Minősítő Lőverseny ALBA 06/1

Versenyengedély szám
083/B-06/06/2019
A verseny szervezője
Alba Volán SC
A verseny helyszíne
8000 Székesfehérvár, Börgöndi út 14. (ALBA Volán SC SSZ)
A verseny kezdete
2019-06-01
A verseny vége
2019-06-01
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000 Ft számonként
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Bajcsi Tamás
1980
Alba Volán SC
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Böröczky Gábor
1957
Alba Volán SC
Böröczky Gábor
1992
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Földesi István
1958
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Horváth József Antal
1946
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Pajor János Tibor
1981
Alba Volán SC
Pálfy János
1956
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Kendl József
1954
Sasszem SE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Czaun József László
1970
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Böröczky Péter
1992
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 187,0 I. osztály
2 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 183,0 I. osztály
3 Lukácsi Csaba 1974. Alba Volán SC 179,0 I. osztály
4 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 175,0 I. osztály
5 Horváth Ferenc 1959. Dunaújvárosi LSE 174,0 I. osztály
6 Kendl József 1954. Sasszem SE 173,0 I. osztály
7 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 168,0 I. osztály
8 Tóbiás Nándor 1962. Dunaújvárosi LSE 166,0 I. osztály
9 Pajor János Tibor 1981. Alba Volán SC 164,0 I. osztály
10 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 164,0 I. osztály
11 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 164,0 I. osztály
12 Földesi István 1958. Alba Volán SC 163,0 I. osztály
13 Salánki Tibor 1971. Alba Volán SC 162,0 I. osztály
14 Czaun József László 1970. Veszprémi Sportlövész Egyesület 162,0 I. osztály
15 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 161,0 I. osztály
16 Pálfy János 1956. Alba Volán SC 155,0 I. osztály
17 Könczöl István 1949. Alba Volán SC 154,0 I. osztály
18 Horváth József Antal 1946. Alba Volán SC 148,0 II. osztály
19 Böröczky Gábor 1957. Alba Volán SC 130,0 II. osztály
20 Böröczky Gábor 1992. Alba Volán SC 129,0 III. osztály
21 Böröczky Péter 1992. Alba Volán SC 123,0 III. osztály
22 Füredi Jenő 1948. Alba Volán SC 118,0 IV. osztály
23 Czifrik Imre 1966. Alba Volán SC 116,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pálfyné Tóth Erika 1961. Alba Volán SC 176,0 I. osztály
2 Benes Ibolya 1953. Alba Volán SC 174,0 I. osztály
3 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 155,0 I. osztály
4 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 150,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Böröczky Gábor
1957
Alba Volán SC
Böröczky Gábor
1992
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Kendl József
1954
Sasszem SE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Böröczky Péter
1992
Alba Volán SC
Bajcsi Tamás
1980
Alba Volán SC
Pajor János Tibor
1981
Alba Volán SC
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Kocsis Sándor
1971
Jerichó Lövészklub
Gebula Béla Ákos
1971
Jerichó Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 184,0 I. osztály
2 Kendl József 1954. Sasszem SE 180,0 I. osztály
3 Lukácsi Csaba 1974. Alba Volán SC 178,0 I. osztály
4 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 176,0 I. osztály
5 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 176,0 I. osztály
6 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 173,0 I. osztály
7 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 173,0 I. osztály
8 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 171,0 I. osztály
9 Horváth Ferenc 1959. Dunaújvárosi LSE 165,0 I. osztály
10 Pajor János Tibor 1981. Alba Volán SC 155,0 I. osztály
11 Bajcsi Tamás 1980. Alba Volán SC 148,0 II. osztály
12 Könczöl István 1949. Alba Volán SC 140,0 II. osztály
13 Füredi Jenő 1948. Alba Volán SC 137,0 II. osztály
14 Böröczky Gábor 1957. Alba Volán SC 130,0 II. osztály
15 Böröczky Gábor 1992. Alba Volán SC 129,0 III. osztály
16 Böröczky Péter 1992. Alba Volán SC 129,0 III. osztály
17 Gebula Béla Ákos 1971. Jerichó Lövészklub 125,0 III. osztály
18 Kocsis Sándor 1971. Jerichó Lövészklub 121,0 III. osztály
19 Czifrik Imre 1966. Alba Volán SC 116,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pálfyné Tóth Erika 1961. Alba Volán SC 154,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 260,0 I. osztály
2 Tóbiás Nándor 1962. Dunaújvárosi LSE 239,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 228,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Kádas Csaba
1967
Sasszem SE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Maár Attila
1939
Lepsényi Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 289,0 I. osztály
2 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 282,0 I. osztály
3 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 281,0 I. osztály
4 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 253,0 II. osztály
5 Maár Attila 1939. Lepsényi Lövész Egylet 213,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 570,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély