Minősítő Lővészverseny

A verseny szervezője
Zalaszentgrót Lövészklub
A verseny helyszíne
Zalaszentgrót Téglagyárdüllői lőtér
A verseny kezdete
2019-03-31
A verseny vége
2019-03-31
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Károly
1966
Zalaszentgrót Lövészklub
Csikós József
1948
Zalaszentgrót Lövészklub
Domina János
1946
Zalaszentgrót Lövészklub
Halász Gábor
1983
Zalaszentgrót Lövészklub
Kovács Sándor
1965
Zalaszentgrót Lövészklub
Kuti Lajos
1974
Zalaszentgrót Lövészklub
Sivi János Tibor
1954
Zalaszentgrót Lövészklub
Zsákai Ferenc
1963
Zalaszentgrót Lövészklub
Bóna Miklós
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Ángyán Tamás
1966
MÁV Baráth János Sportlövő Klub Egyesület, Zala
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Halász Gábor 1983. Zalaszentgrót Lövészklub 174,0 I. osztály
2 Kuti Lajos 1974. Zalaszentgrót Lövészklub 168,0 I. osztály
3 Sivi János Tibor 1954. Zalaszentgrót Lövészklub 166,0 I. osztály
4 Kovács Sándor 1965. Zalaszentgrót Lövészklub 156,0 I. osztály
5 Zsákai Ferenc 1963. Zalaszentgrót Lövészklub 151,0 I. osztály
6 Ángyán Tamás 1966. MÁV Baráth János Sportlövő Klub Egyesület, Zala 147,0 II. osztály
7 Bóna Miklós 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 145,0 II. osztály
8 Csikós József 1948. Zalaszentgrót Lövészklub 143,0 II. osztály
9 Csendes Károly 1966. Zalaszentgrót Lövészklub 139,0 II. osztály
10 Domina János 1946. Zalaszentgrót Lövészklub 135,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csikós József
1948
Zalaszentgrót Lövészklub
Halász Gábor
1983
Zalaszentgrót Lövészklub
Kovács Sándor
1965
Zalaszentgrót Lövészklub
Kuti Lajos
1974
Zalaszentgrót Lövészklub
Sivi János Tibor
1954
Zalaszentgrót Lövészklub
Domina János
1946
Zalaszentgrót Lövészklub
Bóna Miklós
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Ángyán Tamás
1966
MÁV Baráth János Sportlövő Klub Egyesület, Zala
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Halász Gábor 1983. Zalaszentgrót Lövészklub 182,0 I. osztály
2 Sivi János Tibor 1954. Zalaszentgrót Lövészklub 180,0 I. osztály
3 Kuti Lajos 1974. Zalaszentgrót Lövészklub 178,0 I. osztály
4 Kovács Sándor 1965. Zalaszentgrót Lövészklub 159,0 I. osztály
5 Ángyán Tamás 1966. MÁV Baráth János Sportlövő Klub Egyesület, Zala 153,0 I. osztály
6 Bóna Miklós 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 148,0 II. osztály
7 Csikós József 1948. Zalaszentgrót Lövészklub 147,0 II. osztály
8 Domina János 1946. Zalaszentgrót Lövészklub 136,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nagyöbű Puska fém irányzék 10 álló - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csikós József
1948
Zalaszentgrót Lövészklub
Halász Gábor
1983
Zalaszentgrót Lövészklub
Kovács Sándor
1965
Zalaszentgrót Lövészklub
Kuti Lajos
1974
Zalaszentgrót Lövészklub
Sivi János Tibor
1954
Zalaszentgrót Lövészklub
Czeglédi László
1957
Zalaszentgrót Lövészklub
Bóna Miklós
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Ángyán Tamás
1966
MÁV Baráth János Sportlövő Klub Egyesület, Zala
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Halász Gábor 1983. Zalaszentgrót Lövészklub 82,0 II. osztály
2 Kuti Lajos 1974. Zalaszentgrót Lövészklub 66,0 II. osztály
3 Sivi János Tibor 1954. Zalaszentgrót Lövészklub 61,0 II. osztály
4 Bóna Miklós 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 57,0 II. osztály
5 Czeglédi László 1957. Zalaszentgrót Lövészklub 55,0 II. osztály
6 Ángyán Tamás 1966. MÁV Baráth János Sportlövő Klub Egyesület, Zala 53,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csikós József
1948
Zalaszentgrót Lövészklub
Halász Gábor
1983
Zalaszentgrót Lövészklub
Kovács Sándor
1965
Zalaszentgrót Lövészklub
Kuti Lajos
1974
Zalaszentgrót Lövészklub
Sivi János Tibor
1954
Zalaszentgrót Lövészklub
Domina János
1946
Zalaszentgrót Lövészklub
Bóna Miklós
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Ángyán Tamás
1966
MÁV Baráth János Sportlövő Klub Egyesület, Zala
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kuti Lajos 1974. Zalaszentgrót Lövészklub 252,0 I. osztály
2 Sivi János Tibor 1954. Zalaszentgrót Lövészklub 244,0 II. osztály
3 Halász Gábor 1983. Zalaszentgrót Lövészklub 240,0 II. osztály
4 Ángyán Tamás 1966. MÁV Baráth János Sportlövő Klub Egyesület, Zala 235,0 II. osztály
5 Bóna Miklós 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 231,0 II. osztály
6 Csikós József 1948. Zalaszentgrót Lövészklub 228,0 II. osztály
7 Domina János 1946. Zalaszentgrót Lövészklub 217,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély