MSSZ Országos Bajnokság 2020. 10m Nemzeti versenyszámok

Versenyengedély szám
085/A-12/01/2020
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Szombathely, Rohonci út 3. / Haladás Sportkomplexum
A verseny kezdete
2020-12-13
A verseny vége
2020-12-13
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
ifjúsági, junior 2000ft/fő, felnőtt 3000ft/fő, csapat 2000ft//versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Krisztina
2006
ZTE Sportlövész Klub
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Iváncsó Mercédesz
2003
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Janka Flóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szanyi-Nagy Eszter
2010
Százhalombattai Lövészklub
Rocsa Noémi
2005
Komáromi VSE
Csapatok
SZHB A
Nagy Zsófia 2005 Százhalombattai Lövészklub
Kiss Csenge 2008 Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter 2006 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Bencs Lilla 2005 Százhalombattai Lövészklub
Tóth Janka Flóra 2006 Százhalombattai Lövészklub
Szanyi-Nagy Eszter 2010 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Krisztina 2006. ZTE Sportlövész Klub 174,0 4 Aranyjelvény
2 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 166,0 1 Aranyjelvény
3 Rocsa Noémi 2005. Finomító Sportlövész Klub 157,0 0 Bronzjelvény
4 Thielicke Tilda 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 157,0 0 Bronzjelvény
5 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 151,0 0 Bronzjelvény
6 Kiss Csenge 2008. Százhalombattai Lövészklub 137,0 1 -
7 Iváncsó Mercédesz 2003. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 130,0 0 -
8 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 121,0 0 -
9 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 100,0 1 -
10 Tóth Janka Flóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 51,0 0 -
11 Márkus Eszter 2006. Százhalombattai Lövészklub 40,0 0 -
12 Szanyi-Nagy Eszter 2010. Százhalombattai Lövészklub 30,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SZHB A Száz 298,0 1
2 SZHB B Száz 181,0 1

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Paksa Levente
2006
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Marcell
2005
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Dávid
2005
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szecsődi Áron
2009
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hajduk Vivien
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Tóth Levente
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Preidl Márk
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Huszár Gergely
2003
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Sándor-Beck Norbert
2008
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Varga Barnabás
2004
ZTE Sportlövész Klub
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Kiss Levente
2008
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Takács Pál Ignác
2008
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Péter ifj
2005
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
ZTE SKK
Paksa Levente 2006 ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród 2010 ZTE Sportlövész Klub
Varga Barnabás 2004 ZTE Sportlövész Klub
DLA
Pintér Dávid 2005 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Pál Ignác 2008 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Péter ifj 2005 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
SZHB A
Czirok Merse 2003 Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán 2004 Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter 2006 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Szabó Zoltán 2006 Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely 2005 Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk 2009 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Barnabás 2004. ZTE Sportlövész Klub 170,0 0 Aranyjelvény
2 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 156,0 2 Bronzjelvény
3 Takács Péter ifj 2005. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 144,0 2 -
4 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 133,0 0 -
5 Tóth Levente 2005. Fertőrákosi Lövészklub 130,0 1 -
6 Preidl Márk 2005. Fertőrákosi Lövészklub 128,0 0 -
7 Paksa Levente 2006. ZTE Sportlövész Klub 127,0 1 -
8 Huszár Gergely 2003. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 122,0 2 -
9 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 115,0 1 -
10 Tóth Ábel Gergely 2005. Százhalombattai Lövészklub 105,0 0 -
11 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 87,0 1 -
12 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 81,0 0 -
13 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 74,0 1 -
14 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 73,0 0 -
15 Takács Pál Ignác 2008. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 65,0 0 -
16 Pintér Dávid 2005. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 60,0 1 -
17 Kiss Levente 2008. Százhalombattai Lövészklub 49,0 0 -
18 Sándor-Beck Norbert 2008. ZTE Sportlövész Klub 22,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ZTE SKK ZTE S 430,0 1
2 SZHB A Száz 276,0 3
3 DLA Délv 269,0 3
4 SZHB B Száz 259,0 0

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Kun Orsolya
2003
Sólyom Lövész Egylet
Szakács Eszter
2001
Sólyom Lövész Egylet
Száraz Eliza Szonja
2004
Sólyom Lövész Egylet
Csapatok
SZHB
Balogh Zsuzsa Eszter 2002 Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla 2005 Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia 2005 Százhalombattai Lövészklub
SLE
Kun Orsolya 2003 Sólyom Lövész Egylet
Szakács Eszter 2001 Sólyom Lövész Egylet
Száraz Eliza Szonja 2004 Sólyom Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 173,0 1 Aranyjelvény
2 Thielicke Tilda 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 172,0 3 Aranyjelvény
3 Szakács Eszter 2001. Sólyom Lövész Egylet 121,0 1 -
4 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 112,0 0 -
5 Kun Orsolya 2003. Sólyom Lövész Egylet 103,0 0 -
6 Száraz Eliza Szonja 2004. Sólyom Lövész Egylet 101,0 0 -
7 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 90,0 0 -
8 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 25,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SLE Sóly 325,0 1
2 SZHB Száz 227,0 0

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Varga Barnabás
2004
ZTE Sportlövész Klub
Gris Gergő Roland
2003
Sólyom Lövész Egylet
Kabai Márkó
2002
Sólyom Lövész Egylet
Tóth Milán
2004
Sólyom Lövész Egylet
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
SZHB
Czirok Merse 2003 Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán 2004 Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely 2005 Százhalombattai Lövészklub
SLE
Gris Gergő Roland 2003 Sólyom Lövész Egylet
Kabai Márkó 2002 Sólyom Lövész Egylet
Tóth Milán 2004 Sólyom Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Barnabás 2004. ZTE Sportlövész Klub 157,0 0 Bronzjelvény
2 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 147,0 1 Bronzjelvény
3 Kabai Márkó 2002. Sólyom Lövész Egylet 115,0 1 -
4 Tóth Ábel Gergely 2005. Százhalombattai Lövészklub 94,0 0 -
5 Gris Gergő Roland 2003. Sólyom Lövész Egylet 93,0 0 -
6 Tóth Milán 2004. Sólyom Lövész Egylet 58,0 0 -
7 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 56,0 0 -
8 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 50,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SZHB Száz 291,0 1
2 SLE Sóly 266,0 1

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Panyi Kinga
1997
Vízügyi Lövészklub
Novák Zsófia
1994
BHSE
Németh Virág
1978
Zalaegerszegi PLE
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Krisztina
2006
ZTE Sportlövész Klub
Kun Orsolya
2003
Sólyom Lövész Egylet
Szakács Eszter
2001
Sólyom Lövész Egylet
Száraz Eliza Szonja
2004
Sólyom Lövész Egylet
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Péter
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
SZHB
Balogh Zsuzsa Eszter 2002 Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia 1969 Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga 2002 Százhalombattai Lövészklub
ZTE SKK
Horváth Orsolya 1994 ZTE Sportlövész Klub
Remi Jázmin 2002 ZTE Sportlövész Klub
Varga Krisztina 2006 ZTE Sportlövész Klub
SLE
Kun Orsolya 2003 Sólyom Lövész Egylet
Szakács Eszter 2001 Sólyom Lövész Egylet
Száraz Eliza Szonja 2004 Sólyom Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Krisztina 2006. ZTE Sportlövész Klub 172,0 0 I. osztály
2 Novák Zsófia 1994. BHSE 164,0 2 II. osztály
3 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 163,0 1 III. osztály
4 Panyi Kinga 1997. Vízügyi Lövészklub 158,0 2 III. osztály
5 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 155,0 2 III. osztály
6 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 150,0 1 IV. osztály
7 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 117,0 1 -
8 Szakács Eszter 2001. Sólyom Lövész Egylet 110,0 0 -
9 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 102,0 0 -
10 Kun Orsolya 2003. Sólyom Lövész Egylet 101,0 0 -
11 Száraz Eliza Szonja 2004. Sólyom Lövész Egylet 93,0 0 -
12 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 83,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ZTE SKK ZTE S 485,0 2
2 SLE Sóly 304,0 0
3 SZHB Száz 302,0 1
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Ságodi Dániel
1992
Pécs Városi LK
Biatovszki László
1963
UTE
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Horváth Zsombor
2001
VAMAV LSK
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gyuris Ernő
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gyuris Ernő ifj
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Soós Tibor
1959
Finomító Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Lukács Róbert
1978
Finomító Sportlövész Klub
Nyilas István dr
1982
Sólyom Lövész Egylet
Schwak Renátó
1999
Sólyom Lövész Egylet
Szentesi Tibor
1983
Sólyom Lövész Egylet
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Lukács Róbert
2004
Komáromi VSE
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Péter
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
VAMAV LK
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
Horváth Zsombor 2001 VAMAV LSK
FSLK
Soós Tibor 1959 Finomító Sportlövész Klub
Rácz Balázs 1999 Komáromi VSE
Lukács Róbert 1978 Finomító Sportlövész Klub
Aple-Vasas SC
Kresalek Ottó László 1958 APLE
Szalai Mihály 1972 APLE
Mezei Gábor 1961 APLE
SZHB
Hujbert Dániel 1992 Százhalombattai Lövészklub
Papp László 1972 Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila 1979 Százhalombattai Lövészklub
ZTE SKK
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor 1975 ZTE Sportlövész Klub
SLE
Nyilas István dr 1982 Sólyom Lövész Egylet
Schwak Renátó 1999 Sólyom Lövész Egylet
Szentesi Tibor 1983 Sólyom Lövész Egylet
DLA
Andrássy Árpád 1949 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba 1993 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Péter 1967 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Écs KLK
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám 1989 Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 184,0 9 I. osztály
2 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 179,0 4 I. osztály
3 Rácz Balázs 1999. Finomító Sportlövész Klub 179,0 4 I. osztály
4 Horváth Zsombor 2001. VAMAV LSK 174,0 1 I. osztály
5 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 173,0 3 I. osztály
6 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 173,0 2 I. osztály
7 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 171,0 2 I. osztály
8 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 170,0 3 II. osztály
9 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 168,0 2 II. osztály
10 Biatovszki László 1963. UTE 166,0 3 II. osztály
11 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 166,0 0 II. osztály
12 Soós Tibor 1959. Finomító Sportlövész Klub 164,0 3 II. osztály
13 Varga Gábor 1975. ZTE Sportlövész Klub 162,0 1 III. osztály
14 Lukács Róbert 2004. Finomító Sportlövész Klub 157,0 2 III. osztály
15 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 157,0 0 III. osztály
16 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 156,0 1 III. osztály
17 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 155,0 1 III. osztály
18 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 150,0 1 IV. osztály
19 Takács Péter 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 150,0 1 IV. osztály
20 Ságodi Dániel 1992. Pécs Városi LK 144,0 1 IV. osztály
21 Schwak Renátó 1999. Sólyom Lövész Egylet 140,0 0 IV. osztály
22 Kresalek Ottó László 1958. APLE-VASAS SC 137,0 0 -
23 Szentesi Tibor 1983. Sólyom Lövész Egylet 128,0 0 -
24 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 119,0 1 -
25 Nyilas István dr 1982. Sólyom Lövész Egylet 116,0 0 -
26 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 90,0 0 -
27 Papp László 1972. Százhalombattai Lövészklub 88,0 0 -
28 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 85,0 2 -
29 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 16,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ZTE SKK ZTE S 503,0 10
2 Écs KLK Écs 500,0 6
3 VAMAV LK VAMAV 495,0 2
4 Aple-Vasas SC APLE- 480,0 5
5 SLE Sóly 384,0 0
6 DLA Délv 354,0 4
7 FSLK Finom 343,0 7
8 SZHB Száz 194,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sahin-Tóth Hanna
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Budai Brigitta
2005
KSI SE
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Nemes Hanga
2006
Honvéd Kossuth LK
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Janka Flóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Grósz-Sveda Nóra
2008
Százhalombattai Lövészklub
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Rauch Martina
2006
Keszthelyi Erdész LK
Csapatok
SZHB A
Bencs Lilla 2005 Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter 2006 Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia 2005 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Kiss Csenge 2008 Százhalombattai Lövészklub
Tóth Janka Flóra 2006 Százhalombattai Lövészklub
Grósz-Sveda Nóra 2008 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 179,0 2 Aranyjelvény
2 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 178,0 1 Aranyjelvény
3 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 175,0 2 Ezüstjelvény
4 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 174,0 2 Ezüstjelvény
5 Budai Brigitta 2005. KSI SE 174,0 2 Ezüstjelvény
6 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 173,0 3 Ezüstjelvény
7 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 171,0 1 Ezüstjelvény
8 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 168,0 1 Ezüstjelvény
9 Lenner Vanda 2007. Keszthelyi Erdész LK 168,0 1 Ezüstjelvény
10 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 166,0 0 Bronzjelvény
11 Nemes Hanga 2006. Honvéd Kossuth LK 164,0 1 Bronzjelvény
12 Thielicke Tilda 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 163,0 1 Bronzjelvény
13 Tóth Janka Flóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 158,0 0 -
14 Kiss Csenge 2008. Százhalombattai Lövészklub 157,0 0 -
15 Márkus Eszter 2006. Százhalombattai Lövészklub 142,0 0 -
16 Grósz-Sveda Nóra 2008. Százhalombattai Lövészklub 138,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SZHB A Száz 483,0 4
2 SZHB B Száz 453,0 0

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Tamási Viktor
2004
Városföldi SE
Ványi András
2004
KSI SE
Matasdi Bendegúz
2004
KSI SE
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Tóth Levente
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Preidl Márk
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Huszár István
2003
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tábori András
2009
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Németh Mátyás
2006
Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
Fertőrákosi Lövészklub
Lehota Dániel 2003 Fertőrákosi Lövészklub
Tóth Levente 2005 Fertőrákosi Lövészklub
Preidl Márk 2005 Fertőrákosi Lövészklub
Kisalföldi LK
Fekete Máté 2003 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
GYLK
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly 2005 Győri Lövészklub
SZHB A
Czirok Merse 2003 Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán 2004 Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter 2006 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Czakó Patrik Márk 2009 Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán 2006 Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely 2005 Százhalombattai Lövészklub
KELK
Soós Bendegúz 2006 Keszthelyi Erdész LK
Németh Mátyás 2006 Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente 2008 Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 180,0 3 Aranyjelvény
2 Ványi András 2004. KSI SE 180,0 1 Aranyjelvény
3 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 179,0 2 Aranyjelvény
4 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 179,0 1 Aranyjelvény
5 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 178,0 1 Aranyjelvény
6 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 178,0 1 Aranyjelvény
7 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 173,0 0 Ezüstjelvény
8 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 171,0 1 Ezüstjelvény
9 Tatár Soma 2006. KSI SE 169,0 1 Bronzjelvény
10 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 167,0 0 Bronzjelvény
11 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 166,0 1 Bronzjelvény
12 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 165,0 1 Bronzjelvény
13 Balázs Tamás 2006. KSI SE 164,0 1 Bronzjelvény
14 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 161,0 1 Bronzjelvény
15 Tóth Ábel Gergely 2005. Százhalombattai Lövészklub 159,0 2 Bronzjelvény
16 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 158,0 2 Bronzjelvény
17 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 156,0 1 -
18 Molnár Levente 2008. Keszthelyi Erdész LK 156,0 1 -
19 Tóth Levente 2005. Fertőrákosi Lövészklub 154,0 0 -
20 Matasdi Bendegúz 2004. KSI SE 152,0 0 -
21 Preidl Márk 2005. Fertőrákosi Lövészklub 152,0 0 -
22 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 150,0 0 -
23 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 149,0 0 -
24 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 142,0 0 -
25 Tamási Viktor 2004. Városföldi SE 138,0 0 -
26 Tábori András 2009. Százhalombattai Lövészklub 131,0 1 -
27 Németh Mátyás 2006. Keszthelyi Erdész LK 121,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 GYLK Győr 505,0 2
2 SZHB A Száz 501,0 4
3 SZHB B Száz 486,0 4
4 Fertőrákosi Lövészklub Fert� 485,0 1
5 Kisalföldi LK Kisal 465,0 3
6 KELK Keszt 450,0 1

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Rosenacker Claudia Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
SZHB
Bencs Lilla 2005 Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga 2002 Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia 2005 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rosenacker Claudia Jasmin 2001. Fertőrákosi Lövészklub 181,0 1 Aranyjelvény
2 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 179,0 2 Aranyjelvény
3 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 179,0 1 Aranyjelvény
4 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 178,0 2 Aranyjelvény
5 Thielicke Tilda 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 172,0 3 Ezüstjelvény
6 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 169,0 2 Ezüstjelvény
7 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 167,0 1 Bronzjelvény
8 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 164,0 1 Bronzjelvény
9 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 159,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SZHB Száz 507,0 3

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Huszár István
2003
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Mucsi Dániel
2002
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
Kisalföldi LK
Fekete Máté 2003 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
GYLK
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly 2005 Győri Lövészklub
SZHB
Czirok Merse 2003 Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté 2001 Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely 2005 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 179,0 3 Aranyjelvény
2 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 177,0 0 Aranyjelvény
3 Mucsi Dániel 2002. Százhalombattai Lövészklub 176,0 5 Aranyjelvény
4 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 173,0 2 Ezüstjelvény
5 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 171,0 0 Ezüstjelvény
6 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 171,0 0 Ezüstjelvény
7 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 169,0 0 Bronzjelvény
8 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 163,0 0 Bronzjelvény
9 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 161,0 3 Bronzjelvény
10 Tóth Ábel Gergely 2005. Százhalombattai Lövészklub 156,0 0 -
11 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 153,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 GYLK Győr 521,0 3
2 SZHB Száz 506,0 2
3 Kisalföldi LK Kisal 477,0 4

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp Dóra
1992
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Fodor Mária dr
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Simonfi Izabella Noémi
1989
Városföldi SE
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Németh Tünde
1973
Szombathelyi PLE
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Völgyesy Gabriella
1977
Zalaegerszegi PLE
Benczéné Döme Noémi
1975
Zalaegerszegi PLE
Panyi Kinga
1997
Vízügyi Lövészklub
Csapatok
DLA
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kissné Mónus Ágnes 1983 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp Dóra 1992 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
SZHB
Balogh Zsuzsa Eszter 2002 Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia 1969 Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga 2002 Százhalombattai Lövészklub
VSE
Faragó Zoltánné 1957 Városföldi SE
Farkas Henriett 2005 Városföldi SE
Simonfi Izabella Noémi 1989 Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kissné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 185,0 0 I. osztály
2 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 181,0 0 II. osztály
3 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 180,0 0 II. osztály
4 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 179,0 0 II. osztály
5 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 177,0 0 II. osztály
6 Papp Dóra 1992. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 176,0 0 II. osztály
7 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 175,0 0 II. osztály
8 Takáts Attiláné dr. 1954. KSI SE 173,0 0 II. osztály
9 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 172,0 0 III. osztály
10 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 170,0 2 III. osztály
11 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 170,0 2 III. osztály
12 Németh Tünde 1973. Szombathelyi PLE 170,0 0 III. osztály
13 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 169,0 0 III. osztály
14 Panyi Kinga 1997. Vízügyi Lövészklub 164,0 0 IV. osztály
15 Völgyesy Gabriella 1977. Zalaegerszegi PLE 163,0 0 IV. osztály
16 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 157,0 0 IV. osztály
17 Fodor Mária dr 1952. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 157,0 0 IV. osztály
18 Kajdi Katalin 1987. KSI SE 157,0 0 IV. osztály
19 Benczéné Döme Noémi 1975. Zalaegerszegi PLE 156,0 0 IV. osztály
20 Simonfi Izabella Noémi 1989. Városföldi SE 143,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 DLA Délv 542,0 0
2 SZHB Száz 527,0 2
3 VSE Váro 475,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Gábor
1973
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Nyiri András
1991
KSI SE
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Horváth Zsombor
2001
VAMAV LSK
Bárdosi Zoltán
1962
Szombathelyi PLE
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Szakács Róbert
1976
Szombathelyi PLE
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth-Molnár Gábor János
1991
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Renácz József
1968
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc
1970
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Tóth Attila
1976
Kisalföldi Lövészklub
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Mucsi Dániel
2002
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Farkas Gábor
1970
Komáromi VSE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Varga Zoltán
1970
ZTE Sportlövész Klub
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Gadó Gábor
1961
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc id.
1967
Honvéd Kossuth LK
Mezei Gábor
1961
APLE
Csapatok
VAMAV I.
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs 1970 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
VAMAV A
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
Farkas Norbert 1981 VAMAV LSK
Horváth Zsombor 2001 VAMAV LSK
PLE Szombathely
Bárdosi Zoltán 1962 Szombathelyi PLE
Hideg Gyula Tamás 1969 Szombathelyi PLE
Szakács Róbert 1976 Szombathelyi PLE
Győri LK
Boros László 1989 Győri Lövészklub
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Szalai Csaba 1982 Győri Lövészklub
FSLK
Eninger Gábor 1969 Komáromi VSE
Rácz Balázs 1999 Komáromi VSE
Farkas Gábor 1970 Komáromi VSE
HKLK
Sebesi András 1967 Honvéd Kossuth LK
Gadó Gábor 1961 Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc id. 1967 Honvéd Kossuth LK
SZHB A
Hornyánszki Tamás Károly 1962 Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel 1992 Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila 1979 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Juhász Márton 1988 Százhalombattai Lövészklub
Papp László 1972 Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté 2001 Százhalombattai Lövészklub
ZTE SKK
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Hévézi Sándor 1991 ZTE Sportlövész Klub
Varga Zoltán 1970 ZTE Sportlövész Klub
DLA
Babéj Ádám 1988 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba 1993 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth-Molnár Gábor János 1991 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 187,0 2 I. osztály
2 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 186,0 5 I. osztály
3 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 185,0 2 II. osztály
4 Rácz Balázs 1999. Finomító Sportlövész Klub 183,0 2 II. osztály
5 Eninger Gábor 1969. Finomító Sportlövész Klub 182,0 6 II. osztály
6 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 181,0 3 II. osztály
7 Tóth Gábor 1973. UTE 181,0 0 II. osztály
8 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 180,0 4 II. osztály
9 Boros László 1989. Győri Lövészklub 180,0 3 II. osztály
10 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Százhalombattai Lövészklub 180,0 2 II. osztály
11 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 179,0 1 III. osztály
12 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 178,0 3 III. osztály
13 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 178,0 1 III. osztály
14 Varga Zoltán 1970. ZTE Sportlövész Klub 177,0 5 III. osztály
15 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 177,0 4 III. osztály
16 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 177,0 3 III. osztály
17 Horváth Zsombor 2001. VAMAV LSK 177,0 3 III. osztály
18 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 177,0 3 III. osztály
19 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 177,0 1 III. osztály
20 Szalai Csaba 1982. Győri Lövészklub 176,0 3 III. osztály
21 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 176,0 1 III. osztály
22 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 175,0 1 III. osztály
23 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 175,0 0 III. osztály
24 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 175,0 0 III. osztály
25 Tóth-Molnár Gábor János 1991. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 174,0 4 III. osztály
26 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 174,0 4 III. osztály
27 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 174,0 2 III. osztály
28 Kéri Attila 1971. Százhalombattai Lövészklub 173,0 2 III. osztály
29 Papp László 1972. Százhalombattai Lövészklub 173,0 1 III. osztály
30 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 173,0 1 III. osztály
31 Hideg Gyula Tamás 1969. Szombathelyi PLE 172,0 2 III. osztály
32 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 172,0 2 III. osztály
33 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 171,0 0 III. osztály
34 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 170,0 2 III. osztály
35 Szakács Róbert 1976. Szombathelyi PLE 170,0 2 III. osztály
36 Bárdosi Zoltán 1962. Szombathelyi PLE 168,0 2 III. osztály
37 Szilágyi Erik 1963. Pestszenterzsébeti PLE 168,0 1 III. osztály
38 Szekér Szilárd 1970. UTE 167,0 2 IV. osztály
39 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 167,0 1 IV. osztály
40 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 167,0 0 IV. osztály
41 Renácz József 1968. Veszprémi Sportlövész Egyesület 165,0 3 IV. osztály
42 Farkas Gábor 1970. Finomító Sportlövész Klub 165,0 3 IV. osztály
43 Gadó Gábor 1961. Honvéd Kossuth LK 164,0 1 IV. osztály
44 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 163,0 0 IV. osztály
45 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 159,0 1 IV. osztály
46 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 156,0 2 IV. osztály
47 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 151,0 1 -
48 Haris Ferenc id. 1967. Honvéd Kossuth LK 151,0 0 -
49 Bényei Ferenc 1970. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 148,0 1 -
50 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 143,0 2 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 DLA Délv 547,0 11
2 VAMAV I. VAMAV 534,0 5
3 Győri LK Győr 531,0 6
4 FSLK Finom 530,0 11
5 ZTE SKK ZTE S 529,0 10
6 VAMAV A VAMAV 525,0 6
7 SZHB A Száz 525,0 5
8 SZHB B Száz 524,0 7
9 PLE Szombathely Szomb 510,0 6
10 HKLK Honv� 487,0 3
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Seres Rudolf
1945
UTE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Csenár Márton dr.
1958
Szombathelyi PLE
Hajdú József
1954
Szombathelyi PLE
Polgár Tibor dr
1956
Szombathelyi PLE
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gábor
1955
Zalaegerszegi PLE
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ványai László dr.
1947
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Huszka Gyula Árpád
1956
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
PLE Szombathely
Csenár Márton dr. 1958 Szombathelyi PLE
Hajdú József 1954 Szombathelyi PLE
Polgár Tibor dr 1956 Szombathelyi PLE
DLA A
Maksa Tibor 1959 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád 1949 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos 1945 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
DLA B
Urbán István 1954 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ványai László dr. 1947 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Huszka Gyula Árpád 1956 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Polgár Tibor dr 1956. Szombathelyi PLE 178,0 1 I. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 176,0 1 I. osztály
3 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 174,0 1 I. osztály
4 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 174,0 0 I. osztály
5 Hajdú József 1954. Szombathelyi PLE 172,0 3 I. osztály
6 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 170,0 2 I. osztály
7 Kresalek Ottó László 1958. APLE 170,0 1 I. osztály
8 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 170,0 1 I. osztály
9 Völgyesy Gábor 1955. Zalaegerszegi PLE 164,0 0 I. osztály
10 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 160,0 0 I. osztály
11 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 150,0 3 I. osztály
12 Csenár Márton dr. 1958. Szombathelyi PLE 150,0 1 I. osztály
13 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 142,0 0 I. osztály
14 Ványai László dr. 1947. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 124,0 0 II. osztály
15 Huszka Gyula Árpád 1956. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 118,0 0 III. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 PLE Szombathely Szomb 500,0 5
2 DLA A Délv 476,0 1
3 DLA B Délv 392,0 3
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély