Minősítő Lőverseny ALBA 04

Versenyengedély szám
082/B
A verseny szervezője
Alba Volán SC
A verseny helyszíne
8000 Székesfehérvár, Börgöndi út 14. (ALBA Volán SC SSZ)
A verseny kezdete
2019-04-13
A verseny vége
2019-04-13
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000 Ft számonként
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Korényi Zoltán
1971
Sasszem SE
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Horváth József Antal
1946
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Lazányi Tibor
1961
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Bajcsi Tamás
1980
Alba Volán SC
Földesi István
1958
Alba Volán SC
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Pintér László
1948
Fókusz Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 184,0 I. osztály
2 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 182,0 I. osztály
3 Kendl József 1954. Sasszem SE 179,0 I. osztály
4 Szűcs Ákos 1980. Alba Volán SC 175,0 I. osztály
5 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 174,0 I. osztály
6 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 173,0 I. osztály
7 Bajcsi Tamás 1980. Alba Volán SC 172,0 I. osztály
8 Pintér László 1948. Fókusz Lövészklub 167,0 I. osztály
9 Bednár Tamás 1991. Sasszem SE 166,0 I. osztály
10 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 163,0 I. osztály
11 Korényi Zoltán 1971. Sasszem SE 163,0 I. osztály
12 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 162,0 I. osztály
13 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 162,0 I. osztály
14 Könczöl István 1949. Alba Volán SC 157,0 I. osztály
15 Földesi István 1958. Alba Volán SC 155,0 I. osztály
16 Farkas László 1950. Alba Volán SC 154,0 I. osztály
17 Lazányi Tibor 1961. Alba Volán SC 150,0 I. osztály
18 Horváth József Antal 1946. Alba Volán SC 133,0 II. osztály
19 Czifrik Imre 1966. Alba Volán SC 127,0 III. osztály
20 Füredi Jenő 1948. Alba Volán SC 114,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 177,0 I. osztály
2 Benes Ibolya 1953. Alba Volán SC 163,0 I. osztály
3 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 158,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szűcs Ákos 1980. Alba Volán SC 184,0 I. osztály
2 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 178,0 I. osztály
3 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 177,0 I. osztály
4 Kendl József 1954. Sasszem SE 176,0 I. osztály
5 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 173,0 I. osztály
6 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 152,0 I. osztály
7 Füredi Jenő 1948. Alba Volán SC 143,0 II. osztály
8 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 140,0 II. osztály
9 Könczöl István 1949. Alba Volán SC 137,0 II. osztály
10 Farkas László 1950. Alba Volán SC 137,0 II. osztály
11 Czifrik Imre 1966. Alba Volán SC 115,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bednár Tamás 1991. Sasszem SE 244,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 289,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély