968
Sasszem SE
Olasz Jánosné
1968
Sasszem SE
Ivánics Sándor
1978
Sasszem SE
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László
1958
Sárospataki Elektromos SE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László
1958
Sárospataki Elektromos SE
Király Ákos
1975
Sasszem SE
Bacsó Péter
1981
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László
1958
Sárospataki Elektromos SE
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Szőke Zoltán
1986
Polgárdi Lövészklub
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László
1958
Sárospataki Elektromos SE
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Szőke Zoltán
1986
Polgárdi Lövészklub
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély